Opinie o Nidec Motors w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nidec Motors. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nidec Motors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nidec Motors w Niepołomice

Uff

Czy panie z SQS zaczną w końcu wiązać włosy bo pełno ich w komponentach!!powinny się dostosować do bhp pozatym możnaby pomyslec o jakiś uniformach dla pracownic bo nie każdy chce patr zec na ich dekoldy i (usunięte przez administratora) w leginsach !!!

Sara
@Uff

Ach...ta zazdrość tylko kobiety kobietą tak zazdroszczą. Zal (usunięte przez administratora). ściska ze się nie mieścisz w leginsach.:))

@Sara

kobietom* ;)

@Uff

Nie tylko tam... Szkoda, ze nie widzicie rewi mody na liniach.. Zmiana D i B przecjodzi smaych siebie.. I nikt na to nie zwraca uwago.. Chodzi mi o kierownikow.. To ludzie robia co chca..

@Sara

Tu nie chodzi o żal.. Tylko niektóre kobiety na prawde przesadzają, aż nie milo patrzeć. To nie jest agencja towarzystka, tylko miejsce pracy..

@Wtf

Jaka płaca taka praca, tyle można napisać, białe ubranie dla Ransztadu, zwłaszcza białe spodnie dla kobiet to jest dopiero porażka , kto tu myśli o pracownikach ?

He
@Wtf

Dobrze powiedziane ...nie chodzi o żal bo czego można tym panią zazdrościć ..przerostu treści nad formą ?????????zachowuja się fatalnie i robią niejednokrotnie bydło ..celebrytki mają za duże aspiracje żeby pracować jak każdy inny w zakładzie.kawka gadka i jakoś zleci }:‑)nie pozdrawiam

@operator

Biale ubrania to w ogole porażka.. Ale te z nidec jeszcze nie sa takie zle.. Ale nawet w tych nie chodza.. A co do włosów to ja czekam az którejś pannie w koncu gdzies cos wciągnie.. Pani S. Z jednej lini co 15 minut zmienia fryzurę.. A juz nie powiem o pewnych liderkach z cmkow..

@Wtf

Widzę że masz jakiś big problem albo z nudów tak sobie piszesz, a niech ubierają się jak chcą , w pracy są ważniejsze rzeczy niż uniformy nidecowskie . Co do pracy co poniektórych osób to mogę przyznać że niektóre osoby dają z siebie wszystko i naprawdę dobrze pracują a niektóre osoby to patrzą by tylko zleciało , gadka , kawka, telefon do tego i dniówka zleciała .... szkoda że tego kierownicy nie dostrzegają.

@He

Pieknie napisane! Celebrytki.. A to nie bd pracować tu bo maja paznokcie a to to a to tamto.. To nie wybieg drogie Panie! Pieknie tez mozna wyglądać, nie liczy sie tylko zewnatrzne piekno a wewnetrze jest ważniejsze!

@Ewa

Nie z nudów.. Tylko szkoda mi wlasnie pracowników, ktirzy daja z siebie wszystko a nie sa doceniani.. Ile ludzi ktorzy na prawde potrzebowali pracy i chvieli praciwac zoatali zwolnieni.. A zostali nie powiem kto..

@Wtf

Takie jest życie niestety, Pewnie tu chodzi o pracowników z Ransztadu, kto chciał to wrocil do pracy, a reszta poszukala sobie innej pracy , pewnie lepszej .Wszyscy pracujemy na jedną premie i szansę powinny być równe , byłoby to naprawdę w porządku i kierownicy powinni coś z tym zrobić żeby było dobrze .

Mti
@Uff

Szczyt (usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć, są tam piękne kobiety i ubierają się jak chcą, to nie są nasi pracownicy, tylko firma zewnętrzna, przynajmniej jakoś wyglądają, a nie chodzą jak mumie po linii i zastanawiają się gdzie się (usunięte przez administratora), zazdrość zżera, jak się ma kompleksy to czas się wsiąść za siebie. Jeszcze na forum o tym pisać (szczyt (usunięte przez administratora) idiotyzmu), trzeba być bardzo żałosnym człowiekiem

@Mti

No wlasnie maja te kompleksy, ktire musza sie stroic do pracy zeby zwrócić na siebie uwagę... Ładnemu we wszystkim ladnie i nie musi byc w leginach czy z cyckami na wieszchu albo w rozpuszczonych wlosach, zeby siw komus spodobać ????

Mti
@Wtf

Uwierz mi, że gdyby pracownicom Nideca pozwolono chodzić w swoich ubraniach tak jak może to robić SQS, to dopiero byłby cyrk

@He

Przerost formy nad treścią ;)

Gućo
@Ewa

A czy kos się zastanawiał co robią kierownicy ? Po co ich tylu jest? Czy może mi ktoś wytłumaczyć również co należy do ich obowiązków? Bo ostatnio to chodzą stadami , jak drony i obserwują innych.

Forma
@Gućo

Kierownik jest od tego żeby krążyć i kierować produkcja .Najwidoczniej trudno sterować w pojedynkę takimi pracownikami co sie obijaja i ciągle pytlują lub na komórkach siedzą zamiast pracować

Gućo
@Forma

Przykład idzie z góry;)

Prawda
@Forma

Od tego jest lider, lub tzw. Brygadzistą.

Xmen

Chyba ze żona pracuje razem z mężem.

Dorota
@Xmen

To super, że tak aktywnie uczestniczycie w dyskusji, ale ma wrażenie, że jednak trochę odbiegliście od ważnych tu kwestii. Słuchajcie, obiło mi się o uszy, iż Nidec Motors organizuje praktyki oraz pracę w ramach licencjatu i dyplomu. Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat: kto może dostać się na te praktyki, itp.?

Halina
@Dorota

Niestety ale tu raczej się tego nie dowiesz gdyż tu raczej wypowiadają się operatorzy w 99% a nie biurowi. Natomiast jeśli chciałabyś się tego dowiedzieć Dorotko to trzeba popytac w biurze. Od tematu może odbiegają ludzie Bo pewnie trzeba zachwalać prace w Nidecu ale niestety żadnych pochlebstw tu nie odczytasz. Raczej to ze np. Nie ma podwyżki na którą kolejny rok wszyscy rzetelnie i zaangażowaniem wypracowali. Zostaliśmy wykiwani w zeszłym roku wiadomo dlaczego. I tego się nie zapomni. Nigdy . Kolejny raz oszukujecie. Wiec liczcie się z tym ze pochlebnie o was nie będziemy mówić.

Ździchu
@Halina

Podwyżka powinna rekompensować strate jaka ponieśliśmy za zeszły rok. Jak również co planuje firma dla lini Eckerle ktora zostanie tak naprawdę bez podwyżki bo traci dodatek 350 zł!!!!. Życzę powodzenia kierownikom którzy przejmują płytkę w uzyskaniu dobrych wyników od zespołów jakie będą pomieszane z 4ech. Napewno będą odpowiednio zmotywowaniu po utracie kasy za dodatek i żadnej podwyżki.

@Ździchu

Napewno juz szukają innej pracy co poniektórzy wiec raczej nie ma co narzekać spodziewam się dużej ilości zwolnien

Gustawa
@Ździchu

A propo dodatku! Powinien juz dawno być zwiększony za system 12 h z 350 na conajmniej 700 zł. Za czasów zielonek czyli dobre 10 lat temu to było 500zł i to brutto!

@Wtf

To niech się na roksie ogłoszą; Suwaka; Gut; Uprawnienia Lider; certyfikaty po co ani ch_j nie ma komu powiedzieć; niech się na roksie ogłoszą. To matoly tępe.

e

a po polsku umiesz?

Przestańcie kłamać ludzi ! W internecie widnieje ogłoszenie o pracę i zarobki od 2800 - 3350zł . Operator linii produkcyjnej. Gdzie są takie pieniądze ? Dlaczego ludzi (usunięte przez administratora)? Ktoś popracuje parę dni i pójdzie sobie.

,,,,,,,,

Tak mnie to wszystko zastanawia. Jak tak strasznie narzekacie marudzicie w sumie z tego co czytam to nic wam w tej firmie nie pasuje to po co tam pracujecie? Pracy mimo całego tego gówna na swiecie jest duzo to dtoga wolna. Pracowałam w innej firmie w czasie gdy nidec zwolnił ludzi i uwierzcie mi było gorzej.. gorsze traktowanie pracowników jak (usunięte przez administratora) to toalety nie było jak wyjsc bo trzeba było robic, a wy tutaj tak narzekacie. Takim nastawieniem sami psujecie atmosfere w pracy a nie inni. Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. Zastanówcie sie troszke. Pozdrawiam

@,,,,,,,,

Czyli trzeba się cieszyć z tego co jest, mimo że nie jest najlepiej, bo przecież w innych firmach jest gorzej. (usunięte przez administratora)ale stabilnie. Typowy kompleks niższości Polaka...

@,,,,,,,,

Było by wszystko ok jakby nie te zarobki, nie oszukujemy się ale są niskie , nie adekwatne do wykonywanej pracy. Podwyżki powinny być wypłacone i wyrównane , pracownicy sobie zapracowali na to. Nidec nie ma pieniędzy? Jest nowa hala , pieniądze na nowe roboty są , ale na podwyżki i socjal dla pracowników już nie ma. Kolejna rzecz to taka kto wymyślił usytuowanie stołówki i szatni na tej nowej hali? Nikt nie pomyślał o pracownikach jaki kawał drogi będą musieli iść tam do szatni biorąc pod uwagę to że bus zatrzymuje się na parkingu dla busów. Przerwa to czas dla pracownika żeby mógł odpocząć, takie pomieszczenia powinny znajdować się jak najbliżej miejsca pracy . Nikt o tym nie pomyślał .

@operator

Sęk w tym że pracownicy nie zdają sobie do końca świadomości jak bogatą korporacją na świecie jest Nidec . Wystarczy tylko wpisać choćby w wikipedii nazwę firmy by przekonać się jak wielkim potentatem jest . Niestety Japończycy mają dość niskie mniemanie o nas Polakach a o samym państwie jako o kraju "3 świata " i ciemnoty . Stąd te zarobki.,Azjaci po prostu szukają oszczędności ,nie mają na czym więc wybierają pracowników . Jeśli dobrze poszukamy wnioskować można że sami się na to godzą i pisze to jako były już pracownik . Znalazłem lepsza pracę i nie narzekam . Warto zobaczyć ceny tych silników choćby na allegro by przekonać się z jakim przebiciem sprzedawane są i jaki ma przy tym firma . Wyzysk na całego

@xardas

Masz rację w 100 % , kto miał do czynienia kiedykolwiek z osobami z Azji z Chin albo Japonii wie jaki oni mają stosunek do Europejczyków, oni by chcieli żeby Europa na nich pracowała za najniższe pieniądze, tam panuje komunizm, brak szacunku do pracownika , pracownik nie ma u nich żadnych przywilejów, najlepiej żeby pracował 24 godziny na dobę za przysłowiową miskę ryżu . W Nidecu też to jest praktykowane , maszyny, roboty, nowa hala jest ale nikt o pracownikach nie pomyśli. I co z tego że są duże zamówienia na eps , pracownicy zobaczą coroczne podwyżki za oceny? Na eps ściągacie pracowników z innych lini, oczekujecie nie wiadomo czego od tych osób , ktore nie umieją tak pracować jak pracownicy na eps. Kto mądry to poszedł na urlop lub L4 , nikt nie będzie pracował ponad swoje siły za takie marne pieniądze.

Nina.
@xardas

Wyzysk jest Mega ....wystarczy spojrzeć. Cisnienie na eps a gdzie podwyżka? Coś za coś,! Chodzenie i ponaglanie nic a nic nie dadzą. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Kierownicy mogą se gadać swoje ale nas jest więcej.

@Nina.

Dlatego ja już dawno nie pracuje w tym zakładzie . Za takie "pieniądze " zabijał się nie będę a wyścigi która zmiana zrobi najwięcej nie mają sensu . Szczególnie to widać na cmkach . Kiedyś norma była 1800 sztuk ale w momencie zakończenia mojej pracy już ponad 2200 bo przecież kobiety muszą się ścigać za śmieszne pieniądze . Ciekaw jestem czy któraś "mądra " liderka sprawdzała ceny tych silników na allegro chociażby . Z tych moich wyliczeń wychodziło mi że moja dniówka to wartość sprzedaży jednego małego silniczka za 80-120 zł gdzie w paczce mieści się ich że 30 ...

Kkkk
@Nina.

Nie dość że sztuki sztuki to nawet wody koo siebie nie wolno trzymać. Zaduch w tej hali a zeby się napić to trzeba wyjść, przejść przez pomieszczenie i dopiero wtedy możesz łaskawie napić się wody co za (usunięte przez administratora) Co za Krutyni tu żadza czy nie widzą ze wiecej czasu się traci na takie spacery!!! I to krzyczenie kierowniczki NIKT NIE SCHODZI Z NAWIJARKI!........ masakra, dramat, tragedia tak pomiać ludźmi! To jest skandal. Co to za zachowanie.w głowie mi się nie mieści 21 w a traktowanie jak za średniowiecza.

Halina
@Kkkk

I oni się dziwia ze nie ma pracowników. Wystarczy dobrze poobserwować prace liderów i zobaczyć ze sami nie panują nad ludźmi nie wiedzą co robić .

BB
@Halina

Liderom najlepiej jest przy biurku

Magda
@BB

Nie wszystkim..

Lider
@Magda

Ja tam wole ruch. Czas szybciej leci. Byle by zrobić swoje i iść do domu.a ci co tu piszą najzwyczajniej w świecie się nudza Bo takie tempo pracy maja zecwola się oglądać na innych zamiast pracować.

Xardas
@Lider

Pracuj sobie zatem za te śmiesznie małe pieniądze ale nie dziw się czemu ludzie nie chcą zasuwać . Są wykorzystywani na potęgę a normy przez takich ludzi jak ty wciąż zwiększane chociaż zarobki już niekoniecznie . Klepki na oczach trzeba mieć by tego nie widzieć

Zniesmaczony
@Xardas

Xardas masz racje to marne pieniądze . Lepiej przejść na zasiłek pobierać kasę z mops i jeszcze machnąć sobie 2 bachory i będziesz żył jak (usunięte przez administratora) . Szlachta nie pracuje szczególnie ta z podkrakowskich wsi

@Zniesmaczony

A czy ja mówię żeby w ogóle nie pracować ? !Ogarnij się człowieku ,zmieniłem pracę nie żałuję bo wszędzie na strefie płacą lepiej . Przy okazji dodam ja również mieszkam w "podkrakowskiej wsi " . Bądź sobie zniesmaczony ,poczytaj w między czasie o dochodach nideca przekonasz się jakie mamy w Polsce niewolnictwo w tym zakładzie ...

Bierzecie ludzi na eps ile się da , kiedyś podobno wszyscy pracownicy z płytki ze zmiany byli na eps , na separacji po 5 osób jest a słyszałem że kiedyś był rekord bo było tych osób aż 8 . Gdzie jest BHP? Covid jest czy go nie ma ? Nie da się tak pracować ! Najlepiej wziąć sobie bata na te osoby żeby szybciej pracowały! Wracamy do komuny ? My jako pracownicy się nie damy !!! Oczekujcie wizyty inspekcji pracy!

Hahaha
@pracownik

Inspekcja pracy na forum, już to było w tamtym roku i nic nie zrobiliście bo jesteście za malutcy by się postawić, pójdziesz na epsa i będziesz dalej robił sztuki pionku

Sanepid.
@Hahaha

czym pamiętać, pisząc skargę? Pisząc skargę do sanepidu, trzeba pamiętać o dwóch podstawowych sprawach: – musi ona zawierać wyłącznie konkrety, najlepiej poparte dowodami, np. w postaci zdjęcia, – musi być podpisana – sanepid nie zajmuje się anonimowymi pismami; instytucja ta jest zobligowana do zachowania do swej wiadomości danych autora, nie musi się ona zatem obawiać, że zostaną one ujawnione bez jego zgody. Skargę można dostarczyć do stacji sanepidu osobiście bądź wysłać ją pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Dane kontaktowe poszczególnych stacji wojewódzkich można znaleźć na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego http://gis.gov.pl/?lang=pl&go=news w zakładce „kontakt”. Wzór skargi do sanepidu Nie ma odgórnie narzuconego wzoru pisma do sanepidu. Warto jednak mieć na względzie to, aby było ono uporządkowane. Należy zatem oznaczyć je adresem stacji, datą oraz danymi i podpisem autora. Poniżej zamieszczony jest przykładowy wzór skargi do sanepidu.

Operator.
@Sanepid.

Czyli robimy zdjęcia o nie przestrzeganiu procedur covidowych, a następnie zgłaszamy do sanepidu. Zachecam każdego do fotek....pamiętajcie tylko o rodo zeby nie było widać twarzy. Najlepiej robic z separacji Bo najlepiej uchwycicie ścisk i zatłoczenie. Pozdrawiam.

Wamo
@pracownik

Weź się lepiej do roboty, a nie narzekaj. Jak Ci nie pasuje praca na epsie to znajdź inną. Każdy umie tylko narzekać, a jak przyjdzie co do czego to bez słowa idziesz i robisz ????

@Wamo

Zastanawia mnie jak komukolwiek może się podobać praca na eps...

@pracownik

Tam jest taki zapiernicz... Duża rotacja ludzi spowodowana tym że nie wszyscy radzą sobie tam. Zdarzają się przypadki że jak ktoś sobie nie radzi tam ,, jest za wolny '' to idzie do zwolnienia , nie przedłużają mu umowy ,,po co ma się męczyć " Na epsie jest tam typowy (usunięte przez administratora).

Ktoś
@operator

A to tylko na epsie jest zapierdziel? Idź na płytkę, tam sobie "odpoczniesz"

@Ktoś

Akurat wiem jak się pracuje na płytce. Niektórzy mówią że na płytce nic nie robią tylko siedzą, owszem może siedzą ale pracują rękami ale i tak uważam że eps to jest trudna linia , jest mała rotacja na stanowiskach i są stanowiska gdzie stoi się po 12 godzin.

Jjjj
@pracownik

Słyszałes...a nie widziałeś 8 osób! a gdzie tam się mieści tyle? chyba jedna na drugiej.

@Ktoś

Płytka też fatalna, takie ciągłe siedzenie wykańcza.

poinformowany

czy ja wiem siedze 8 h w biurze 7 dni w tygodniu od 4 lat i dobrze mi

@pracownik

Polakowi nigdy nie dogodzi. To zależy od danej osoby, jedna się męczy jak siedzi a druga osoba właśnie lubi taką pracę, ale na płytce są takie stanowiska pracy gdzie możesz siedzieć ale też możesz pracować w pozycji stojącej. Ale osobiście nigdy nie zamieniłabym pracy na płytce na pracę na eps mimo że oni tam będą pracować po 12 godzin. Ale z tego co słyszałam to prędzej czy później eps też przejdzie na 8 godzinny tryb pracy.

Celina
@poinformowany

Ciekawe 7 dni w tyg od kiedy biuro pracuje w niedziele i soboty?

Inżynier Procesu

Aplikowałem na stanowisko Inżynier procesu w czerwcu. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji na to stanowisko. Na pierwszym etapie spotkanie z człowiekiem który miał być rzekomo moim przyszłym przełożonym. Wypytywanie o doświadczenie, języki, sposoby rozwiązywania problemów. Przy tym jednak brak weryfikacji języków (ani jednego zdania zamienionego), mądrzenie się na temat swoich pomysłów (z podtekstami w domyśle jaki to Ty człowieczku będziesz mały przy mnie). Skończyło się pozostawieniem mnie na dziale produkcji na ok. 15 min. przy jednym ze stanowisk samego, z zadaniem wymyślenia jak można by je zoptymalizować. Brak podsumowania i dowiedzenia. Gdybym nie zapytał co i jak dalej, to człowiek nawet nie powiedziałby nic od siebie. Etap drugi, dwie tym razem miłe Panie (kadry i PR). Ponownie rozmowa na temat doświadczenia, wykształcenia, języków. Tym razem jednak starano się weryfikować informacje. Na koniec test psychologiczny "sam na sam z kartką i ołówkiem". Ostatecznie odezwiemy się do Pana za ok. 2 tygodnie. Napisałem maila po 3 tygodniach, dzwoniłem. Zgadnijcie? Odpowiedzi do teraz brak... SZCZERZE NIE POLECAM ! ! !

Co pan robił do teraz? Czemu "się Pan zwolnił"? W jaki sposób zrealizowałby Pan montaż dwóch części razem, montowanych centralnie do siebie z dokładnością 50um. Test psychologiczny, rzekomo na 45 minut, od 20 nudziłem się sam w salce w oczekiwaniu na rekrutera.

Zajmijcie się najpierw magazynem i tym co się tam dzieje, bo komponentów cały czas brakuje , szczególnie chodzi o płytkę. Kto tym zarządza tymi zamówieniami? Pracownicy przychodzą do pracy i nie mają co robić, sprzątać albo iść na inną linię ale dla wszystkich miejsca też nie będzie , na epsie jakiś czas temu było bardzo dużo ludzi z płytki, siedziała osoba obok osoby, koronawirus jest ? Gdzie? Albo sugerowanie pracownikowi że ma wziąć urlop bo nie ma komponentów, a może ktoś chce normalnie pracować a urlop chce sobie zostawić? Za taki urlop to firma powinna płacić , to nie wina pracownika że nie ma komponentów. Zaczyna to być bardzo denerwujące, taka sytuacja to już jest od jakiegoś dłuższego czasu. Dajcie ludziom normalnie pracować za najniższą krajową...

Rychu
@123

Zgadza się to kpina jest . A może tak jakieś szkolenia czy coś żeby ludzi zająć czym kolwiek. A nie na urlopy wysyłać.

Yyy
@123

Mamy marzec a komponentów cały czas brak,co się w tej firmie dzieje?

...
@Yyy

Proponuje najpierw dowiedzieć się z czego wynika brak komponentów. Może jeszcze nie zdązyłeś/aś zauważyć, ale Nidec nie jest jedyna fabryką w branży samochodowej w której nastał poważny kryzys jesli chodzi o dostawy elementów i ogólną produkcje. Wystarczy poczytać troche informacji i sie dowiesz, że branża samochodowa w całej Europie ma obecnie poważne problemy jeśli chodzi o produkcje.

Janek
@...

A dlaczego pracownicy mają pokutować przez to ? Mam znajomą która pracuje na płytce i opowiada mi że sugerują im żeby brać urlop? Ale dlaczego ma tracić urlop, przecież to nie z jej winy tak się dzieje, a zakład powinien zachować się fair bo gdy nie ma komponentów i jest np przestuj nie z winy pracownika to za te dni należy się wynagrodzenie, nie żaden urlop. Zaraz się ktoś tu odezwie że dla wszystkich znajdzie się praca ? Nawet w weekend?

Yyy
@Janek

Pytanie jak długo potrwa taki kryzys z komponentami??!

Janek
@Yyy

To wszystko wie góra , ale mi się wydaje że Nidec robi z pracowników (usunięte przez administratora), powód nie jest taki że jest problem z komponentami ale jeśli chodzi o płytkę to jest jej bardzo dużo nadrobione i dlatego wstrzymana jest produkcja , takie są moje przypuszczenia , ale nikt tego pracownikom nie powie , tylko sugerują urlopy ale jest początek roku i daleko do końca roku . Myślę że powinna się tym zainteresować inspekcja pracy , jest jakieś prawo pracy i przepisy.

...
@Janek

To niech pracownicy zbiora się w grupe i zaczną załatwiać takie sprawy w firmie z ludźmi tam pracującymi, kierownikami itd.. a nie na forum w internecie gdzie służy ono do wystawiania opinii o pracy. Ale tak na takie działania trzeba miec troche więcej odwagi niż na napisanie anonimowego użalania

Yes
@...

A mnie intryguje ostatnio ciekawe zjawisko w naszej firmie. Otóż komponentów brakuje to fakt ale nie jest to nowością w tym okresie zazwyczaj tak bywało . Jest pandemia i dostawy są zawsze pod znakiem zapytania to jasne ,ale dlaczego jedne linie się odwołuje albo wysyła na UW a inni np.zatrzymuja niektóre linie w tygodniu nie przyjmując innych operatorów tylko po to żeby móc przyjść w weekend na setki ??? Gdzie tu jest jakaś sprawiedliwość ???! Czy ktoś to kontroluje ??!? A jeszcze jedno mi ostatnio zaciekawiło . Pewien pan-operator rzecz jasna -nie wiem czy pracuje na pół etatu czy może pracuje jako pracownik pracy chronionej ?!! Pół zmn.pracuje a pół siedzi i pilnuje swojej koleżanki z linii i robi to tak ostentacyjnie - oczywiście przy pełnej aprobacie liderów i kierownictwa. Oceny tuż,tuż i pewno dostanie ocenę B bo przecież przychodzi do pracy . Tylko co mają powiedzieć operatorzy którzy w pocie czoła pracują na dobry wynik zespołu po to żeby koleś z innej zmn,który ma totalnie wywalone na wszystko mógł dostać taką samą ocenę i premię jak inni. Niestety b.popularne ostatnio zdanie "podwójne standardy" jest wszechobecne wszędzie . Bardzo nad tym ubolewam ,bo tak źle w Nidecu jeszcze nie było ☹️

No
@Yes

Niestety zmuszanie ludzi do brania urlopów nawet w sarkastyczny sposób jest wysoce nie na miejscu. Kierownictwo ma to gdzieś gdyż sa raczej "biurowi" nie pracują za najmniejsza minimalną, nie pracują fizycznie. Oceny będą takie jak w zeszłym roku. Najprawdopodobniej znowu nie dostaniemy na czas. Atmosfera w pracy jest bardzo gęsta. Czekam az" zupa wykipi"..... jest chaos, wszędzie i na starej hali i na nowej. Przyjmuja nowych pracowników, starymi przeżucają manewrując jak się da. Jesteśmy tylko pionkami. Chyba ze w końcu ktoś coś z tym zrobi.

Młody M
@No

Piszcie dalej na forum, to pomoże, hahahahhaa, wysłuchają was przecież "bohaterzy"

@Młody M

Bedziemy pisać zeby ludzie wiedzieli ze jest masakrycznie , atmosfera, braki komponentów wszędzie kto za to odpowiada? Jak można nakazywać prace na akord robić rekordy tu szczególne podziękowania dla zmiany B,i D płytka. Róbcie jeszcze więcej. Dzięki wam nie mamy teraz co robić brawo.

@Xmen

A kto przypuszczał że będzie taki problem z komponetami ? To było kiedyś... Teraz są roboty na liniach i wszystko wolniej idzie. Gdzie jest rada pracownicza? Powinni coś decydować w tej sprawie , bo to nie może być tak żeby z powodu braku komponentów pracownicy wykorzystywali swój urlop, a rok jest długi , pracownicy juz sami chcą brać urlop bo mają dość takiego rzucania po liniach , a to eps , a to stara hala ileż można tak pracować ? Brak szacunku dla pracownika kompletnie. Inwentaryzacja się zbliża i znowu albo UW albo wszyscy pracownicy z dwóch zmian idą na EPS , można tak ? Jest ten koronawirus czy go nie ma?

@operator

A najlepiej jest zachowany standard covidowy na eps podczas gdy wszyscy operatorzy schodzą na przerwę do śluzy ;) stłoczeni jak sardynki.a zeby tak się zacieła;))) to wszyscy pójdą na kwarantanne...TO JEST CHORE na przerwie na stołówce wydziwianie z odległościami a tu takie jaja. Masakra.

@operator

Eh ludzie, kiedy się nauczycie, że kierownik nie może wam kazać iść na urlop? Pracodawca może wysłać pracownika tylko na urlop zaległy. Koniec dyskusji.

Wiki

A zakazać może?

@Wiki

Czy może odmówić urlopu? Tak, może.

Jan

Zawsze zostaje na żądanie;) i z tym nic nie zrobi hahaha

@Jan

I tu się mylisz kolego poczytaj trochę to się dowiesz jak jest prawda, to se dostajesz UZ to tylko dobra wola kierownika

Anka

Podstawą prawną określającą możliwość urlopu na żądanie jest Kodeks pracy (dalej kp), a dokładniej zawarty w nim przepis art. 167(2) "Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóźniej w dniu rozpoczęcia urlopu."

Eps

Atmosfera w firmie się coraz bardziej zagęszcza . Rada pracowników jest jakaś? Jak zwykle nic nie robią i nie starają się coś zrobić dla pracownikow, swoich kolegów z pracy. Niestety coś za coś, oczekujemy podwyżki minimum 300 zł i wyrównanie za poprzedni rok , nam się te pieniądze należą bo pracowaliśmy na nie cały rok!!! Możecie sobie nas ponaglać , my walczymy o nasze prawa!!! O normalne i równe traktowanie w pracy! Wszędzie słyszę że Nidec jest najgorsza firma w strefie przemysłowej!! Przychodzą pracownicy na eps z innych linii i naprawdę jest mi ich żal bo nie raz na separacji stoją cały czas, nawet 12 godzin , nie ma rotacji, oczekujecie od nich cudów , kierownicy i liderzy sami weźcie się do roboty!!!

Eps

Jaka płaca taka praca, proste i jasne . Wcale w pracy się nie spieszę , za dobre pieniądze to ręce aż same rwą się do pracy.... Pracownicy naprawdę zbuntujmy się, nas jest więcej i myślę że każdemu nie podoba się obecna sytuacja w firmie. Ktoś tam pisał że ludzie narzekają ale ten ktoś chyba nie ma rodziny na utrzymuje, nie ma rachunków do placenia , kredytów. Podwyżka powinna być większa , biorac pod uwagę to że za niedługo firma będzie miała kolejne pieniądze bo przecież płytka przechodzi na system 8 godzinny i zabrany im zostanie dodatek za pracę po 12 godzin i dostaną teraz podwyżkę i w czerwcu będzie tak jakby tej podwyżki nie dostali...(usunięte przez administratora)

Rra
@Eps

To płytka najbardziej odczuje podwyżka której nie ma a powinna być wogole jej nie odczuje. Dodatek 350zł zostanie zabrany a podwyżki jesli będą jakie kolwiek to jedynie 200 zł wiec co to ma być. Najlepiej iść na l4 i niech się wvdupe pocałują. Jak nie maja ludzi do pracy to niech sami wyjdą z biur i popracują trochę.

Xmen

Pewnie swoje własne ????????????

Jacek

Firma jest ok. Płaca na czas. Co roczne podwyżki. Jest DOŚĆ stresujaca ponieważ wymaga sprawności fizycznej. Wymagane jest tu dosc duże tepo . Kierownicy sa bardzo rózni. Liderzy tez sa bardzo mili i wyrozumiali jeśli rozumiesz za pierwszym razem co się do CIebie mówi potem jesteś traktowany jak debil. Ogólnie to za te pieniądze szkoda zdrowia. Tylko na jakiś czas a potem szukać czegoś innego.

Madzia
@Jacek

Na 100%? Podwyżki co roczne ? CIEKAWE pewnie znowu będzie tłumaczenie ze sprzedaż spadła Bo covid. Tylko interesujące jest to ze linia EPS ma tak duże zamówienie ze non stop pracuje, setkowicze, plus osoby z różnych lini, bo coś tam... podwyżki co roku powinny być tego samego miesiąca a nie wedle widzimisię kogoś. Stały termin to stały termin. Relatywnie rzecz biorąc to w maju powinno być wyrównanie Bo juz w kwietniu nie dostaliśmy.

Pracownik.
@Madzia

Zapomnij.

Covid

Covid się rozprzestrzenia na zakładzie , już kilkanaście osób chorych ,z tego co mi wiadomo to na epsie dużo zachorowań , zamówień dużo i braki w pracownikach, ściągają pracowników z innych linii , jeżeli to ten brytyjski koronawirus, to nie opanujemy tego , moim zdaniem każdy powinien pracować u siebie w takiej sytuacji, żeby bardziej nie rozprzestrzeniać tego po innych liniach czy halach . Nidec nic sobie z tego nie robi, wystarczy że podeprze dzwi wejściowe na produkcję.

@Covid

Bo liczą się tylko sztuki..

Covid

Tam na tym epsie ludzie są zamknięci jak w puszce ,40 osób na małej powierzchni, duża liczba osób na kwarantannie czy L4 a reszta osób zdrowa? A może są chorzy albo zaraz zachorują bo mieli kontakt z osobą przez 12 godzin? Liczą się tylko sztuki i zamówienia , nie pracownicy.

Pewniak
@Covid

Nikt ci nie każe pracować w tym zakładzie . Uważasz poprawy warunków pracy ,uważasz ze jest źle zgłoś to w kadrach lub odpowiedniej instytucji .

As
@Covid

Ludzie co wy tak narzekacie?

szk
@As

Bo narzekanie to polski sport narodowy

#transportdopracy

Cześć! Czy jeździ ktoś autem do Nideca z Ronda Bareii (okolice Serenady) od poniedziałku do piątku w godzinach 6-9 i z powrotem 14-17?

abc

Komponentów nadal brak, jest środek tygodnia! Co Ci pracownicy mają robic ? Zmiana ranna i nocna? Macie straszny bałagan na tym magazynie !! Do zwolnienia te osoby co za to odpowiadają. Prawo pracy mówi że : jeżeli przestój powstał z przyczyn niezawinionych przez pracownika pracownikowi przysługuje wynagrodzenie. Dlaczego pracownicy mają brać urlopy z tego powodu?

@abc

Nie bierzcie urlopów

Gustaw

Nikt was nie zmusza do brania urlopu. Tylko lekka sugestia. Jeżeli nie macie ochoty na uw to praca zawsze się znajdzie. Czy aby nikt z was nie rozumie sie dzieje? Robicie raban o kilka dni?

Lea
@abc

Albo ściemnianie ze się sprzata. Ilez można robić jedno i to samo. (usunięte przez administratora)

Nieważne

Firma jest nie poważna, nie szanują czasu kandydata, umawiają się na daną godzinę i go nie respektują. Dopytują się o sprawy niezwiązaną z pracą. Podczas rozmowy rekrutacyjnej wyczuć było można, że szukają kandydata za minimalną krajową, i bez ambicji. Benefity pozapłacowe są bardzo słabe i są tak skonstruowane, żeby jej nie dostać. Premia nie jest od jednostki, a od całej hali produkcyjnej, ktoś się wyłamie i twoja premia zostaje odebrana. Największą ignorancją tej firmy to brak poinformowania kandydata o decyzji. Szczerze o doradzam na przyszłość!

Ktosik

Ej czy to prawda że zmiana A z systemu dwunastogodzinnego ma dostać po 100zl za dzień za to że przyjdą do pracy na noc w wielki piątek i wielka sobotę? Przecież to jest ich normalny dzień pracujący wypadajacy z grafiku więc za co dodatkowa kasa? Poza tym dlaczego tylko oni? W czym są lepsi od rannej zmiany?

Robol
@Ktosik

Jak są niepoważni to mogą nawet całe Święta w robocie siedzieć

Fakir
@Robol

A cobto kupu przeszkadza. ZNOWU ZAZDROŚĆ. Tylko o co? Jesli ktoś chce to przychodzi. Jeśli ktoś chce zrobić setki tobprzychodzi o co ta drama?

Robol
@Fakir

To nie zazdrość tylko głupota bo Swięta w takim zakładzie powinno się spędzać w domu z rodziną .Potem oni mają ludzi za roboli kiedy oni sobie zażyczą to każą przychodzić

Xyz
@Fakir

Drama jest o to żebyś nauczył się czytać ze zrozumieniem. Czego nie rozumiesz w tym że ludzie przychodzą wtedy normalnie do pracy bo tak im wypada z grafiku? To nie są żadne setki (usunięte przez administratora)

@Ktosik

Chyba im zazdroscisz ale powiem że nie ma czego , oni będą spędzać wielka sobotę w pracy ,gdzie inni będą już świetować. Według mnie wielka sobota powinna być wolna ,powinna być dla chętnych , nie zadne urlopy . Zakład jest w Polsce, święta wielkanocne są tak samo ważne jak Boże Narodzenie.

Ktosik
@pracownik

Ale nidec nie jest jedyną firmą która w swieta pracuje. Niestety grafik został ułożony tak a nie inaczej. Święta wypadły jako dni pracujące i z tym trzeba się pogodzić. Już za samo to że pracujemy w systemie równoważnym dostajemy rekompensatę pieniężną i w związku z tym godzimy się na pracę w święta jeśli tak nam wypadnie. Powiedz mi czy uważasz że osoby z rannej zmiany pracujące od 6 do 18 będą miały lepsze święta od tych ktorzy beda w pracy od 18 do 6? I w jednym i w drugim przypadku święta będziemy mieli jednakowo zepsute, a dodatkowa gratyfikacja tylko dla tych z nocnej zmiany jest po prostu niesprawiedliwa.

@Ktosik

Pierwsze słyszę o takim czymś , może to chodzi o dodatkowe przyjście do pracy , nie wiem czy te dni, nocki nie są liczone jako turbo 100. Może źle uslyszales jakieś plotki.

Pewniak
@pracownik

Primo Nidec to nie jest polska firma i grafiki są układane dla 12-kowiczow bez ujmowania w nich świat danego kraju w którym zakład się znajduje. Grafik to grafik koniec kropka . Operator ma wybór może przyjść do pracy lub wziąć urlop . Ma wybór miedzy pieniądzem a religia i to jego wybór indywidualny . Gdyby każdy pracodawca brał pod uwagę wszystkie święta religijne każdej religii to praktycznie byś nie pracował Jak tak bardzo chcesz więcej dni ustawowo wolnych od pracy do jedz pracuj w Kambodży. Mieszkańcy tego kraju korzystają z aż 28 państwowych świąt rocznie

mK7

Witam. Jak można aplikowac do pracy na produkcje ?

Xxy
@mK7

Randstad.pl oferta produkcja Małopolska i pracownik lini produkcyjnej ,system 3zmianowyvlub 12 godz i wysłać CV napewno oddzwonią ,jest transport

@mK7

Lepiej nie ryzykuj...aplikować to sobie można na uczelnie a tu to tylko można dostać rozstroju nerwowego.

@Xxy

Systemn12h tylko do czerwca potem już tylko non stop praca praca praca na system 8h tj nocki dniówki popołudniówki. Prawdopodobnie będą też i soboty. Jako nadgodziny. Jeśli będziesz mieć siły. Oczywiście na systemie 12h sa przyjmowani wszyscy do 99+ wiec praca świetna robisz za siebie plus za ta druga. Za tą samą pensje. Nic tylko aplikować.

@4

Nie wprowadzaj człowieka w błąd. 12-tki też są, tylko na jednej hali. Na innej zamieniają je w czerwcu na 8-ki. Ale niewiadomo, czy firma w przyszłości nie zrezygnuje całkiem z systemu 12-togodzinnego.

@4

Ja rozumiem ze ciężko o pracownika. Ale może choc raz osoby które zajmują się przyjęciem osob w wieku przedemerytalnym na produkcję włożą mózg spowrotem do swojej łepetyny i się trochę zastanowią na co narażają takich ludzi. Bo praca na prdukcji do łatwych nie należy.

@Wera

Praca jest banalna, ale wymagająca fizycznie. Szkoda zdrowia na stare lata. Na młode w sumie też...

@Wera

A jak sami chcą i siłę mają tu pracować, tylko to prawda że szkoda zdrowia

@Ania

Tylko potem żeby nie była nagonka ze ktoś kogoś ponagla Bo taka praca jest ze wymaga się żeby były sztuki a z takimi osobami sztuk nie będzie.

Nici
@Wera

Ja myślę że nie ma co kogo dyskryminować. A kierownicy doskonale sobie zdają sprawę i maja związane ręce. Teraz bardzo trudno o dobrego pracownika który zechce zdecydować się na stałe tu pracować. Wystarczy zobaczyć teraz ilu ludzi przyszło do pracy a ile po pierwszej wypłacie zostanie.

@Wera

Wera ile ty masz lat? Obstawiam że dwadzieścia kilka jesteś młodą ambitna dziewczyną . Sęk w tym że w tej firmie nie można pokazywać za bardzo swoich umiejętności i przekracza z łatwością pewne normy a pieniądze wcale nie są lepsze . Kiedy już pokażesz udowodnisz kierownictwu że twoja zmiana je przekracza normy zostaną i tak podwyzone aby ich nie robić . Dam ci prosty przykład .Kiedyś normy na cmkach wynosiły około 1800 sztuk w momencie kiedy zakończyłem pracę w Nidecu planowana norma była już 2200 sztuk . Kobiety to jednak się zabijają dla tej pracy ....

@maUs

Maszc100% racje. Tak jest. Jak tylko raz pokażesz ze potrafisz.

@Wera

Wera a kasa cos się polepszyła ? W momencie kiedy ja tam pracowałem zarabiałem między 2000-2400 na rękę i to jeszcze przy sobotach pracujących . Dodam że odeszłam w 2019 roku

@maUs

Niestety teraz robisz za najmniejsza minimalna , a jeśli chodzi o podwyżkę co roczną to nas (usunięte przez administratora)i dopiero we wrześniu bez wyrównania nam łaskawie dali. Teraz maja być oceny roczne i znowu będzie to samo (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Przyjmują ludzi którzy po pierwszym dniu maja dość . I dlatego jestem wkurwiona jak przyjmują kogoś przed emeryturą. Myślą ze ktoś będzie za nich robić.

@Wera

Szczerze ? (usunięte przez administratora) szukają a tobie dziewczyno radzę szukać czegoś innego bo wszędzie na strefie płacą lepiej ..,

@mK7

No właśnie wysyłają na zaległe urlopu.

Harry
@Anonim

Wysyłaja Bo brakuje komponentów. To jest normalne.

Proponuje porozmawiać osobiście z liderką. Troche odwagi ;)

Lider/liderka

Dokładnie. Święta racja Rozmawiajcie i mówcie co wam przeszkadza z liderami oni sa łacznikami z kierownikami napewno znajdzie sie korzystne rozwiazanie a nie wypisywac na forum.

Xenon
@Lider/liderka

Rozmawiajcie? Tylko dziwnym trafem po firmie już chodzą informacje, że ludzie zwalniają się właśnie przez liderów i ich zachowanie

Na pewno
@Xenon

Nie przez liderow A przez to co robią. 80% pensji zero podwyżki, zniesienie 12stek z lini płytki robienie ludzi w ciula, upały na hali bez wiatrakow z dostępem do wody która stoi w ciepłe, zmuszanie do odrabiania dni gdzie zakład był zamknięty. Przez to ludzie się zwalniają A liderzy którzy poganiaja to tylko wierzchołek tego zakładu.

Ciekawy

Za nie długo płytka przechodzi na 3y zmiany. Pracuje aktualnie na jednej z 4ech. Z którą ekipą najlepiej się pracuje. I u której kierowniczki bedzie najlepiej? Czy ktoś juz ma jakieś typy?

Jakie są mocne strony pracodawcy Nidec Motors?

Mają

Nie ma w ogóle żadnej mocnej strony. Zwalniają ludzi od tak sobie jak im się podona

Można poznać fajnych ludzi jak się ma szczęście. Poza tym, to chyba tylko bus pracowniczy.

Odpowiedź

Niestety ale żadne.

Drax
@Odpowiedź

Plus jest taki że można nabyć cenne doświadczenie w branży auto -moto aby znaleźć lepszą pracę na strefie gdzie jest kilka innych rywalizujących ze sobą firm . Minusów natomiast jest znacznie więcej ,poczynając od płac ,kończąc na atmosferze .

Operatorka

Żadne Nidec nie mam mocnych stron tam jest pomiatanie ludzmi, ludzie są za nic pracowałam tam to wiem liderki rzrace sie miedzy sobą wyrzywaly się na operatorach i ten szyferczy uśmiech kierownika dla którego liczyły się sztuki nie ważne że mogłeś stracić palce ręce, ważne żeby było dużo sztuk taka jest zmiana B i C.

Zozo
@Operatorka

Dokładnie! Sztuki sztuki sztuki... Teraz jest tak samo. Przychodzimy do nich z innych linii, a jedna liderka oczekuje od nas żebyśmy robili tak samo szybko jak oni. A gdzie czas na naukę? O wyjściu do toalety można zapomnieć. Ciągle lata z telefonem, ale do toalety ludzi nie ma czasu zamienić.

No i
@Zozo

Jak masz ochote isć do toalety to wstajesz i idziesz. To po 1. A po 2 nie ma czasu ma nauke . Skoro pozwalniali lidzi z ramstadu a wymog jest zeby były sztuki to nie dziw sie ze cie ponaglają, jak masz zażut że jest tepo za szybkie to powiedz to liderce A nie wypisuj na forum jak dziecko. Jesli ktos biega z telefonem to zmaczy ze jest jakis problem o ktorym ty akurat nie musisz wiedzieć. Nie masz pojecia co malezy do lidera. Najwyraźniej uważasz sie za pępek świata ,, ło jejku, bo nie nadążam.....

Operator
@No i

Polecam wrócić się do szkoły, ewentualnie poczytać słownik w wolnej chwili zamiast siedzieć na telefonie haha

@Operator

Siedzi się na krześle. Wiec sam się wróć do szkoły...

Waw
@No i

Właśnie takimi odpowiedziami z błędami pokazujesz na jakim poziomie są liderzy, a po drugie Ty jak przyszłaś do pracy to też wszystko od razu umiałaś? I od razu Cię poganiali? Nie wiem czy wiesz ale to już pod mobbing podchodzi. I mówisz, że można wstać i wyjść do toalety? A co było ostatnio jak jedna osoba wyszła to było "gdzie ona ku**a poszła". Tak samo wydzieranie się na ustawiaczy, wstyd!

R
@Waw

Tak odrazu kumam czacze. I nie żaden mobing, bo najwyraźniej nie Wiesz co to oznacza, a zaklnąć każdy sobie może, jak widzi kto przychodzi.

Szczerze

Wypłata na czas. I to tyle...

Popa
@Zozo

Potwierdzam dokładnie tak jest. Człowiek będąc pierwszy raz na danym stanowisku nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć od razu. Ciekawa jestem jakby one przyszły np na stara hale czy umiałyby wszystko. Jedyny plus to Kierowniczka Kasia która pokaże ale niestety nie szanowana przez swoich liderów.. :(

Serio
@Popa

Tak ciężko jest na płytce? A ja słyszałem że przecież oni tam nic nie robią tylko siedzą? Co tam może być nie do ogarnięcia? Aż takie straszne te liderki , na której zmianie raka krzywda wam się dzieje, o bidulki, skrzywdzone przez los, o jakie biedne i co wy teraz poczniecie wyrażona duma z epsa, bo nagle już tak nie zadzieracie nosa. Powiem tak każda osoba z Eps powinna popracować trochę na starej hali tam byście się nauczyli co to norma, i jak należy pracować.

Alf
@Popa

A ja tam nie narzekam. Jest fajnie zaws,e coś się dzieje. Ważne że mam pracę. A co kto mówi o mnie i o innych zalewam. Po prostu pracuje odpowiednio się motywuje i działam

Hshsvsvs
@Popa

Chyba nie do końca taka jest kierowniczka. Dla niej tylko sztuki sztuki z tego co widać coś się dzieje na płytce.

Qwer
@Hshsvsvs

Zamówienia wzrosły na cmkach i dlatego tak jest sztuki sztuki śmieszne naprawdę on terazcchcavod nas abyśmy się pospueszyli ale za co za 80% pensji h(usunięte przez administratora).pozwalnialiscue ludzi to teraz macie. Nikt za nikogo nie będzie pracować.

Taka prawda

Nidec ma bardzo fajna kadra kierowniczą , tj. 16 kierowników na 2 hale...świetnie zarządzają ludźmi, mili sympatyczni , z każdym idzie się dogadać, ludzccy, sympatyczni, cud miód. Na hali jest gorąco ale są i wiatraki. Przerwy 30 min lub 45 min jeśli pracujesz w systemie 12h. Mili ludzie koleżeńscy. To tak ogólnie. ... oczywiście nie każdemu to pasuje więc narzekają że tępo za szybkie, że za duże wymogi, za mało płacą, bo życie jest nie sprawiedliwe. Ubliżają innym na forum, żeby podsycić swoje niezadowolenie. A może by tak coś zrobić żeby było lepiej ZACZĄĆ ZE SOBĄ SZCZERZE ROZMAWIAĆ BO JESLI NIE POWIESZ TO SKĄD TA DRUGA OSOBA MA WIEDZIEĆ ZE CI ŹLE ;)

@Taka prawda

Ale wazelina.... Jak przyszłaś pierwszy raz do pracy powiedzmy na płytkę, pracowałaś od razu szybko? Potrzeba czasu żeby wszystkiego się nauczyć, poprostu zrozumienie obecnej sytuacji, czy tak wiele trzeba? To że popędzają to już inna rzecz, nie trzeba było zwalniać osób z Ransztadu , oni by chętnie pracowali , pracowali lepiej niż nie jeden zrzędzacy stary pracownik , taka prawda. Nikt nie będzie pracował za trzy osoby , jeszcze za takie wynagrodzenie.

Raff
@Taka prawda

Ojjj pachnie mi tu kierownikiem :D ciekawe który operator wie ile kierowników jest w firmie. Łatwo się mówi jak siedzicie na (usunięte przez administratora) w biurze praktycznie całą zmianę i bierzecie za pewne 2 razy więcej albo i jeszcze więcej niż operator. Wiatraki powiadasz? Przejdź sobie po hali i zobacz czy na każdym stanowisku są wiatraki.

Vardy
@Raff

Problem tego zakładu jest taki ze jest tu zbyt dużo kobiet którym wydaje się ze są urodzonymi liderkami . Nie jestem tutaj bynajmniej feministą ,staram się szanować kobiety ,próbowałem się z nimi dogadywać współpracować,wykonywać polecenia ,po prostu jestem zdania ze tu potrzebni są liderzy z prawdziwego zdarzenia ,tacy którzy pomogą ,nauczą nowych pracowników pracować ,wesprą ich bo tylko wspólną pracą i dobrą atmosferą buduje się fajne relacje między ludzkie . Część liderek chce po prostu ścigać się między brygadami o ilości sztuk na zmianie nie zdając sobie sprawy ze same podwyżają i tak już zawyżone normy .Dzieje się tak szczególnie na Cmkach . Ciemnota nie uświadamia sobie ze pokazując kierownictwu to ze się potrafi ,skazywani są ludzie na coraz większe ilości sztuk do wykonania ,za niekoniecznie coraz lepsze pieniądze . Można zatem powiedzieć ze pracownicy sami są częsciowo sobie wini

Dokladnie
@Vardy

Nie od dziś wiadomo, że norma zwiększa się przez wyścigi miedzy zmianami. Bo przecież 1 miejsce na tym śmiesznym podium, jak najwięcej sztuk + jak największe OE , z którego operatorzy nic nie mają jest najważniejsze. Ścigajcie się dalej. to zrobią Wam taką norme, że długo premii jeśli tak to można nazwać xD nie zobaczycie.

@Raff

Wiatraki nic nie dają jak na hali upał i jeszcze te maseczki, mogli by chocaż pomyśleć trochę o robolach..

Ja rozumiem,a my jesteśmy ludzie nie bydło też potrzebujemy normalnych warunków żeby pracować, mogli pomyśleć jak budowali halę.Niech sobie w biurach wyłączą klimę i wstawią wiatraki

Jadwoga
@Marek

A może pujść z tym do p. Doroty? Napisać petycję o godne warunki pracy niech zrobi obchód, tak niezapowiedzianie spędzi na hali 1h to się przekona? Bo jeśli bedziemybtutaj narzekać to nic się nie zmieni!

Derek

Witam jak można aplikować na kierownika?

Rtv

Witam jak można aplikować do pracy na produkcji?

Bulwers

Czemu w szatniach, łazienkach jest tak zimno !!!!!czyżby nidec i na tym chciał oszczędzić

Mrozy
@Bulwers

Racja..człowiekowi aż nie chce się przebierać ...kaloryfery zimne ☹️????

@Bulwers

Co wy narzekacie, przecież jest lato według Nidec i upały +30, na hali nawiewy wlaczone jakby na zewnątrz było faktycznie te +30, ja rozumiem trzeba wietrzyć ale wtedy kiedy nie ma pracowników, na przerwach na przyklad . Dzisiaj jest bardzo zimno, ludzie z daleka przyjeżdżają do pracy , nie raz czekają na busa trochę czasu, w busie też nie raz nie za ciepło jest. Trochę empatii w stosunku do pracowników

Koliber

Witam czy orientuje się ktoś skąd jeżdżą busy przyzakładowe,(z jakich miejscowości) które wożą pracowników oraz jak godzinowo wygląda praca na produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Nidec Motors - Niepołomice

• Jak się pracuje w Nidec Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Nidec Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nidec Motors?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 18 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nidec Motors?

Kandydaci do pracy w Nidec Motors napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nidec Motors