Opinie o UNIHUT SA w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy UNIHUT SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie UNIHUT SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UNIHUT SA w Kraków

Nie widzisz powodu do lamentu - spójrz na konto!! Może dla Ciebie kasa się nie liczy, ale już dawno zakończyły się czasy pracy dla idei. Teraz wszyscy pracujemy dla pieniędzy, a ich nie jest coraz więcej, ale coraz mniej bo wszystko drożeje.

Ja w tej firmie pracuje chwile fakt było źle szczególnie rok 2008/2009 wiadomo kryzys, sporo kumpli pracujących u prywaciarza straciło pracę z tego co wiem u nas nie zwalniali nikogo zarobki wiadomo bywają różne ale nie widze powodów do lamentu pogadajcie z ludzmi z philip morisa czy z drukarni jak sie tam pracuje i za jakie stawki

Prawda jest taka że wszyscy jak tu pracujemy dajemy się dymać temu pożal się boże wróblowi co mu się wydaje że ma skrzydła orła. Nie mamy odwagi powiedzieć gościowi wprost co i jak. No ale jak mamy to zrobić jak związki zamiast nas bronić to same boją się że im dojna krowa zdechnie. Więcej znajomków i popleczników do wykarmienia to w końcu nawet dla nich nie starczy. Zdrowych i Wesołych Świąt oraz pełnych garnków w nadchodzącym roku życzę wam koledzy, a naszym włodarzom pracy jako zwykli pracownicy by przypomnieli sobie jak to za obciętą pensję się żyje.

polo

sytuacja obecna w unihucie to wynik błednych decyzji gdyz stanowisko kierownika obróbki skrawaniem zostało obsadzone przez człowieka który nawet srednie wykształcenie musiał kupic to jak on ma kierowac zespołem i przynosic zysk firmie natomiast na dziale remontów remontów obsadzono faceta który jest kompletnym idiota wysoki jak brzoza a głupi jak koza to sa dwa działy które napedzaja finanse w firmie tych dwoje ludz własna nieudolnoscia w 2014 doprowadza firme na skraj

Spawacz

Fakop

Jakie zarobki dla spawacza odbiorowego 141/135/111 141/111

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

mario - 2010-11-27 21:21:06 w tej firmie zarabiało się parę lat do tylu!teraz niestety tylko dużo nam obiecują!ciągle zapewniają że pieniądze są tylko trzeba pracować a człowiek pracuje więcej a zarabia tyle samo świstki z wypłat od paru lat wyglądają jak by je skserowano co miesiąc to samo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak , kiedyś się zarabiało więcej , ale i pracowało więcej , bez obłudy , teraz wcale nie pracuje się więcej

uni hut

dzisiaj jak wszedłem na swoje konto i zobaczyłem jaki przelew przyszedł to się załamałem. w tym momencie zastanawiam się jak opłacę wynajem mieszkania i resztę opłat to za co zrobię święta! Może nasze kierownictwo ma jakiś pomysł czekam na jakieś pomysły.

załoga

Szkoda tylko że pracownicy sami nic z tym nie robią bo nie mają wyjścia mają rodziny i muszą to tolerować ale ja się pytam gdzie są związki na które co miesiąc z naszych wypłat idą składki? Jeżeli ktoś kto chce przyjść tu do pracy musi wiedzieć jakie są realia!!!!!!!

ZŁODZIEJE

JAK JUŻ KOLEDZY PISALI ŻE W POPRZEDNICH MIESIĄCACH WYPŁATY BYŁY OBCIĘTA I NIESTETY W TYM MIESIĄCU TEŻ NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO WIDOCZNIE PREZESI PATRZĄ TYLKO NA TO JAK SOBIE ZAPEWNIĆ BOGATE ŚWIĘTA A ZWYKŁEGO PRACOWNIKA MAJĄ GŁĘBOKO W D...E! NIESTETY TAKIM ZACHOWANIEM ODBIERAJĄ LUDZIOM OCHOTĘ DO PRACY I Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĘ IM ŻEBY W TYM ROKU DOBRZE SIĘ NAJEDLI BO W PRZYSZŁYM JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO FIRMA PADNIE I BĘDĄ MUSIELI SAMI SZUKAĆ ZATRUDNIENIA JAKO ZWYKLI PRACOWNICY!!! WESOŁYCH ŚWIĄT

firma na dnie!!!

Tylko co chciałem powiedzieć to że jak to możliwe że człowiek w miesiącu 3 dni więcej pracuje a w nagrodę 300zł mniej na wypłatę bo zdaniem prezesów pracownik za dużo zarabia!! Wesołych świąt życzę,

wróbel

Szkoda gadać o zarobkach w tej firmie prezesi nowe auta sobie kupili a pracownikom po wypłacie poszli.Co roku wycieczki wyjazdy a pracownik co naj dalej to może na przylasek się wybrać bo na to go stać.oby więcej prezesowskich mord do wykarmienia i aut do zatankowania. A co do pieniędzy na święta to niech (usunięte przez administratora) z siebie nie robią ostatnie dwie wypłaty były tak przycięte że człowiek nie ma co do gara włożyć. A oni potem wigilię zorganizują z naszych pieniędzy i dziwią się że ludzie nie mają ochoty iść i wysłuchiwać ich pieprzenia jak jest ciężko i jacy to oni nie są dobrzy!

firma bardzo dobra na święta bloczki da na 300zł tylko że wcześniej przez 3 miesiące zabiera po 300zł żeby dla prezesa wróblewskiego na święta było!!!!jak jest pilna robota to obiecują złote góry pracownicy na głowie stają a potem i tak prezes listy zarobkowe cofa bo ludzie rzekomo za dużo zarabiają!!

Zostaw merytoryczną opinię o UNIHUT SA - Kraków

• Jak się pracuje w UNIHUT SA?

Zobacz opinie na temat firmy UNIHUT SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UNIHUT SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UNIHUT SA?

Kandydaci do pracy w UNIHUT SA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UNIHUT SA
3.1/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Jezierskiego 7
    30-969 Kraków