Opinie o Lisner w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lisner. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Lisner o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lisner w Poznań

Wojtas

Witam widziałem że.na Internecie jest ogłoszenie że firma potrzebuje na produkcję związku z tym miałbym parę pytań z góry dziękuję za odpowiedź ile zarobi człowiek na produkcji w systemie 2 zmianowym na rękę i firma podobno daje dojazd A z jakich miejscowości i z jakich ulic Poznańia pozdrawiam Wojtas

Edek

Witam, jakie wymagania są na P.H.? Jakie zarobki? Targety realne? Pozdrawiam

Anonimowa

Jak wygląda teraz praca w lisner , zarobki i atmosfera, bo to najwazniejsze, szukają właśnie i zastanawiam nad zlozeniem CV za wszystkie odp dziękuję ????

grzenas2233
@Anonimowa

Szukaj czegoś innego

Julia988

Chciałam zapytac jak wyglada system zmianowy w pracy na produkcji? Wiem, ze są trzy zmiany, ale chciałabym wiedziec na jakie konkretnie godziny się chodzi w konkretnej zmianie.

@Julia988

1 zmiana 05:45 - 13:45, 2. 13:45-21:45, 3. 21:45-5:45.

klychu92
@pracownik

A jak z dojadem z Wolsztyna?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lisner? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
klychu92

Jeździ ktoś z Wolsztyna?

zainteresowany

warto iść do was na przedstawiciela...?

Leo

witam,po raz kolejny kupiłem ,,krewetki na raz,, Totalny niweypał,twarde jie smaczne,znurncie to

Blackhole

W przyszłym miesiącu, pracownicy będą dopłacać do pensji, z własnej j kieszeni. Żadnych premii, żadnych dodatków, żadnych nadgodzin. Co z tego że wypłata zawsze na czas, skoro nie wiadomo co z nią zrobić. Czy kierownictwo ma zamiar w tym kwartale, wprowadzić jakieś dodatki finansowe, jak to miało miejsce w poprzednich latach, czy czas się pakować i zostawić miejsce dla etiopii lub bangladeszu?

Super
@Blackhole

To prawda, tragedia z tymi premiami, ktoś robi sobie tu jakieś jaja z ludzi.

Witam. Na jakich stanowiskach pracuja glownie panowie. I na jakim dziale ,oraz czy praca jest ciezka.? Pozdrawiam . I dziekuje za odpowiedz.

kandydat na PH

Pytanie do obecnych i byłych PH. Jak w Lisnerze wygląda praca na tym stanowisku - jaka podstawa , jaka premia, jakie plany - czy realne? Ile wizyt realnie? Co z nadgodzinami? Czy mozna używać samochodu słuzbowego prywatnie? Zamierzam aplikować, wszelkie informacje bedą bardzo cenne. Dziękuję.

Załamany

Pytanie do szefów Lisnera. Czy w dziale zakupów w końcu ktoś otworzy oczy i zauważy, że jest coś bardzo nie tak? Ile jeszcze kupców z tego działu musi odejść żebyście zauważyli, że szefowa działu jest osobą, która ma tylko wynik w głowie ? Nikt ale to kompletnie nikt dla niej się nie liczy. Etat to w jej mniemaniu czas nieograniczony Do nieskończoności. Wszyscy wszystko robią źle, wszystko nie tak, nie można mieć żadnych własnych pomysłów bo one i tak nie zostaną zaakceptowane. Czyżby szefowa dostawała profity od firm za dostawy ich towarów? Bo jak ktoś wynegocjował lepszą cenę u innego dostawcy to nie został pochwalony tylko zbrukany. Czyli coś jest na rzeczy? Znam osobiście kilka osób które zaczynały pracę z entuzjazmem a kończyły ją w głębokiej depresji z terapią u psychiatry. Dlaczego nikt tego nie chce zauważyć? Kolesiostwo czy układziki o tym decydują? Mielibyście super zespół jeżeli ktoś zechciałby wreszcie otworzyć oczy i zobaczyć co się w tym dziale dzieje? Może warto zadzwonić do psów które odeszły z pracy w ostatnich latach i zapytać dlaczego zuch już tu nie ma? Na 99 % główna przyczyną będzie To 1 i ta sama osoba. Ale widocznie tabelki są dla Was ważniejsze niż ludzie. Mam nadzieję, że centrala i właściciel w końcu się o tej sytuacji dowiedzą i wreszcie zostanie wprowadzony nowy ład w zarządzaniu zespołem . Bo w taki sposób nie da się pracować. Oby zachowanie tej Pani nie doprowadziło do tragedii bo są ludzie, którzy takich akcji mogą nie Wytrzymać. Przemyślcie to zanim będzie za późno. Prawda jest taka, że wszystkie osoby które odeszły w każdym sądzie by sprawę miały wygraną. Tylko nikt nie chce od nowa tego przeżywać jeśli jakoś udało mu się po tej sytuacji podnieść. Szkoda, że tyle wartościowych ludzi odeszło z firmy. Ale może jak ta osoba zostanie sama to wtedy zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi. Jednoznacznie NIE POLECAM.

Olka

Witam. Czy przyjmują do pracy na produkcję? Nigdzie nie mogę znalesc ogłoszenia. I przez jaką firmę pośrednicząca szukać. Z góry dziękuję za odpowiedź.

abcd
@Olka

Na razie raczej nie poszukują pracowników ale niedługo sezon to może coś będzie. Sprawdzaj na stronie Randstad i Manpower.

Spróbuj bezpośrednio przez Lisner. A jak się nie uda to Randsat

Seba
@Olka

Tak przyjmują na produkcję wystarczy wejść na stronę firmy

Przyszły pracownik

Witam, przed rozpoczęciem chciałem wiedzieć jak wygląda sprawa z przerwami... Jest tylko jedna 25- minutowa?? Co gdy ktoś potrzebuje wyjść do toalety w trakcie pracy, jest to wtedy możliwe, nie mają z tym problemu?

Basia
@Przyszły pracownik

Tak można wyjść jak jest potrzeba fizjologiczna. Przerwa śniadaniowa trwa 25 min i jest jedna ,godziny przerwy uzależnione na jakim dziale i linii dany pracownik pracuje.

Ona 30

Czy może ktoś powiedzieć jak tam ze zmianami w czasie ,, pandemi''?? Chodzi o to czy macie między zmianami jakąś przerwę??

Bekas

Uwaga, w lisnerze jest koronawirus. Jedna osoba z biura zdiagnozowana. 20 osób na kwarantannie. Nie poinformowano oficjalnie pracowników o zagrożeniu. Tym powinien zająć się sanepid.

Marych
@Bekas

Informacja została już przekazana pracownikom

@Bekas

Wszyscy o tym zostali poinformowani tego samego dnia.

kortez

Smakowały mi bardzo parę lat temu . A teraz . Są coraz słońsze a w zasadzie tego słonego mięsa ryby jest coraz mniej - ponieważ 3/4 to cebula . Co wy sprzedajecie !!!!! To nie ma nic wspólnego ze śledziem ....

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Lisner? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Grzenas2233

100% płate są na 10 na wypłatę

Ciekawa

Często szukają do kadr i płac. Ktoś się wypowie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lisner?

Atmosfera lekko mówiąc toksyczna, trzeba mieć stalowe nerwy i sił jak u konia

Maja

Dzień dobry wszystkim :) Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku pracownika kontroli procesu. Czy jest to praca również dla kobiet? Czy jest to praca typowo fizyczna czy bardziej biurowa? W jakich godzinach wykonuje się pracę oraz na jakie zarobki można liczyć. Czy jest możliwość wewnętrznego awansu? Dziękuję za odpowiedzi - Maja

@Maja

Ludziska, czy nikt nie wie co to za stanowisko? ;)

@Maja

Praca na 2 zmiany, kobiety ją wykonują.

@pracownik

Dziękuję, Ci za wiadomość, a czy wiesz czy jest to bardziej praca przy komputerze czy fizyczna w chłodni?

@Maja

Praca wykonywana jest częściowo na halach produkcyjnych i częciowo w biurach na hali. Na hali jest około 12 stopni. W biurze cieplej oczywiście.

@pracownik

A czy są możliwości awansu na tym stanowisku?

Aaa
@Maja

Nie, z tego stanowiska nikt jeszcze nie awansował

Zostaw merytoryczną opinię o Lisner - Poznań

• Jak się pracuje w Lisner?

Zobacz opinie na temat firmy Lisner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lisner?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 11 to opinie pozytywne, 98 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lisner