Polcredito

Wrocław

Opinie o Polcredito

~~~~ 2010-12-30 12:33:54
Prezes myśli tylko jak (usunięte przez administratora) pracowników, totalna partyzantka, brak jakiejkolwiej spójnej koncepscji na biznes - "wizjonerstwo" i mydlenie oczu. Bardzo nie polecam
Marta 2011-07-19 09:25:55
W każdej tego typu firmie podobnie.Poprzyjmować jeleni ,nie dać żadnej umowy ,w zasadzie masz tyrać na pana prezia ot całą polska rzeczywistość.
jurek kiler 2012-02-16 10:44:05
Byłem na rozmowie ..... podtrzymuje prezes to (usunięte przez administratora), który nawet ie wie co to to kwadrans akademicki.......nie polecam nawet dla zdesperowanych
Kukol 2012-06-02 18:49:07
Ludzie, jak najdalej od takich firm!!!New connect ?Wielka ściema...nie ma to jak sprzedawać pracownikom marzenia;-). Menadżerowie porażka, szkolenia tylko sprzedażowe, bo po co wiedza o finansach - może tylko przeszkadzać;-). Firma dla jeleni!!!
hehe 2012-07-08 14:45:45
A tam gadasz. kolejny zafochowany, któremu nie wyszło w Polcredito?
pewnie tak... ja tam pracuję, kasa na czas, wszystko ok, dodatkowe bonusy. tylko jest jeden problem... Trzeba pracować, nie????
adek 2013-05-06 16:16:56
hehe napisałeś o dodatkowych bonusach? Jakie są to bonusy? Ile miesięcznie można zarobić? Jest w tej firmie możliwość jakiegoś rozwoju lub awansu? I jak jest z umową i socjalem. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
rr 2016-11-22 12:26:16
adek nie zadawał trudnych pytań na które to nie dostaniesz odpowiedzi :)
Zostaw swoją opinię o Polcredito - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcredito