Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły Policealne - zdobądź nowy zawód i pracę!    Kursy / szkolenia - 300 sposobów na podniesienie kwalifikacji
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
Udostępnij!

Opinie o Power Media S.A.

Pracowałeś w firmie Power Media S.A. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
niezadowolona - 2013-08-31 22:00:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
oszuści !! za miesiąc harówki i oszukiwaniu ludzi podszywając cię pod operatorów słuchając wyzwisk wypłata 500 zł, kłamstwo o prowizji od umowy i stawki za godzinę, firma nie kompetentna, kierowniczki nie mają o niczym pojęcia, wyzyskują pieniądze od ludzi kosztem pracownika !
zdjecie uzytkownika
monica - 2014-04-14 14:07:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [niezadowolona - 2013-08-31 22:00:53]:
Witam,

ktoś został oszukany przez power media na ul. prostej? proszę o wiadomości na maila m.k.a@tlen.pl
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
4 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power Media S.A.

Twoj email:
Wiadomość: