Opinie o PBG Technologia w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PBG Technologia. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBG Technologia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBG Technologia w Poznań

xx

Witam Na wstępie chciałem powiedzieć ze raczej ta firma jak i pbgsa chyba już tylko się rozpadnie, ja osobiście nie widzę możliwości kontynuowania pracy w grupie. Mało tego takich wałków w życiu i na filmach nie widziałem. Ludzie którzy zarządzają tą firmą są kompletnie nie przygotowani do takich stanowisk które obecnie zajmują. Jak by było mało to powołali nowego prezesa bo widocznie pan prezes [usunięte przez moderatora] nie chciał współpracować z zarządem przy rozkradaniu firmy. [usunięte przez moderatora] Panowie z zarządu stuknijcie się mocno w głowę oby konsekwencje waszego czynu były kiedyś ukarane. Wy chyba naprawdę nie widzicie ze pracownicy martwią się jak wyżywić cała rodzinę i jeszcze się martwić aby na opłaty starczyło, aby sobie długów nie narobić. Pozdrawiam pracowników którzy zostali zrobieni w bambuko.

yyy

zi - 2012-10-21 01:05:41 xxxx - 2012-10-20 18:53:48 Piszesz prawde, a największym [usunięte przez moderatora] między innymi jest kierownik [usunięte przez moderatora] którzy razem z nim mataczyli i robili przewały .Niewiem czy [usunięte przez moderatora] niewidział tego czy niechciał widzieć .Na paliwie złapali tylko niektóre osoby a pozostali co kradli do dzisiaj pracują.Więc wniosek z tego jeden kto mataczył z górą ten pracuje a niewygodni musieli odejść.Panie [usunięte przez moderatora] szkoda że tak Pan zaufał niektórym ludzm rządzącym ,może by do dzisiaj ta firma istniała[usunięte przez moderatora] już nie jest Prezesem PBG S.A., i myślę, że wie o tych wszystkich przewałach, nie chciał mieć na sumieniu tego co się teraz dzieje w grupie firm, \" nowy prezes nowa odpowiedzialnośc za firmę i ludzi\"między innymi ludzi którzy zostali oddani do EP. Ale mimo wszystko [usunięte przez moderatora] dla mnie będzie Tym Najlepszym. Co dalej z PBG-T? pewnie zrobią nową spółkę w 2013 roku lub ludzie pracujący w PBG-T przejdą do S.A. Tak, bez wykonastwa nie ma Firmy Pani [usunięte przez moderatora]... Szkoda tylko , że nie wszyscy tego doczekają i muszą kombinować z L-4 i p. [usunięte przez moderatora].Pracownicy z EP na pracowników z PBG nie mogą patrzeć Firma która działa od 60 lat nie ma na podstawową dziłalność, mam nadzieję, że [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] czyta te moje wypociny i coś wreszcie dobrego zrobią dla pracowników ( rodzinna Firma) którzy nie będą zmuszani do pracy w Mikołowie tylko chcą zrobić coś dla Firmy w Wysogotowie. Pozdrawiam wszystkich.Ja właśnie byłem odelegowany do Mikołowa wogle było zdziwienie po co tam przyjechałem nie było dla mnie pracy . Warunki hotelowe straszne. Troche pochorowałem i od sierpnia do dzisiaj nie mam wypłaty .Musiałem się zwolnić i iść na zasiłek żeby mieć chociaż na chleb. Oby były lepsze czasy w PBG życze wam.

zi

xxxx - 2012-10-20 18:53:48 Piszesz prawde, a największym [usunięte przez moderatora] między innymi jest kierownik [usunięte przez moderatora] którzy razem z nim mataczyli i robili przewały .Niewiem czy [usunięte przez moderatora] niewidział tego czy niechciał widzieć .Na paliwie złapali tylko niektóre osoby a pozostali co kradli do dzisiaj pracują.Więc wniosek z tego jeden kto mataczył z górą ten pracuje a niewygodni musieli odejść.Panie [usunięte przez moderatora] szkoda że tak Pan zaufał niektórym ludzm rządzącym ,może by do dzisiaj ta firma istniała[usunięte przez moderatora] już nie jest Prezesem PBG S.A., i myślę, że wie o tych wszystkich przewałach, nie chciał mieć na sumieniu tego co się teraz dzieje w grupie firm, \" nowy prezes nowa odpowiedzialnośc za firmę i ludzi\"między innymi ludzi którzy zostali oddani do EP. Ale mimo wszystko [usunięte przez moderatora] dla mnie będzie Tym Najlepszym. Co dalej z PBG-T? pewnie zrobią nową spółkę w 2013 roku lub ludzie pracujący w PBG-T przejdą do S.A. Tak, bez wykonastwa nie ma Firmy Pani [usunięte przez moderatora]... Szkoda tylko , że nie wszyscy tego doczekają i muszą kombinować z L-4 i p. [usunięte przez moderatora].Pracownicy z EP na pracowników z PBG nie mogą patrzeć Firma która działa od 60 lat nie ma na podstawową dziłalność, mam nadzieję, że [usunięte przez moderatora] czyta te moje wypociny i coś wreszcie dobrego zrobią dla pracowników ( rodzinna Firma) którzy nie będą zmuszani do pracy w Mikołowie tylko chcą zrobić coś dla Firmy w Wysogotowie. Pozdrawiam wszystkich.

yyy

zu - 2012-10-19 21:25:46 baranek - 2012-10-09 21:35:25 [usunięte przez moderatora] i jego FIRMA BUDOWLANA na kuzyna to jest dopiero wałek! Panie [usunięte przez moderatora] niech sie pan obudzi i wypierdzieli złodziei, firma o której mowa wykorzystywała przy pracach budowlanych sprzęt (koparki+paliwo) firmowe. A za długi w rozliczeniu przejęła za bezcen sprzęt.Wszyscy o tym wiedzą i widzą, matacze dbający o swoje (usunięte przez administratora) y a nie o firmę i jej pracowników których częściowo wywalili do EP, ale to się zemści, już nigdy ta firma nie będzie taka jaką była w czasach jak się rozwijała i przynosiła duże zyski, gdzie jest ta kasa?.... Ludzie już nie uwierzą w bajery panów[usunięte przez moderatora]. A cały system oracle i wielkie planowanie jak teraz wygląda?, kto za to odpowiada?, nikt, a przepraszam wywaleni jak szmaty do EP pracownicy którzy wg zarządzających nie przynosili zysków.Piszesz prawde, a największym przy (usunięte przez administratora) asem [usunięte przez moderatora] między innymi jest kierownik [usunięte przez moderatora] którzy razem z nim mataczyli i robili przewały .Niewiem czy [usunięte przez moderatora] niewidział tego czy niechciał widzieć .Na paliwie złapali tylko niektóre osoby a pozostali co kradli do dzisiaj pracują.Więc wniosek z tego jeden kto mataczył z górą ten pracuje a niewygodni musieli odejść.Panie [usunięte przez moderatora] szkoda że tak Pan zaufał niektórym ludzm rządzącym ,może by do dzisiaj ta firma istniała.

Aplikowałeś do firmy PBG Technologia? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
zu

baranek - 2012-10-09 21:35:25 [usunięte przez moderatora] i jego FIRMA BUDOWLANA na kuzyna to jest dopiero wałek! Panie [usunięte przez moderatora] niech sie pan obudzi i wypierdzieli złodziei, firma o której mowa wykorzystywała przy pracach budowlanych sprzęt (koparki+paliwo) firmowe. A za długi w rozliczeniu przejęła za bezcen sprzęt.Wszyscy o tym wiedzą i widzą, matacze dbający o swoje (usunięte przez administratora) y a nie o firmę i jej pracowników których częściowo wywalili do EP, ale to się zemści, już nigdy ta firma nie będzie taka jaką była w czasach jak się rozwijała i przynosiła duże zyski, gdzie jest ta kasa?.... Ludzie już nie uwierzą w bajery panów [usunięte przez moderatora]. A cały system oracle i wielkie planowanie jak teraz wygląda?, kto za to odpowiada?, nikt, a przepraszam wywaleni jak szmaty do EP pracownicy którzy wg zarządzających nie przynosili zysków.

prawda

prawdę piszesz znam wiele takich przypadków

baranek

warto

dostałem propozycję przejścia. Warto?

MASAKRA

googlowa 79 - 2012-04-20 17:30:29 Firma PBG S.A oraz PBG TECHNOLOGIA już się skończyła - wyzyskiwacze, głodowe pensje, brak premii oraz mobbing. Nie polecam tych firm, jak najdalej od nich.Brak premiI?A zabrane narzędzia,auta,wysłanie ludzi do EP,skąd wysłali ich do Niemiec i Holandii-do dziś 20.06 nie dostali pensji-to fajnie?Ludzie na budowach,i ich rodziny w Polsce skubią pieniążki.A GDZIE TA RODZINNA FIRMA?Odeszła

tennese

Jakieś spółki PBG złożyły wniosek o upadłość. Czy PBG-T jest wśród nich?

SL

[usunięte przez moderatora] TO ZADANIE DLA CIEBIE !!!!Zozwalka Przetsiebiorstw i wyprowadzenie kasy do SZwajcari ? Ratuj POLAKOW I SLAZAKOW !!! ROZPIEPRZA ENERGO POL K- ce POL Zgarna majatki i kopna w Dupe Robola i Spolce !!! GDZIE DO CHOLERY JEST SOLIDARNOSC ?????? PO CO PLACIMY SKLATKI I PO CO WALCZYLISMY ??? Jezeli tersaz zawalczymy TO TYLKO Z RAS !!!!!!!! POLACY NIE MIEJCIE PRETENSJI JAK sie ROzwala DOBYTEK SLASKA !!!!!! SL !!!!!

googlowa 79

SB

[usunięte przez moderatora] Hydrobudowe ZPP [usunięte przez moderatora] rozwalil Konstrukcje i MIKOLOW teraz jest prezesem ENergo Mont Pol K-ce AWANS a wszystko pod plaszczykiem PBG POZNAN Gggora 2 lata i Energom POl Katowqice a obecnie Milolow ZROBIA wspolnie z prezesem [usunięte przez moderatora] i reszta Bandy z tego zakladu maly podmiot Robotnikom z PBG Poznan Mikolow zastosowali MOBING [usunięte przez moderatora] na rozne obiekty pod grozba zwolnienia bez prawa wyboru NA WLASNY KOSZT DOJAZDY NA OBIEKT TYLKO ZA BILET ZWRACAJA JEDZIESZ JAK SLON Z ubraniem roboczym i przylbica itd dno DNO MOBING CWANIACTWO Z wyzszej polki!!!Okradna EN POL izaloza nowy zaklad moze tu pomoc tylko ANIOL POLSKI lub KONFRONTACJA z NIMI ZBIOROWA bo wszystko zgodne z polskim Bezprawiem pozdrawiam naszych z ZPP MIKOLOWQ HB i LAZISK SB

Edek

realista - 2012-03-13 13:59:12 W EP na pewno będzie dobrze [usunięte przez moderatora] Mikołów, PBGT a teraz czas na EP. Wszystko jest już ustawione. Szukajcie sobie nowego zajęcia. albo będziecie nadal białymi [usunięte przez moderatora]. Pozdrawiam.Ciekawe co nam wymyśla nowego w PBG Energia daje nam popalić jędza

realista

rp

optymista - 2011-12-22 12:07:24 sami malkontenci masakra...ludzie po 1000zł zarabiaja a gdzie indziej, ja 7 lat pracuje w GK PBG S.A. najpierw HBP teraz PBG z tym samym stanowiskiem i dostaje poza podstawa co m-c premie a dodatkowo premie kwartalne, wiec o co biega nie sądzę abym był jedyny:)no ale jesli ktos po roku chce zarabiac kokosy to życzę szczęscia, w każdej innej firmie jest tak samo, najpierw trzeba się pokazać i wykazać a nie barć kasę za ładne oczy i dyplom ze studiów, doświadczenie moi drodzy i cięzka praca dają efekty a nie sprawdzania konta 10-ego i narzekania, poki co Wesołych Świat zycze i przede wszystkim troche optymizmu...bo wychodzi na to ze wszędzie są (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze heheA jednak prawda!

K

Nawet? Uważasz że to tak dużo za pracę 12h/dobę, w ciągłym stresie i ciągłej delegacji, wliczając weekendy?

goglowa79

wuja Andrzej - 2012-02-03 18:52:28 ruda grazyna - 2012-02-03 18:49:46 gość - 2012-02-01 20:05:21 Ostatnio na Budowie LMG mówi się co raz głośniej o tym, że część PBG Technologii ma przejąć Energomontaż Południe.PBG T ma sie polaczyc z EP, moze i na lepsze to wyjdzie dla nas.:)JPpracuje tam 8 lat i powiem szczerze ze coraz tam gorzej , nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach. No bo połowa ludzi z góry i ich piesków trzeba było by zwolnić, miejmy nadzieję , że Nasi ludzie nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i pokażą jak się i za ile pracuje po Poznańsku.Pozdrawiam

wuja Andrzej

ruda grazyna