Opinie o Nidec Motors w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nidec Motors. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nidec Motors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nidec Motors w Niepołomice

Qwas

Czy jest rekrutacja do nideca ,system 3zmianowy ,jak wygląda transport

A
@Qwas

transport odbywa się w ruchu lądowym

Pracownik Nidec
@A

Transport odbywa się prywatnymi helikopterami.

Xyz
@Qwas

Busy pracownicze albo prywatny samochód

Hej, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Specjalista ds. logistyki ?

@Zainteresowany

Polecam poszukac czegoś w Krakowie, dużo lepsza płaca

Operator

Szukam od pół roku i nic.

Quad

Czy jest obecnie rekrutacja do nideca na produkcję ,na 3zmiany .jak sytuacja

@Quad

Sytuacja jest do .....jak to napisać poniżej krytyki. Za te pieniądze nie warto na prawdę podejmować tu pracy. Wymaga się dużej zręczności, szybkości. Praca dla młodych osób na krótko.

Xyz

Co Wy na to ze beda nam brac nowe urlopy po Nowym Roku ,jak zaklad stoi to niech postojowe placa

@Xyz

Tak powinno być! To nie nasza wina że zakład stoi

Bob
@Benia112

A czy był jakiś meil potwierdzający to że zakład stoi w styczniu? Czy to tylko plotki?

Plotka
@Bob

W tym zakładzie wiecznie plotki tajemnice normalnie jak w jakimś serialu. Tylko zastanawiam się czy horror czy fantasy.

Nidec
@Bob

Normalnie działa....nic nie stoi ludzie pracują.

Inżynier Procesu

Aplikowałem na stanowisko Inżynier procesu w czerwcu. Przeszedłem dwa etapy rekrutacji na to stanowisko. Na pierwszym etapie spotkanie z człowiekiem który miał być rzekomo moim przyszłym przełożonym. Wypytywanie o doświadczenie, języki, sposoby rozwiązywania problemów. Przy tym jednak brak weryfikacji języków (ani jednego zdania zamienionego), mądrzenie się na temat swoich pomysłów (z podtekstami w domyśle jaki to Ty człowieczku będziesz mały przy mnie). Skończyło się pozostawieniem mnie na dziale produkcji na ok. 15 min. przy jednym ze stanowisk samego, z zadaniem wymyślenia jak można by je zoptymalizować. Brak podsumowania i dowiedzenia. Gdybym nie zapytał co i jak dalej, to człowiek nawet nie powiedziałby nic od siebie. Etap drugi, dwie tym razem miłe Panie (kadry i PR). Ponownie rozmowa na temat doświadczenia, wykształcenia, języków. Tym razem jednak starano się weryfikować informacje. Na koniec test psychologiczny "sam na sam z kartką i ołówkiem". Ostatecznie odezwiemy się do Pana za ok. 2 tygodnie. Napisałem maila po 3 tygodniach, dzwoniłem. Zgadnijcie? Odpowiedzi do teraz brak... SZCZERZE NIE POLECAM ! ! !

Co pan robił do teraz? Czemu "się Pan zwolnił"? W jaki sposób zrealizowałby Pan montaż dwóch części razem, montowanych centralnie do siebie z dokładnością 50um. Test psychologiczny, rzekomo na 45 minut, od 20 nudziłem się sam w salce w oczekiwaniu na rekrutera.

Czy w Nidec Motors możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Ula

Trzeba by było się zapytać w kadrach. Ostatnio mi brakuje od ok 10 dni przed wypłata. Nie wiem czy yo wszystko tak podrożało czy poprostu tak mało płacą. Czy na 4000 brutto zeby tu zarabiać trzeba długo pracować? Bo jeśli tak to chyba fizycznie nie dam rady.

Anka
@Ula

No z piętnaście lat napewno????

operatorka
@Ula

4000 ? na produkcij moze po 10 latach bedziesz miec w dzisiejszych czasach przy najnizszej krajowej 2800 bo starzy pracownicy musza ok 15 lat pracowac na 4000 tys zenada

@operatorka

Pytanie do wszystkich operatorów czy czujecie się docenieni przez firmę. Czy dobrze nam płacą za wykonywaną pracę? Czy nie jest zbyt niska cena za uzyskiwane efekty.? Czy ktoś siedzący tam u "góry" zdaje sobie sprawę co my tak wogole robimy. Dzień w dzień jedno i to samo. Jak mróweczki.

@Operator

Niestety nie czujemy się docenieni ciągle jesteśmy poniewierani po cmkach, swmkach, i innych liniach tym podobnym . Pracujemy bo musimy . Nie ma w tym żadnej przyjemności i satysfakcji. A gdyby tak za gazdę oddelegowanie na inne linie były jakieś dodatkowe premie , cokolwiek. To co innego. A tak to niestety złe nastawienie do pracy od początku równa się dół psychiczny, depresja ,stany o których nie każdy powie. Praca powinna być przyjemna mimo że jest fizyczna. A tak ? Ani kasy, ani przyjemności. Przy tych ciągłych brakach komponentów kierownicy powinni umieć również zaproponować coś co zaowocuje lepsza pracą...może szkolenia? A nie tylko ciągłe sprzątanie które polega na niczym innym jak udawaniu że coś się robi. Taka jest rzeczywistość. (usunięte przez administratora)

@Operator

Dodatkowo słyszałam że na epsie bardzo dużo ludzi na kwarantannie , przychodzą ludzie pracować z innych linii , wszyscy się zarażają , czy tak to powinno wyglądać? W innych zakładach gdy nie ma komponentów ludzi wysyłają na przestój płatny lub płatny 80 % , czy to nasza wina pracowników że nie ma komponentów? Od nowego roku ma być lepiej? Możliwe ale pewnie gdzieś w połowie roku. Od tej całej sytuacji to można depresji dostać , przychodzi się do pracy z niepewnością, co dzisiaj będzie ,czy będzie gdzie pracować, czy są komponenty . To jest straszne.

Pracownik nr 1
@pracownik

Dokładnie o tym mowa . Depresja jak nic. Płaca na rękę jest nieadekwatna do wysiłku jaki trzeba w nią włożyć. Jestem pracownikiem z kilkunastoletnim stażem i mam 3000!!!!!!!! To jest żenujące.

Ciavo de lawo
@Pracownik nr 1

Uwazasz że gdzie indziej byś więcej zarobił.To próbuj,po 20 latach pracy ludzie nawet 3 tys nie mają.Niestety takie są realia

@Pracownik nr 1

Powinni płacić za straty na zdrowiu za takie coś, najlepiej im kierować wszystkim z biura ale nie mają zielonego pojęcia jak naprawdę jest na produkcji, nikt tak naprawdę nie mówi o tym że ma depresję , że myśli o pracy z niepewnością, nie chce się przychodzić do pracy gdy jest taka sytuacja.

P 1
@pracownik

Dlatego coś powinno być z tym zrobione. nie ma co inwestować Tyle lat w firmę która nie inwestuje w dobrego pracownika. Oceny pracowników które są co roku nijak mają się do rzeczywistości. Ograniczenia w ocenach które są narzucane z biura są strasznie krzywdzące. Jak można tłumaczyć się tym że nie dostaniesz lepszej oceny bo nie napisałeś propozycji ulepszenia? Co to ma do rzeczy?.12msc się starasz angażujesz......wogole ta firma robi cały czas pod górkę.

Nn...
@P 1

Różnica płacy na rękę między nowym pracownikiem a takim z 10 letnim stażem to około 500 zł!! Powiedzcie zatem czy opłaca się wstawać przed 4rano dojeżdżać na 6? Robić na akord? Po 8h lub po 12h. Nie ma w tej pracy stażowego. Nie widzę żadnych plusów.pracuhesz na stojąco. W lecie jest po 30 stopni. Jest zaduch. To są warunki pracy na miarę 21wieku?

@Nn...

Ten zakład to jest jak (usunięte przez administratora), wiadomo że Japończycy to komunizm ale my jestesmy w Polsce , nie w Japonii, ale jak widać szefostwo przesiąklo tym komunistycznym zachowaniem, wymagają ale kiepskie warunki socjalne, kiepskie wypłaty, nic tylko uciekać jak najdalej z takiego miejsca pracy, kto tylko może. Ciekawe jak teraz zachowają się w zwiazku z Polskim Ładem, już nie wspomnę o tym że dali pracownikom dokumenty w ostatniej chwili a przecież było już dawno wiadomo że to wszystko wchodzi w życie od 1 stycznia . Powinno być zorganizowane spotkanie dużo wcześniej i wszystko pracownikom przedstawione, a nie teraz tydzień przed świętami , jest teraz dezorientacja wśród pracowników, nie wiedzą co mają robic , czy składać jakieś dokumenty.

Ciawo de lavo
@pracownik

Kurcze,to jak macie takie problemy to czemu gdzie indziej nie idziecie hm dziwne rzeczy.

@Ciawo de lavo

Nie jest tak łatwo zmienić pracę od tak , jak się ma różne zobowiązania, ma się rodzinę na utrzymaniu, takie coś nie przychodzi od razu , ale myślę że po nowym roku wiele osób będzie myślało nad zmianą pracy , życie coraz droższe , wszystko praktycznie idzie w górę a ludzie w nidecu pracują za najniższą krajową lub odrobinę trochę więcej, to nic innego jak wyzysk pracowników. Uważam że jest nie daleko sporo konkurencji , gdzie oferują lepsze warunki , myślę że nidec powinien się obawiać , po nowym roku wiele osób będzie się zwalniać , jak nic się nie zmieni

@pracownik

W Japonii nie ma komunizmu... Połyliło Ci się z Chinami.

Q
@pracownik

Myślę że nikt się nie zwolni. Dozylismy ciężkich czasów niestety. Jedyne co to można poprostu tak pracować jak nas cenią :).....

Japońska też jest, poczytaj sobie

xd
@pracownik

Japonia - komunistyczna? Aleś zabłysnął. Owszem, istnieje taka partia, ale ma poniżej 4% w parlamencie. Japonia to skrajny kapitalizm, gdzie dla swojej roboty pracownicy tracą zdrowie psychiczne, czasem fizyczne, a nierzadko też życie (największy odsetek samobójstw). A pracę zmienić łatwiej niż się to wydaje. Ulga nieziemska, polecam.

AB
@Q

Witaj. Nie chcesz przyjść do pracy do innej firmy, niedaleko. Napisz smsa 512447454

Mimi
@pracownik

Te spotkania by były super, ale samemu też można poszukać. W necie jest pełno artykułów, filmików, nie trzeba się na nich oglądać przecież. To nasz podatek w końcu i nasza sprawa.

VezyR

Szczerze nie rozumiem dlaczego tak dużo kobiet jest na stanowiskach liderek kiedy większość z nich w ogóle nie ogarnia pracy na linii . Już lepiej sprawdzaliby się w tej roli faceci :) Wprawdzie zręczności takiej nie mamy jak kobiety za to nie mamy większych problemów z organizacją pracy . Kobiety natomiast notoryczne mają humory na liniach produkcyjnych i zabijają się na "sztuki " za "wszelką cenę"

Rrrrrt
@VezyR

Jestem kobietą....ale w zupełności się zgadzam. Jak również kobiety nie powinny być na st. Kierowniczych to dopiero armagedon i psychiczne maltretowanie.

@Rrrrrt

A to chyba wiem o kim mowa :) Czarna mamba rozwija swe sieci :)?

@VezyR

Napisz jeszcze że te humory są przez okres... Po szkoleniu z molestowania i (usunięte przez administratora) przyda się jeszcze jakieś z zachoeań seksistowskich.

@pracownik

Pracowałem z kobietami i szczerze zabijały się dla sztuk . Kiedy chciałem wyjść do toalety musiałem ganiać za liderką by mnie łaskawie zmieniła gdy ta popisywała się swoimi tipsami przed koleżanką. A to że kobiety cześciej unoszą się emocjami w pracy i mają większe problemy z organizacją pracy to fakty .

Staś
@VezyR

A jak to robią dźgają się śrubokrętami czy co ;))) rozumiem że same zapierdzielają??tak?

@Staś

Jedna liderka donosi na drugą byle by się przypodobać kierownictwu . Poza tym nie mają często dystansu i poczucia humoru jak faceci do wykonywanej przez siebie pracy . Kiedy stałem na linii wykonując swoją robotę te chciały się posrać za przeproszeniem widząc kierownika który tylko chciał zobaczyć czy produkcja idzie na bieżąco . Natomiast te zawyżone normy to już tylko efekt ich szaleńczej pracy by zabijać się za marne "200 zł brutto premii :) Drogie panie to jest produkcja , a jak wiemy nigdy nie będzie perfekcyjnie ,nie znaczy to że trzeba się od razu zabijać , wystarczy po prostu zmienić pracę na lepiej opłacalną :)

Staś
@Rrrrrt

Zgadzam się w zupełności .

Gggg
@VezyR

Jakby nie było innych życiowych problemów tylko praca , praca..

@Gggg

Cóż to forum poświęcony zakładom pracy więc chyba oczywiste jest że problemy takie są poruszane

Max Kolonko

Atmosfera w pracy całkiem miła, jednak na nocnych zmianach widoczne są problemy alkoholowe u większości pracowników. Spożycie w czasie pracy to standard w Nidec Poznań.

Weronika Rosati
@Max Kolonko

Sprawdźcie szafki magazynierów....????

Hania

Co powiedzieć na temat szkolenia o molestowaniu i odwecie? Czy gdzieś ktoś się z tym spotkał? Z tego typem zachowania? I jak sobie z tym poradzić? Czy w firmie można by było poradzić się kogoś? Pogadać....że jest problem i boisz się zgłosić? Powinien być psycholog.....

@Hania

Inaczej to się nazywa (usunięte przez administratora) jest to stosowane wobec pracowników. Nie każdy wie że takie zachowanie jest karalne i pracownik może iść do sądu i dostać wysokie odszkodowanie. Ludzie pracujący w tej firmie boją się o tym mówić , boją się konsekwencji, ( zostaną zwolnieni z pracy) Trzeba mówić o tym , i w firmie przydał by się psycholog i nawet takie spotkanie z nim by można było o tym porozmawiać .

Sylwia534
@Hania

Dostrzegłam takie działania na zmianie B. Pracujący na starej hali liderzy zamawiają się między sobą i tworzą pomówienia oceniając ludzi na podstawie ich wyglądu a następnie gadają głupoty do kierownika.

@Sylwia534

Tak, jeśli chodzi o zmianę B to jest to prawda. Najgorsze są chyba liderki z epoxow Gośka i Kinga takie bajki mówią że nie da się wytrzymać. Kierownik Janusz nie reaguje wogóle gdy obrażają operatorów. Robią co chcą.

Czika
@Benia112

A czy kierownik Janusz wie i słyszał o tym że nie reaguje?Nie zastanowił się ktoś,Ludzie masakra,nie macie co robić bzdety tylko wypisywać

@Czika

Jak się z kierownikiem na papierosa chodzi to można trochę więcej. Większość czasu w pracy to one na telefonach przesiedzą albo przegadają, niech ktoś inny spróbuje tak zrobić

Czika
@Benia112

Kurcze tylko kiedy jest czas na telefon hm,jak zapiernicza człowiek bardzo ciężko.

tgfxtujhtgf
@Benia112

i jeszcze się mu loda robi

@Benia112

Widac ze ktos tu komus zazdrości. Jak tak strasznie fajnie mają na tych epoxach, to czemu tam nie przejdziesz? Bo po tym co mowisz to bajke tam maja, a nie robote

Ummm

To czy jest taka możliwość to ci nie powiem, ale jednego jestem pewien, ze jakbyś tam trafiła, to po jednym dniu roboty na tych maszynach bys z tej roboty zrezygnowała ;)

@Ummm

Mogę najwyżej czasami wpaść z nowej hali i się przywitać, a nie tam pracować ;)

@Benia112

No to to zrób, a nie wypisuj bredni na forum ;)

operatorka

Firma jest ok ,ludzie tez, tylko zarobki nie adekwatne do pracy jaka wykonujemy

Eryk
@operatorka

Zgadzam się . Szukam pracy o podobnej tematyce. Wszędzie na dzień dobry oferują 4000 zł brutto ale niestety poza moim miejscem zamieszkania. Więc póki co trzeba przezimować i rozglądać się wokół . A nóż się coś znajdzie. Ogólnie praca tutaj jest strasznie nudna. Po tyle godzin stać przy maszynie ....masakra.

Pytający

Jak oceniacie liderkę B. (usunięte przez administratora)?

Rty
@Pytający

A coś dalej? Z jakiego działu? Jakaś podpowiedź?

Pytający
@Rty

Dlaczego ktoś kasuje moja wypowiedź już któryś raz? Czyżby Rudej w okularach nie było to na rękę?

Pracus

Hej ,mam pytanie czy kogos jeszcze oprocz mnie wkur...poniewieranie po liniach ,a sa tacy co sa nie tykalni

Zdrowa

Moze ktos sie zainteresuje tym ze operatorzy przychodza chorzy do pracy kichaja, smarkaja, kaszla i zarazaja innych... Jestes chory to siedz w domu !!!A nie roznos zarazkow po liniach....

Znajomy nie

Ale gdzie są ludzie od tego że magazyn robi co chce może więc na magazynie jak chcesz to kupisz.a nawet cię poczęstują za darmo na (usunięte przez administratora)przede wszystkim

Jasiu

Nidec to jest firma taka że jak do niej jadę do staje boleści flaka.Ludzie tu zapierniczają i zdrowie zostawiają.W firmie jest taka atmosfera że jeden drugim poniewiera. Jeżeli chodzi o wypłatę to ledwo mi starcza na kredytu ratę.Sytuacja od lat tu się nie zmienia jaki Ci się nie podoba to dowodzenia.Podejście takie tu mają i nawet tego nie ukrywają..Wielkim błędem była tu praca za te pieniądze i warunki się nie opłaca.Szkoda tych ludzi tam .. Dziękuję pozdrawiam.

e
@Jasiu

Poetą to ty Jasiu nie będziesz, zostań na produkcji lepiej

Mix

Czy w tym roku będzie rekrutacja do niseca na stanowisko operator linii produkcyjnej,wiecie coś ??

max45

czy w najbllzszym czasie bedzie rekrutacja do nideca dzwonilem do agencji ,narazie nie prowadza rekrutacji a chce pracowac na 3 zmiany jak sie dostac wiecie cos

wrytY
@max45

watpie , jak agencja nie przyjmuje to firma raczej też nie , poza tym ludzie sie zwalniają ..... ale warto probowac do nidec

Roma
@max45

Nidec wstrzymał rekrutację że względu na to co się dzieje wokół.... czyli braki surowców do wytworzenia komponentów. Notoryczne braki tych komponentów powoduje że ludzie , operatorzy którzy są zatrudnieni na stałe nie mają co Robić na swoich liniach i są przerzucani na inne linie na których jeszcze, jeszcze coś tam jest. Przewiduje się że będą oszczędności związane ze spadkiem zamówień. Przecież to jest branża motoryzacyjna. Nikt w dzisiejszych pandemicznych czasach nie pomyśli o kupnie auta tylko raczej jak wytrwać do kolejnego miesiąca ....

pytanie

Jak wygląda praca inżyniera oraz zarobki?

Rrrr

Jak dostać się na produkcję Gdzie złożyć CV interesują mnie 3zmiany

Operator

Praca w nidecu ...jednym zdaniem masakra .Za taką pracę należy się godne wynagrodzenie a nie takie grosze jakie płaci firma operatorom! Zwłaszcza jak twoja liderką (usunięte przez administratora) ,powinni wtedy ludziom płacić szkodliwe za prace z nia i jej jeszcze glupsza elita...naszczescie już się dzwoniłem

Jenifer
@Operator

A jakie liderki ci jeszcze nie pasują...? BO WYMAGAJĄ? Człowieku tu jest taka praca. Trzeba szybko pracować. Jak Ci się nie podoba to nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

Racja Operator!
@Jenifer

ale jestes nie normalna... jak szybko ? za 2600 brutto ? buhahah srednia na produkcji jest 2600 ale netto!! i nie na 3 zmiany(usunięte przez administratora)ludzie w nidecu sa (usunięte przez administratora) pozdrawiam byly pracownik ktory na szczescie zostal zwolniony z tego (usunięte przez administratora)

@Operator

Niech opowie ile kasy dostaje za to że tak ludzi popędza, liderka i kierownik, nic tylko pieniądze się liczą, wiadomo że każdy pracuje i nikt nikomu nie zapłaci za siedzenie ale trzeba też być człowiekiem, takim ludzkim. Najlepiej to niech Nidec przyjmie osoby z Ransztadu, oni odzyskają pracę i wszystko bedzie zrobione na cacy .

Lider/liderka
@Racja Operator!

Powiem z mojego pkt widzenia. Jeśli coś was przerasta i dodatkowo uważacie że za takie pieniądze nie będziecie pracować tak jak jest od was wymagane, szybko, sprawnie , rzetelnie, z zaangażowaniem, to nie blokujcoe innym etatu.

Racja Operator!
@Lider/liderka

Słuchaj, każdy pierwszego dnia ma wyrobione ruchy?? Chyba nie, rozumiem norma! Ale na starej lini na której (usunięte przez administratora)się wszystko nawet mistrz. Nie zrobi 2100! I pytanie gdzie sztuki??

@Lider/liderka

Łatwo powiedzieć "Zmień prace", zwłaszcza teraz w czasie pandemi.

Lider/liderka

Więc się staraj dobrze pracować. Nie wybrzydzaj , i pracuj. Oczywiście w miarę swoich sił.

@Lider/liderka

Chyba zabijaj się na sztuki jak kobiety na cmkach robią najlepiej . Z normy 1800 sztuk zrobiły 2200 a kasa wcale nie poszła w górę :p ? Teraz trochę logiki po co się starać za 200 zł brutto :p ? Skoro konkurencja na start daje lepszą kasę

@xardas

Tu nie chodzi o przerost umiejętności ale o zachęcenie pracownika do lepszej pracy . Co robią liderki? poganiają jak tylko mogą ,byle by przypodobać się kierownikowi udając że dobrze wykonują swoją pracę . Tymczasem bywały takie sytuacje że nie można było wyjść kulturalnie do toalety załatwić swoje potrzeby bo .... Nie miał kto cię zmienić ...

@Lider/liderka

Polecam wpierw otworzyć te klepki nad oczami. To nie praca na akord a umowa o jej wykonywanie . Jeśli zarobki są marne premie też to jak możecie wymagać od pracowników jak najlepszej i najbardziej dokładnej pracy ?! To przecież absurd jest .Tyle że liderki nie stoją po stronie pracowników a zawsze po stronie dyrekcji .

Liderka
@xardas

Ja tam wymagam zeby norma była zrobiona Bo mi za to płacą a nadstan produkcji czyli powyżej normy to mi wisi Bo nic z tego nie mam. Nie poganiam tylko pilnuje zeby praca była wykonana. Bo to jest ode mnie wymagane. Poganiać to można bydło na pastwisku. Tu liczy się współpraca. Bo taka prawda ze sukcesem danej zmiany jest zespół którzy tworzą zgrani ludzie, co rozumieją po co tu przyszli. Jak jesteś fer i pokazujesz ze to co wymagasz i ty wykonujesz z zaangażowaniem ( Bo przykład idzie z góry), to aż miło się pracuje.

Xardas
@Liderka

Sęk w tym ze ludziom już tak nie płacą a jak mówi legendarne powiedzenie "jaka płaca taka praca " :P

Lvsi

Hej, 1. Jak wygląda kwestia odbycia stażu płatnego w Nidec? Interesuje mnie obszar związany z Jakością lub Produkcją. Dodam, że jestem już po I stopniu studiów inżynierskich. 2. Gdzie ewentualnie składać CV? Gdy próbuję przez stronę ciągle mnie wyrzuca a e-mail'a do HR'u nie znalazłam. Będę wdzięczna za pomoc.

Produkcja
@Lvsi

Jeśli chcesz na produkcję to nie ma tu nic za znaczenie czy jesteś po studiach. Pracujesz normalnie przy taśmie i zażywasz. Chyba że masz wyższe aspiracje to jako inżynier jakości ktoś cię przeszkoli myślę.nakezy zadzwonić do gry i się poprostu popytać. Tu na tej stronie raczej wypowiadają się ludzie nieszczeslii którzy mają dość tej beznadziejnej roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Nidec Motors - Niepołomice

• Jak się pracuje w Nidec Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Nidec Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 180.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nidec Motors?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 129, z czego 18 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nidec Motors?

Kandydaci do pracy w Nidec Motors napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nidec Motors