Opinie o Piekarnia Dragan w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Dragan. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Piekarnia Dragan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Dragan w Warszawa

Syleia

Witam to piekarnia nadal istniejie i produkuje??? Bo myślałam że już zamknięta? ?? Pracowałam tam kiedyś.

Jarosław Nowy wpis
@Syleia

Też mnie to zastanawia. Pyszne bułki a dwie na moim osiedlu się zamknęły :(

Wiecie, czy Piekarnia Dragan udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ilona

Z tego co wiem (a mieszkam obok) piekarnia jest zamknięta a parę osób wynajmuje w niej pomieszczenia mieszkalne

Karol Nowy wpis
@Ilona

Czyli piekarnia nie istnieje, czy po prostu przenieśli się w inne miejsce? Masz jakieś info?

mamba Nowy wpis
@Karol

Nie wiadomo, moze sie przenieśli

Marcin Nowy wpis
@Ilona

Dzień dobry. Czy jest możliwość skontaktowania się z właścicielami budynku po piekarni?

Julian

Da się dostać bez dużego doświadczenia?

Iwo

@Helenka Tak dawno nikt nie zamieścił opinii i teraz tak pozytywna to myślę, że warto aplikować?

Kierowca

Pani która rozmawiała ze mną to oszustka tylko ładnie się uśmiecha ale zapomina powiedzić jak jest naprawdę. biorą każdego do pracy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Helenka

Jestem byłą pracownią firmy. Pracowałam trzy lata i gdyby nie sprawy rodzinne nie odeszła bym. Ja b.sobie chwalę pracę w firmie Dragan.

Julita

Trzeba przyznać, że w miejscach pracy, takich, jak piekarnia dragan - rekrutacje często są prowadzone wewnętrznie lub w bardziej tradycyjny sposób. Nie można też obecnie znaleźć ofert pracy w sieci. Czy może ktoś potwierdzić, jak wygląda to faktycznie?

Julita

@dick ale co masz dokładniej na myśli? Skąd wiesz, że to ta sama firma rekrutuje nowych pracowników, skoro nicki są za każdym razem inne? Napisz użytkownikom forum na ten temat coś więcej, to ważny aspekt dla osób szukających pracy.

damiank

Hej! firma zajmuje się produkcją pieczywa, ale nie tylko, bo widze,ze mają tez wyroby cukiernicze i też mozna u nich składac zamówienia jak widze, tylko trzeba z wyprzedzeniem, zeby na czas dali rade zrobić.

dick

Chyba jest tragicznie skoro non stop szukają na gumtree pod różnymi nick a rotacja hiper kosmos. Dobrze że rynek weryfikuje firmy i wypada coraz więcej tych biednych a zostają te z płynnością finansową

wykasowany pracownik

Wykasowane opinie są tu na porządku dziennym.Ktoś jednak dba o swoją mocno nadszarpniętą opinię.Ale przypomnę tylko że wypłata w tej firmie jest mocno po czasie,składki zus często nie płacone,większość sklepów firmowych polikwidowana,pieczywo przechowywowane w warunkach tragicznych,w zagrzybionych pomieszczeniach.Szkoda życia na pracę w tej firmie.I nie wypowiadałabym się już na temat tej piekarni gdyby nie fakt,że opinia moja została usunięta.

oburzona

Ja nie wiem kto tak na prawde pisze te opinie ale czytając mam wrazenie ze to pisze ktos kto chce zaszkodzic tym co pracują w tej firmie albo pracowali. Proszę sie nie podszywac pod kogos innego. Bo pisząc np syn moze okazac sie że chodzi o córke.Jeśli tak jest to ja bardzo dziękuje za pomoc.Wcale nie jest tam tak żle jak niektórzy piszą ale cóż człowiek ma msciwą naturę. Pozdrawiam

Tosia

Nie rozumiem czemu częsc opinii jest usuwana,czy nie po to jest to forum żeby każdy kto chce podjąc prace w tej firmie,mógł sie czegoś o niej dowiedzieć??Istotne jest przecież zdanie byłych pracowników,oni chyba najlepiej wiedzą jak to wszystko wygląda od środka.Prawda jest taka że nie warto pracować tam gdzie nie doceniają(usunięte przez administratora)

r

Twój Nick mówi sam za siebie...

lol

Byłem na rozmowie. Nie polecam zdecydowanie. (usunięte przez administratora)Jeden z obecnych pracowników już na wejściu poinformował że nie warto.

pieko

Rekrutują na wszystkie stanowiska ( Biuro, produkcja, transport etc ) i albo się rozwijają lub już wszyscy uciekli (usunięte przez administratora) - wiecie coś na ten temat ?

Lola

Ile tam wogole placa?

pol

a ja zadam pytanko skoro tak: jak wyglada system rekrutacji nowych osób, a dokładnie z ilu części się składa. Czy jest cos nietypowego przy zatrudnianiu nowych osob, bo ostatnio spotkalem sie z dziwna sytuacja i chcialbym zweryfikowac jak to sie tu odbywa zanim zglosze sie ze swoim CV - dzieki z gory

renia 2

Co to za forum? chyba jakiś straceńców i niedowartościowanych. Normalni cywilizowani ludzie nie wylewają swoich żali na jakimś forum tylko idą do sądu jeżeli są pewni swoich racji.

renia

jeśli piszecie wyżej o problemach z płatnościami to po jakim czasie w takim razie wypłacali Wam pieniądze?

Była pracownica

wiecie co wypowiadacie sie zle na ta firme a defakto dalej tam robicie przeciez nikt was tam siła nie trzyma ludzie po co to komentowac nie pasuje mi to sie zwalniam,pracowalam tam 8 lat i dziecko urodziłam i wróciłam bez zadnego problemu owszem sa problemy z płatnosciami bo sa ale wypłacaja i jakos idzie sie z tym pogodzic mialam doczynienia z panem (usunięte przez administratora)osobiscie byłam na tzw.dywaniku i wiecie co moim zdaniem jest w porzadku oczywiscie mnie ukarał ale tu byłam winna odwaliłam mu nr stulecia za to powinien mnie zwolnic ale pogadał ze mna jak człowiek i zaufał po raz drugi szacunek do niego mam pani (usunięte przez administratora)tez jest w porzadku kobitka maja problemy finansowe ale jakos probuja z tego wybrnac.dzis juz tam nie pracuje bo poszłam na swoje rozstałam sie z nimi jak z ludzmi nie kopałam pod soba dołków bo kto wie jeszcze moge tam wrocic dziewczyny na pawilonach są naprawde spoko jak bym dzis miala szukac pracy napewno bym sie tam usmiechneła pozdrawiam was i nie palcie za soba mostów.......

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Dragan - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Dragan?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Dragan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Dragan?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Dragan napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Dragan