Opinie o Nidec Motors w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nidec Motors. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nidec Motors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nidec Motors w Niepołomice

Dominik

Hej. Mam pytanie jak wygląda praca w nidec na produkcji przy taśmie. Da się wyrobić czy jest jakieś mega szybkie tempo?

Celina
@Dominik

Jest bardzo szybkie tempo. Jak mam być szczera i nie każdy daje rade. Praca na produkcji jest dla sprytnych, szybkich, I bystrych ludzi. Raczej dla młodych.

@Dominik

Da się wyrobić, wszystko przychodzi z czasem , nie od razu robi się szybko, myślę że warto przyjść i spróbować. Najważniejsze tak naprawdę są chęci do pracy i chęć nauczenia się czegoś nowego.

@Dominik

E tam, wszystko zależy jaka linia. Na eps świrują, wszyscy latają jak nienormalni. Na wielu innych liniach jest spokojnie.

Celina
@pracownik

Na wszystkich liniach wymaga się zręczności Bo nikt za nikogo nie będzie pracował. Masz 1 msc potem będą inni współpracownicy krzywo na ciebie patrzeć ze nie wyrabiasz i nikt z tobą pracować nie będzie chciał. BO pensje dostajesz jedną.

VezyR
@Celina

I co mi z marnych dodatków ;) ? zawyżonych przez większość kobiet norm i zaniżonych premii skoro nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie się zabijał dla słabych zarobków :) ? Chcesz to zasuwaj jak nienormalna , ja już dawno podziękowałem

VezyR

Dawno tu nie zaglądałem , a z racji ze nie pracuje w Nidecu już ponad dwa lata ciekaw jestem czy coś się zmieniło na plus , czy też Azjaci dalej narzucają swoje kołchoskie wymogi w Polskim miejscu pracy :)?

Qwaq998

Jak wygląda sytuacja w nidecu Czy dużo jest przyjęć na produkcję Jak wygląda transport Jakie są zmiany ,czy można sobie wybrać zmianę

Witam. Czy mógłby ktoś udzielić mi informacji jak wygląda rekrutacja do biura na stanowisko inżyniera jakości/procesu? Jedno czy kilku etapowa? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie ?

Nienowy
@Kasia

Zwykle rozmowa na miejscu jest przeprowadzana za jednym razem z kimś z HR i przyszłym przełożonym. Pytania od HR są standardowe o motywacje w pracy, dlaczego ktoś zmienia prace, trudne zadania lub osoby z którymi przyszło ci pracować w przeszłości i jak rozwiązałaś problem, o angielski czasem, jakie jest twoje największe osiągnięcie zawodowe, hobby i tak dalej. Kiedyś był test motywacyjny. Przełożony pyta w jakości o podstawowe narzędzia - MSA, SPC, APQP, PPAP, 8D, Ishikawa, 5W2H, 5Why i jakieś pytania z zakresu analizy w procesie, analizę statystyczną, analizę ryzyka, poprzednie doświadczenia, o standardy jakościowe w motoryzacji, audyty a czasem coś po angielsku. Typowo pod stanowisko. Teraz jest dużo rekrutacji bo dużo ludzi się zwalnia i może pakiet pytań się powiększył :)

@Nienowy

Dziękuję bardzo za odpowiedz! A jak wygląda sytuacja z rysunkiem technicznym? A czy wiesz coś na temat dlaczego dużo ludzi się zwalnia? Chodzi o atmosferę, zbyt dużo obowiązków, a może niepewność zatrudnienia? Interesuje mnie firma Nidec ale w obecnych czasach lepiej dobrze przemyśleć chęć zmiany pracodawcy.

Inżynier Procesu

Aplikowałem na stanowisko Inżynier procesu w czerwcu. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji na to stanowisko. Na pierwszym etapie spotkanie z człowiekiem który miał być rzekomo moim przyszłym przełożonym. Wypytywanie o doświadczenie, języki, sposoby rozwiązywania problemów. Przy tym jednak brak weryfikacji języków (ani jednego zdania zamienionego), mądrzenie się na temat swoich pomysłów (z podtekstami w domyśle jaki to Ty człowieczku będziesz mały przy mnie). Skończyło się pozostawieniem mnie na dziale produkcji na ok. 15 min. przy jednym ze stanowisk samego, z zadaniem wymyślenia jak można by je zoptymalizować. Brak podsumowania i dowiedzenia. Gdybym nie zapytał co i jak dalej, to człowiek nawet nie powiedziałby nic od siebie. Etap drugi, dwie tym razem miłe Panie (kadry i PR). Ponownie rozmowa na temat doświadczenia, wykształcenia, języków. Tym razem jednak starano się weryfikować informacje. Na koniec test psychologiczny "sam na sam z kartką i ołówkiem". Ostatecznie odezwiemy się do Pana za ok. 2 tygodnie. Napisałem maila po 3 tygodniach, dzwoniłem. Zgadnijcie? Odpowiedzi do teraz brak... SZCZERZE NIE POLECAM ! ! !

Co pan robił do teraz? Czemu "się Pan zwolnił"? W jaki sposób zrealizowałby Pan montaż dwóch części razem, montowanych centralnie do siebie z dokładnością 50um. Test psychologiczny, rzekomo na 45 minut, od 20 nudziłem się sam w salce w oczekiwaniu na rekrutera.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Guz @#_

Jak wygląd praca w firmie,lepsze są 12 godzin czy lepsze 3zmiany po 8godzin ,czy dużo osób przyszło nowych, jakie macie zdanie o pracy ,dopiszcie,

Ula
@Guz @#_

Lepsza jest oczywiście praca na 12h z tego choćby względu ze masz więcej czasu dla siebie. Np. W jednym tygodniu pracujesz 2 dni np. Śr, czw po 12 a reszta wolne . Drugi tydzień masz trochę cięższy Bo już 5 dni po 12 ale środa i czwartek wolne. Niestety są i nocne zmiany i tu po 12h jest dość ciężko. Dodatek jest bardzo kiepski Bo to tylko 350 i to brutto!!... 2 linie pracują w tym systemie a 1 z nich maja znieść na system 8h. W tej firmie ostatnio jest bardzo źle Bo ciągle brakuje komponentów. I przeżucaja cie z lini na linie. Można czasami dorobić nadgodzinami jeśli jest i taka potrzeba.ale to tylko nielicznym osobom udaje się dopchać. Jak dla mnie to nadgodzin jeśli chodzi o operatorów wogole nie powinno być. Jest to praca ciężka fizycznie i taki człowiek jest poprostu zmęczony. Lepiej żeby płaca którą ofiaruje Nidec była na tyle dobra zeby chociaż wystarczyła na podstawowe funkcjonowanie.

Stanowiska biurowe

Informacja do osób planujących zatrudnić się w biurze. Praca jest dobra, firma poukładana na tle innych korporacji, czuć ducha współpracy, co jest niezwykle ważne. W przypadku dużego problemu, zawsze można liczyć na pomoc zespołu, co wcale nie jest takie oczywiste. także jeżeli zależy komuś na dobrej atmosferze i współpracy, to jest naprawdę odpowiednia firma :) A do tego można się dużo nauczyć. Jedynym minusem są......niestety słabe wynagrodzenia. :)

Operator Nideca
@Stanowiska biurowe

Z perspektywy szaraczka praca w biurze to marzenie niejednej osoby która pracuje od najniższego szczebla. Nie robisz nic a kasa leci. I nie istotne jest ze mało płacą. Jak pokonbinujesz to i tak się opłaca.

Biuro
@Operator Nideca

To zapraszamy do biura i zobaczymy czy nic nie będziesz robił a kasa ci będzie płynąć.... To że nieraz po godzinach człowiek siedzi żeby się wyrobić to tego produkcja nie widzi a kasa za nadgodziny śmieszna żeby nie było. Jak patrzę na produkcję gdzie robi sie tylko 8 godzin i nic cie nie obchodzi czy masz coś jeszcze do zrobienia czy nie po prostu wychodzisz i tyle bez nerwow, stresow.. Jak patrzę na ceny biletów dojazdu do pracy - śmieszne kwoty. Owszem na hali gorąco mogliby coś z tym zrobić ale jak ktoś chce przyjść w weekend dorobić to ma więcej kasy niż w biurze to czasem sie zastanawiam czy nie lepiej mają na produkcji. Biuro niestety pracuje więcej niż 8 godzin za marna kasę a min to 8.15 h bo przecież nasz obiad trzeba doliczyć do godzin pracy, produkcji nie.. . chociażby przez to nie możemy przyjechać busem do pracy bo będzie nam codziennie brakować 15 min a do paliwa nikt nam nie dorzuca. Podwyżki marne. W tamtym roku biuro nic nie dostało w przeciwieństwie do produkcji a przecież też pracowaliśmy myśleliśmy że w tym roku będzie lepiej że zrekompensuje tamten rok a tu niestety marnie. Klima jest owszem ale dużo osób przez to choruje. Więc jak ktoś z produkcji uważa że w biurze lepiej i nic się nie robi proszę zapraszamy marna kasa nadgodziny dojazd na własny koszt plus nerwy i stres żeby wszystko było na czas.

Xmenoperator
@Biuro

Myślisz że zwykły operator nie ma stresu? To właśnie przez niego jest tak ciężko. Ciężka praca monotonna na akord. Żeby być na 6 rano w pracy prawie 3_4 zakładu wstaje o 3 nad ranem.....żeby zdążyć na busa.a jeśli chodzi o system 12h....też pracują więcej....wiec (usunięte przez administratora)

Operator.
@Xmenoperator

W systemie 12 h jest również o tyle ciężej ze gdy trzeba stać nieustannie na nogach przez 12h jest to wręcz ekstremalnie ciężkie. Niestety praca nie dla wszystkich. Uzmysłowcie to sobie. To jest poprostu nieludzkie. Raczej praca na pewien czas nie na stałe.

Stanowiska biurowe
@Operator Nideca

Moja opinia skierowana była do osób, które rozważają aplikacje na stanowiska biurowe, czyli dla potencjalnych kandydatów, którzy pewnie szukają opinii w internecie. Nie wiem zatem po co komentuje osoba, która takiego zamiaru nie ma i nie ma zielonego pojęcia, na czym praca w biurze polega. Może dla zasady żeby trochę jadem poczęstować. Dodam tylko, że każdy pracuje tam, gdzie pozwala mu na to jego poziom intelektualny.

Gustaw
@Stanowiska biurowe

Poziom intelektualny nie ma znaczenia. To ze się jest po studiach nie znaczy że się jest mądrzejszym od innych. Wystarczy spojrzeć na kierowników produkcji( też biurowi, poniekąd).... większość nie ma studiów, niektórzy dopiero co maturę zaocznie zdawali......

niedoszly pracownik

mialem przyjsc tutaj do pracy z ogloszenia na olx ale jak czytam to wszystko to na pewno tego nie zrobie, masakra

Jeżeli nie potraficie zapewnić odpowiednich warunków pracy dla pracowników, lato jest co roku i jak widać temperatury są wysokie, nie robicie nic żeby sytuację poprawić . Myślę że najlepsza sytuacja bylo by skrócenie czasu pracy np o godzinę i skrócenie czasu pracy dla osób pracujących po 12 godzin, pisze tu o płytce, zwłaszcza zmiana ranna, myślę że oni mają najgorzej bo cały dzień w pracy i to jeszcze w największy upał popołudniu gdzie wszystko jest nagrzane.

Jack
@pracownik

Napewno coś powinno być zrobione w tej kwestii a nie tylko ze pomyślimy, bo jak widać nic nie jest wymyślone.

pracownik...

Upalowka powinna trwać 15 minut, na stołówce jest chłodniej ale to kawał drogi. Ta przerwa jest na ochłonięcie od tego gorąca a nie wyjście do ubikacji czy na papierosa. Kogo ma to obchodzić , oni w biurze mają klimę i nie obchodzą ich pracownicy na produkcji.

Żar
@pracownik...

Cały czas na hali jest zaduch, powinno być oficjalne postanowienie ze co godzina postój 10 min na schłodzenie się, I do tego powinny być wyznaczone pomieszczenia choćby jakieś sale w których są szkolenia. Wtedy to ma sens. W innym wypadku to nie ma najmniejszego sensu.

@Żar

A gdzie pójdziesz na te 10 minut ? Powinno być wyznaczone pomieszczenie. Jutro ma być 33 stopnie a na hali tak ciepło jak w nagrzanym samochodzie. Jest tak duszno że aż tchu brakuje! Co mi z tych wiatraków jak one mieszają gorące powietrze . Mówią żeby nie trzymać zwierząt na takim upale, kupują psom maty chłodzące a tu ludziom karzą w takich nie ludzkich warunkach pracować . Ale kto to widzi? Ludzie z biur jak mają w pomieszczeniach 20 stopni.

Eps

Zaczęły się upały, to jest poprostu (usunięte przez administratora) co to sie dzieje w tym zakładzie, gorąco , był rok żeby firma coś pomyślała o klimatyzacji i godnych warunkach do pracy dla ludzi. Wszędzie gorąco, i na epsie też , jest bardzo duszno a tu nawet nie ma możliwości napicia się wody, nie zawsze jest możliwość zejścia ze stanowiska pracy i napicia się wody , uważam że w takie upały pracownicy powinni mieć łatwy dostęp do wody, blisko gdzieś stanowiska. Można zemdleć, można się odwodnić. Praca jest ważna i przepisy BHP ale zdrowie i życie jest najważniejsze.

@Eps

Poproście o możliwość trzymania przy sobie wody. Przy brak zgody wychodźcie sie napić co 10 minut i tyle.

Hubert.
@pracownik

Ale to muszą wszyscy się dogadać póki nikt nie zacznie tego robić nic z tego nie bedzie. Ja jak jestem na epsie wychodze pi wodę tak często jak mi się chce i nie można zakazać wyjść na siku czy zeby się napić a takie zastępstwo lidera to co to ma być ? Sikanie i określonym czasie, lub wychodzenie pojedynczo co my w podstawówce jesteśmy? Daliście sobie wejść na głowę to teraz macie.

Stara hala
@Eps

Oni tutaj traktują nas jak nie ludzi, nie operatorów tylko bydło robocze karząc robić tam w takich warunkach, gdzie w biurach mają po 17,19 stopni i prezentują się po hali w bluzach z długim rękawem a my tu z gorąca umieramy.

Eps
@Stara hala

Mi się jeszcze wydaje że on specjalnie zaniżają temperaturę na tych czytnikach, temperatura jest duzo wyższa biorąc pod uwagę to że hale są skonstruowane z blachy, a ona się bardzo nagrzewa. Wody też brakuje , są takie dystrybutory wody, w tygodniu patrzę chciałem się napic a tam nie ma wody. A jest jasno powiedziane że jak są upały to pracodawca jest zobowiązany zapewnić pracownikom wodę do picia , ogólnodostępna. Jeżeli nie mają zamiaru zrobić klimatyzacji ale takiej prawdziwej, nie jakies tam nawiewy, to niech chociaż zapewni odpowiednie warunki by móc jakoś pracować , upalowki, możliwość trzymania wody przy sobie , nie jakieś dystrybutory za drzwiami jak na epsie , nie zawsze jest możliwość zejścia ze stanowiska pracy , żeby sie napić. Bądźmy ludźmi naprawdę.

Vv
@Hubert.

Czy firma może coś zrobić żeby na hali nie było tak strasznie goraco. Ostatnio chce mi się wyć, płakać jest okropnie parno q te upałówki pi 10 min to ewidentnie za mało gdzie my się mamy schłodzić? Ludzie czy wy tego nie widzicie?

@Vv

(usunięte przez administratora)dalej jak głupi, na pewno się coś zmieni...

@Eps

A ja tam nie widzę problemu. Co to znaczy nie można zejść ze stanowiska? Ide się napić widy choćby to miało się powtarzać co 10 min. Jest upał, zaduch. Skoro nie mogę trzymać wody przy sobie to będę częściej wychodzić. Co ? Zastrzelą mnie.? Jesli ktoś będzie mieć problem to się tym nie przejmować. Każdy jest inny . Jedni piją bardzo dużo a inni mniej. Skoro nie wolno wnosić wody na hale eps to nic na to nie poradzisz i tule. Koniec tematu.

Pracownik Randstad

Jak dowiedzieli się pracownicy Nidec że my dostaliśmy tak samo podwyżke to wielkie nie pomówienie a nie rozumiem dla czego a czy ja jestem gorsza od tego co ma umowę min na rok czy na stałe bo ja muszę od siebie dawać więcej żeby nie stracić pracy muszę o to walczyć z miesiąca na miesiąc więc nie rozumiem dla czego mi się nie należy ta podwyszka? Zastanawiam się kto ma lepiej ten co dostał.umowe na stałe czy ten co ma na miesiąc i nie śpi ok nocach bo się martwi że straci pracę w każdej chwili i od nowa musi szukać nowej więc proszę o zastanowienie się co się mówi i przemyślenie bo tak kiedyś też ty i ty czy tamten zaczynał

Kis
@Pracownik Randstad

Polecam za tą podwyżkę kupić słownik ortograficzny.

Sara
@Pracownik Randstad

A te bidony ....czy ktoś się zastanawiał gdzie będziemy je trzymać? Skoro wszyscy ma mieć standard i nie wolno na stanowisku pracy?

Stary rezerwista
@Kis

A ty co nowa rasa panów .pracownikom z agencji też się należy mają robić za miskę ryżu.

@Stary rezerwista

Zależy jacy ludzie z ramstadatu dostaja ta podwyżkę Bo rzeczywiście są i tacy którym zależy i pracuja tak jak nie jeden stary pracownik a są i tacy którzy mają ochronkę i nic nie robia i takim to już dawno powinno się podziękować i nie rozumiem po co takich trzymać.

Obsewator
@Pracownik Randstad

Witam Mam pytanie jaką kwotę miesięczną brutto ,albo na rękę firma oferuje nowo przyjętym operatorom maszyn, czy są jakieś widełki. Czy za pracę zmianową przewidują w przyszłości jakieś dodatki ekstra plus dodatek za przepracowanie miesiąca bez nieobecności, tzw. frekfencyjny.

Obsewator

Biuro

Ja się zastanawiam czy bedzie podwyżka dla biur czy znowu nic jak w tamtym roku... Jak dla mnie to jest nierówne traktowanie pracowników. Tak samo dotyczy nas inflacja jak produkcji. I tak samo pracujemy przez cały rok więc podwyżka się należy. Szkoda ze coraz gorzej jest w firmie a pracowników się nie docenia.

@Biuro

Wiadomo coś w tej sprawie ? :)

Inteligentny

Moim skromnym zdaniem firma mogłaby zastanowić się nad bonusem dla zaszczepionych. Im więcej zaszczepionych pracowników tym bardziej stabilniejsza produkcja. Niech ktoś wniesie virusa do firmy i kwarantanna gwarantowana. Może się mylę i to wykracza poza kompetencje zarządzających ?

szk
@Inteligentny

No na pewno się zastanowią xD Nie chcieli nawet dać dnia wolnego na szczepienie (trzeba było z własnego UW wziąć), a co dopiero dopłacać.

Bonus, nie bus...

@pracownik

Upssss......a to zmienia postać rzeczy....????????????????

Hmmm
@Inteligentny

A to, że się ktoś zaszczepił oznacza, że nie przenosi żadnych zarazków? Nie trzeba być chorym, żeby przenosić COVIDA.

@Hmmm

Covida się nie przenosi. Co najwyżej koronawirusa.

Aplikant

Jakie widełki wynagrodzenia przewidują dla młodszego inż. jakości?

Bezrobotna

Witam czy praca jest też również w święta i weekendy

Pensja

Kiedy te podwyżki? Coś mi się widzi ze dalej ściema i nic nie bedzie ale cisnąć sztuki to mamy a po co? Skoro mamy obiecane gruszki na wierzbie (usunięte przez administratora) bedziemy robić.

uwu
@Pensja

Przecież były na początku czerwca. W biurze dostaliśmy i to całkiem hojnie.

Ciekawski
@uwu

Z wyrównaniem ?

kris

Więc według ciebie biurowi g. robią? No to gratuluję inteligencji. Trzeba się było uczyć, zazdrosny polaczku.

Biurowiec
@uwu

Pracuje w biurze i o niczym nie wiem :) Może mnie coś ominęło

Obserwator

Dlaczego tak jest ze jedni liderzyyy pracują, sprzątaja w pocie czoła... A Liderka Olwa stoi tylko z telefonem przy liderkach z cemek? Ludzie zapierdzielają na liniach. Czy nikt tego nie widzi! Nonstopen chodza na paierosa Z K. P. w dodatku jablko liderka je na lini.. Dramat. Porażka. Niedowierzanie. Co tu się wyprawia!

Czarny
@Obserwator

Maja plecy. My szaracy z lini nie mamy na to wplywu

...
@Czarny

W internecie każdy mądry. Skoro widziałeś/aś taką sytuacje czemu nie poinformowałeś/aś kierownika, bądź nie podeszłeś/aś do opisanej liderki. CzyżbyCi odwagi zabrakło, bo w realnym swiecie nie jest się anonimowym?

Palarnia
@...

I pisze to mądrala "anonimowo".. Ha ha Pewnie któraś z powyższych.. Oczywiscie zacznę palić, i bd wychodzić tak często jak wy - Oliwia i Klaudia-to Wam to powiem w twarz... Pozdrawiam Serdecznie Anonim

Forma
@...

Obserwator może zamiast obserwować co gdzie się dzieje co kto robi skupiłbyś się na powierzonych ci obowiązkach .Takie anonimy to za komuny były . To ze PiS przy wladzy to nie oznacza ze czasy premiowania donosicielstwa wróciły ..

@Forma

Pracuje dobrze. Nie może mi tego nikt zarzucić. Biorę przykład od najlepszych..

@Forma

Dokładnie , jak się jest dziewczyną kierownika czy kumpela dziewczyny kierownika to nie znaczy że wam wszystko wolno, poszliście na nową hale, tam pracujecie , płytka was już kompletnie nie obchodzi a chyba nadal wasza linia jest płytka ? Oliwia jest sama jako liderka i ogarnia wszystko sama i daje sobie radę a to że stanęła i porozmawiała z kimś to taka przewina? To tak jakbyście wy były święte !

@pracownik

Typowa obrona samej siebie-brawo! Najlepiej zmieszać kogoś innego z błotem żeby się wybielić a potem chodzić między nami na pkytce i opowiadać bajki. Widocznie nie chcą z tobą pracować. Mają inne powody. Też byś poszła za chlopakiem, gdybyś go miala. Nie zazdrość tylko weź się do roboty. Zostałaś sama bo jesteś fałszywa.. Chodzisz do każdego opowiadasz jacy jesteśmy wspaniali, a potem obgadujesz nas za plecami. Myślisz że my nie wiemy? Zostałaś sama bo tak się rządzisz, że niby wiesz wszystko.. A tak na prawdę klapiesz tylko gębą...

@Forma

"To ze PiS przy wladzy to nie oznacza ze czasy premiowania donosicielstwa wróciły .." Oczywiście, że wróciły.

Uuu
@Obserwator

W końcu ktoś się tym zainteresował brawo!

@Obserwator

A czy nie możesz szczerze i normalnie porozmawiać z tą liderką w cztery oczy ? A nie pisać tego tutaj na forum ? Nie potrafisz się dogadać? Chyba sama masz jakiś problem ze soba.

Pracownika
@operator

Jak mam z nią rozmawiać jak jej wiecznie nie ma na płytce..

@Pracownika

To gdzie jest?

Zdzichu
@Marek

Kto kolwiek widział kto kolwiek wie.

Pracownik5
@pracownik

Ona non stop wisi na telefonie ...i podlizywacz to jest dwulicowy więc ....

Pracownik5

Hahah ona napewno by nie poszła za chłopakiem ....

Ukulele
@Pracownik5

A może tak w końcu każdy zajmie się sobą i przestanie tu nadawać ? W internecie każdy jest odważny a na żywo boi się odezwać. Nie pozdrawiam.

@Pracownik5

Wiesz co to jest (usunięte przez administratora) Że takie cos jest karalne? Wystarczą świadkowie i już będziesz mieć problemy z tego powodu.... Myślisz że jesteś anonimowa tutaj na forum?

xardas
@Zdzichu

Ehh kobiety lubią rozkazywać. Przekonałem się o tym pracując 1,5 roku i widząc jak się zabijają za sztuki . Podkładanie sobie tzw "świń " wśród liderek jest tutaj rzeczą jak najbardziej normalną . Zresztą Liderki są zapatrzone same w siebie a współpracowników często mają za nic .Facebook ,tinder i tipsy to tematy najczęściej popularne wśród kobiet na hali :)

Halina

A można po polsku? Bo niestety nie rozumiem tej pisowni. I wogóle o co te zgrzyty .Naprawde? Zadajcie sobie dziewczyny jedno pytanie CZY WARTO? jesli dobrze rozumiem macie konflikt i najlepiej sobie wyjaśnić miedzy sobą ale brakuje wam cywilnej odwagi?! Dajecie świadectwo ubóstwa umysłowego i nic więcej. WSTYD zeby liderzy się tak zachowywali i to na forum.

@Halina

Koleżanka Halina bardzo dobrze pisze. Ja dodam jeszcze od siebie że szkoda że kierownik tej zmiany nie jest obiektywny co do tej całej sytuacji. Tak to jest właśnie pracować z rodziną w pracy... Ja bym tak nie potrafiła mieć chłopa w domu i w pracy , na okrągło i niestety pracę do domu przynosić...za dużo tego. Ale to już każdy robi co chce. Moje zdanie jest takie że liderki z płytki, jak macie iść na nową hale to już idźcie i zostawcie płytkę w spokoju a liderce, która została należy się pomoc, tzn nowa liderka , bo chyba nie ma w żadnej grupie takiej sytuacji zeby liderka sama jedna była na zmianie.

Może kiedyś będę pracowal

Witam, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć ile się zarabia netto w tej firmie na początku ?

Gustaw

Najniższa krajowa.

@Może kiedyś będę pracowal

2300 z wszystkimi dodatkami.

@pracownik

2300 to chyba w systemie równoważnym, w pracy po 8 godzin to wychodzi może 2000. Szału nie ma

paola
@operator

2000?To najniższa krajowa,a dla twojej informacji to zmiana nocna jest 100% płatna a do tego są premie,więc wyciąga się dużo więcej.

@paola

2000 netto bo brutto to wiadomo że z Ransztadu mają 2800 czyli najniższa krajowa.Tyle się zarabia jak się jest pracownikiem na początku.

@operator

2800 brutto + premia + nocki (nie są płatne 100% tylko o 20% więcej) wychodzi ok. 2300 zł na ręke w systemie 8godzinnym. Weźcie nie mieszajcie, co wy nie wiecie ile zarabiacie?

Bezrobotna
@operator

Tragedia:( ze ktoś daje się tak wykorzystać

xardas
@Może kiedyś będę pracowal

Na początek jakieś 2200-2400 bez sobót i niedziel . Z weekendami pociągniesz pod 3-3200

Xardas
@xardas

I teraz sobie odpowiedzcie drogie kobiety czy warto się "zabijać " za takie pieniądze:P

@xardas

Co ty piszesz,moja wypłata to 2 tys na rękę góra 2100 bez setek po latach

Xardas
@Katarzyna

Katarzyno to znaczy ze jeszcze mniej niż jak ja zarabiałem w tej pracy :) Nie rozumiem tylko tych kobiet które się będą zabijały za każdą sztukę tylko po to by zarobić najmniej . Przecież premia max 200 zł brutto to kpina nie premia w porównaniu do innych zakładów z konkurencji tej samej branży .Kiedy twój Pracodawca oczekuje od pracownika jak najlepszej pracy za jak najniższe pieniądze bo wtedy znaczy ze szuka (usunięte przez administratora) nie pracowników . Takim pracodawcom nie można być wiernym!! Zaufanie idzie bowiem z obu stron nie tylko ze strony wiernego i zaufanego pracownika tyrającego godzinami za śmieszne pieniądze ale też pracodawcy który powinien docenić pracę ludzi na których zarabia grube miliony . Jeden dobrze przeszkolony pracownik jest w stanie przynieść zakładowi nawet kilkanaście milionów złotych zysku ! Ja swoją przygodę zakończyłem w 2019 i nie żałuje bo trzeba ryzykować i się rozwijać . Pracując tu większość pracowników stoi po prostu w miejscu ....

@Xardas

Niestety czas rozglądnac się za nową pracą.Podziwiam cię

Syl

Jak wygląda praca w biurze? Jak płacą?

@Syl

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz.

Halina

Ur raczej w biurze nie robią.

acd

A jak tam moda na potajemne związki damsko męskie?

@acd

No właśnie też jestem ciekawa jakie te związki potajemne

Katarzyna

No właśnie dlatego też pytam

Zostaw merytoryczną opinię o Nidec Motors - Niepołomice

• Jak się pracuje w Nidec Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Nidec Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nidec Motors?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 18 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nidec Motors?

Kandydaci do pracy w Nidec Motors napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nidec Motors