P.P.H. WObit Witold Ober

Opinie o P.P.H. WObit Witold Ober

Julia

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? Możecie podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? @bąk, możesz doprecyzować swoją wypowiedź? Nie jest ona powszechnie zrozumiała dla użytkowników forum. Będziemy wdzięczni jeśli powiesz nam coś więcej na ten temat.

bąk
@Julia 16.07.2018 14:58

Oczywiście doprecyzuję - firma P.P.H. WObit Witold Ober nie istnieje.

Czy są jakieś zmiany w P.P.H. WObit Witold Ober? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

@Administrator 23.02.2018 15:12

Elastycznych godzin pracy nie ma. Ale nie ma też problemu by wziąć wolne, wyjść wcześniej, przyjść później, itp.

bąk
@Administrator 23.02.2018 15:12

są istotne zmiany - nie istniej

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Toruń.

Szukasz pracy?

Przemek

Ja Ciebie oświecę. Ludzie odchodzą, bo nie potraficie docenić pracowników. Płacicie grosze za to, że często pracują pod presją czasu, zostają po godzinach. Stąd taka rotacja. Jesteśmy w połowie 2017 roku, a odeszły od was już w tym roku 3 osoby. Ludzie pracują, żeby zarabiać, a jeżeli wynagrodzenie nie rośnie proporcjonalnie do ilości obowiązków (co często tłumaczycie jako rozwój), to trudno się dziwić, że od was odchodzą, bo trudno znaleźć w okolicy firmę, która płaci mniej za poszczególne stanowiska. Nie polecam firmy pod kątem podejścia pracodawcy do pracownika. Idea jest taka, żeby wycisnąć pracownika jak cytrynę, a jak będzie wolał jeść to do widzenia. Błędne koło.

e9

@profeo a aniby dlaczego mieliby uciekać twoim zdaniem? ja powiem szczerze powodów nie widzę więc może mnie zaskocz i oświeć w tym temacie? @sztyk może napisz co twoim zdaniem jest takiego wartościowego w tej firmie

profeo

Następni pracownicy uciekają z tego tonącego wraku?

ja
@profeo 17.07.2016 19:36

profeo zajmij się swoim życiem... nudne to już

profeo

Mewuto, o tej porze tak duża zawartość alkoholu we krwi? A może to nie alkohol lecz jakiś specyfik zmieniający kształt źrenic, a Ty jesteś wspólnikiem lub magazynierem.Tylko oni po imprezach między regałami są przepełnieni radością. Pozostali udają,gdyż są zmuszeni pracować w Wobicie z powodu niespełniania wymogów u innych pracodawców lub po prostu braku innych pracodawców w tym Dęborzyckim Psiajewie.

Kolego profeo - czy Ty jesteś z konkurencji? Duża rotacja pracowników?, kontrola na każdym kroku?, kiepskie pomieszczenia?.. i te epitety związane z pracownikami.. chyba jesteś bardzo sflustrowaną osobą. Nie jest idealnie, ale chyba nie pracowałeś w innych firmach.

profeo

Po wielu latach przepracowanych w tej frmie wiem już dlaczego rotacja pracowników jest tak znacząco wysoka. Nie ma co marzyć o rozwinięciu skrzydeł. Komunikacja z przełożonym ogrananiczona do absolutnie niezbędnego minimum. 100% kontrola na każdym kroku i absolutny brak zaufania do pracowników.Idealna osoba do pracy: szaraczek bez własnego zdania, bojący się odezwać i bezmyślnie wykonujący swoją pracę. Odnajdzie się tutaj niespełniony urzędnik, nauczyciel,handlarz ziemniakami lub ktoś niezdolny do pracy z powodu uzależnień. Wiedzieć taka osoba nie musi wiele. Stąd wynagrodzenie również nie będzie wysokie. Pomieszczenia biurowe, również po przeniesieniu do Dęborzyc nie są przystosowane do pracy koncepcyjnej.

praktykant

W firmie tej miałem okazję praktykować. Parktyki nie były płatne, ale za to bardzo cenne. Można się wiele nauczyć a i przy okazji jakiś projekt ukończyć. Byłem też włączany do pracy stałych pracowników, aby się przyglądac, ale również dorzucić 2 grosze. Jako praktykant byłem bardzo dobrze traktowany i w ogóle nie czułem, że nie jestem stałym pracownikiem. Bardzo mile wspominam czas spędzony w firmie WObit i z pewnością złożę swoje CV po ukończeniu studiów.

anionimus

Fajna rodzinna firma. Bez kłótni, z szacunkiem do człowieka. Można się wiele nauczyć. Odpadają jedynie Ci co nie umieją współpracować lub nie grzeszą uczciwością.Bez [usunięte przez moderatora] człowieka. Jak w każdej firmie coś pewnie do poprawy, ale w końcu po to wszyscy pracujemy ;-)

Zostaw opinię o P.P.H. WObit Witold Ober - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. WObit Witold Ober