Opinie o Baltona w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Baltona. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Baltona o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltona w Poznań

Topik

Jesli komuś odpowiadają śmieciowe warunki i śmieciowa praca to czemu nie.

Łasuch

Właśnie kończę ostatnią tabliczkę przeterminowanej czekolady Folkowe mecyje. Czy można jeszcze liczyć na jakieś frykasy po terminie?

Somebody

Weźcie się wszyscy do roboty. Gdybyście całą energię, jaką tracicie na wypisywaniu bzdur na tym forum wykorzystali na aktywną sprzedaż w Multi, to premia byłaby znacznie częściej. Jakoś inne sklepy baltonowskie dostają premię. Nic Wam to nie mówi?

Walec
@Somebody

Panie/Pani Somebody proszę o przykłady placówek, które realizują założenia budżetowe. Bzdurą nazywasz marne pensję (1540 zł netto), nierealne do zrealizowania budżety. Pracę na stanowisku sprzedawcy możesz wykonywać w centrum handlowym za te same lub ciut większe pieniądze, bez dźwigania kartonów z alkoholem (20kg-...kg), ciągłego wysłuchiwania, że źle finalizuję transakcję przy kasie, przekroczyłem o 1 minutę wyznaczoną przerwę albo nie stosuję się do procedury z Magicznej Księgi "A" lub "B".

b

to co się tam dzieje to mało powiedziane...

Sprzedawca

Rekrutacja poprzez agencję Fallwork lub bezpośrednio. Jeśli przez Fallwork - odbywają się 2 rozmowy kwalifikacyjne: u nich, a potem, jeśli się spodobasz, z managerem Baltony. Obie rozmowy wyglądają tak naprawdę identycznie, zadają takie same pytania. Od razu na rozmowie dowiadujesz się, czy jesteś przyjęty/a.

Pytają o poprzednie doświadczenia i o znajomość języka angielskiego. Należy powiedzieć coś o sobie po angielsku. W zasadzie to tyle.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Kierownicy klepią emaile, grafiki...a Pan Menago prowadzi politykę kadrową, nic się nie zmieniło.

fuck

Michał - następnym razem jak kogoś zwalniasz, bo z różnych przyczyn nie przyszedł dwa dni do pracy. Bądź tak miły i fajny, postaraj się dowiedzieć, jaka była przyczyna nieobecności, a dwa miło by było dostać jakąś informację od przełożonego a nie dowiadywać się jak to bywa w Baltonie od innych zainteresowanych, prawda???.

marko

Crew shop będzie miał problem, bo Ania dawała radę. Oj tam, do grudnia cały personel może się zmienić! A ci co zostaną... odbije się na nich !

:P

Alaski=B, Alaski to Barbara?

Alaski

w grudniu owszem :) premia będzie :)

hans
@Alaski

Nie będzie premii w grudniu bo już Crew shop nam nie nadrobi...

Robert
@hans

Dlaczego nie nadrobi? Nie będzie towaru? Nie będzie crew shopu? Jak tak dalej ceny będą podnosić to Duglas albo Sephora będą tańsze, już Aelia bije nas na głowę.

kosmetyki na crew shopie można kupić od pn do pt w godzinach 8-16

marek

Czy będąc pracownikiem sklepu można dokonywać zakupów kosmetyków, alkoholu, itp.?

Wodzu
@marek

Tak ,perfum i poszczególnych kosmetyków .Do - Alaski = B. zacznij pracowac jak nalezy to premia bedzie. Premie mozna jak najbardziej wyrobic. Praca czysta i ciekawa :) .

Nie ma premii

buzia

Księżniczka z Crew Shopu się zwolniła :) oj nie będę płakała.

Księżniczka
@buzia

Oj ktoś tu ma kompleksy...Pozdrawiam ;)

Wodzu

Alaski, jej nie słuchaj :). Premie sa do wyrobienia

bzdura, premii nie ma

premia

Wstawmy pracownia do lodówki, każdy kto będzie przechodził koło piwa i napojów będzie miał wrzucane do kosza butelkę/puszkę.

Kadoa

Nie zgodzę się z tym ze premia nie może być wyrobiona. Owszem jest gorszy dzień ale jeżeli jedna osoba potrafi stanąć na alkoholach druga na perfumach i jednak sprzedawać produkty to chyba nie jest najgorzej i jednak idzie a jeżeli komus się nie chce to niestety ucierpi cały zespół a wydaje mi się ze wystarczy zmotywować taka osobę bo skoro przychodzi do pracy to niech pracuje ;).

Alaski

To sklep, a nie polityka, żeby kogoś o TW posądzać. Dobry, bo pracowity, dobrze zorganizowany, kulturalny, dobrze się wysławiający, grzeczny dla podwładnych i kierownika, uprzejmy. Jak się ma takiego kierownika zmiany, to się chce, z poprzednim się nie chciało pracować. Więc jak ktoś w Baltonie nie pracuje, nie powinien się wypowiadać. Pozdrawiam także.

Alaski

to sklep nie polityka. A kierownik zmiany jest dobrym człowiekiem dlatego, iż nigdy do nikogo nie powiedział "szczurku z baltony", a poprzedniemu się zdarzyło, sam pracuje, nie siedzi pół dnia w biurze i nie zabija i nie kradnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Baltona - Poznań

• Jak się pracuje w Baltona?

Zobacz opinie na temat firmy Baltona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baltona?

Kandydaci do pracy w Baltona napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baltona