P.P.H. WObit E.K.J. Ober S.C.

Poznań

Opinie o P.P.H. WObit E.K.J. Ober S.C.

A mnie się tu dobrze pracuje i to wiele lat... Ludzie fajni i w większości zaangażowani, Szefostwo w porządku... nie prezesują tylko ciężko pracują, a to się ceni. Doszły fajne nowe osoby z wigorem, wiedzą i chęciami, znów można się czegoś nauczyć... Na dodatek robimy tu fajne rzeczy... Zarobki - cóż jak kto zasłuży. Ja polecam...

Psz

Marne zarobki, wymagana wielozadaniowość, niesłowność szefostwa NIE POLECAM!

ja

ale pierdoły... ktoś chyba nie może znaleźć pracy

profeo

Po wielu latach przepracowanych w tej firmie wiem już dlaczego rotacja pracowników jest tak znacząco wysoka.Nie ma co marzyć o rozwinięciu skrzydeł.Komunikacja z przełożonym ograniczona do absolutnie niezbędnego minimum. 100% kontrola na każdym kroku i absolutny brak zaufania do pracowników. Idealna osoba do pracy: szaraczek bez własnego zdania,bojący się odezwać i bezmyślnie wykonujący swoją pracę. Odnajdzie się tutaj niespełniony urzędnik, nauczyciel, handlarz ziemniakami lub ktoś niezdolny do pracy z powodu uzależnień. Wiedzieć taka osoba nie musi wiele. Stąd wynagrodzenie również nie będzie wysokie. Pomieszczenia biurowe, również po przeniesieniu do Dęborzyc nie są przystosowane do pracy koncepcyjnej.

Ja

Jak najdalej od tej firmy!

Zostaw opinię o P.P.H. WObit E.K.J. Ober S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. WObit E.K.J. Ober S.C.