Opinie o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Biuro Promo sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru pod

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobman Group Sp. z o.o. w Kraków

Pracownik, Włocławek

Pracuję z Państwem już niemal dwa lata i zawsze było wszystko dobrze. Wypłata na czas, ilość godzin w porządku, kontakt z koordynatorką oraz możliwość dogadania się (co najważniejsze), no wszystko na najwyższym poziomie. Od jakiegoś czasu zatrudniona jest nowa koordynatorka, która już zdążyła wiele osób do siebie zniechęcić. Co to ma znaczy, zwykła pracownica mówi do kierowniczki rossmanna, że dany pracownik agencji to powinien być zwolniony, bo się rozchorował i nie mógł przyjść na zmianę? (Pierwszy raz taka sytuacja, w danym rossmannie jest ona na stałe) Druga sytuacja, dlaczego informując, że jestem chora i gorączkuję traktująca mnie z góry paniusia po drugiej stronie słuchawki nie raczy poinformować mnie , że w przypadku choroby kara może być zniesiona, a zamiast tego straszy tylko kara gdy mówię, że bardzo źle się czuje, a zachorowałam pierwszy raz od roku? Niestety nie zapamiętałam nazwiska, ale od niedawna pracuje na Włocławku. Bardzo nieprzyjemna nie tylko zdaniem pracowników agencji, ale i rossmannów. Mam nadzieję, że zbyt długo nie popracuje, bo skutecznie zniechęci nowych pracowników i takimi groźbami o rozwiązaniu umowy wypłoszy obecnych.

@Pracownik, Włocławek

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Jeśli chodzi o kary finansowe, to nakładane są one w momencie, gdy Klient zgłasza nam nieobecność danego Zleceniobiorcy na zmianie, od którego nie dostaliśmy wcześniej informacji o absencji. W tym przypadku kara mogła zostać nałożona, ponieważ prawdopodobnie nasz Konsultant bezskutecznie próbował się z Panią skontaktować w tamtym dniu. Kary są anulowane w momencie, gdy dostajemy usprawiedliwienie nieobecności w danym dniu (choroba czy inny wypadek losowy). Jeśli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia co do naszych Konsultantów, to prosimy zgłaszać ja na bieżąco do Rzecznika Praw i Obowiązków pracownika. Postaramy się zareagować od razu. Pozdrawiamy, Jobman Group

nika

czy ktoś wie czy przy inwentaryzacji sa moze koordynatorzy z job impulse?

@nika

Cześć, Nie, nie współpracujemy z tą firmą. Pozdrawiam Jobman Group

Ana
@nika

Czy warto iść na inwentaryzację? Jak to wygląda?

darek
@Ana

Dostajesz skaner, mówią ci co i jak i liczysz, czasem 9 godzin czasem 5 to zależy ile do liczenia i ile osób przyjdzie. Plus taki że nie ma dźwigania i robienia kilometrów i jakoś strasznie się nie zmęczysz a 100-150zł zależnie od czasu za nockę wpadnie. Ogólnie da się przeżyć, dużo też zależy od kierownika na którego się trafi - jeden będzie czepiał się o wszystko a drugi oleje sprawę. Jak to z ludźmi...

Katarzyna
@Ana

Polecam współpracę z tą Agencją pod względem zleceń na inwentaryzacje, panie zawsze informują o dojazdach i niezbędnych szczegółach, rozliczenia na czas, sama atmosfera na miejscu różna,ale można zdobyć doświadczenie jesli kogoś to interesuje. Pozdrawiam

@Katarzyna

Dziękujemy za pozytywną opinię. Zawsze przykładamy szczególną uwagę to tego, aby przekazać wszystkie najważniejsze odnośnie zlecenia naszym Zleceniobiorcom oraz, żeby wynagrodzenie trafiło na ich konto zgodnie z ustaleniami. Mamy nadzieję, że nasza dalsza współpraca okaże się owocna. Pozdrawiamy,

Freaky 23
@darek

Czy przy pracy na inwentaryzacjach można liczyć na ubezpieczenie zdrowotne ?

Freaky 23
@Zespół Jobman Group

Czy przy pracy na inwentaryzacjach można liczyć na ubezpieczenie zdrowotne ?

@Freaky 23

Dzień dobry, tak, oczywiście. Po wpisaniu na zlecenie (nawet, jeżeli jest to praca jednodniowa, np. inwentaryzacja) generowana jest umowa, którą zleceniobiorca musi zaakceptować przed pierwszym dniem pracy. Do właściwego oskładkowania wynagrodzenia z umowy cywilnoprawnej (zlecenie), niezbędne jest ustalenie statusu ubezpieczeniowego określającego rodzaj ubezpieczeń, którym dana osoba będzie podlegać w trakcie realizacji umowy. Zarówno w przypadku statusu pełny zus oraz tylko zdrowotne pobierana jest składka zdrowotna. Pozdrawiamy, Jobman Group

Kama

Nie polecam tej firmy i będę każdemu odradzać pracy w niej !!!! W dniu podpisania umowy było napisane 20 zł netto (czyli na rękę ) Czy przepracowując 9 godzin x 20 zł to powinnam dostać 180 zł netto Czy nie potrafię liczyć ???? Nawet jeśli został wprowadzony Polski Nowy Ład to ja powinnam o tym wiedzieć przy podpisaniu umowy a nie dowiaduję się z informacji,ze mogę sobie wejść w zakładkę FAQ na koncie pracownika gdzie jest to wytłumaczone jak już dostałam wypłatę pomniejszoną o 16,01 zł Jest to kwota śmieszna ,ale pytam się dlaczego mam być stratna ????Przyszłam na czas do pracy ,byłam nawet godzinę dłuzej w pracy a zostałam tak potraktowana !!!!!Żenada I proszę nie pisać,ze mam sie udac do waszego rzecznika gdzie wiadomo będzie trzymał waszą stronę!!!! Zastanówcie się nad tym co robicie bo z tego co wiem to ludzi brakuje do pracy ,więc zacznijcie ich szanować to oni z chęcią do was przyjdą . Ps .I tak na przyszłość proszę na drugi raz do pracownika zadzwonić i przekazać ze mam napisać do rzecznika a nie wysyłac informację smsem . Nie polecam tego pracodawcy

@Kama

Dzień dobry, Podane kwoty netto są szacunkowe. Finalnie ze względu na nowe rozporządzenie nie uwzględniono początkowo w stawce tego, że część składki zdrowotnej nie podlega już odliczeniu od zaliczki na podatek i dlatego widniała na Pani koncie pracowniczym wyższa kwota. W zestawieniu wypłat na Pani indywidualnym koncie pracownika są wykazane wszystkie składki (w tym podatek) i tam jest wykazana taka kwota, jaką dostała Pani faktycznie. Różnica wynika ze składki zdrowotnej która już nie podlega odliczeniu. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Jednak nasi pracownicy nie mają wpływu na zmianę zasad rozliczeniowych, jaką wprowadził Nowy Ład. Pozdrawiamy, Jobman Group

Kama
@Jobman Group

O nowym rozporządzeniu wiedzieliście pod koniec roku 2021 ,więc wystarczyło dopisać do kwota szacunkowa 20 zł Kwota netto to kwota netto a nie jeszcze jakieś odliczanie.Mozna było mnie poinformować wcześniej że będzie zmiana od nowego roku Ja nie muszę o wszystkim wiedzieć ani na wszystkim się znać

??
@Kama

Jako obywatel Polski PEŁNOLETNI właśnie powinna Pani wiedzieć takie rzeczy bo jest to Pani OBOWIĄZKIEM. Nikt za rękę nikogo nie bedzie prowadzić, ludzie co z wami, od kogos oczekujecie, a sami chcecie wszystko pod nos...

Nora

Najgorsza agencja na rynku pracy tymczasowej. Po opiniach widać, że setki osób zostały oszukane i myślą tak jak ja.

@Nora

Dzień dobry, Cały czas pracujemy nad podnoszeniem standardów obsługi w naszej firmie. Jeżeli przydarzyła się Pani nieprzyjemna sytuacja lub nie zgadza się Pani z naliczonym wynagrodzeniem prosimy o kontakt z naszym rzecznikiem: rzecznikpracownika@jobmangroup.pl. Pozdrawiamy, Jobman Group.

@Nora

Dokładnie, jak widzicie ogłoszenie za 20 zł netto to nie myslcie ze netto czy na reke to tyle wlasnie znaczy dla tych (usunięte przez administratora) Wałsnie otrzymałysmy z kolezanka wynagrodzenie mniejsze o jakies 17 zł. Bo ksiegowi tej firmy chyba nie wiedza co to znaczy netto i na reke.

@Jobman Group

A lto ma czas wiecznie do was pisac? to ze wy siedzicie w pracy i sie pierdołami zajmujecie to nie znaczy ze ktos tez.

@Jobman Group

To ktoś ma sie upominac? a od czego sa ludzie zatrudnieni w tej firmie? Od zbijania bąków chyba.

@okadziona

Dzień dobry, Różnica w wypłacie może wynikać ze zmiany sposobu wyliczania podatku dochodowego, co jest wynikiem wprowadzenia Polskiego Nowego Ładu. Informacje na temat zmian znajdzą Panie w zakładce FAQ na koncie pracownika, gdzie jest to wytłumaczone. W FAQ wskazane jest również źródło tych informacji Gazeta Prawna). Wielkość odliczenia podatku jest indywidualna dla każdego pracownika. Pozdrawiamy, Jobman Group

@okadziona

Dzień dobry, zachęcamy jednak do zgłaszania problemów, jeżeli się pojawiają. Zapewniam Panią, że nasi Konsultanci dają z siebie wszystko, aby rozwiązać zaistniałe problemy. Pozdrawiamy,

Firma Jobman Group Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Rossmann, Białogard, Wiele lokalizacji, Hala dostaw. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Jobman Group Sp. z o.o. rekrutowała na stanowisko Kasjerka. Czy nadal poszukują pracowników? Średnie zarobki na tym stanowisku wynoszą 2400 .

Jobman Group

Dzień dobry, Tak, wciąż poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Kasjer/Kasjerka. Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą sprawdzić aktualne oferty na naszej stronie internetowej: https://jobmangroup.pl/oferty. Pozdrawiamy, Jobam Group.

czy przy zleceniach w auchan jest potrzebna karta zleceniobiorcy do rozliczenia

Jobman Group

Dzień dobry, Tak. Wykonując zlecenie w sieci Auchan należy dostarczyć nam do niedzieli, po każdym przepracowanym tygodniu, kartę zleceniobiorcy. Na podstawie karty wypłacane jest wynagrodzenie. Pozdrawiamy, Jobman Group

@Jobman Group

W takim razie co w przypadku gdy wykonywałam 3 zlecenia od 17.12 i nie wypełniłam tej karty ponieważ myslałam ze nie jest to niezbędne jak w przypadku inwentaryzacji gdyż wydawane są identyfikatory elektroniczne

@Anonim

Dzień dobry, w takiej sytuacji prosimy o kontakt przez komunikator dostępny na Pani koncie pracowniczym. Nasi Konsultanci pomogą Pani rozwiązać problem. Będziemy musieli uzyskać potwierdzenie od osoby decyzyjnej w miejscu, w którym wykonywała Pani zlecenie. Pozdrawiamy, Jobman Group

NIGDY JUŻ NIE WYPŁACĄ PIENIĘDZY,TAKĄ MAJĄ POLITYKĘ.

Jobman Group

Dzień dobry, Zawsze staramy się jak najszybciej rozliczyć karty naszych pracowników, nawet, gdy dostajemy je już po terminie. Naszą polityką nie jest niewypłacanie pieniędzy, wręcz odwrotnie. Zależy nam na tym, aby każde wynagrodzenie wyszło w terminie. Oczywiście zdarzają się sytuacje losowe, które z naszej strony wyjaśniamy najszybciej, jak to możliwe. Pozdrawiamy, Jobman Group

Aldona

Cała prawda, oszukują przy wyplatach

@Aldona

Dzień dobry, Przykładamy ogromną wagę, aby nasi Pracownicy otrzymali wynagrodzenie zgodnie z umową. Nie praktykujemy ani prowizji za przelewy, ani dodatkowych opłat za prowadzenie konta pracowniczego. Odprowadzamy wszystkie należne składki na daniny publiczne oraz jesteśmy kontrolowani przez państwowe urzędy. Jeżeli uważa Pani, że zostało Pani błędnie naliczone wynagrodzenie, to prosimy o kontakt z naszym rzecznikiem: rzecznikpracownika@jobmangroup.pl. Pozdrawiamy, Jobman Group.

Rafi

Czytałem wczoraj opinie ROBINA i zgadzam się w całości. Ja również.zostalem wyrolowany przez jobman. Zapisałem się pos temp na zlecenie do Castoramy, zlecenie było widoczne, a odpowiedzi na rezerwację do dziś brak. Po tygodniu zapisałem się w jobman do magazynu media Markt tu również olałi mnie. Jedyna informacja to, że zadzwoni konsultant i cisza. ZLECENIE MINĘŁO, a odpowiedzi brak. BRAK PROFESJONALIZMU czas usunąć konta i przejść do lepszej agencji.

@Rafi

Dzień dobry, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Nasi Konsultanci starają się odpowiadać na zgłoszone rezerwacje najszyciej, jak to możliwe. W związku z powyższym prosimy o opisanie sprawy do naszego Rzecznika praw i obowiązków pracownika. Postaramy się wyjaśniić zaistniałą sytuację i będziemy mogli interweniować w Pana sprawie. Pozdrawiamy, Jobman Group

Sylwia987

Czy na inweteryzacje potrzebne są karty zlecenebiorcy?

@Sylwia987

Dzień dobry, godziny przepracowane na inwentaryzacjach rozliczane są na podstawie potwierdzeń obecności przesłanych przez Klienta. Jednakże zalecamy wydrukowanie i zabranie ze sobą karty zleceniobiorcy na zlecenie, aby uzyskać potwierdzenie przepracowanych godzin w wersji papierowej, którą przechowuje Klient. Pozdrawiamy, Jobman Group

Jaki jest styl zarządzania w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zespół Jobman Group

W Jobman Group stawiamy na spokojną, koleżeńską atmosferę pracy. Działamy według zasady fair-play. Przełożeni oceniają pracę zespołu, więc każdy dostaje feedback, aby wiedzieć, co musi poprawić, a co idzie mu naprawdę dobrze. Ponadto nasi Konsultanci są otwarci na pomoc zleceniobiorcom na każdym etapie współpracy. Liczą się dla nas potrzeby obu stron.

@Zespół Jobman Group

Co jaki czas przeprowadzane są rozmowy z każdym z pracowników na tematy związane z jego pracą/rozwojem/ewentualnymi problemami itp?

Jobman Group

Rozmowy ewaluacyjne odbywają się podczas awansów stanowiskowych. Jeśli występuje jakiś problem, wyjaśniany jest on na bieżąco. Nasz management jest otwarty na rozmowy a w firmie panuje otwarta atmosfera zrozumienia i empatii. Pozdrawiamy, Jobman Group

Postemp ha ha

Omijać szerokim łukiem , odwołują zmiany 20 min przed rozpoczęciem pracy

@Postemp ha ha

Bardzo nam przykro, że zdarzyła się taka sytuacja. Zawsze staramy się poinformować naszych Zleceniobiorców o odwołanych zmianach z odpowiednim wyprzedzeniem, niestety nie za każdym razem jest to możliwe. Przypominamy również, że wszelkie uwagi, zastrzeżenia oraz problemy możesz zgłosić do powołanego przez nas w celu poprawy jakości naszej obsługi Rzecznika Praw i Obowiązków Pracownika. Pozdrawiamy,

Wiki

Super przyjazna atmosfera

@Wiki

To ekstra! Chyba zdecydowana większość zgodzi się ze mną co do tego, że dobra atmosfera w pracy wpływa znacząco na nasze samopoczucie i naszą efektywność. Jestem ciekawa, czy macie w Jobmanie organizowane jakieś spotkania czy też imprezy firmowe?

@Ewa

Na czas pandemii wstrzymaliśmy imprezy firmowe, ale przed pandemią wychodziliśmy wspólnie na kręgle czy karaoke :)

Pan
@Wiki

Kłamstwo tragiczna firma

Klara

Współpraca z tą agencją pracy to jedna wielka porażka. Dodzwonić się tam nie sposób, próby rozwiązania konfliktowych sytuacji to też jeden wielki żart. Jesteś dla nich dobry dopóki jesteś potrzebny, natomiast gdy tylko pojawiaja się problemy , to zamiast stanąć po stronie swojego pracownika i próbować mu pomóc , firma traktuje go jak wroga nr 1 i najlepiej od razu wyrzuca. Nie pozwala się nawet na możliwość obrony.. Najgorszy pracodawca z jakim kiedykolwiek miałam okazję współpracować. Nikomu nie polecam. Nikomu.

A

ZOSTALAM OSZUKANA, NIE WYPLACILI PIENIEDZY Mimo bezposredniego kontaktu ze strony Makro (w ktorym wykonywalam zlecenie) z agencja pracy w celu ustalenia co sie stalo ze nie otrzymalam wynagrodzenia, nie wyplacili pieniedzy za wykonana ponad 1.5 miesiaca temu pracę. Gdy zadzwonilam na infolinie, Pani powiedziala, ze musze miec dostep do konta pracownika a gdy powiedzialam ze linki nie dzialaja pani powiedziala " W TAKIM RAZIE JA NIE BEDE Z PANIA ROZMAWIALA" i rzucila słuchawka.

@A

Z informacji uzyskanych od konsultanta zajmującego się tym tematem, wiem że problem wynagrodzenia został już rozwiązany. Świadczy o tym chociażby edycja identycznego komentarzu na innym portalu. W przyszłości wszelkie kwestie problematyczne prosimy kierować na naszego Rzecznika Praw Pracowników który reaguje na opisane w komentarzu problemy, często nie wynikające z naszej winy. Pozdrawiamy Jobman Group

A
@Zespół Jobman Group

Zgadza się. Mila Pani pomogla mi rozwiazac cala sytuacje. Dodając opinie czeka sie na jej zatwierdzenie, dlatego cofnac opinii nie mogłam. Jednak uwazam za szokujace, że radza mi panstwo NA PRZYSZLOSC kierować sie do rzecznika praw pracownika. Na przyszlosc radze wypłacać ludzia pieniadze na czas i na infolinii zatrudnic kogos z chocby malymi podstawami kultury osobistej, szacunku i oglady. To nie do pomyslenia ze to klient z problemem musi uspokajac babe ktora rzekomo jest tam zatrudniona aby pomoc. Wtracanie sie w zdanie, krzyczenie i rzucanie sluchawka na osobe, ktora dzwoni z nadzieja ze otrzyma pomoc lub jakies wyjasnienie jest skandaliczne. Niby rozmowa rejestrowana, wiec aby zwolnic owa Pania, ktora zdecydowanie nie nadaje sie na to stanowisko, podstawy konkretne państwo już mają.

xxx

Wielki problem z określeniem czasu pracy - pracowałam w Rossmannie na umowę zlecenie, pytano mnie 3 razy czy pracuję na stałe, po czym zostałam poinformowana na tydzień przed końcem miesiąca, że kończę pracę wraz z końcem sezonu, bo okazałam się zbędna. W ogóle nie polecam, pracownicy z Jobmana byli gorzej traktowani od stałych. Jeśli chcecie dobrą atmosferę pracy to nie zatrudniajcie się przez tą firmę :)

Meg

Ludzie! Czytam te opinie i nie moge uwierzyc! Czego wy oczekujecie od polskiej firemki co zatrudnia ze 20 osob? Chcecie miec struktury, jasno okreslone sciezki awansu, szkolenia, benefity to idzcie pracowac do korporacji 5 tys ludzi. Korpo w Krk nie brakuje. Tylko tam trzeba przejsc rekrutacje i cos umiec. Powodzenia!

!
@Meg

Nie wie Pan/Pani co pisze, przeczy sam/sobie, przeczy logice. Właśnie dlatego że to mała firemka, która uważa że powinniśmy się traktować jak w rodzinie, powinny być umowy i godna stawka bo ludzi jest mało, to nawet nie podlega dyskusji no chyba że jest Pan/Pani masochistką i takie warunki są SATYSFAKCJONUJĄCE w tym przypadku, ale normalny człowiek naprawdę oczekuje szacunku - nie wierzę że pisze to ktoś pracujący na tych warunkach, piszą podstawione osoby którym, udało się ubłagać umowę, albo są wyżej w hierarchii. Brak empatii WSTYD

ina

Na 8 godzin przysługuje 15 minut przerwy. Jeśli wpiszę więcej, np. 20 minut przerwy to odejmą mi te dodatkowe 5 minut od czasu pracy. To jest nieuczciwe. Bo tam gdzie przychodzę do pracy pracownicy firmy (zatrudnieni bezpośrednio przez pracodawcę firmy) mają 20 minut na każde 8 godzin pracy. Więc uważam, że to jest dyskryminacja ze strony agencji (nie pracodawcy). Czy mam kłamać w kacie pracy i wpisywać zawsze 15 minut przerwy, podczas gdy ja jestem zawsze na przerwie 20 minut (przez całe 8 godzin pracy)? Nie lubię postępować nieuczciwie. Ale nie chcę, żeby agencja płaciła mi tylko za 7 godzin i 55 minut czasu pracy, a nie za 8 godzin pracy, tylko dlatego, że na przerwie byłam o 5 minut dłużej, niż mi na to pozwala agencja. Co mam robić? Nie mam odwagi spytać pracodawcy czy pozwoli abym w karcie zlecenia miała wpisane 15, a nie 20 minut.

@ina

W przypadku umowy cywilnoprawnej,zgodnie z kodeksem cywilnym, zleceniodawca nie ma nawet obowiązku zapłacić za przerwę, jest to regulowane przy zawieraniu umowy.Jeśli Zleceniodawca (agencja) określił, że na 8 godzin pracy płatne jest 15 minut przerwy, nie więcej to należy się do tego zastosować.Proszę pamiętać, że inna jest sytuacja osób zatrudnianych przez klienta na umowach o prace a inna osób kierowanych przez agencje na umowach zlecenia. W przeciwieństwie do pracowników klienta nie obowiązuje panią podporządkowanie co do miejsca i czasu pracy (nie ma Pani obowiązku pracowania 5 dni w tygodniu w wymiarze 8 godzin) tylko może Pani, co do zasady swobodnie decydować o swoim harmonogramie. różnica ta występuje także w kwestii przerw. Osoby zatrudnione bezpośrednio przez sklep to osoby na umowach o pracę, a więc podchodzące pod regulacje kodeksu pracy z którego jasno wynikają zasady przerw.

Realna opinia

Praca na stanowisku Konsultant ds. Rekrutacji/opiekun klienta itd.: W ciągu 3 miesięcy w firmie zwolniło się 6 osób w tym Ja, Dyrektora/Managera w ogóle to nie dziwi i nie dostrzegają jakiegokolwiek problemu, a wszystkie wyżej negatywne opinie są interpretowane przez zarząd firmy jako wylew frustracji, hmn jeżeli jesteś nową osobą która aplikuje do tej firmy zapytaj o długość stażu współpracowników. Obecnie 1-3miesiące stażu to większość firmy, co pokazuje jak godne warunki i ścieżkę rozwoju/awansu oferuje Jobman. W tej firmie nigdy nie będzie stabilności zatrudnienia, chcesz złapać szybkie doświadczenie aplikuj śmiało bo naprawdę przyjmują każdego, a w szczególności teraz kiedy stracili większość stałej obsady! Z warunków najniższa krajowa (na wyższym stanowisku jest aż o 20gr wyższa), umowa zlecenie - odnawiana co miesiąc. Obecnie awans polega na tym że ktoś się zwalnia i błagają Cię albo stawiają ultimatum abyś przyjął/a po nim stanowisko lub po prostu rozkładają obowiązki byłej osoby na pozostały zespół. Ilość zwiększanych obowiązków nigdy nie idzie w parze z zwiększonym wynagrodzeniem. Możliwość zdobycia umowy o pracę jest nikła, a jak już znajdziesz się w tym gronie szczęśliwców to będzie to najniższa krajowa. Z początkiem pandemii firma przeszła na pracę zdalną co było plusem, natomiast Dyrektor firmy będący 2h w biurze raz w tyg. zmienił zdanie i wymusił na zespołach odwiedzanie biura nawet pomimo tego, że wyniki zespołów były rekordowe względem wcześniejszej pracy stacjonarnej, oraz wewnętrzne rozmowy w firmie z pracownikami dotyczące jakichkolwiek zmian i tak nie były brane pod uwagę. Kolejna ciekawa sprawa to wszystkie dodatkowe środki Jobman, a bardziej jego Dyrektor woli przeznaczyć na rozwijanie Tik Toka lub YouTuba na których On sam bawi się piłką, albo udaje francuza pod pretekstem "rozwijania" marki Jobman Group - nie wierzycie sprawdźcie HR Zo.o Tiktok :) Plusy Jobmana, łatwa możliwość zatrudnienia, benefity Karta Multi sport oraz opieka medyczna LUXMED w 1 placówce i "dobra" atmosfera ALE to zależy w jakim zespole wylądujesz :) Tak to normalnie bo krótkim okresie wprowadzenia od razu zbombardują Cię dodatkowymi obowiązkami przekraczającymi twoje kompetencje również podane w umowie. Podsumowując praca na stanowisku Konsultanta w Jobmanie jest świetna na start jeżeli nie wiążesz dłuższej współpracy niż maksymalnie rok. Nielicznej starszej obsadzie, która jeszcze została ze względu obawy przed znalezieniem pracy spowodowanej pandemią życzę powodzenia i cierpliwości :)

Zdziwiony
@Realna opinia

To on jeszcze,,zarządza"? oo ludzie, to możecie zapomnieć o UoP i dobrych warunkach. Trzymam kciuki za szukających pracy, gorzej nie traficie wiem co mówię ;) Subiektywnie z największych plusów: fajni ludzie, karta multisport dla aktywnych, praca zdalna również wydaje się dobra w obecnych czasach największe minusy: umowy zlecenia mimo zapewnień, że z awansem to ulegnie zmianie, zarządzanie ślepe na potrzeby ludu, brak rozmów kwartalnych, robienie za trzech a w nagrode kubek Reszta neutralna, na start dla małolatów serio ok tylko nie do końca wygląda to na profeske, ale co kto preferuje :) można przyjść i wyrobić własną opinię

Moja opinia

Proszę tej osoby nie nazywać Dyrektorem, ponieważ każdy dobry dyrektor z powołania dba o swoich pracowników i inwestuje w ich przyszłość, tymczasem tutaj tik tok jest priorytetem (swoją drogą naprawdę nieudany, bez pomysłu) - narcystyczna postać. Umów zleceń nie powinno być w ogóle, a jeśli tak to wg prawa tylko 3 pod rząd by móc później przejść na umowę o pracę zatem nie jest to zgodne z prawem. W firmie pracuje wiele wartościowych ludzi jednak nikomu na nich nie zależy, jestes to jesteś nie to nie, nie ten to inny-wypalenie zawodowe na maksymalnym poziomie. Przez pandemie ciężej jest znaleźć inna pracę więc 3/4 ludzi niestety zapewne pracuje bo musi się za coś utrzymać. Żadne próby poprawy sytaucji nie skutkują, sa obiecywane tylko rozmowy jednak dzieje sie coraz gorzej. Jest podział na stanowiska jednak robisz wszystko bo nowe osoby bez przeszkolenia nie mają pojęcia o co chodzi i trzeba im pomagać. Przejmujesz czyjeś obowiązki charytatywnie(nie zapłacą choć połowy sumy choć oszczędzają na osobie, której nie ma). Osobiście uważam, że przykład idzie z góry, a tego niestety nie ma. Ubolewam, gdyż z dobrym zarządzaniem naprawdę mogłoby być dobrze, ponieważ ludzie(konsultanci) są naprawdę w większości fajnymi ludźmi,ale to zdecydowanie za mało by coś zmienić.

Obywatel PL

Wiele można by powiedzieć o tej Agencji, problemy są jak w każdej innej ( czasowy brak grafików albo w dniach które mi nie pasują ) ALE WYPŁATA zawsze jest na czas!! płacą co tydzień lub co miesiąc co zależy od zlecenia. Jak wpisujesz się na grafik to wiesz kiedy będzie rozliczenie i jest na 100% nie potrącają za jakieś wymyślone kary itp. Stawki i zlecenia są różne "kto pierwszy ten lepszy" i zazwyczaj zostają te z najniższymi stawkami.

Bella

Praca na stanowisku konsultant ds. Rekrutacji. Umowa zlecenie odnawiana co miesiąc, stawka to niecałe 21 zł brutto. Praca w godz 8-18, na trzy zmiany- zawsze ktoś musi być na zmianie, do tego minimum jedna pracująca sobota w miesiącu. Luxmed - tylko jedna wybrana placówka na terenie Krakowa. Szok że ktoś się decyduje pracować na takich warunkach.

Boguś
@Bella

No czyli jednak coś się zmienia. Przeglądałem wcześniejsze wpisy i było o minimalnej krajowej a tu jednak więcej. Każdy oczywiście ocenia według siebie, ale znam kilku pracodawców w których jest minimalna, zero benefitów i pracujesz od 6 do 22 (na zmiany), 15 minut przerwy i wszystko wyliczone co do sekundy. B.

Zostaw merytoryczną opinię o Jobman Group Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jobman Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobman Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobman Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jobman Group Sp. z o.o.