P.P.H. WObit Witold Ober

Toruń

Opinie o P.P.H. WObit Witold Ober

Przemek

Ja Ciebie oświecę. Ludzie odchodzą, bo nie potraficie docenić pracowników. Płacicie grosze za to, że często pracują pod presją czasu, zostają po godzinach. Stąd taka rotacja. Jesteśmy w połowie 2017 roku, a odeszły od was już w tym roku 3 osoby. Ludzie pracują, żeby zarabiać, a jeżeli wynagrodzenie nie rośnie proporcjonalnie do ilości obowiązków (co często tłumaczycie jako rozwój), to trudno się dziwić, że od was odchodzą, bo trudno znaleźć w okolicy firmę, która płaci mniej za poszczególne stanowiska. Nie polecam firmy pod kątem podejścia pracodawcy do pracownika. Idea jest taka, żeby wycisnąć pracownika jak cytrynę, a jak będzie wolał jeść to do widzenia. Błędne koło.

e9

@profeo a aniby dlaczego mieliby uciekać twoim zdaniem? ja powiem szczerze powodów nie widzę więc może mnie zaskocz i oświeć w tym temacie? @sztyk może napisz co twoim zdaniem jest takiego wartościowego w tej firmie

profeo

Następni pracownicy uciekają z tego tonącego wraku?

ja
@profeo 17.07.2016 19:36
Następni pracownicy uciekają z tego tonącego wraku?

profeo zajmij się swoim życiem... nudne to już

profeo

Mewuto, o tej porze tak duża zawartość alkoholu we krwi? A może to nie alkohol lecz jakiś specyfik zmieniający kształt źrenic, a Ty jesteś wspólnikiem lub magazynierem.Tylko oni po imprezach między regałami są przepełnieni radością. Pozostali udają,gdyż są zmuszeni pracować w Wobicie z powodu niespełniania wymogów u innych pracodawców lub po prostu braku innych pracodawców w tym Dęborzyckim Psiajewie.

Kolego profeo - czy Ty jesteś z konkurencji? Duża rotacja pracowników?, kontrola na każdym kroku?, kiepskie pomieszczenia?.. i te epitety związane z pracownikami.. chyba jesteś bardzo sflustrowaną osobą. Nie jest idealnie, ale chyba nie pracowałeś w innych firmach.

profeo

Po wielu latach przepracowanych w tej frmie wiem już dlaczego rotacja pracowników jest tak znacząco wysoka. Nie ma co marzyć o rozwinięciu skrzydeł. Komunikacja z przełożonym ogrananiczona do absolutnie niezbędnego minimum. 100% kontrola na każdym kroku i absolutny brak zaufania do pracowników.Idealna osoba do pracy: szaraczek bez własnego zdania, bojący się odezwać i bezmyślnie wykonujący swoją pracę. Odnajdzie się tutaj niespełniony urzędnik, nauczyciel,handlarz ziemniakami lub ktoś niezdolny do pracy z powodu uzależnień. Wiedzieć taka osoba nie musi wiele. Stąd wynagrodzenie również nie będzie wysokie. Pomieszczenia biurowe, również po przeniesieniu do Dęborzyc nie są przystosowane do pracy koncepcyjnej.

praktykant

W firmie tej miałem okazję praktykować. Parktyki nie były płatne, ale za to bardzo cenne. Można się wiele nauczyć a i przy okazji jakiś projekt ukończyć. Byłem też włączany do pracy stałych pracowników, aby się przyglądac, ale również dorzucić 2 grosze. Jako praktykant byłem bardzo dobrze traktowany i w ogóle nie czułem, że nie jestem stałym pracownikiem. Bardzo mile wspominam czas spędzony w firmie WObit i z pewnością złożę swoje CV po ukończeniu studiów.

anionimus

Fajna rodzinna firma. Bez kłótni, z szacunkiem do człowieka. Można się wiele nauczyć. Odpadają jedynie Ci co nie umieją współpracować lub nie grzeszą uczciwością.Bez [usunięte przez moderatora] człowieka. Jak w każdej firmie coś pewnie do poprawy, ale w końcu po to wszyscy pracujemy ;-)

Zostaw opinię o P.P.H. WObit Witold Ober - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. WObit Witold Ober