Opinie o PBG Technologia w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PBG Technologia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBG Technologia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBG Technologia w Poznań

gość

Ostatnio na Budowie LMG mówi się co raz głośniej o tym, że część PBG Technologii ma przejąć Energomontaż Południe.

zi

googlowa79 - 2012-01-08 13:42:52 Jak jesteś jakimś [usunięte przez moderatora] zarządu to na pewno masz kasy jak rusek wojska. A jak się traktuje pracowników, którzy pracują już 10-16 lat i są naprawdę fachowcami w swojej dziedzinie.I nie muszą mieć pokończonych żadnych wyższych studiów. Liczy się praktyka a nie teoria niestety.Szkoda słów na tą firmę !!!Święta racja, poprzyjmowali ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o pracy (biurokratów i kordynatorów bez wiedzy) a teraz jest problem, trzeba ich utrzymać ale jak?, kiedyś wystarczyło zrobić remont stacyjki i TDW a teraz niestety jest to za mało. Prawda jest taka, że bez fachowego wykonawstwa nie będzie wygranych przetargów i tyle. Pozdrawiam Wszystkich.

googlowa79

optymista - 2011-12-22 12:07:24 sami malkontenci masakra...ludzie po 1000zł zarabiaja a gdzie indziej, ja 7 lat pracuje w GK PBG S.A. najpierw HBP teraz PBG z tym samym stanowiskiem i dostaje poza podstawa co m-c premie a dodatkowo premie kwartalne, wiec o co biega nie sądzę abym był jedyny:)no ale jesli ktos po roku chce zarabiac kokosy to życzę szczęscia, w każdej innej firmie jest tak samo, najpierw trzeba się pokazać i wykazać a nie barć kasę za ładne oczy i dyplom ze studiów, doświadczenie moi drodzy i cięzka praca dają efekty a nie sprawdzania konta 10-ego i narzekania, poki co Wesołych Świat zycze i przede wszystkim troche optymizmu...bo wychodzi na to ze wszędzie są złodzieje i wyzyskiwacze heheto kolego gratuluję optymizmu, mnie wyrzucili w 2 miesiącu ciąży po 5 latach pracy. Jak trzeba było jeździć w delegacje i załatwiać [usunięte przez moderatora] sprawy, siedzieć do 20 w pracy to było ok Płaca masakryczna zarabiałam 1307 zł na rękę co jakiś czas premia jak ją wykrzyczałam sobie. Nie radzę tam pracować!!!!!

Aplikowałeś do firmy PBG Technologia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
optymista

SL

Odp do rp Bzdura- Kombinator dyduch z zlodziejem swiaciem pod wodza PBG I T Poznan znowu chca rozlozyc nastepna firme i zgodnie z polskim bezprawiem zagarnac jej majatek i dopr do upadku kapujesz? Nie licz na nic dobrego --- tam gdzie [usunięte przez moderatora] to UPADEK I Bezprawie

rp

Podobno cała PBG Technolgia ma być włączona w Energomontaż. Wie ktoś coś na ten temat?

bl

zgadzam się z opiniami tutaj. Pracowałalam\em w tej firmie w biurze i wiem jak się traktuje ludzi tam. Wyzyskiwacze... to za mało powiedziane !!! ci ludzie na niczym się nie znają !!! a zadowoleni w tej firmie to tylko ci, którzy potrafili [usunięte przez moderatora] !!! a lizali bardzo mocno... różnice na premiach to pokazywały !!! mam nadzieję, że teraz "wielka" księżniczka pod wodzą Pani [usunięte przez moderatora] dostanie teraz po [usunięte przez moderatora]... bo [usunięte przez moderatora] wyżej niż mogła !!! łamaga z niej jakich mało !!!

sl

TO NAM w odz MIKOLOW wylano na glowe pomyje !!!!! Oszukano nas, obiecano nowa prace na hali a hali niema !!! Ludzi rozproszono po calej Polsce. NIE TO NAM OBIECYWANO ale prace na terenie Elektrowni Laziska !!! Rozwalili odzial JAK myslisz zrobila to mala twoim zdaniem grupka ?? Bez zgody prezesow???? To NAMwylano pomyje na leb!!! NIE znasz problemu i tego co sie tam dzialo, NIE BRON ICH nie masz na to podstaw gnoili nas od pol roku az nas wykonczyli. TO PRYMITYWY bez honoru i skrup, sprytni pod dyrekcja PREZESOW !!! SL!!!!!!!

Ludzie nie piszcie że wszyscy ludzie sa tacy źli w tym PBG-T. Moze i jest jaka grupa ludzi która komus podpadła, ale nie wylewajcie pomyj na całą społkę. W obecej fali kryzysu, gdzie wiele firm z tej branzy ma problem z wypłacalnością, pracownicy dostaja regularne pencje. Jakie to różnie bywa, skoro są małe to trzeba szukać innej pracy, z lepszymi warunkami, albo zaciśnąc zęby i przestać się wywłaszac na forach. Moze po gorszych czasach przyjdzie lepsze jutro. Nikomu nie jest łatwo, a już napewno pracownikom z niższego szczebla. Nic tylko zrobić biznes plan i otworzyć swoją firmę i zbijac kokosy.

pyra

Niestety sprawdza sie to co pisałem 2 tygodnie temu. (usunięte przez administratora)już się wziął za "demontaż" Energomontażu Południe. Nie zajęło mu to dużo czasu. Mam tylko nadzieję, że ludzie z EP nie dadzą sobą pomiatać. Trzymam za Was kciuki.

zi

ODPOWIEDZ DO SL, to kosztuje czasu którego nie ma i chęci które są coraz mniejsze, a dlaczego?, trzeba Szanować Ludzi a nie tylko kasa i kasa. A na koniec polecam przejrzeć ankiety z SIS ile jest "zadowolonych" Pracowników, i tu nie chodzi tylko o zarobki. Pozdrawiam Ciebie SL.

zi

Jak tak dalej będzie to za jakiś czas PBG-T sie skończy.Brak chęci do pracy, brak organizacji której uczyła pani Prezes (usunięte przez administratora)., trudno, są jeszcze inne firmy które docenią prawdziwych fachowców..., a cała zgraja zarządzających niech szuka nowych jeleni...tylko trzeba ich jeszcze nauczyć, a to kosztuje...

zpp

Rybko Niech ci powiy tyn twoj chop czymu tak chwoli to PBG ? Co robi zeby sie wywiazac z zadan ile placi za dojazdy do roboty ? Co se kupuje do jedzynia jak jest na delegacji ? Ile mo na miesiac ? Spytej sie go czy jest lubiany przez ludzi i kogo ? Bo nas ze Slaska trakt jak Gowno w trowie i Pchly przy budzie !!!!! Momy 2. 500 na miesiac za dojazdy placymy z kapsy sr. 350 a na delegacjach ludzie zerom bele co bo nie stac ich i zapierdalajom jak dziki losly. Zodyn wypasiony nie chce walczyc o lepsze warunki do roboli !!! Przykre i samolubne.

kolo

rybka - 2011-06-23 12:22:22 witam moj maz pracuje w firmie 16 lat. nigdy nie wypowiedzial sie na temat firm negatywnie wrecz przeciwnie. uwazam ze firma pbg zasluguje na pozytywna opinie od ludzi pracujacych tam! PBG Technologia istnieje około 2 lat a nie 16 CHYBA SIĘ TOBIE FIRMY POMYLIŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rybka

w/w panowie już się na kontraktach schowali i są bardzo zadowoleni. jeżeli masz dowody popełnionych nadużyć to prześlij je gdzie trzeba. Oczernianie bez dowodów to na Wiejskiej.

pbg

mnie to wogole nie dziwi pracownikow fizycznych maja za nic i napewno to sie nie zmieni niestety liczy sie tylko zysk i ładniusi wizerunek firmy i tyle(usunięte przez administratora)

kaziu

Ja porównuję sobotnią imprezę do tej zeszłorocznej, która odbyła się w tym samym miejscu i o tej samej porze roku. Rok temu też to był piknik z okazji Dnia Dziecka, a było i urozmaicone menu i piwko itp. - wszyscy, zarówno dzieciaki jak i dorośli byli zadowoleni. Większość sobotnich uczestników była przygotowana na podobny poziom i pewnie stąd ich i moje rozczarowanie. Jakoś sobie nie przypominam by w zeszłym roku była impreza Babie Lato. Widocznie masz lepsze informacje i wiesz, że taka impreza się w tym roku odbędzie. Niestety do mnie - pracownika fizycznego takie informacje nie docierają. Jeśli faktycznie taka impreza w tym roku się odbędzie, to mam nadzieję na pełną rehabilitację ze strony organizatorów za sobotnią porażkę.

pl

Gosciu pomyliłes piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka z imprezą Babie Lato która dopiero bedzie. Chciałes zeby na festynie było piwko i inne uciechy dla Ciebie ? Nie przesadzaj, ludzie chyba głodni nie wychodzili, obok grilla było ich pełno. Minus to za mało miejsc siedzacych na trawie za boiskiem

Zostaw merytoryczną opinię o PBG Technologia - Poznań

PBG Technologia