Opinie o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Leroy Merlin Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leroy Merlin Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Sp. z o.o. w Kraków

Jak długo trwa proces awansu w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Mozer

Zależy na ile się jest miłym

Alicja

Jakie moglibyście wymienić plusy z pracy w Leroy Merlin w Krakowie? Wiem, że informacje na temat tego co firma oferuje można znaleźć w internecie ale ja chciałabym dowidzieć się od pracowników jak to realnie wygląda. Napiszcie.

Mozer
@Alicja

15 lat pracy 2450 netto z uprawnieniami

Apsztyfikant

Hej dziewczyny! Hej jak leci? Wiecie skąd się biorą dzieci?

Były Klient

LM ma taki orogram lojalnościowy, w którym zbiera się na kartę punkty za zakupy, które później można wymienić na 5% zniżki jednorazowo. Zbierałem, zbierałem.. Uzbierało się kilkadziesiąt tysięcy . Na początku lutego dostaje smsa, żebym do końca miesiąca zrealizował punkty ponieważ zostaną wykasowane. Poszedłem na duże zakupy i przy kasie okazało się, że Leroy bezczelnie skasował mi punkty już w styczniu. Tak traktują kojalnych klientow. Zostawiłem im ten zapakowany wózek przy kasie. Nigdy więcej! Nie polecam!

Ewa Michalska Rabiasz kolejnej francy warta. Z Auchan do Leroy Merlin. Unikanie obowiązków, palenie papierosów w czasie przeznaczonym na pracę, oczernianie innych. Podaj sobie amebo fał szywa rękę z Ewą Gaurą. Obydwie na współ z Leroy, Auchan, Real siebie warte. Idealnie pasujecie do tych żałosnych firm. Dwie gł upie łaj zy dewizą równie głu pich molochów. Z jednego wylatujecie i w drugim szukacie schronienia pomimo nieustannego łamania przepisów kodeksu pracy i kodeksu karnego. Coś takiego jak wy - zwierzchnicy pozwalają na to. Kurtyzany sklepów wielkopowierzchniowych.

Pustostan kurtyzan

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Dorotka

Bardzo dziękuję Panu Zającowi z działu budowlanemu w sklepie Leroy Merlin w Wieliczce za pomoc w zakupie oczyszczalni, własną inicjatywę w przyspieszeniu terminu dostawy od producenta i zaangażowanie ponad przyjęte standardy. Było mi bardzo miło robić u Państwa zakupy w dniu 2.01.2021. Pozdrawiam serdecznie D:)

Dorotka

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Joasi z działu hydraulicznego w sklepie Leroy Merlin w Wieliczce, która doradziła mi zakup grzejników wraz z akcesoriami oraz wybór kotła co. Pełen profesjonalizm, życzliwość i uśmiech. (Zakupy w sobotę 2.01.2021).

Nie polecam pracy w Leroy Merlin w Gorzowie Wlkp. Wiem co piszę bo przekonałam się na własnej skórze w jak patologiczny sposób działa ta firma. Cóż - ryba psuje się od głowy, a tą głową w tym przypadku jest dyrekcja. Mobbing jest w tej korporacji na porządku dziennym. Praca od rana do wieczora, również w weekendy. Dają smartfona (kiepskiego zresztą) po to żebyś był ciągle uwiązany - jak nie telefony, to pisanie wieczorami i weekendami na czatach pracowniczych. Słabe wynagrodzenie. Wymagania z kosmosu. Najgorsza praca w Gorzowie. Z całego serca nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.

Sefan

Mam pytanie jakie zarobki na magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe? Jeśli ktoś może to proszę coś napisać więcej chodzi mi o Kraków lub Wieliczka. Z góry dziękuje.

Rafał

Bardzo mili i sympatyczni ludzie. Zostałem obsłużony błyskawicznie.

Alicja

Pan Andrzej z Działu Hydraulicznego super fachowiec. Jeśli nie mają towaru na stanie poda numer na inny sklep i kod towaru żeby można było zamówić. Rewelacja.

Łukasz Kitliński

Dzień dobry ? Tak jak obiecałem będę wysyłał tą wiadomość codziennie wszędzie gdzie się tylko uda wrzucić . Nabyłem kuchnie u Państwa , wszystko było by dobrze do momentu przyjazdu monterów którzy oznajmili mi że jest brak listew więc aby nie stracić terminu pojechałem i kupiłem , po powrocie i dostarczeniu okazało się że nie ma kargo ? Więc co zrobiłem ?spakowałem się i pojechałem drugi raz . Po trzech godzinach dowiedziałem się że zlew jest za duży i nie mogą go zamontować !!!! zlew który poleciła mi Wasza pracownica i go zamontowała w projekcie !!!!!!! więc zapytałem się w sklepie czy mogę go wymienić , na inny mniejszy ... nie da się wymienić muszę kupić a zlew muszę zostawić aż minie wirus gdyż działa on bardzo niekożysteni na zwroty :) .. hahahah !!!! czyli milionowa firma zadłuża się u „ Kowalskiego „ !!!!! to nie koniec historii !!! po kupieniu drugiego zlewu , okazało się że dali za krótkie cokoły :) .. i nie można ich zamontować .!!!! :) wiecie jaką rekompensatę przygotował Tak duży sklep ? 20 cm brakującego cokołu gratis :) . Myślę że taki prezent wycisnął by łzy największemu z twardzieli :) my z żoną tak się ucieszyliśmy , dzieci płakały ze szczęścia , a ja gdy popatrzyłem się na przejeżdżającego Porsche , powiedziałem z łzą w oku do siebie samego , Ty nie wiesz co ja mam od Leroy czym jest ten Twój wyjący 5 litrowy silnik , JA mam 20 cm cokała …. i nadal nie mogę w to uwierzyć  , jesteście zadłużeni u mnie na 800 zł zlew , czas zakupów , paliwo ect .. a wy mi dajecie 20 cm cokołu ???:) . niektórzy mają przyrodzenia dłuższe … tak jak obiecałem będę wysyłał to codziennie wtedy może ktoś mądry w tej firmie zorientuję się że straty jakie powodują takie opinie klientów przewyższają zysk rekompensat .

HJK

Mam pytanie odnośnie "Kuźni Talentów". Na czym polega ten program? Czy jest on skierowany do absolwentów uczelni wyższych?

Kura domowa

Chciałam aplikować do Wieliczki, na co może liczyć kasjer? Jaka atmosfera?

Katarzyna

W firmie trzeba po prostu pracować i im lepiej się to robi to tylko z korzyścią dla siebie

Timor
@Katarzyna

Pracowalem dobrze i mnie (usunięte przez administratora) a chlopaszek ktory siedzi i gra na telefonie caly dzieen pracuje dalej

LALALALA

Hej :) Chciałabym się dowiedzieć -ile wynosi wynagrodzenie brutto w gliwicach?

Jnj022
@LALALALA

Gliwice na początek 3000 chociaż widełki są od 2600 ale za taką niską kasę nikt nie chce robić to dają 3000, po 3 miesiącach dostaniesz umowę na stałe ale podwyżkę dopiero po rozmowie rocznej i to może 200 brutto . Podwyżkę może dostaniesz za rok znowu po rozmowie rocznej, ale zazwyczaj jest tak że się okazuje że czegoś tam ci zabrakło albo jesteś blisko realizacji celu, ale nie dostaniesz nic, bo zazwyczaj dostają pupile kierownika/kierowniczki 99% przypadków. I znowu głupie teksty że napewno za rok dostaniesz... Hehe. Robią wszystko żeby nie dać i tyle... Najbardziej żal mi tych którzy pracują ta już kilkanaście lat bo oni dostają najmniej biorac pod uwagę ich gigantyczną wiedzę i doświadczenie... (pareset złotych brutto więcej niż nowy pracownik).! Odradzam uciekać jak najdalej od Gliwic

Mieczysław
@Jnj022

Powiedz proszę, czy w Leroy Merlin oferują jakieś dodatki pracownicze typu Multisport albo opieka medyczna? Słyszałem tylko, że czasem są bilety do kina. Jak to wygląda w praktyce?

Co wchodzi w socjal Leroy Merlin Sp. z o.o.?

A jaki socjal?????????????bilety do kina na kwartał, dwa jak pozwolą Ci dochody, albo dofinansowanie do Multisportu, dofinansowanie do wakacji, masz fakturę VAT to zwrot może 200 zł ????????????...i to by było na tyle, wszystkoudokumentowane dochodami Twoimi i małżonka, a jeszcze Mikołaj, pączki max 100 zł, ale jak jest przebrany Mikołaj to paczka 50zł, no i oczywiście do 13 roku, bo starsze to już nie dziecko ????

Asdf

Najgorszy sklep budowlany leroy Merlin zawalaja zamówienia i nawet nie przeproszą

Pracowałem w jednym z marketów we Wrocławiu, nie polecam ze względu na brak szacunku do ludzkiej pracy, czasami musiałem pracować za 2, a na koniec spotkała mnie nieprzyjemna sytuacja, mianowicie zostałem (usunięte przez administratora) w związku z premią, zapewniano mnie, że odchodząc dostanę część, jak później okazało się nie dostałem w ogóle, ponieważ doszedłem 3 dni przed końcem kwartału. Jedyny plus to ekipa, bardzo pomocna i zgraną.

Małgorzata

@Damian Co takiego według Ciebie kierownicy kradną? I skoro Twoim zdaniem tak bardzo nie szanuje się tam pracownika, to czemu tak właściwie nie zostało to nigdzie zgłoszone. Czy zostało? @Szcześliwy A może znajdzie się coś pozytywnego, co mógłbyś napisać na temat pracy w firmie Leroy Merlin? Musi się coś znaleźć. @Piotr Zanim napiszesz coś na forum, zapoznaj się proszę z regulaminem, gdyż Twoja wypowiedź go łamie. Nie obrażaj proszę innych użytkowników.

@Małgorzata

O Widzę i Dział personalny też się wypowiada Jak siedzisz na .... I nic nie robisz tylko popijasz Kawkę to zejdź na dół do obozu a przekonasz się skąd są te opinie

Ola
@Małgorzata

Przepraszam że się wtrące , ale pozytywnego coś napisać hmm ciężko . Proponuję sprawdzić na własnym przykładzie . Wrażenia niezapomniane

Malutka
@Małgorzata

O kradzierzach i miliony wartych autach to idiotyzm. W moim LM na początek 2800 brutto, co daje dokładnie 2030 na rękę. Praca faktycznie ciężka, nieżadko (usunięte przez administratora) polecenia przełożonych, ciągły zapier... przy zmianie TG i crossów. Co gazetka lub promocja zmiana cen kilka razy w miesiącu a przy małej obsadzie sam na zmianie !!! można po prostu się zes... . Pracuję bo na razie nie mam nic innego, ale z mojego LM ze starej ekipy odeszło już 40% pracowników. Praca raczej dla desperatów, którzy potrzebują się gdzieś zaczepić. Za progresję w ostatnim kwartale ubiegłego roku sypli premią w wys. 41 zł (słownie czterdzieści jeden złotych polskich). To chyba wystarczy za komentarz. Dodam jeszcze zlewanie tematu na Logistyce przez co w pyxis nic się nie zgadza, a klient stoi za tobą, patrzy przez ramię i widzi co się wyświetla a ty za cholerę nie masz pewności czy towar na MZ jest czy go nie ma? CYRK!

Byly_pracownik

W skrócie: zarobki szeregowego pracownika w sprzedaży tzn doradcy klienta w przedziale od 2000 do jakieś 2200 na rękę. Jednym tyle może wystarcza, dla innych to mało ale faktem niezaprzeczalnym jest że płaca jest nieadekwatna do charakteru pracy i zakresu obowiązków. Około 2000 do nawet 2500 na rękę w Krakowie płacą w wielu małych sklepach osiedlowych gdzie tylko stoisz za kasą i sprzedajesz, ewentualnie wyniesiesz śmieci i zmyjesz podłogę, podobnie płacą na produkcji w pierwszym lepszym krakowskim zakładzie gdzie przez 8 godzin wkręcasz śrubki czy sortujesz towar i idziesz do domu. Taka sama kasa jest też w wielu innych branżach gdzie specjalnie się nie narobisz i nie zmęczysz a zarobisz. A w Leroy? Jako doradca klienta obsługujesz klienta i nie jest to praca pani w spożywczaku gdzie nabijasz na kasę i mówisz tyle a tyle się należy, tylko profesjonalnie doradzasz w doborze produktów, robisz zamówienia dla klientów, tłumaczysz cierpliwie i wyjaśniasz klientom zagadnienia techniczne, estetyczne i inne związane ze sprzedawanymi produktami itp. Oprócz tego dokładasz towar z zapasu, skanujesz braki towaru skanerem i jeśli jest na stanie to szukasz gdzie, robisz przebudowy ekspozycji, zmiany rozmieszczenia towaru według wytycznych centrali, układasz i porządkujesz towar w półkach porozwalany i pomieszany przez klientów, zmieniasz etykiety cenowe, plakaty promocyjne i oznaczenia, a jak wchodzi nowa gazetka promocyjna to nieraz pół działu jest do zmiany cen i oznaczeń, o dodatkowych zadaniach typu poskładanie zwrotu towaru do dostawcy po sezonie tzw gama P nie wspomnę i jeszcze dużo mogę wymieniać. Wszystko musisz ogarnąć w czasie normalnej zmiany 8godz i 15 min, a obsługa klienta to priorytet, olejesz klienta złoży skargę i masz zjebe, nie olejesz klienta nie zdążysz ogarnąć innych obowiązków też masz zjebe. Raz w roku masz rozmowę roczną tzw PRO, na którym twój kierownik cię ocenia jak pracujesz na podstawie zadań rocznych które były ci przydzielone. Zadania są typu np 400000 zł obrotu w alejce z towarem za który odpowiadasz, założenie 30 kart lojalnościowych klientom, czy wzięcie udziału w 8 szkoleniach z asortymentu. Najgorsze jest to że na to czy zadania zrealizujesz nie masz większego wpływu raczej kwestia szczęścia. Kart klienci nie chcą lub je już mają, poza tym ciężko z czasem na ich zakładanie przy tym zakresie obowiązków, o tym czy idziesz na szkolenie i tak decyduje kierownik nie ty, co najwyżej możesz prosić żeby cie na jakieś zapisał, a na obrót masz raczej niewielki wpływ, wiadomo jak zbajerujesz klienta to może coś więcej kupi, ale jak nie ma ruchu to z pustego nawet Salomon nie naleje. Nie zaliczysz zadań rocznych nie masz szans na podwyżkę a jak wskaźniki bardzo złe to przeniesienie na inny dział lub wypowiedzenie. Poza tym w firmie jak to w korporacji jest niestety bardzo dużo dziwnych i z ludzkiego punktu widzenia bezsensownych korpo-procedur i zasad których musisz się sztywno trzymać. Awansują i dostają podwyżki ci którzy ślepo słuchają przełożonych i donoszą na współpracowników. Plusami pracy w firmie są wynagrodzenie zawsze w terminie, możliwość dostania za darmo biletów do kina czy teatru, dofinansowanie do Multisporta, uczciwe (elektroniczne) rozliczanie czasu pracy, dodatkowe 200 do 400zł do pensji na święta Bożego Narodzenia. Jest też premia kwartalna za tzw progresję czyli jeśli w tym samym kwartale rok temu był obrót mniejszy a w tym roku większy to jest teoretycznie szansa że dostaniesz ekstra max 30 procent wartości kwartalnej pensji, z tym że max raczej się nie zdarza najczęściej jest to jakieś 5 do 10 procent, a jeszcze częściej nie ma nic bo wyniki sklepu są podobne jak rok temu lub mniejsze więc magicznej "progresji" nie ma. Podsumowując - niestety po wielu latach spędzonych w Leroy i nauczony doświadczeniem pracy tutaj nie polecam, bo tyle samo zarobisz w byle osiedlowej Żabce z duuużo mniejszym zakresem obowiązków i bez korporacyjnych procedur i przerostu formy nad treścią. Chyba że jesteś świeżo po szkole chcesz zdobyć doświadczenie w handlu i mieć wpis w CV to spróbuj na jakiś czas. Dla osób z jakimkolwiek doświadczeniem zawodowym i ambicjami finansowymi pracy w LM niestety nie polecam.

Chochol
@Byly_pracownik

Widzę że kolega pracował wiele lat ;) zgodzę się z Twoją wypowiedzią sam byłem tam 5 w Modlniczce spray jest naprawdę mnóstwo teraz też pracuję w handlu ale w salonie więc pracy fizycznej godzina dziennie reszta to komputer klienci i zamówienia. Jedyny plus leroy to to że tam się schudnie gdyż pracy jest chyba więcej niż w Polu Sam jak zacząłem tam pracować wazylem 90 a jak idchidzike 78 a Teraz znowu 90 bo mniej pracuję fizycznie a zarabiam 3500 uff Ci za ulga ze mnie tam już nie ma

pracownia spożywki
@Byly_pracownik

"Około 2000 do nawet 2500 na rękę w Krakowie płacą w wielu małych sklepach osiedlowych gdzie tylko stoisz za kasą i sprzedajesz, ewentualnie wyniesiesz śmieci i zmyjesz podłogę" Pokaż mi ten sklep gdzie laski NIC NIE ROBIĄ a zaraz się tam przyjmę ,,,Ty nie masz pojęcia jak się pracuje w spożywczym sklepie ! to jest dopiero zajob...

Byly_pracownik
@pracownia spożywki

Po odejściu z LM przepracowałem ponad pół roku w osiedlowym sklepie spożywczym, później odszedłem bo dostałem lepszą propozycję, teraz jeżdżę jako przedstawiciel handlowy i wypłaty prawie 2 razy tyle co w sklepie ;) W spożywczaku zarabiałem około 2300 do 2500 na rękę w zależności od miesiąca. Nie mówię że tam za nicnierobienie dostaje sie taka wyplate ale zakres obowiązków znacznie mniejszy i nie ma korporacyjnych procedur i tego całego przerostu formy nad treścią co w LM. Owszem trzeba rozłożyć towar, ceny, coś tam poukładać na magazynie ale uporzadkowanie tak malego magazynu i dołożenie towaru zmiana cen itp w całym malym sklepiku to tyle samo roboty co ogarnięcie max jednej alejki z towarem w LM ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Leroy Merlin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Leroy Merlin Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Leroy Merlin Sp. z o.o.