Opinie o AUTO GUM w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTO GUM. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AUTO GUM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO GUM w Kraków

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z AUTO GUM? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Monter Nowy wpis

Teraz to raczej sami. Były redukcje ale to przy zmianach w firmie parę lat temu.

nie licz na odpowiedź Nowy wpis

Końcowym etapem jest brak odpowiedzi ze strony firmy mimo deklaracji podania jej

Magdalena Paluch Nowy wpis
@nie licz na odpowiedź

Skoro nie została Panu/ Pani udzielona informacja bardzo proszę o kontakt bezpośrednio do firmy.

Brak Odpowiedzi

Firma cały czas powiela ogłoszenia na dane stanowisko a po rozmowie kwalifikacyjnej nie daje informacji zwrotnej

Magdalena Paluch
@Brak Odpowiedzi

Spólka regularnie prowadzi rekrutacje na różne stanowiska i zawsze po zakończonej rekrutacji daje znać osobom, które były zaproszone na rozmowę, bez względu na jej efekt. Może w Pani/ pana przypadku rekrutacja jeszcze się nie zakończyła? W raszie wątpilowści zachęcam do kontaktu z firmą.

Brak odpowiedzi Nowy wpis
@Magdalena Paluch

Rekrutacja miała miejsce na tyle dawno by zauważyć powielające się ogłoszenia oraz stwierdzić iż czas upłynął - Rekrutujący sam wskazał termin do kiedy należy spodziewać się informacji zwrotnej a niestety nikt się nie pofatygował ...

Arek

Żeby pracować w tej firmie trzeba być fachowcem!!

krkkrkkrk
@Arek

Arek S.? Nie rób ludzi w konia. Bo jeszcze uwierzą. Skoro Pana zatrudnili to się ma to nijak do Pańskiej opinii.

Fachman
@krkkrkkrk

A to niby czemu? Zmieniam tam od lat ogumienie i gdyby zadania te wykonywał laik bez wiedzy i doświadczenia, to pewnie by tam wrócił z reklamacją. A tak się nigdy nie stało.

Grzegorz
@krkkrkkrk

A skąd wiesz , że to Arek napisał, może to Ty szukasz na siłę rozmówcy, więc zadajesz pytania i odpowiadasz na nie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AUTO GUM odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w AUTO GUM?

KRK

Firma za rok powinna świętować swoje 30 lat istnienia. Chyba tego nie doczeka, odchodzą kolejni ludzie, tzn są zwalniani, (usunięte przez administratora)pracujący od początku, czy (usunięte przez administratora)... w firmie konflikt dwóch rodzin niedopomyslenia gdy żył pan Zbyszek... teraz zostało praktycznie sami managerowie którzy dobrze żyją z JH... A ewenementem jest (usunięte przez administratora), gwiazda (usunięte przez administratora)i okolic, w AG odpowiedzialny za ciężarówkę - sukcesów brak. Osobówkę- popsute relacje z klientami. Teraz od serwisów manager - tylko czekać na sukcesy jak na poprzednich stanowiskach. Wróble ćwierkają ze jak nie pójdzie na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za sprzątaczki w biurze....

bezsilny
@KRK

Nie do wiary jak wszyscy "atakują " Areczka. Co Wy tak naprawdę chcecie od niego?!! Każdy ma swój sposób na życie-co miesiąc przytula monetę za "socjotechnikę" której nauczył sie w Michelin-Polska.No i co z tego że sie tam nie sprawdził?! Przyjęli go do rodzinnej firmy (AG) gdzie i klienci to była swoista Rodzina. W korporacjach nie ma przyjaciół (a o Rodzinie nie wspomnę).Zaczął robić to czego się nauczył na szkoleniach-lać wodę. Zbałamucił Pana S. i bałamuci dalej panią M. Przestańcie szukać winnego zaistniałej sanacji ! Co z tego że gość nie ma pojęcia merytorycznego -że przez niego odeszli FACHOWCY ! że Klienci pukali sie głowę >>>kogo to AG przyjęło na dyr.przedstawicieli?

Wa-Wa
@bezsilny

Niestety prawdą jest to że ludzie którzy mieli cos do powiedzenia i znali dobrze wewnętrzną sytuację zostali zwolnieni. Pozostali Ci ktorzy mają elastyczny kręgosłup niestety bez zadnych wartości które były zawsze tak wazne w tej rodzinnej firmie.

Breslau
@bezsilny

Fantastyczna ironia.Sama lepiej bym tego nie ujęła.Sarkazm pierwszej wody ! Osobiście tego pana nie znam -widziałam go może jeden raz Zastanawiam sie teraz i jak pamięć mnie nie myli, ani razu nie usłyszałam o ty menadżerze pochlebnej opinii.Kiedyś ponoć "podpora" Michelina .Teraz rządzi w AG.Michelin to korporacja,zrezygnowali z człowieka który był już nieprzydatny dla nich i nie rokował sukcesów.Podpisał umowę z AG (firma "garażowa") i od razu przystąpił do jej "demontażu".Udało się ! Wiem to z relacji "naocznych świadków".Nie mój cyrk nie moje małpy. Nie do wiary jacy są ludzie wydawałoby sie na poziomie-obracającymi setkami milionów....naiwni.

Bibendum
@Breslau

Z ta podpora Michelinaa i AS to bym nie przesadzała.. pracował tam wiele lat nie rokował, w osobówce był dobry, ale jak poszedł na ciężarówke to już szału nie było. Zreszta po tej korporacji gdzie formatują głowę jak starego Windowsa .... format/C : to co się dziwić... wzięty przez stary zarząd miał być zbawieniem. A tymczasem zastal firmę murowana a zostawia drewnianą... Taki to zejdzie z pokładu jako jeden z ostatnich....

Znajomy
@Bibendum

A jakie numery będą w totku do skreślenia?

Gumiś

Tylko tacy poprowadzą auto gum do sukcesu Nic tylko składać podania o prace ????

Doradca
@KRK

Jak widać, serwisy mają się dobrze, sam zmieniam tam opony od kilkunastu lat

spowiednik
@Breslau

Czy pracowałaś w AG? Ja tak. Znam tego pana i wiem, że robił co mógł w sytuacji kryzysu. Sytuacja w branży jest niełatwa. Rozumiem, że tobie wiedzie się dobrze.

Fiona

Witam życzę wszystkim pracownikom pracującym i już nie pracujacym dużo szczescia i zdrowia w nowym roku

spowiednik
@KRK

Bardzo Ci wspólczuję KRK, ale widzę po poziomie wypowiedzi, że juz tam nie pracujesz ale ciągle masz problem ze sformułowaniem zdań. Serwisy jak widać radzą sobie dobrze, Firma jest znana z dbałości o klientów, więc chyba masz złe informacje. Niestety sytuacja ostatnio jest trudniejsza dla nas wszystkich, może stąd te pretensje. Jeśli masz dobre pomysły na rozwój biznesu to koniecznie skontaktuj się z managerem.

Bronisław
@spowiednik

Dysponujesz informacjami związanymi z firmą AUTO GUM, więc świetnie się składa. Chciałbym ustalić za pośrednictwem forum, czy jest to firma godna polecenia dla pracowników, którzy cenią sobie rozwój zawodowy? Firma dba o ten aspekt i wysyła swoich pracowników na szkolenia, które podniosłyby kwalifikacje zatrudnionych osób? Proszę o odpowiedź.

Teraz to napewno

@KRK

Za pomówienie można iść do więzienia Jeśli pomawiające komentarze pojawiły się w internecie, ich autorowi poza wspomnianą wcześniej grzywną bądź karą ograniczenia wolności grozi również kara pozbawienia wolności do roku, ponieważ swego czynu dokonał za pomocą środków masowego komunikowania (art. 212 § 2 k.k.).

@pracownik

Jakie pomówienia kazdy wyraża swoją opinie chyba po to jest to forum

klient

Dla mnie to firma którą znam od lat. Zawsze profesjonalnie, ceny umiarkowane, nie boję się zostawić tam samochodu w serwisie. Zyczę im powodzenia, bo ostatnio to wiele firm ma kłopoty większe lub mniejsze

Nowy klient
@klient

Ja trafiłem do tej firmy szukając w mapach googla, mają fajna wizytówkę i łatwo dojechałem, zdecydowanie polecam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w AUTO GUM?

Doradca

O jakie stanowisko pytasz?

WilkSyty

(usunięte przez administratora) Przez wiele lat świetna firma, wypłaty na czas, premie wypłacane w terminie, natomiast wszystko zmieniło się od czasu gdy na stanowisko menagera sprzedaży został wybrany (usunięte przez administratora) W przypadku każdej normalnej firmy menager, który nie osiąga wyników już dawno zostałby zwolniony. Przez wprowadzanie (usunięte przez administratora) pomysłów relacje z klientami są niszczone. Bardzo przykre jest to jak niewłaściwi ludzie potrafią zniszczyć dobrą i rzetelną firmę. Tak się to kończy jak z rodzinnej firmy próbuje się zrobić korporacje, która stać się nią nie może ze względu na brak niezbędnych narzędzi, a także ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami i wykształceniem.

Zdumiony
@WilkSyty

Czytam te informacje i nie mogę uwierzyć jakie "asy" wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia i żyją plotkami jakich wiele. Cóż, widać, że anonimowo to każdy jest kozak, dziwi trochę nick - Wilksyty bo widać, że trochę zabiedzony i głodny.

Miras

Jak mam problem z oponami czy felgami to zawsze przyjeżdżam tutaj. Tutaj też serwisuje i przechowuje opony. Od lat mam duże zaufanie do Auto-Gumu i o ile jakość usług nie spadnie, to nie zamierzam szukać innych fachowców.

Bartłomiej
@Miras

Bo widzisz, w Krakowie trudno o dobrych specjalistów, którzy sobie nie liczą za wymianę opon jak za złoto. Dlatego w Autogumie jest dużo ludzi i kolejki. Są dobrzy i niedrodzy.

klientka Grażyna

Czytam te niepochlebne opinie i dziwie sie bardzo. Od lat korzystam z usług serwisu Auto -gum przy ul. Przewóz i zawsze jestem zadowolona..Faktem jest że coś się niedobrego dzieje bo zbyt dużego wyboru opon nie ma "od ręki" jak to zazwyczaj bywało. Jednak Pan Grzegorz w biurze obsługi klienta potrafił stanąć na wysokości zadania i za parę dni miałam co chciałam.Ta firma zawsze słynęła z fachowej porady a serwisanci znają "robotę od podszewki".Być może nie wiem (a chyba na pewno) co dzieje sie teraz z firmą Auto-gum lecz nie wyobrażam sobie gdzie indziej zmieniać opon.To moja subiektywna opinia. (usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Jak atmosfera w księgowości? Jak się pracuje czy warto aplikować?

Falcon

Fantastyczna obsługa, ogumienie zmienione w okna mgnieniu, hurtowe ceny za opony.

noclaf
@Falcon

>>>zmień trawę albo nie pal na czczo

lider

"Lili" -czepiasz się...to tak jakbyś umiała jeździć autem? Skąd wiesz ? ze obsługa niekompetentna? ...pleciesz.Może masz zbyt duży rozm.obuwia i do zlewozmywaku nie dostajesz?

Ministrant

Pamiętam firmę z dawną temu około 15 lat teraz przecieram oczy co się stało w ciągu roku żal ludzi którzy naprawdę się starali przez tę cały czas i byli dumni że pracują w auto g w porównaniu do innych firm z branży naprawdę to było wszystko na poziomie wypłaty. Premie ach szkoda gadać

Ss

Podobno tam na serwisach nieźle płacą ???? ciekawe czemu pracownicy chodzą na L4.

dodo
@Ss

bo zmądżeli , po latach wykorzystwywaniach przez pracodawcę

Ministrant

Jak tam wygląda sytyłacja nowi kierownicy ruszyli z kopyta w sezonie

koń który mówi
@Ministrant

Żeby ruszyć trzeba mieć podkowy i to nie "dektóry". Zresztą teraz wirus.Każdy musi mieć maseczke-nawet koń.No chyba że sie podpisze "lojanościówke" aaaaa!!!(usunięte przez administratora).No chyba że zachoruje na L-4 ale i tak w jego stajni będą go sprawdzać właściciele (i jego i konia).

@koń który mówi

Tak tylko pytałem bo spokój nic nikt nie pisze to myślałem że zawaleni robotą tak jak to było przez x lat

Drem Lainer

Pracowalem tam. Ale postanowilem i wyjechalem za granice. Czesto mi sie sni ze wracam I znow w AG pracuje. Naprawde swietny zaklad. Bardzo mila atmosfera na wysokim poziomie.

Bronisław
@Drem Lainer

To fakt, atmosfera jest bardzo ważna, a co myślisz o innych warunkach, szczególnie o formie współpracy i benefitach/premiach, jeśli takie są?

Julek
@Bronisław

Bronisław- zapomnij o tym wszystkim to już inna firma :(

Ricky

Wy naprawdę nie maci konkurencji w mieście Kraka. Super ceny, magazynowanie opon, wymiana, wulkanizacja, mechanika, krótkie terminy.

sędzia dreed

Do wszystkich zatrudnionych (jeszcze) Pracowników w auto-gum.Nie narzekajcie!.Macie prace?-wypłatę?-to czego biadolicie??? zawsze możecie przecież zmienić pracodawce.Czyżby każdy z niezadowolonych czekał na 3mc odprawę? Zapomnijcie. Ten Przywilej mają (mieli) tylko Wybrańcy.

Leibniz

6 lat wstecz Auto Gum bym bardzo fajną firmą. Wypłata na czas, premia zgodnie z umową, rodzinna atmosfera, bo i firma była rodzinna, nie mogłem powiedzieć ani jednego złego słowa!!!!(usunięte przez administratora)

elefant

Kolego! kto miał przeczytać to przeczytał.Admin nie jest tu rzetelny no ale cóż...niepokojącym daleko faktem jest że te wszystkie osoby winne sytuacji w AG dalej pracują (no może z wyjątkiem jednej -będącej na wypowiedzeniu w strukturze logistycznej firmy).Nie pomoże jednak to Wielkiemu Auto-Gumowi-niebawem zniknie z oponiarskiej branży a sanacja to tylko przedłużenie agonii.Wielka szkoda.Zgon jednego ze wspólników AG doprowadził do katastrofy-a mówią że "nie ma ludzi niezastąpionych"....w tym przypadku to powiedzenie nie jest adekwatne do sytuacji w jakiej znalazła się ta rodzinna firma.

@Leibniz

Prawda kiedyś tak było ale nie teraz.

hmmm
@elefant

Masz Kolego rację.AG zwija się powoli-narazie zwalniają ludzi.

Jakie wartości są cenione w AUTO GUM?

elefant

taaaaaa.....a o kompetencjach ani słowa i słusznie...jest w "lesie" bo na pewno nie w dziale handlowym

auto-gum

(usunięte przez administratora)napisz prawdę.

auto-gum

Mam nadzieję że na ciebie też przyjdzie wkrótce czas!!!!.

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO GUM - Kraków

• Jak się pracuje w AUTO GUM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO GUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO GUM?

AUTO GUM