Opinie o East Service w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy East Service. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w East Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o East Service w Poznań

Aneta

Śledzicie aktualne oferty pracy na stronie firmy? http://www.eastservice.pl/ Aplikowałeś/aplikowałaś na którąś z nich? Podziel się wrażeniami z procesu rekrutacji!

Kamikadze

Praca przez East Service to często koło ratunkowe dla wielu osób. Każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo dobrze że są takie agencje, jest w czym wybierać.

Kasiula

Widziałam ofertę pracy w administracji z językiem niemiecki. Czy jest jeszcze aktualna? Na jakie wynagrodzenie mogę liczyć i czy są jakieś dodatkowe bonusy lub socjal?

@Kasiula

Witam, Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą pracą proszę o złożenie swojej aplikacji na adres mailowy: office@eastservice.pl, skontaktujemy się z Panią i omówimy szczegóły. pozdrawiam East Service

gościu

Co jest z tą firmą jedzie ktoś z east service albo jest ktoś za ich pośrednictwem?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie East Service? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
ola

@vylsd raczej każda praca wymaga myślenia nawet ta przy pakowaniu czy wykładaniu towaru a stawka nie jest taka najgorsza bo jak płaca kołu 14 zł na godzinę to dla studenta jest ok

jk

Nie polecam

kk

Nie polecam firmy East Service. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i otrzymałam odpowiedź, że zadzwonią do mnie z informacją nawet wtedy kiedy nie zostanę przyjęta. Musiałam sama zadzwonić i dowiedziałam się o odmowie. Rozmowa kwalifikacyjna była niepotrzebna i zajęła mi tylko niezbędny czas. Nie dowiedziałam się niczego nowego. Moje umiejętności nie były weryfikowane. Pytano tylko o to, co było napisane w CV. Strata czasu. Nie wiadomo w zasadzie na jakiej podstawie jedni zostali przyjęci do pracy, inni nie. Dno

East Service

Drogi Panie "KTOŚ" zaszła pomyłka nie jesteśmy ani firmą Pok ani nie znamy Pani Sabiny Kokorniak. Pozdrawiamy Zespół East Service

Ktoś

Pok to jest firma pani Sabiny Kokorniak słynnego portalu baza firm i przedsiębiorców . Nie szła im sprzedaż wizytówek to teraz wzięli się za poka podają się za prawników a Ci ludzie nawet dobrze szkół nie pokończyli . . . . Nikt nie jest tam prawnikiem ani pani Anna Koch ani pani Katarzyna Śmigaj ani nikt inny !!!! !!Ludzie nie dajcie się na to nabierać !!!!!! Jak widać pani Sabina jest zbyt Łakoma i nie wie kiedy przestać wyłudzać pieniążki kombinuje na wszystkie sposoby :) Pozdrawiam całe Tm System Has Group Ten con i Best Agency ogólnie wszystkie firmy Pani Sabiny :) a no i oczywiście Pana Tobiasza który ten komentarz usunie :)

@Ktoś

Drogi Panie "KTOŚ" zaszła pomyłka nie jesteśmy ani firmą Pok ani nie znamy Pani Sabiny Kokorniak. Pozdrawimy Zespół East Service

kamila

East Service to Agencja Pracy,więc warunki i atmosfera zależą od tego do jakiej firmy Cię wysyłają :P No stawki na pewno są różne, mi przedstawiali dwie oferty pracy w Złotnikach. Zdecydowałam się na pakowanie i jak na razie jest ok, praca jak na produkcje dosyć lekka i tylko jedna zmiana, a na tym mi najbardziej zależało. Wkurzające są tylko niektóre ględzące kobiety, ale chyba wszędzie zawsze trafi się ktoś kogo mniej się lubi. Teraz chora jestem to tez nie robili problemu z wolnym, jak ostatnio pracowałam na produkcji to nawet chora chodziłam do pracy ;/

kamila

Ja tam zawsze czytam, co podpisuje. Dzisiaj podpisałam z nimi umowę i nie zauważyłam w umowe nic dziwnego. Seba co masz na mysli? Moze coś przeoczyłam?!

Ada

przez East Service jestem zatrudniona już pół roku, wypłata się nie spóźnia , warunki pracy dobre, ludzie też fajni więc nie ma na co narzekać. Ogólnie jestem zadowolona.

Hieronim

Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z East Service to jestem zadowolony. Jeszcze się nie zdarzyło żeby robili jakieś problemy. Wynagrodzenie zawsze na czas, personel sympatyczny :) Obecnie dzięki pomocy agencji pracuje na magazynie w Złotnikach , ekipa naprawdę jest w porządku, warunki pracy również. Z tego co słyszałem mają sporo atrakcyjnych ofert pracy.

zadowolony

ja pracuję na pakowaniu pod Poznaniem super praca fajna ekipa

Magda

Witam pracuje ktos w Poznaniu jako pakowacz na umowe o dzielo? Jak praca jestescie zadowoleni?

zadowolony

Pierwsze wrażenie super dzisiaj odpowiedziałem na ogłoszenie jutro idę do pracy zobaczymy jak będzie dalej

gość

Macio - idź i się przekonaj raczej nikt tutaj nie poda nazwy firmy w której pracuje przez agencję Ulik - 1. Nie kosztuje 2. Najczęściej zyskujesz pracę ....... 3. Agencja 4. Pewnie w zależności od klienta 5. jw.

Stąpający po ziemi
@gość

To nieścisłość mówić, że agencja nic nie kosztuje. KOSZTUJE. Tak na zdrowy rozum - Kto by robił coś za darmo? Agencje pracy to nie Fundacje (chociaż te też nie funkcjonują za darmo) KOSZTUJĄ. Sądzę, że miałeś na myśli to, że szukający pracy BEZPOŚREDNIO NIE PŁACI za usługi agencji. Płaci pośrednio - bezpośrednio agencji płaci pracodawca, ale potrąca to sobie z wynagrodzenia pracownika (w odniesieniu do pracownika, którego sam zatrudnia). Stąd się bierze wzrost wynagrodzenia po bezpośrednim zatrudnieniu. A dlaczego zwracam na to uwagę? - ktoś mógłby pomyśleć "Co za różnica?". Właśnie dlatego, że ta RÓŻNICA jest znacząca. Efektem postów czy innego rodzaju wypowiedzi w stylu jak wyżej jest powszechne rozumienie, że są jakieś rzeczy ZA DARMO. A jak ktoś za takie rzeczy domaga się wynagrodzenia nazywany jest ZŁODZIEJEM. NIE MA NIC ZA DARMO. Koniec końców ktoś zawsze płaci. PAMIĘTAJCIE O TYM.

gość

to pewnie zależy mi proponowali dwa stanowiska wybrałem mam 12 zł netto drugie było gorzej płatne. Dla mnie współpraca naprawdę ok

Miki

Nie chodzi o obsuwy czasowe tylko o to że jak każda agencja maja termin wypłat dla pracowników inny niż 10 każdego miesiąca,ja mam zawsze kasę zgodnie z umową 25 każdego miesiąca, kiedyś pracowałem przez inne agencje tam wypłaty były albo ostatniego albo 28 różnie bywa ja tam jestem zadowolony.

Kamil

Agencja bardzo w porządku. Przyzwoite wynagrodzenie i możliwość podjęcia pracy w firmach, w których wyzysk pracownika nie jest na pierwszym miejscu. Jedyny mankament to bardzo późny termin wypłaty. Pracując np. w październiku wypłatę dostaje się dopiero pod koniec listopada.

Zostaw merytoryczną opinię o East Service - Poznań