Opinie o Concept Music Art w Kraków Przemysłowa 26

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Concept Music Art. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Concept Music Art o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Music Art w Kraków Przemysłowa 26

Jak wygląda sprawa grafiku w Concept Music Art. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kinia Nowy wpis

To ja może dodam bezstronna opinie. CMA jest naprawdę rozpoznawalna marka w branży eventowej i z czystym sumieniem mogę polecić staż w tej firmie. Pierwszy miesiąc jest za darmo A później stała stawka godzinowa i realizacyjna. Można dużo się nauczyć A pracownicy podziela się wiedza i doświadczeniem. Ja nauczylam się jak przygotować ofertę czy scenariusz na wydarzenie online. Niestety nie ma możliwości rozwoju ale zawsze później można szukać czegoś innego ;)

Antek Nowy wpis

Co aktualnie dzieje się w firmie bo ostatni rok dla tej branży to jeden wielki koszmar?

Brzuchomowca Nowy wpis

Czy my wszyscy mówimy o tym samym miejscu? Nigdy nie doceniali swoich pracowników, stawki wyjazdowe to były śmieszne pieniądze, robiło się w ciężkich warunkach po 16h na dzień. Na innym forum o tej samej firmie ktoś pisał o tym że przestrzegają zasad bezpieczeństwa. Jak sam się nie zainteresowales tematem to nie było mowy o jakiś zabezpieczeniach. O podwyżce można było marzyć. A odkąd jest nowy CEO jest lepiej? Zapytajcie tych niedobitkow co tam zostali i charowali w tych nie ludzkich warunkach.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Concept Music Art? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Ula

Może wiecie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Krzysztof

Witam, pracuję w tej firmie już ładnych parę lat i jestem zadowolony. W moim przypadku firma otworzyła mi drogę do kariery zawodowej i dała możliwość awansu. Oczywiście wykazałem się cierpliwością i pracowitością, więc są w tej firmie osoby które to zauważają. Samo zajęcie jest bardzo pochłaniające, dużo się dzieje, dużo ciekawych rzeczy dlatego ta praca jest taka pasjonująca. Polecam osobom pragnącym się rozwijać i lubiącym nowe wyzwania.

Piotrek

Witam, pracuję w tej firmie od kilkunastu lat i chciałem zaprzeczyć wszystkim negatywnym opiniom. Firma od wielu lat prężnie działa, co widać po naszym bogatym portfolio. Przyczynił się do tego cały zespół ludzi. Większość z nas kocha to co robi, dlatego znamy się na swojej pracy. Gdyby tak nie było nie zorganizowalibyśmy największych imprez w Krakowie, a zleceniodawcy by nam nie zaufali.

Sordat

Witajcie, pracuję w firmie Concept Music Art od kilku lat, w firmie praca nigdy nie była zła, wiadomo bywały gorsze momenty, ale to normalne. Chciałbym jednak powiedzieć, że odkąd mamy nowego CEO ja osobiście czuję się lepiej. Mam poczucie, że pan Krzysztof dba o pracowników, wykazuje zainteresowanie i daje przykład własną ciężką pracą. Jeśli ktoś ma możliwość tutaj pracować i zastanawia się czy warto, to na pewno warto!

Krzysztof

Pracowałem w tej firmie i odniosłem pozytywne wrażenie. Praca jak praca, natomiast każdego dnia spotykałem w niej ludzi uśmiechniętych. W takiej atmosferze dzień mijał mi szybko. Jeździliśmy też w różne nowe miejsca, i przydarzały się zabawne historie. :)

kla

Moim skromnym zdaniem ostatnie lata przyniosły bardziej dynamiczny rozrost usług i więcej zleceń w branży eventowej, a firma CMA dobrze to wykorzystała umacniając swoją pozycję na rynku. Pracowałem w tej firmie przez ostatnie lata dorywczo jako studentka, i własnie znaczącą poprawę w warunkach zatrudnienia i wynagrodzeniu. Polecam ;)

Karol

Według mnie najważniejsze by odpowiedni ludzie, znajdowali się na odpowiednim stanowisku. Nie pracowałem nigdy w Concept Music Art, ale jako "konsument" miałem przyjemność korzystać z usług tej firmy. Byłem uczestnikiem kilku imprez zorganizowanych przez CMA i za każdym razem impreza świetnie wypadła. Pracownicy wykazywali się dużą kulturą osobistą. Skoro mają takie podejście, nawet jeśli wypływa to od przełożonych, to uważam, że w firmie wszystko jest dobrze poukładane. Polecam!

bolgaw

Też u nich pracowałem i nie sposób się nie zgodzić, że praca bardzo ciekawa, bez monotonii i w pozytywnie nastawionym zespole. Wypłaty są w odpowiednim terminie, pracownicy dobrze traktowani. Wszystko mi się tam podobało. Jeśli ktoś szuka rzetelnego pracodawcy, to polecam właśnie CMA. Lubię atmosferę w Concept Music Art za: Najbardziej podoba mi się zgranie ludzi, możliwość poznawania wielu ciekawych osób. Praca przy nowych projektach pozwala zmienić otoczenie, dzięki temu odczuwałem "świeżość".

micsac

Pracowałem w kilku firmach w Krakowie, i uważam że w Concept Music Art panuje wysoka kultura pracy. Przełożeni dbają o profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków i sami dają taki przykład. W końcu praca przy obsłudze technicznej największych wydarzeń w Polsce zobowiązuje. Wystarczy spojrzeć na portfolio firmy, przy jakich interesujących eventach pracowaliśmy: https://cma.pl/projects/

Lidia

@Billy czy mimo brak odpowiedzi na swoje pytanie zdecydowałeś się podjąć pracę w firmie Concept Music Art na stanowisku operatora sprzętu nagłośnieniowo-oświetleniowego? Jeżeli tak, to możesz opowiedzieć jak wygląda w firmie rekrutacja?

Billy

Witam czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat stanowiska operatorator sprzętu nagłośnieniowo-oświetleniowego ?

Lidia

@Paweł P rozumiem, że poleciłbyś firmę Concept Music Art dla osób szukających pracy w eventach i marketingu? Czy też jest to dobry początek zdobywania doświadczenia dla studentów, bo z tego co widzę mają również program praktyk https://cma.pl/career/. Jakieś dobre rady dla osób aplikujących?

Paweł P

Paweł P, klient, współpracownik. CMA jest to firma która prężnie się rozwija, sam z nimi współpracuję i znam wiele osób które tam są od lat. Ciężko o firmę która tak dynamicznie idzie do przodu w trudnej branży. Jeżeli ktoś jest ambitny i chce się rozwijać razem z firmą to serdecznie polecam. BTW - czy ktoś chodząc na zajęcia, treningi docenia to że jest miło i przyjemnie i nie ma za dużych wymagań czy jednak bardziej w cenie jest to aby dzięki treningom był postęp w naszych umijętnościach z danej dziedziny? Dlatego uważam że bardzo dobrze że firma wymaga, dla ludzi ambitnych to powinno być tylko na plus. Malkontenci mają prawo wybrać inną pracę gdzie postęp nie jest wymagany. Jedyną niezmienną rzeczą w biznesie i świecie jest to że wszystko się zmienia. Dlatego wysokie wymagania są na plus. Współpracując z taką firmą jest świadomość że nadązają za światem, za nowościami i dlatego polecam CMA jako firmę wykonawczą oraz jako pracodawcę.

Karol

Firma jest mega znana w branży i widać że mocno się rozwija. Fajna młoda i energiczna ekipa i ładne dziewczyny :)

fgh

@folia a orientujesz sie może czy firma Concept Music Art poszukuje aktualnie ludzi do pracy? W ogole jak sie tam pracuje? bardzo prosze o informacje.

Damian

Rozmowa kwalifikacyjna - żenada. Pytania "czy palisz trawkę", "mieszkasz z rodzicami?", "masz dziewczynę?" od 'szefa' zespołu były totalnie nie na miejscu, i nic absolutnie nie wnosiły do tematu. Zapobiegawczo po rozmowie stwierdziłem że to jednak nie jest ekipa z którą chciałbym pracować. Na temat warunków pracy się nie wypowiem z wiadomych względów, ale jeśli wygląda to tak jak rozmowa kw. to ... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Music Art - Kraków

• Jak się pracuje w Concept Music Art?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Music Art tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Concept Music Art