logo Celkar Sp. z o.o.

Celkar Sp. z o.o.

Niepołomice

Opinie o Celkar Sp. z o.o.

gonzo 2010-04-14 18:35:43
Jutro wybieram się na rozmowę, stanowisko handlowca, czy ktoś wie jak wygląda praca w tej firmie? Jak kształtuje się wynagrodzenie itp.?
dodo 2010-06-17 01:32:05
Firma (śmiech), na początek oferują 1300 netto zasadniczej, po okresie próbnym 1500 netto. Praca 8 godzin dziennie pon-pt, czasem jakiś wyjazd do klienta
, praca biurowa odbieranie telefonów
i kompletowanie zamówień. Najchętniej chcieliby zobaczyć jak jak pracujesz za free przez kilka godzin zanim podpiszą z tobą umowę. Cóż jak ktoś w tej firmie
wyciąga 2500 netto ze wszystkim to chyba tam pracuje 5 lat i ma [usunięte przez moderatora] dużo kontaktów
dodo 2010-06-17 01:40:39
Zapomniałem dodać, że po rozmowie mieli się odezwać do tygodnia, odezwali się ale przeszło po miesiącu. Na rozmowie możecie usłyszeć to co jest w ogłoszeniu "my inwestujemy w pracownika i oczekujemy......" jasne ,że każdy pracodawca chce zarabiać tylko ta firma chyba na niewolnictwie.
terefere 2014-11-24 08:56:01
Owszem, jest. Tak naprawdę jest ok. Dobra atmosfera, przyzwoite pieniądze, zgrana ekipa i świetne warunki pracy. Jeśli ktoś aplikuje na handlowca, niech nie myśli, że pieniądze same przyjdą. Trzeba się po nie schylić rozwijając rynek. Innymi słowy - masz wyniki, masz pieniądze. Nie masz wyników - masz tylko podstawę i plan naprawczy:-) Ale skoro ktoś chce być handlowcem, to nie spodziewa się chyba innej sytuacji.
Seba 2015-04-23 19:05:29
Witam. wybieram się do firmy na rozmowe, magazyn operator
Wie ktoś jak wygląda tam praca tego typu Jakich zarobków można się spodziewać.
pozdrawiam
pracownik 2015-04-24 09:41:01
Witam, praca jest od 9 do 17 albo od 11 do 19, praca na magazynie wysokiego składowania (4000m2) z częściami samochodowymi- rozpakowywanie, zbieranie, pakowanie do klienta itp. Czasem są ciężkie rzeczy, ale nic ponad normę. Zarobki poda kierownik podczas rozmowy, składają się z pensji w oparciu o umowę o pracę i nagród, które można dostać za efektywną pracę. Pozdrawiam
Celkar 2016-03-04 20:05:24
Witam, rekrutacja na menedżera regionu nadal otwarta, aplikacje z Katowic jak najbardziej mile widziane!
Celkar 2016-03-04 20:17:14
Witam,
Rekrutacja jest nadal aktualna, aplikacje z Katowic mile widziane :) Zachęcam do wysłania swoich dokumentów.
mr 2016-03-26 16:34:30
Przed podjęciem współpracy, radzę dokładnie o wszystko się wypytać, poprosić o możliwość zapoznania się z warunkami na jakich będzie podjęta wspólpraca,zwłaszcza gdy wymagają własnej działalności gospodarczej. Warto umowę przczytać bardzo dokładnie i skonsultować ją z kimś obeznanym w prawie i księgowości,oraz nie spieszyć się z decyzją bo może okazać się kosztowna. Niestety to co oferują trochę inaczej wygląda jak głebiej wejdzie się w temat. Podczas rozmowy zapytajcie o "zakaz konkurencji", o kary finansowe (nie małe) za różne potencjalne uchybienia, o zakres odpowiedzialności i ewentualne profity w zamian (w umowie było ich dokładnie "0", obowiązków zaś sporo). Współpraca na proponowanych przez firme Celkar warunkach może okazać się pełnym przygód doświadczeniem i to dla osób z tzw. tward [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo można dość mocno ją sobie poobijać.
Sama rekrutacja bardzo przyjemna i osoba ją prowadząca robi wrażenie kompetentnej i fachowej.
Powodzenia.
Celkar 2016-03-29 12:33:33
Bardzo dziękujemy za konstruktywną krytykę. Dbamy o to, aby warunki, które oferujemy naszym pracownikom lub współpracownikom były uczciwe. Oczywiście przed podjęciem współpracy jasno deklarujemy jakie są nasze wymagania i udostępniamy umowy do samodzielnej weryfikacji. Zawsze jesteśmy również otwarci na negocjacje z kandydatami, zachęcamy do tego. Mamy nadzieję, że przy kolejnych spotkaniach czy kontaktach uda nam się wszystko wyjaśnić i zniknie złe wrażenie z poprzednich negocjacji. Pozdrawiamy! Celkar
kikiriki 2016-05-06 17:40:52
Witam, a jak na stanowiskach księgowo biurowych? Zostałam zaproszona na rozmowę i chciałabym dowiedzieć się coś więcej... ;)
Nana 2016-05-07 17:01:38
Witam. Obecnie firma poszukuje księgowej. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku. Ile godzin dziennie, jaka atmosfera, czy jest to praca samodzielna czy pod jakimś nadzorem np. głównego księgowego i jakie zarobki. Czy warto aplikować na to stanowisko.
jacek 2016-09-21 17:11:14
Ilość ogłoszeń i ich częstotliwość pojawiania się czy też odnawiania mówi sama za siebie. Ogromne wymagania i oczekiwania, niestety z drugiej strony mała marchewka na bardzo dłuuuugim kiju.
sc 2016-09-28 19:37:57
Czego Pani L. nie rozumie?
dfgh 2016-09-28 21:19:28
nie ma w sumie az tak dużo ogloszen o prace tutaj ja tam widze ze szukają na chwile obecna kierownika oddzialu w Niepolomicach i to już od jakiegoś czasu wisi wiec można w dalszym ciągu tutaj zaaplikowac
Zostaw swoją opinię o Celkar Sp. z o.o. - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celkar Sp. z o.o.