Opinie o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Solaris Bus & Coach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Solaris Bus & Coach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Bus & Coach S.A. w Bolechowo

Bareja

Fragment "wiśnia jest wiśnia" z filmu Rozmowy kontrolowane S. Barei, proszę zobaczyć na (usunięte przez administratora) jej poczatkowa cześć pasuje idealnie do postulatów związków cyt "ile wytworzymy, tyle podzielimy"..... "jak teraz ich Solidarność za łeb weźmie to będziemy dzielić tyle ile postanowimy"... "tak jest! Albo i więcej!" scena idealnie pasująca do obecnej mentalności związków firma miała 100 ml zysku to musi to rozdać pracownikom. Istny Bareja, (usunięte przez administratora)wróć! Hehehe

CELINA
@Bareja

No i co jeszcze masz ciekawego do powiedzenia .Pisz .Śmiało Pośmieję się jeszcze z Twoich uczonych wypocin co do niczego w życiu się nie przydadzą.

Gibon z bolechowa

Panowie co z premia Ebit bo żona wkurwiona ze tylko 1500 zł za styczeń przyniosłem. Na paznokcie nie poszła

Joker.

U Nas na magazynie w Bolechowie w biurze kierownikow jest prawdziwy klaun, możecie go zobaczyć prawie codziennie. Kiedyś podobno sprzedawał dzieciakom wate cukrowa ale się go bali i postanowil założyć okulary i strój kierownika. Zresztą ciekawe czy te okulary nie są plastikowe. Możecie mi nie wierzyć ale przyjdźcie kiedyś, można bardziej się pośmiać niż w cyrku. A teraz zagadka dla inteligentnych. O kim mowa ?

Klaun
@Joker.

O to się teraz nie dziwie czemu magazyn nie strajkuje.

Nieudacznik życiowy

Długo jeszcze strajkujemy? Bo nie wiem czy przedłużać l4 na kolejne 2 tygodnie. Nie mogę usiedzieć już w chacie bo nauka zdalna....

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Kasa

Tylko 8stow i 8stow,a co z tą kasą zapomogowo pożyczkowa? Związki miały dopilnować KZP i na czym stanęło?ktoś wie?

I love ESPANIA

Kochani strajk może potrwać jeszcze dwa miesiące, więc uzbroić się w cierpliwość, wykupić pakiet Netflixa, jakieś chrupki. I trzymamy się razem Alleluja i do przodu. ????????????

Zwykły pracownik

Tylko magazyn zachował jaja i nie wziął udziału w strajku. Podziwiam was panowie i dziękuję w imieniu swoim i firmy jako zwykły pracownik najniższego szczebla. Dobrze że są jeszcze normalni ludzie w tym zakładzie którzy szanują pracę. Wstyd mi jest za strajkujących i piszę to jako nikt.

Bruce Willis
@Zwykły pracownik

Dokładnie niech zakończą ten cyrk. My chcemy pracować tylko tego wymagamy.

Śląsk
@Zwykły pracownik

No faktycznie macie jaja .Szkoda tylko że są wielkości pestki od wiśni.

Max
@Bruce Willis

Kto ci kolego zabrania pracować? Chodzisz codziennie do pracy, zarabiasz pieniądze, więc w czym problem? Nie interesuj się ludźmi, którzy chcą uczciwie strajkować , Ty już podwyżkę dostałeś oni walczą żeby też dostać

Max
@Zwykły pracownik

Rozumiem że magazyn zgadza się na warunki które daje hiszpan? I nie będzie protestować jeśli inni wywalczą dla siebie lepsze stawki?

Man
@Max

Wywalczą? Czyli siłą zabiorą? Przymusem wydrapią kasę z firmy? A to jakaś wojna jest? Widać podejście pseudo pracowników którzy tylko ŻĄDAJĄ, żeby im dać, a od siebie sami nic nie dają, więcej niż wymagane minimum.

Żenua
@Max

Czyli chcesz powiedzieć, że Ci co walczą nie podpisali ostatnich aneksów? To teraz jestem w szoku! Cóż za szlachetni ludzie tam skaczą pod tym szlabanem.

Pan kupka
@Zwykły pracownik

Magazyn myśli w przeciwieństwie do reszty

robol
@Max

Max a Ty pewnie pierwszy leciałeś podpisać anex z podwyżką w styczniu a teraz gadasz bzdury. Zapewne jesteś jednym z strajkujących a nawet pewnie nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi tylko krzyczysz jak Ci kazali osiemstów.

Piątek
@Pan kupka

Magazyn to (złotówy) Chcieli by więcej podwyżki ale kosztem tych co o nią strajkują.

I po co te bluzgi? Śmieszy was to? Ja już pracuję za strajkujących leni. Wracajcie do pracy

Stefano

Trzeci tydzień się zaczyna, a bejmów jak nie było, tak nadal NIMA

PYTANIE

Dlaczego przelewy za wynagrodzenie styczeń było już 04.02.2022

@PYTANIE

Żeby pracownicy zobaczyli że strajkowanie im stanie opłaca

@PYTANIE

Żeby spracownicy zobaczyli że strajkowanie im się nie opłaca i pokazać jakie wypłaty będą dostawać.

@PYTANIE

Firma pokazała ze strajkujacy wyjdą w tym miesiącu lepiej niż pracujac, nawet płacili za strajk.

Kiliam

I tu się (usunięte przez administratora)zdziwią bo nie mam zamiaru się poddać.

Krul Jasin Osiemsetny

Jak lepiej? XD tysiunc pincet wypłaty, no góra pieniędzy, a potem do bociana bo na rachunki nie starczy XD Bo sie zachcialo sluchać lesera Jasina a jeszcze ciemniejszy lud idzie za nim xD idzcie do prywatnych mniejszych firm, zanim pomyslisz o strajku to juz karte z wypowiedzeniem ci przyniosą xD

Kora i Maanam
@Krul Jasin Osiemsetny

Jazgotanie i szczekanie, jazgotanie i szczekanie to nic innego jak: pies na zawołanie!

Minionek

Witam. Przedstawiciele zarządu bo zapewne śledzicie tą stronę czy to naprawdę problem dać te 800zł? Podzielcie tę kwotę na 2 lata...dołóżcie do tych 270zl jeszcze 130zl i pierwsza połowa będzie załatwiona. Drugie 400zl dajcie w styczniu 2023 i po temacie. Wszyscy będą zadowoleni i w końcu ta farsa się skończy. Wojtek Jasiński swoje osiągnął i się wylansował...jest już wygrany a teraz tylko pogrąża firmę z dnia na dzień coraz bardziej. Nie żal Wam tych przeszło 20 lat przez które Solaris prężnie prze do przodu? A pracownikow dzięki którym jesteśmy numerem jeden na świecie w produkcji autobusów? Czasami lepiej schować dumę i uprzedzenia aby dalej być...i być lepszym od innych.

Nk

A ty pracuj uczciwie to ten co śrubki ma przekręcić to je przykręcu. Ale jak ma większość do poprawy to pracuje jeszcze za ciebie gamoniu. Zwróć ne OTRS-y na jakie działy są pissne. Kolejny program MAM POMYSL kto zgłasza większość poprawek, ty ? Właśnie wasze slabe kompetencję naprawis pan który miał tylko przekręcić śrubki. Naprawdę zastanówcie się łudzie co piszecie na tych ludzi z produkcji bo większość z was jest bardzo słaba.

Nie
@Minionek

Dlaczego firma ma płacić wszystkim sciemniczom? Ci co pracują uczciwie mają godne grupy.

PWX
@Minionek

Dokładka 130 teraz i 400 w kwietniu. A naj lepiej łesiem stuff odrazu.

@Nie

Według tych leserów, godne grupy masz jak etat spędzasz pod biurkiem kierasa, ale co sie dziwić jak mózg wielkości orzeszka XD

Hary
@Krul Jasin Osiemsetny

Psy szczekają a karawana jedzie dalej

Swinte Jasiny

Za prawdę powiadam wam jo wszech łojciec Jason łobicuje won moi pokornie płodani z Pwa z Pz z Pgn Łosimset jak nie tysiunc jaśnie wielmożnych i kochajuncych Josinów... Strajkujta nie jedzta nie polta nie pinta tylko siedzta jo Josin Pierwszy Wom akurat dom a ciulum co pracują dziękuje bo nom płacone związkowe tak ze TN hm... Wam w (usunięte przez administratora) Jo mum

@Swinte Jasiny

Człowieku Ty powinieneś się leczyć.Piszesz tu od początku strajku .Ktoś Ci za to płaci PSYCHOLU.Zapraszamy Ciebie w pon na dalszym strajku żebyś się pokazał i powiedział co Cię tak boli że tu tak piszesz.

Josin

Z hyncium ale podanych num w (usunięte przez administratora) Tylko lewactwo i promocja. A ciebie prawda boli widzę

@Josin

Nie po prostu żal mi Cię Nie wiem kto Ciebie krzywdził w dzieciństwie A może tu w solarisie ktoś Ci krzywdę zrobił.Ja Ci polecam PSYCHIATRE.

Josin

Ja wiem ze jak chcesz zarobić to nie strajkiem.... Strajk w prywatnej firmie? Człowieku skonczyłes podstawowke? Czytałes umowe jak sie zatrudniałes? Nie pasuje siana szukasz innej roboty a nie promuj kompromitacji i pana od 800

Patrycja
@Josin

.A Ty jaką szkołę skończyłeś ?

Krul Jasin Osiemsetny

Ja trzymam też rękę w majtach jak widzę jakie ameby związkowe się tu wypowiadają, orgazm za orgazmem - polecam! Ps. Jesteście nienormalni. W niejednej firmie zostalibyście wyj3b4ni na zbyty pysk za te wyjebki i szkody które robicie. Wtedy wielkie oburzenie by było. Bo tępak z produkcji myśli, że jak postuka młotkiem i coś porobi to się nada. Prawda taka, że niestety nie ma żadnej odpowiedzialności za zrypaną robotę. Popatrzą, powiedzą a to sie zateguje i sie robi, a Tobie nawet złotówki nie odciągną. A szkoda, może baran jeden z drugim by poszanowali w końcu pracę.

Wataha

Gdzie Panowie strajkujący macie tych co piersi się podpisywali za strajkiem a dzisiaj (usunięte przez administratora) ściskają na L4 im też się należy Panie Wojtku.

Janusz
@Wataha

Szkoda że brygadziści nie pójdą chociaż na L4

wkurzony
@Wataha

ci co maja pozytywny test na corono wirusa też?

monter
@Janusz

Nie pójdą, bo okaze się, że bez brygadzistów albo jak jest ich mniej robota tez idzie do przodu.

Jolka

Polecam

Andrzej Dziąsło

Zobaczymy, czy trzeci tydzień będzie przełomowy... Może jakiś zespół Disco Polo zaproszą? Może mini festiwal kolorowych serpentyn? Oj już pewnie są zaplanowane jakieś fenomenalne atrakcje. A tak na serio to żądacie dalej 800, czy 1000? Bo już się pogubiłem.

V zmiana

Czy strajkujący już są zmęczeni strajkiem, że po cichu między sobą deklarują powrót do pracy? Czy raczej mała wypłata przemówiła do rozsądku?

robol

a raty trzeba płacić ..a Pana Wojtek sieje z nich bo ma płacone

Laluś
@robol

Twoje raty, twój problem.

Laluś
@V zmiana

Nie siej propagandy , od poniedziałku następni zadeklarowali przystąpienie do strajku , to będzie około tysiąc osób , jesteś zmęczony ? Kto Ci zabrania pracować w soboty,niedziele, wigilię? Dajesz kolego, daj dobry przykład. A NIEMIEC PŁACZĘ ZE ŚMIECHU. :)))

Polski ład
@Laluś

Od poniedziałku następni zadeklarowali ale odstąpienie od strajku, będzie was coraz mniej i mniej, będziecie się po kolei wyłamywać aż ten cały strajk umrze śmiercią naturalną.

Brązowe usta
@V zmiana

Mnie zmotywowała. Od poniedziałku strajkować będę dalej i głośniej do skutku.

Odwołajmy Jasina

Kto ma dość pana Wojtka?

Swinte Jasiny

Kto z mnum 2600 wypłaty Dejta tysiunc bo nie robimy i kłomornik ida du mnie ale Dejta no nie budta tacy Dejta jo tu 18 lot robię i uprawnina mum w kosmos na nich lecieć mogę bo pasatym z 2002 r ni (usunięte przez administratora) Dejta łosim stos a nie czekejt dziesinc... Dawejt i to juz

kiepsko

2.600 z groszami wypłaty .Kpina.Przerywam ta polityczna hucpę i w poniedziałek wracam do pracy.Mam w nosie wasze wytykanie palcami.Musi zwyciężyć zdrowy rozsądek.

@kiepsko

Nie proszę strojkuj i krzyczy josin Łosimset... Widzę przejżałes

Josin

Hu . niech zarząd da ale na przykład drogie panie z końcówki E. K (usunięte przez administratora) K z pianek koniec z fajka co godzinę tylko sztywne operacje przez 7:40 h co dzień co wy na to? A to tylko przykład pracuj cie, 7:40 k minus ustawowa przerwa 20 min i za każda fajeczke stanie w pracy upomnienie lub nagana chyba 800 jest tego warte (usunięte przez administratora) Ze tu robicie pond 10 lat pustaki

Swinte Jasiny

Wykonanie strajku i postulaty Wojtek nie pasują do Lewactwa tylko gdzie jest krzyż... Oj Wojtek Wojtek taczki na ciebie czekaja

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Bus & Coach S.A. - Bolechowo

• Jak się pracuje w Solaris Bus & Coach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solaris Bus & Coach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 656.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solaris Bus & Coach S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 600, z czego 102 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 370 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solaris Bus & Coach S.A.?

Kandydaci do pracy w Solaris Bus & Coach S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solaris Bus & Coach S.A.