East Service

Poznań

Opinie o East Service

olo 2011-08-20 10:33:09
pracowałam przez tą firmę jakieś trzy miesiące w call center. Jest ok. :) polecam. z wynagrodzeniem nie ma problemów- przynajmniej u mnie.
Anonim 2011-10-15 11:29:19
Nie polecam !!!!!! ........
Blackbox 2012-05-23 15:58:10
Pracuje przez tą agencje już prawie rok czasu i w 100% mogę polecić!. Nie ma żadnych problemów z wypłatami a to ogromny plus no i p. (usunięte przez administratora) jest przemiła :P
eastservice 2012-12-24 10:00:16
UWAGA!

W związku z pojawieniem się w internecie FAŁSZYWYCH ogłoszeń sygnowanych nazwą naszej agencji i naszym logo, chcemy poinformować, że poniżej podane dane kontaktowe są JEDYNYMI, pod które należy przesyłać aplikacje.

Wszelkie ogłoszenia zawierające inne dane kontaktowe należy niezwłocznie zgłosić do nas lub do portalu, na którym się znalazły, jako nadużycie.

Przypominamy, że NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW, wszelkie prośby o przesłanie pieniędzy należy traktować jako próbę wyłudzenia.
anonim 2013-07-01 09:54:08
nie ma żadnych problemów z wypłatami, zawsze kasa na czas czego nie mogę powiedzieć o firmie w której pracuję za pośrednictwem ES inni którzy są bezpośrednio zatrudnieni mają duże opóźnienia ja zawsze mam pieniądze na czas
maciekk 2013-07-09 13:56:13
na jakim stanowisku i w jakiej firmie pracujesz? i czy umowę podpisałeś z firmą czy z East Service?
Uhhh 2013-07-12 20:36:17
Nie polecam pracy poprzez ich agencje przede wszystkim w Poznaniu. Jako konsultant telefoniczny!!!!
Friter 2013-07-18 11:39:59
A to niby dlaczego??
bhhbh 2013-12-28 15:12:25
a wiecie może gdzie najczęściej kierują do pracy z east service? czy mają określoną pulę firm, czy biorą też pod uwagę preferencje pracowników?
zainteresowany 2014-03-01 14:36:36
witam, odpowiedział ktoś na to ogłoszenie i był już na rozmowie? (usunięte przez administratora) Ktoś wie czego ten nowy projekt ma dotyczyć? Zdecydował się ktoś na tą pracę? z góry dzięki za odpowiedzi
zainteresowany 2014-03-01 14:37:58
na gumtree dodali ogłoszenie, wkleiłem link, ale nie wyświetla
Bart 2014-07-21 10:47:34
Super firma
początkowo zaczynałem w jednym z CC po miesiącu stwierdziłem że nie jest to dla mnie, bez problemu załatwili mi przeniesienie na produkcję gdzie już pracuję prawie 2 miesiące. Kasa na czas i możliwość wyboru zmiany
Kamil 2014-10-27 16:06:40
Agencja bardzo w porządku. Przyzwoite wynagrodzenie i możliwość podjęcia pracy w firmach, w których wyzysk pracownika nie jest na pierwszym miejscu. Jedyny mankament to bardzo późny termin wypłaty. Pracując np. w październiku wypłatę dostaje się dopiero pod koniec listopada.
Miki 2014-11-14 09:49:05
Nie chodzi o obsuwy czasowe tylko o to że jak każda agencja maja termin wypłat dla pracowników inny niż 10 każdego miesiąca,ja mam zawsze kasę zgodnie z umową 25 każdego miesiąca, kiedyś pracowałem przez inne agencje tam wypłaty były albo ostatniego albo 28 różnie bywa ja tam jestem zadowolony.
gość 2014-12-15 19:35:51
to pewnie zależy mi proponowali dwa stanowiska wybrałem mam 12 zł netto drugie było gorzej płatne. Dla mnie współpraca naprawdę ok
gość 2015-01-14 18:59:16
Macio - idź i się przekonaj raczej nikt tutaj nie poda nazwy firmy w której pracuje przez agencję
Ulik -
1. Nie kosztuje
2. Najczęściej zyskujesz pracę .......
3. Agencja
4. Pewnie w zależności od klienta
5. jw.
zadowolony 2015-02-24 19:27:03
Pierwsze wrażenie super dzisiaj odpowiedziałem na ogłoszenie jutro idę do pracy zobaczymy jak będzie dalej
Magda 2015-02-25 13:25:53
Witam pracuje ktos w Poznaniu jako pakowacz na umowe o dzielo? Jak praca jestescie zadowoleni?
zadowolony 2015-03-03 20:32:23
ja pracuję na pakowaniu pod Poznaniem super praca fajna ekipa
Hieronim 2015-04-03 16:04:07
Jeżeli chodzi o moje doświadczenie z East Service to jestem zadowolony. Jeszcze się nie zdarzyło żeby robili jakieś problemy. Wynagrodzenie zawsze na czas, personel sympatyczny :) Obecnie dzięki pomocy agencji pracuje na magazynie w Złotnikach , ekipa naprawdę jest w porządku, warunki pracy również. Z tego co słyszałem mają sporo atrakcyjnych ofert pracy.
Ada 2015-04-22 21:24:58
przez East Service jestem zatrudniona już pół roku, wypłata się nie spóźnia ,
warunki pracy dobre, ludzie też fajni więc nie ma na co narzekać. Ogólnie jestem zadowolona.
Stąpający po ziemi 2015-09-11 10:05:53
To nieścisłość mówić, że agencja nic nie kosztuje. KOSZTUJE. Tak na zdrowy rozum - Kto by robił coś za darmo? Agencje pracy to nie Fundacje (chociaż te też nie funkcjonują za darmo) KOSZTUJĄ.

Sądzę, że miałeś na myśli to, że szukający pracy BEZPOŚREDNIO NIE PŁACI za usługi agencji. Płaci pośrednio - bezpośrednio agencji płaci pracodawca, ale potrąca to sobie z wynagrodzenia pracownika (w odniesieniu do pracownika, którego sam zatrudnia). Stąd się bierze wzrost wynagrodzenia po bezpośrednim zatrudnieniu.

A dlaczego zwracam na to uwagę? - ktoś mógłby pomyśleć "Co za różnica?".

Właśnie dlatego, że ta RÓŻNICA jest znacząca. Efektem postów czy innego rodzaju wypowiedzi w stylu jak wyżej jest powszechne rozumienie, że są jakieś rzeczy ZA DARMO. A jak ktoś za takie rzeczy domaga się wynagrodzenia nazywany jest ZŁODZIEJEM.

NIE MA NIC ZA DARMO. Koniec końców ktoś zawsze płaci. PAMIĘTAJCIE O TYM.
seba 2015-09-24 11:35:13
takie agencje to czysty wyzysk ludzi mam nadzieje ze je ktos zlikwiduje
Pytajcie i czytajcie umowy oni potrzebuja murzynow do pracy a nie ludzi zastanow sie ponownie jesli bedziesz miec zamiar pracy u jakiegokolwiek agenta pracy
kamila 2015-09-24 13:22:45
Ja tam zawsze czytam, co podpisuje. Dzisiaj podpisałam z nimi umowę i nie zauważyłam w umowe nic dziwnego. Seba co masz na mysli? Moze coś przeoczyłam?!
kamila 2015-10-12 11:24:42
East Service to Agencja Pracy,więc warunki i atmosfera zależą od tego do jakiej firmy Cię wysyłają :P No stawki na pewno są różne, mi przedstawiali dwie oferty pracy w Złotnikach. Zdecydowałam się na pakowanie i jak na razie jest ok, praca jak na produkcje dosyć lekka i tylko jedna zmiana, a na tym mi najbardziej zależało. Wkurzające są tylko niektóre ględzące kobiety, ale chyba wszędzie zawsze trafi się ktoś kogo mniej się lubi. Teraz chora jestem to tez nie robili problemu z wolnym, jak ostatnio pracowałam na produkcji to nawet chora chodziłam do pracy ;/
Ktoś 2015-12-10 11:09:35
Pok to jest firma pani Sabiny Kokorniak słynnego portalu baza firm i przedsiębiorców . Nie szła im sprzedaż wizytówek to teraz wzięli się za poka podają się za prawników a Ci ludzie nawet dobrze szkół nie pokończyli . . . . Nikt nie jest tam prawnikiem ani pani Anna Koch ani pani Katarzyna Śmigaj ani nikt inny !!!! !!Ludzie nie dajcie się na to nabierać !!!!!! Jak widać pani Sabina jest zbyt Łakoma i nie wie kiedy przestać wyłudzać pieniążki kombinuje na wszystkie sposoby :) Pozdrawiam całe Tm System Has Group Ten con i Best Agency ogólnie wszystkie firmy Pani Sabiny :) a no i oczywiście Pana Tobiasza który ten komentarz usunie :)
East Service 2015-12-10 12:57:33
Drogi Panie "KTOŚ"
zaszła pomyłka nie jesteśmy ani firmą Pok ani nie znamy Pani Sabiny Kokorniak.
Pozdrawimy
Zespół East Service
East Service 2015-12-10 12:59:51
Drogi Panie "KTOŚ"
zaszła pomyłka nie jesteśmy ani firmą Pok ani nie znamy Pani Sabiny Kokorniak.
Pozdrawiamy
Zespół East Service
kk 2016-08-04 16:55:42
Nie polecam firmy East Service. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i otrzymałam odpowiedź, że zadzwonią do mnie z informacją nawet wtedy kiedy nie zostanę przyjęta. Musiałam sama zadzwonić i dowiedziałam się o odmowie. Rozmowa kwalifikacyjna była niepotrzebna i zajęła mi tylko niezbędny czas. Nie dowiedziałam się niczego nowego. Moje umiejętności nie były weryfikowane. Pytano tylko o to, co było napisane w CV. Strata czasu. Nie wiadomo w zasadzie na jakiej podstawie jedni zostali przyjęci do pracy, inni nie. Dno
jk 2016-08-04 17:02:32
Nie polecam
ola 2016-10-05 08:32:23
@vylsd raczej każda praca wymaga myślenia nawet ta przy pakowaniu czy wykładaniu towaru a stawka nie jest taka najgorsza bo jak płaca kołu 14 zł na godzinę to dla studenta jest ok
Zostaw swoją opinię o East Service - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie East Service