Opinie o Rawar w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rawar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rawar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawar w Warszawa

Erwin Nowy wpis

Rawar ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Szkoda tylko, że nie piszecie. Miałem nadzieję, że dowiem się coś tym bardziej, iż chcę aplikować

Dun Nowy wpis
@Erwin

Jest to firma państwowa, więc praca jest spokojna, brak deadlinów (tzn. są, ale przesuwane w nieskończoność - nie zdążysz, nie ma sprawy - podajesz nowy termin i robisz kolejną kawę). Są bony i karta mulisport. Jeśli chodzi o minusy to: nieważne czy robisz czy nie - jesteś traktowany tak samo. Czyli podwyżka taka sama jak kolega obok. Tyle, że jeśli robisz to dają ci więcej rzeczy; jak zawalasz to dostajesz coś do zrobienia od czasu do czasu:) Tak, że jeśli szukasz ciepłej, leniwej pracy -polecam . Jeśli masz większe ambicje to po roku zaczniesz się wkurzać:)

mafioso z radwaru Nowy wpis

Na wszelkich stronkach typu "opinie o pracy" udzielają się wyłącznie nieroby, frustraci i malkontenci. Takie stronki to można co najwyżej wydrzeć i się nimi podetrzeć, a nie szukać informacji o firmie. Widział ktoś gdzieś, żeby większość opinii była pozytywna? Wgląda na to, że Polska to jakiś (usunięte przez administratora) za głodowe pensje, wylatuje się z roboty za pierdnięcie, a powyżej brygadzisty to już mafie rodzinne. I tak wszędzie...

Edyta Nowy wpis

@Rafał a czy warunki zatrudnienia według Ciebie były w Rawar zadowalające? Co zatrzymało Cię w tej firmie? Możesz rozwinąć temat dwóch zwalczających się grup - o jakich mówisz?

kioppp

no to chyba jednak lepiej się pracuje w tym drugim oddziale, dobrze rozumiem czy nie za bardzo? dajcie znać koniecznie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rawar? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lid

W latach osiemdziesiątych XX wieku kiedy miałam przyjemność pracować w RAWARZe zarabiało się całkiem nieżle.Wogóle ten czas kłady mnie nie interesowały.wspominam cudownie,fajni ludzie .Układy mnie nie interesowały,ważny był człowiek.

matson

Cześć. Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca w dziale technologicznym? Kierownictwo, możliwości, zarobki, podwyżki(jeśli w ogóle są), atmosfera w dziale itd. Dzięki z góry

ccccc

Sun Tzu 2500 lat temu pisał, że podbijanie kraju za pomocą militarnych rozwiązań jest nieefektywnym, najbardziej kosztownym rozwiązaniem. Najwyższą formą podboju jest brak jakichkolwiek otwartych działań militarnych. Sztuką jest przejąć wszystko co przedstawia realną wartość w kraju, oraz doprowadzenie do momentu, w którym percepcja rzeczywistości podbijanego narodu jest tak wypaczona, że nie jest on w stanie rozpoznać że jest właśnie przejmowany.

pogromca kierownika

anonim - 2010-11-15 16:49:56 PR9 - 2009-07-02 21:43:19 Firma zwalnia jak popadnie nie patrzą na kwalifikacje, działa jak za Gierka, ważne są zgadza się, jestem tam kierownikiem i mam prace pzrez układy :) pozdrowienia dla frajerów którzy sie nie dostali(usunięte przez administratora)

firma typowe dno. pracowałem kilka lat w tym zakładzie co pokuj to kierownik jeden lepszy od drugiego. zarobia sie marne grosze. firma pamieta jeszcze czasy PRL-u. ZWALNIAJĄ MŁODYCH ZOSTAWIAJĄ LUDZI KTÓRZY MAJA UKŁADY. pracują tam całe rodziny (masakra)nic nie robia tylko kawke popijają. (usunięte przez administratora)

Pr9

Nawet pisać nie umiesz i sam się ośmieszyłeś, kierowniku po akademii 1-szo majowej.

PR9

Firma zwalnia jak popadnie nie patrzą na kwalifikacje, działa jak za Gierka, ważne są "układy", komuna jeszcze tam rządzi duże marnotrawstwo na chybione inwestycje, duże pieniądze tylko dla układowców, pracownicy zarabiają marne grosze : 1200 - 1600 , układowcy 4000 - 20 000. Spora część kierowników to debile istniejący tylko dzięki fachowości starszych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Rawar - Warszawa

Rawar