Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Xxx

Precz z Jasińskim, precz z Jasińskim, precz z Jasińskim !!! Pracownicy przeciwnicy Jasińskiego czy jest jakaś możliwość aby odwołać go ze stanowiska i przepędzić stąd?!

Pieczar
@Xxx

Dlaczego przeszkadza ci Wojtek bo pokazuje całej Polsce jak mało zarabiamy jak walczy żebyśmy mieli leprze wypłaty dla mnie jest potrzebny i ja mu wieże że się musi udać nasz strajk

Josin
@Pieczar

Wojtek pokazuje siebie całej Polsce a nie pracowników Wojtek sie promuje i nic wiecej jak zarząd przeniesie produkcje która firma zatrudni tego karła odpowiedz sobie jak cała Polska wie ze ten strajk to On obudź sie i patrz co karłowaty wyprawia On chce do polityki ile z zrzutki dostanie cie 500 zł a on godziny związkowe i pensja z OPZz

Xx
@Pieczar

Ale nie kosztem firmy i tego człowieka .Precz z nim!!!!!!

Swinte Jasiny

Wojciechu Jasiński ujawnij przed strajkujący mi czy bierzesz godziny związkowe w trakcie trwania strajku i pensje z OPZZ ile płacisz adwokatowi ile wydałes na hotele i inne dla polityków i anarchistów których tu posciagałes pokaż proszę ile to wszystko kosztuje i czy ludzie też tyle ze zbiórki dostaną i najważniejsze czy każdy strajkujący ma gwarancje zatrudnienia naj mniej na 2 lata czy tych ludzi masz w (usunięte przez administratora) Bo ty juz swoje cele osiagnołeś

Wróżka
@Swinte Jasiny

BRAWO bo OPZZ nie ma kasy dla ludzi za chwilę się obudzą BRAWO Za wypowiedź!!!!!!!

Koniec tego sydu

Dlaczego związki nie zgodziły się na propozycje z 15.02 ? Była dobra, premia ebit itp a za rok inflacyjna która by była ponad 10% (usunięte przez administratora) tylko ciągną ten strajk dalej. Zobaczycie dodadzą wam „łosimset” a potem polowe załogi wyrzuca jak w Vw.

biurowy
@Koniec tego sydu

powinni dla przykładu to zrobić tych nierobów których mogę sam wskazać osobiście bez wahania i jawnie

Marchewka
@biurowy

A może zacznij siebie oceniać a nie innych.

@Koniec tego sydu

Sama prawda ale oni nie rozumieją tylko słuchają tego małego krzykacza który ma jakąś wrodzoną nienawiść.Dziwi tylko postawa Solidarności. Ale obudzą się jak będą redukcję jak było jeszcze kilka lat temu wypowiedzenie i wtedy łosiem stów do układania kostki !!!!

مكتب. مقر. مركز

Dzisiaj szach. W piątek szach i MAT. MOgliście grać w szachy na produkcji zamiast w karty , teraz byłoby Wam łatwiej... Bierzcie te 500 + , 800 dostaniecie jak się nauczycie hiszpańskiego , wówczas z panem z P. P. S. U sobie zrobicie spotkanie negocjacyjne

@مكتب. مقر. مركز

Były tez tutaj takie propozycje ze 800 złotych podzielić na ten rok i następny. I teraz ta nowa procipozucka to właśnie jest 800 złotych. Najważniejsza jest ta podwyżka w przyszłym roku zgodna z inflacja. Kto tego nie widzi to już niczego nie zobaczy. A Wojtek spadaj do politykierów i już nie wracaj

@800

Ta podwyżka proponowana w przyszłym roku to też lipa bo wyjdzie znowu w procentach i tak ci co naj więcej zarabiają znowu dostaną więcej szału nie ma walczymy do samego końca my za 3 tys. Pracę znajdziemy ale kierownikom i brygadzista będzie już gorzej

@800

To jest właśnie idealne wg mnie porozumienie,kto tak myśli proszę o buzke

Minionek
@Szoszon

Skoro za 3000 robotę znajdziesz to po co strajkujesz? Miej jaja i się zwolnij skoro tak Ci źle! Ciekawe czy takie warunki, socjalne, automaty do kawy, stołówkę itp też tam będziesz miał?! W (usunięte przez administratora) Wam się poprzewracało a ten śmieć Jasiński tylko to wykorzystuje. Jesteście jego parobkami i tańczycie w kółko niego jak wam zagra.

@Minionek

Na jakim stanowisku pracujesz biuro to się nie dogadamy więc nie pisz bez sensownych wypowiedzi

Minionek
@Szoszon

Wybacz ale Twoje wypowiedzi są tendencyjne. Jedno przeczy drugiemu wiec to totalny bezsens. Tak na marginesie biurowi są, byli i będą dla mnie nierobami. No z kilkoma wyjątkami.

@Szoszon

"Bezsensownych", się pisze tłumoku. W biurze nie pracuję, kierownikiem ani brygolem nie jestem, ale po wypowiedziach osób Twojego pokroju zaczynam bać się o firmę. Przez takich jak Ty, nieuków, (usunięte przez administratora) nierobów i roszczeniowców firma pójdzie na (usunięte przez administratora) Nie za miesiąc, dwa, nawet rok, ale padnie. Najfajniejsze jest to, że jak Cię zwolnią i innych podobnych Tobie tłuków, to oczka się otworzą. I trza będzie (usunięte przez administratora)

@Szoszon

Misiaczku, Ty się o kierowników i brygadzistów nie martw. Oni lepiej sobie poradzą niż Ty, zwykły robol. Ja, jako zwykły pracownik, robol,ustawię się w kolejce po etat do biedry, albo lidla jak nas wszystkich (usunięte przez administratora).Pytanie tylko, którego z nas zatrudnią. Roszczeniowego gamonia, nieroba, takiego jak Ty, czy kogoś wartościowego, kto chce pracować, zna swoje miejsce i nie wrzeszczy 8 stów?

Jaras
@bubu

Buhaha Już to widzę kierasa na kasie w Biedronce. No bo chyba nie liczysz od razu tam na dobrą posadkę. Stołki już tam są zarezerwowane przez swoich.

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Poinformowany

Cały ten cholerny strajk nie skończy się dla nas dobrze. Zarząd już prowadzi rozmowy aby cześć autobusów była kończona w Hiszpanii. Na początku cześć operacji a z tym nasze know-how a potem reszta. Wtedy obudzicie się z ręką w nocniku jak 8 stów to dostaniecie z urzędu pracy ale kuroniówki. I na pewno nie znajdziecie lepiej płatnej pracy jak się nagle w okolicy pojawi 1000 osób szukających roboty. Wasza krótkowzroczność jest porażająca a większość komentarzy tutaj oddaje stan wiedzy o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Jeśli zarabiacie za mało zmieńcie pracę, przestańcie robić cyrk i dajcie innym pracować.

@Poinformowany

Masz rację te ciołki widać mają zamiast mózgu siano ten mały(usunięte przez administratora) nic nie potrafi tylko przez megafon bzdury opowiadać powinni go zwolnić . Panowie obudźcie się!!!!!!

Klient

Panie ALBERCIE dlaczego pan się układa z tym małym buncicielem to człowiek zło on chce wszystko zrujnować.Z tego co mi wiadomo z panem też się nie zgodził i odszedł do OPZZ. Macie ciepła warunki super i propozycje pracodawcy spoko z pustego i Salomon nie maleje. Niech pan nie da się prowadzić temu(usunięte przez administratora)na smyczy. !!!!!!!!!!!!

Zenon

Apel do małego pana przewodniczącego - kto najwięcej skorzysta na tym strajku ? Lansowanie się w TV i zapraszanie polityków co dało ? nic MOże chcesz zostać posłem i zarabiać 10 tys na rękę ????

produkcyjny
@Zenon

Ludzie opanujcie się zobaczćie co ten mały człowiek robi, chce was wykoszystać do promowania politycznie siebie, na jaki (usunięte przez administratora) tam Ikonowicz Słownictwo w tym piśmie świadczy o jego inteligencji

Mały
@Zenon

Dobrze powiedziane przecież W....ś niemota śruby w życiu chyba nie przykręcił . Ma talent do zapraszania tych polityków co żerują na podatnikach bo sam mówi nieskładnie kultury osobistej zero nic sobą nie reprezentuje ludzi(usunięte przez administratora) a oni jak pelikany łykają wszystko. PANIE ALBERCIE panu nie wstyd za tego Bunciciela

Apel

Apeluje do pracowników którzy nie mogą sobie pozwolić na aż tak długi strajk gdyż np. Są Jedynymi żywicielami rodziny o to by nie dali się złamać, by nie wracali do pracy - lepiej niech "odpoczną" psychicznie na L4 bo wiadomo ta cała sytuacja jest męcząca. PANIE PANOWIE DO KOŃCA!

Olo

Chyba na sami się wydymają nawet nie dostaną bo kredytu bo na świstku mniej niż zero do przedstawienia w banku.

Obcy
@Apel

Chłopie ale ty jesteś naiwny policz ile ci dali bo chyba z matematyką jesteś na bakiere na końcu to dostaniesz wypowiedzenie .czy jak od ciebie chcę żona jak masz więcej niż zarabiasz? Czy ty skończyłeś podstawówkę i umiesz liczyć czy słuchasz tego Wojtusia ba....a który mącił ze solidarności odszedł nie mógł się zgodzić z Albertem bo chciał mieć biurko ciepło o wypłatę .A teraz ma stado pelikanów za sobą i słuchają go jak nawiedzeni on wyłate dostanie a ty wypowiedzenie.Sam nie potrafi mówić tylko wspomaga się pożal się politykami !!!!!

Czerwone brygady

Na początku strajku skomentowałem to całe zamieszanie, że jest to nostalgia do PRLu. Niestety, z przerażeniem zauważyłem, że jest to prawda. Z kim ZZ współpracują?! Partia Razem gdzie są też byli komuniści, Polska Partia Socjalistyczna, na fb poparcie od osób, które jawnie nazywają się komunistami, a do tego jeszcze anarchiści z Rozbratu. Masakra. Nawiazując jeszcze do wczorajszych wystąpień Pana O. który pracował w serwisie i kiedyś zarabiał 5 tys. a teraz zarabia 3 tys. Większej bzdury nie słyszałem w życiu. Niech pokaże PIT i powie ile na prawdę zarabia. Gościa z lakierni nawet nie będę komentował. Ogólnie odnoszę wrażenie, że wiele osób na potrzeby tego strajku mówi tylko o tym ile ma podstawy, zapominając o premii miesięcznej, światecznej (75%), dodatku na wakacje (1900zł), obiadach za 3 złote, prywatnej opiece medycznej i innych dodatkach. Uważacie, że powinniście zarabiać dużo więcej, to śmiało zmieniające prace, zamiar terroryzować firmę.

@Czerwone brygady

No w końcu, bo już myślałem że tylko ja widzę czerwono-czarne flagi, rozbraty, zanbergów itp.

@Czerwone brygady

Wreszcie to ktoś napisał. WJ chce zrobić z siebie polityka i promuje się poprzez komunistów i lewaków. Jak przed strajkiem byłem w miarę neutralny, to po tych obrazkach, że strajkujący sprzedali się dla komunistów i wąchają się z lewakami, nie mam szacunku do strajkujących. A, no i gratuluję 8,5% podwyżki, co daje 50 brutto do podstawy ???? Strajkujcie dalej, na home office jest całkiem przyjemnie. Wypowiedzenia już są w drodze

Mikel
@Biurowy

Dokładnie. Biegają po tym placu jak pieski na posyłki. No i kto pierwszy do odbicia karty ten lepszy. Żal mi Was.

@Biurowy

Uważasz, że politycy 55+ to nie są komuniści? Czy w innych partiach nie ma komunistów? To kim byli za czasów (usunięte przez administratora) To taki dziwny zwyczaj w naszym kraju, że jak nie podoba się nam polityk z starszego pokolenia, to na pewno komuch. I to jest w pewnym sensie racja, ale nie dotyczy tylko jeden partii, tylko każdej, bo w każdej są politycy z tamtych lat. Ale masz rację, że strajk po woli przypomina prl-owskie ruchy robotnicze. Sam strajkuję, ale to nie znaczy, że każdy ruch i działanie popieram. Widzę, że rozpędza się to nie w tym kierunku, co powinno. Jak widać, strajk nie jest łatwą sprawą, choć wszyscy myśleli, że tak będzie. Ale bez względu na dalszy rozwój sytuacji, nie powinieneś obarczać za to jakiejś partii, bo oni nie są winni tego strajku. To pracownicy Solarisa strajkują, nie partia Razem. Nie szukajmy wszędzie winnych, za własne czyny.

zyga
@Biurowy

No i Ty polecisz pierwszy .Bo na co tulu biurowych jak nie ma już pracowników produkcyjnych.

Kucharz

Najlepsze w tym wszystkim jest to że pewnie z 500 pracowników biurowych siedzi i prawie nic nie robi.Co mają robić jak produkcja nie idzie.Moze zejdą na produkcję i zaczną śrubki przykrecac przecież to takie proste.Panów z magazynu też zapraszamy.Ps proszę uświadomić klientów ,że te autobusy mogą mieć gdzieś śrubkę nie przykreconą,ale to nic serwis dokręci

@zyga

Jak znasz języki, potrafisz obsługiwać programy i masz więcej niż 120 IQ to czemu nie siedzisz w biurze? A jak potrafisz tylko śrubki przykręcać, to MO rda nieuku. 20 Ukraińców czeka na twoje miejsce pastuchu :D

@Kucharz

Zgadza się, dokładnie to 900 pracowników. Produkcjini organizują oferty, podpisują kontrakty, wystawiają faktury, proponują rozwiązania techniczne, odzyskują pieniądze za (usunięte przez administratora) rdoloną robotę na produkcji, zamawiają części itp. Szkoda, że wy nie pojmujecie, że gdy dla was robota kończy się po przykręceniu ostatniej śrubki, dla innych jest to początek pracy w postaci organizacji nowego kontaktu lub opieką wydanego autobusu przez najbliższe 15 lat. Dzięki za strajk, dzięki wam dostanę 50 zł brutto więcej :D

OUkrainie
@Biurowy

Czy Ty sobie zdajesz sprawe że 70% pracowników z Ukrainy na produkcji ma wyższe wykształcenie? Ale Ty tego nie widzisz bo przecież oni noszą ogrodniczki.

produkcyjny
@Mikel

Powiem Wam tak , ja też strajkuje ale się śmieje z Was barany , słuchacie tego wariata a on się z Was śmieje pseudo polityk ALBERT uważałem cię za konkretnego faceta a teraz widzę że jesteś (usunięte przez administratora) bez swojego zdania . W poniedziałek wracam do pracy i mam was w (usunięte przez administratora) pajace

Purtnięcie
@Biurowy

No głupiemu nie wytłumaczysz..... czym byś się opiekował przez 15 lat gdyby nikt nie zmontował tego autobusu? Bez nas w ďúpie Ty, a my w ďùpie bez Ciebie. Tyle w temacie, ale jak już wspomniałałem na początku tego wpisu głupiemu nie wytłumaczysz.

biurowy
@Kucharz

Ja Twoją robotę jak będę musiał zrobię z zamknietymi oczami a Ty moją? zapraszam Oprócz w lewo w prawo śróbka przez cały dzień (oczywiście bez obrazy bo to też musi ktoś zrobić) nie musisz myśleć nic tylko osiemstów .......

@Purtnięcie

Nie rozśmieszaj mnie. Takich jak ty na rynku pracy jest mnóstwo. A biurowych jakoś nie...

ANTYSTRAJK

Jasiński kończ Pan ten cyrk, daj ludziom normalnie pracować i zarabiać pieniądze ...

Pracownik F1 pracujący

Ludzie nie sprzedajcie się za 1no razowy bonus ! ! ! ! !

@Pracownik F1 pracujący

Ile ten bonus w ogóle wynosi?1000zl ?2000?

@Pracownik F1 pracujący

A może by tak przeprowadzić szybką ankietę wśród osób które strajkują.Szybką znaczy ustawiamy się w kolejce w jednym czasie z kartką tak lub nie,wrzucamy do urny ,po chwili liczenie w obecności pracowników.Wiem nie wszyscy zagłosują,ale da to jakiś poglad,bo wiadomo że przy nawet rozmowach w brygadach najwięcej do powiedzenia mają przylacze.Powiesz że się zgadzasz a krzykacze zaraz to rozniosą po hali,i ludzie będą Cię mieli za jakiegoś szczura.Jak dla mnie to 10% to minimum,plus bonus 1000zl i podwyżki na przyszły rok 2% ponad inflacje

Ozon
@Kucharz

502 zł brutto do wypłaty za luty! Śmiech na sali.

Janusz
@Kucharz

Nawet za bonus 3000netto się nie sprzedam. Tylko podwyższenie podstawy! Tylko to się liczy.

Grażynka
@Janusz

To ja twoja dziołcha z Sarbii. Dajsze spokuj z tym srajkiem. Wruć do brata na patyrę. I dlaczego nazywasz się janusz w tym internetu. Prazcież Błaszej mosz na imia. Pinindzy za luty do doma nie przyniesiesz? ŁolaBoga!

Coś tam

ZZ spotkajcie sie rano sami obgadajcie sytuację i dopiero później wyjdźcie do załogi!!! Bo aż żal słuchać jednych i drugich! W.J. chyba starczy tych polityków co??? Sam strajkuje i walczę o NASZE, ale bez przesady! 50zl to kpina! Ale dogadać się między sobą musicie! 8stów!!!

bubu

Ja swoje dostałem, dużo nie jest, ale zawsze, mam co mam, podpisując umowę wiedziałem na co przystaję. Przeczytałem ją chociaż, a "strajkujący" dostaną(usunięte przez administratora). Załatwią nam, jak już nie załatwili, ciągły monitoring pracownika, konflikty w brygadach i nieosiągalne 8 "stuff", o redukcjach etatów nie wspominam, bo to będzie nieuniknione.

BOB

"Kontrowersyjna jest natomiast praktyka prowadzenia referendum strajkowego przez kilka miesięcy, aż do osiągnięcia limitów głosujących wymaganych przez ustawę o rozwiązywaniu sporów zbiorowych" Sąd może uznać tak przeprowadzone referendum za nieskuteczne. W takiej sytuacji istnieją bowiem poważne wątpliwości, czy pracownicy, którzy głosowali w pierwszej fazie referendum, nadal podtrzymują wyrażone stanowisko

Hawier słyszysz mnie?! :))))))
@BOB

Ta "mała" grupa osób na obchodach wokół firmy na jednej i drugiej zmianie chyba podtrzymuje stanowisko. Pozdrawiam

@BOB

To właśnie dobrze ludzie maja wiecej czasu ,żeby się zastanowić i dokonać wyboru.

Jednak bez jaj

Myślałem że nasza Solidarność przestanie już chodzić na smyczy Jasinskiego. Niestety, kompromitacja po całości. Albert oddaj już calkiem kierownice wariatowi.

J.A.

Krasnal pisząc odklejony miał na celu obrazę prezesa? Odklejony od czego? Co dokładnie miał na myśli pisząc odklejony??

Pytajnik

Mam pytanie. Kogo przedwoniczacy OPZZ miał na myśli pisząc Fra Jerzy?

Pimpek
@Pytajnik

Chodziło o to, że zarząd uważa NAS za frajêrów. ZARZĄD!

Pytajnik
@Pimpek

Szkoda ze w kogokolwiek stronę idą takie stwierdzenia. Nie ważne po której stronie się jest.

Xxx

Pracował ktoś w Lipsku jak wyglądają zarobki atmosfera praca serwisanta ?

Word

„Pracodawca jeszcze raz przypomina, że żądania płacowe w wysokości 800 złotych brutto dla każdego pracownika są absolutnie nierealne do spełnienia. Dalsze utrzymywanie akcji strajkowej nie wpłynie na zmianę tego stanowiska, a jedynie może przyczynić się do pogorszenia sytuacji rynkowej firmy i tym samym wpłynąć na poziom zatrudnienia w przyszłości” – podkreślił. Cytat z portalu informacyjnego. W tej sytuacji zarząd akurat nie kłamie, zawsze, nawet za Solange takie rzeczy były ubierane w piękne słowa.

pracownik Polinova kiedyś SBC

Zwolniłem się z SBC ze względów zdrowotnych.Jak Wam tak żle zapraszam do Polinova .Zarabiamy duzo mniej ale nie narzekamy . To co wyrabia WJ to jest nie akceptowalne. Widzę, że ten mały człowieczek jest tak jak pilot zdalnie sterowany przez swoich góru. Ludzie przejrzyjcie na oczy co on z Wami robi i do czego doprowadzi. Wojtek zapraszamy do nas , jak szybko przyjedziesz tak szybko wyjedziesz ale na taczce.

V zmiana

Kasa na podwyżki przesunięta z budżetu rzeczowego działów. No to będziemy pracować na starym sprzęcie, bo na nowy poszły wasze podwyżki. A zapomniałem, ze macie gdzieś czym bedziemy pracować wazne żeby pinionszki były lepsze a praca juz nie.

@V zmiana

I tak wszyscy pracujemy na starym sprzęcie nic się nie zmieni to tylko ściema co to jest 50 zł brutto taka propozycja to tylko się ośmieszyli gdyby odrazy zgodzili się na nasze postulat nie było by tego cyrku i nie pisali by że tracą przez strajk oni do tego dopuścili

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.