Opinie o Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. w Poznań

taka jedna

Jeden WIELKI MOBING !!! Oferują najniższą krajową a wymagania i traktowanie pracownika poniżej jakiejkolwiek normy. Jeżeli masz chociaż odrobinę szacunku do siebie daruj sobie tę pracę

Ktoś

Katastrofa zginiemy z taką opieka medyczna wożą jednego pacjenta z podejrzeniem wirusa poubierani w folię jak idioci na sygnałach po Poznaniu a 50 sieciu umiera pod drzwiami soru .

AM Nowy wpis

Moja opinia dotyczy oddziału ortopedycznego. Odebrałam mamę po zabiegu, operacja udana, ale to co usłyszałam na temat dwóch pielęgniarek to niebywałe okrucieństwo. Odmawiały pacjentom po operacji podania wody, wyłączały dzwonek, zamykały drzwi i pozostawiały pacjenta bez opieki. Moja mama błagała o wodę, prawie umierała z pragnienia a dwie pielęgniarki nawet nie zareagowały. Wcześniej stwierdziły, że mama ma umrzeć. Wiele słyszałam o opiece w tym szpitalu, ale podejście do pacjenta dwóch pielęgniarek tego szpitala jest karygodne. Te kobiety powinny być usunięte z zawodu w trybie natychmiastowym. Zgotowaly mojej mamie nie opiekę a holokaust

Mala Nowy wpis
@AM

Ja miałam tak na chirurgi nawet pielęgniarka nie chciała mnie poinformować jaki lek dostałeś dożylnie i z pyskiem na mnie że ona wie co robi a dwa dni wcześniej chciała mi podać pyralginę na którą jestem uczulona wogole darła się na pacjentki i tak jak pani pisze dzwonki odlaczali.na dodatek kłując mnie welfronem 6 razy tym samym za 7 razem wkuli się w stopę ale zarazili róża(ból niesamowity z ich winy)a sam ordynator mi powiedział że to miejsce nie jest dla mnie.hymmm chirurgia jest od leczenia ostrego zapalenia trzustki a że mam toczeń układowy to już dla nich skomplikowana rzecz.lekarz leczący nie posiadał za dużej wiedzy ponieważ chciał odstawić odrazu sterydy czego się tak nie robi.tylko stopniowo jak już jest potrzeba odstawienia.mogli to skonsultować z reumatologiem co jest w przychodni u nich na 1 piętrze ale po co się wysilac.nigdy prze nigdy nie pojadę do tego szpitala.wole umrzeć w domu niż w tej umieralni cegielskim.ludzie unikajcie tego szpitala dobrze radzę i to młodym i starszym przede wszystkim.za to polecam szpital w Puszczykowie.

Klient

Obsługa szpitala zachowuje się jakby byli Panam, a pacjenci służącymi. Nie polecam tego szpitala i chyba nigdy już już tam nie zawitam. Kwalifikacja do przyjęcia do szpitala 12,00-14.00 czekałem na Pana lekarza 1 godzinę nie pojawił się dowiedziałem że to dr Zaraz który powiedział ze przyjdzie zaraz i przez 1 godzinę się nie pojawił. Panie Doktorze chciałbym aby Pana potraktowano w taki sposób jak Pan traktuje pacjentów. Mam nadzieję że tak się stanie. Bardzo Negatywna Opinia o Szpitalu HCP

Magdalena Nowy wpis
@007

Poproszę o kontakt magdalena.grobelna85@wp.pl dziękuję

Bogusław Nowy wpis
Klient

Zawiodłem się - do dejestracji tomografi komputerowej na ul. Szamarzewskiego 62, w żaden sposób dodzwonić się nie można sygnał wołania owszem jest ale chętnej osoby do odebrania brak. I tak od dwóch godzin, najpierw sztuka wbić się między dzwoniących a następnie jak się uda to nikt nie odbiera. Straciłem cierpliwość !!!!!!

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. na stanowisko Dietetyk?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. na stanowisko PIELĘGNIARKA ODDZIAŁ CHEMIOTERAPII - POZNAŃ? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

taka jedna

Www
@taka jedna

Drugi najgorszy szpital w Poznaniu.. Brak odpowiedniej opieki.Mam pytanie dlaczego mąż pielęgniarki oddziałowej z jednego z oddziałów został zaszczepiony na covid19 jeżeli nie jest medykiem.I właśnie to pokazuje jakie praktyki się tam stosuje najważniejsi członkowie rodzin mężowie szwagierki i dalsza rodzina..pacjenci mogą czekać miesiącami.

Heniek
Kandydat
@taka jedna

Ktos z bylych pracownikow moze powiedziec na cividku co robia z pacjentami bo slychac glosno sekcji nie bo wykdzie prawda sciemy ze civid zero info ludzie cierpia umieraja na smierc glodowa bez sady itp chyba ze masz wtyke!!!! Niech ktis wyjawi ten (usunięte przez administratora) hcp to duzo mowi ze umieralnia traktuja jak psa okradali zmarlych z tel smieja sie z ludzi ribia zdjecia takje skychy ze sa chorzy itp !!!!! Nie tyczy sie do wszystkich pacjenci nie powinni byc w takim (usunięte przez administratora) zamknieciu jak ktos wypaleni zawodem wypad!!!! Ci co rzadza to maja kieszenie kasy inni ochlapy!!!!.Dlatego nie ma byc kto tylko konowaky i wyrzutnia zostala co siedza przy kawie w tym szpitalu. Lub pretensje do kazdego pacjenta ze musza sie zajac jestescie hcp zalosni znam 2 lekarzy z oddzialu psychiatri jeden ogien super koles i kobieta fajna służbowa ale konkret reszta nieznam lub tu jak czytam popieram (usunięte przez administratora) .Prokuratura czeka i tam ich ktos osadzi nikt nie ocenia od tak !!!!!!!.

Bartosz
Klient

Po złamaniu, przyjęciu na SORze i Rehabilitacji nie miałbym nic złego do powiedzenia, jednak po rehabilitacji zostałem umówiony na wizytę kontrolną. Pacjentów zarejestrowanych na ten sam dzień było przynajmniej 86 (taki numer przedstawił jeden z oczekujących Panów). To też czekania nie było końca, w tym długo po godzinach pracy poradni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.?

Magda
Klient

Tragedia trafiłam z rozszarpana dłonia o 11 mamy 15 30 po za rejestracja brak jakiegokolwiek zainteresowana a na moje pytanie kiedy zostanie mi udzielona pomoc usłyszałam pani stan nie zagraża życiu!

Zuza

Najłatwiej jest oskarżać ale chyba nie każdy ma świadomość jak trudna jest praca w służbie zdrowia, ja nie narzekam

Czy można liczyć w Centrum Medyczne HCP na prywatną opiekę medyczną?

szpital
@Pytanie

Tak, oczywiście istnieje oddział komercyjny

Marek

Czy w centrum medycznym nie szukają kogoś do pracy?

Ktoś

Kajaanonim
@Ktoś

Nie spotkałam się nigdzie z taką niekompetencją lekarską jak w tamtym szpitalu. W poradni również przyjmuje lekarka alkoholiczka, która ma problemy z wypisaniem poprawnej recepty, która nie potrafi zdiagnozować pacjenta i doprowadza do zapalenia płuc, odmawiając wcześniej przyjęcia, tłumacząc się pandemią. Zresztą nie tylko jedna taka wiekowa kobieta. Tam to chyba nagminne. Ale potrafi rozmawiać na tematy rodzinne i wypytywać. Może w mafii? To jest psychoza, której uległa służba zdrowia HCP. Tak to jest umieralnia. Przerażona starsza osoba chorująca na cukrzycę przez dobę nie otrzymała suchej bułki...Ja osobiście chcę zwrot z ZUS-u za to co idzie na "służbę zdrowia", bo ona w takim wydaniu nie istnieje.

Konrad

Tak się składa, że nikt nie płaci za udawanie że się pracuje tylko za konkretne obowiązki więc nie mylcie tego z mobbingiem

Kandydat

Jakie są zarobki ratowników medycznych?

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Centrum Medyczne HCP?

Farba

Oddział wewnętrzny - bardziej przypomina męczarnie pacjenta ,o pomocy personelu nie wspomne...brak słów

sokole oko

krótko;panuje wszechobecny bałagan i brak organizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 28 Czerwca 1956 194
    61-485 Poznań
  • NIP: 7831516773 REGON: 639635360 KRS: 0000119548
Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.