Opinie o Naftobudowa w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naftobudowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Naftobudowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftobudowa w Kraków

Jak dużo osób pracuje w Naftobudowa?

Tig 141 Nowy wpis

Jak wygląda aktualnie praca jako TIG'owiec w Nafcie? Co do roboty, jakie stawki ? Pozdro topidruty

krzysztof Nowy wpis

no ok,ok tak było w 2016 a jak jest teraz , mamy jak by nie było koniec 2017 roku

olo Nowy wpis

Dyrektor Zakladu Montażu słynny Pan Ryszard miał wypadek........

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Naftobudowa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
lampa

@ spawacz to chcesz powiedziec że poitrafią trzy, cztero - krotnie zaniżyć stawkę? przecież to rpzestępstwo w biały dzień. Jak tam można w ogóle ???

spawacz

spawacze jeśli znacie swój fach to nie przyjeżdżajcie za marne złotówki lub za 4-5 euro bo to jest banda oszustów która chce zrobić na was interes biznesowy .Ściągają ukrajnców za parę grosz żeby zaeobić na nich.Stawka spawacza to minimum 17 euro.pozdrawiam

Witoo

witaj Heleno :-) Wyjęłaś mi z ust pytania, które chciałem zadać bo jestem tu w tym samym celu. gowork daje świetną możliwość sprawdzenia, kim są pracownicy firmy, do której aplikujemy, więc ja już jakieś malutkie rozeznanie mam i zwracam się z prośbą aby jeszcze napisali o swoim doświadczeniu, sukcesach, zaletach, wadach i porażkach w tej firmie.

wiesław

myślałem o wyjeździe na kontrakt jako spawacz z tej firmy , ale z tego co czytam to zły pomysł. Proszę o rzetelną opinię.

skoro zwolnili moją serdeczną przyjaciółkę to niech ją zlikwidują.pozostaną tylko miłe wspomnienia i krótki sms od przyjaciółki na kawę-powspominamy czekam!!!.

Podobno zwolnili Glownego spawalnika - za co ?

zeus

Naftobudowa jest do likwidacji ?

renifer

Odkad naftobuwowe przeja polmex to jest straszne dranstwo wyplaty na dwie tury placa stawka w nafcie jest brutto 13 zl ludzie odchodza nawet z 41 stazem w tej firmie nie ztrudniajcie sie w polimex i naftobudowa (usunięte przez administratora)

bobo

Fatalnie. W NAFTO nie placa w terminie.Szukaja jeleni z ZRE do pracy na Slasku za 8,5 brutto/zloty.Glownie kolesi z okolic Wadowic i Skawiny.MAGA przejmuje niedobitki.

artur

Przecierz oni nie maja rzadnych zlecen ? (usunięte przez administratora)

Rock

Ktos u bylego pracuje ? Jaka atmosfera pracy ?

Bimbalas

Takie życie Panie...

Najpierw wyzywał pracowników a teraz dzwoni i steka ze z nim nikt nie chce robic.Stawka jest 16 zl/brutto

antoni

Dyrektor (usunięte przez administratora) są w NAFTO w Katowicach ( dawny Energopol ).Wysylaja do Finlandii za 6 euro

?

Witam Pracowałem swego czasu w Naftobudowie na zagranicznych kontraktach - mnie się podobało, ciężka praca, ale ciekawa i można było coś zarobić. Szkoda, że się rozpada bo bym chętnie pojechał na jeszcze jedną budowę :) Pozdrawiam

Zaklad Naftobudowa po likwidacji i zwonieniu złych pracownikow bedzie sprzedany chińskiemu inwestorowi

Zostaw merytoryczną opinię o Naftobudowa - Kraków

• Jak się pracuje w Naftobudowa?

Zobacz opinie na temat firmy Naftobudowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Naftobudowa