PayU S.A

Poznań

Opinie o PayU S.A

Maniek76

Do biura w Warszawie. Zaaplikowałem na jedno chyba z wyższych stanowisk na EMEA Leada itd. zadzwoniła do mnie pani z Poznania, że w Q22 chcą się spotkać - biuro bardzo ładne i nowoczesne naprawdę. Po rozmowie z jakimś człeniem od nich mieli się odezwać w obydwu przypadkach. Do dzisiaj nie otrzymałem maila zwrotnego - napisałem do tej pani z HR ale nawet wtedy nie odpisała więc poszanowanie kandydata na zerwoym poziomie. Roboty nie dostałem i nawet nie wiem dlaczego, może za dużo kasy chciałem bo 12k brutto jak na warszawę to chyba nie było bardzo dużo.

Idaho7905
@Maniek76 19.06.2017, 10:08

Cześć, Aplikowałem na to samo stanowisko. Po dwóch rozmowach dostałem case study, nad którym pracowałem prawie 3 dni. Dotyczył on procesu zakupów , z tego co zauważyłem ich model referencyjny był bardzo ubogi, żeby nie powiedzieć prymitywny. Koniec końców wysłałem im poukładaną propozycję planu audytu, który zawierał szereg ryzyk nieujętych w ich modelu a który by znacznie wzbogacił ich operacje. [1] Dowiedziałem się, że case study nie będzie ze mną omawiany. Biorąc pod uwagę moje dotychczasowe, szerokie doświadczenie jest to ewenement. Gdyż na kolejnej rozmowie omawia się case study, omawiając plusy i minusy jak i optymalne podejście biorąc pod uwagę warunki jak i aktualną sytuację. [2] Pani z HR pomimo maila żebym uzbroił się w chwilę cierpliwości (do końca tygodnia) nie udzieliła mi odpowiedzi, jak i nie oddzwoniła; zadzwoniłem raz z follow up. [3] Z moich informacji wynika, że stanowisko nie zostało nigdy obsadzone. [4] Wygląda mi na to, że rekrutacja była sztuczna, żeby uzyskać wiedzę od kandydatów, a potem ją wdrożyć.... żenada. [5] Napiszę do prezesa spółki o praktykach. Mam nadzieję że nie wykorzystają mojej pracy, inaczej sptkam się w sądzie dot. kradzieży własności intelektulanej. Pozdrawiam i unikajcie ich.

wiki

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma :-). PayU to bardzo dobry pracodawca dla bardzo dobrych i oddanych pracowników. Profesjonalizm kierownictwa niższego szczebla jest na bardzo wysokim poziomie etycznym i merytorycznym. Stety lub niestety, PayU to globalna firma, która operuje w 15+ krajach. Kierownictwo wyższego szczebla postrzega polski oddział jako część globalnej strategii rozwoju. Stąd też decyzje, które mogą się nie wszystkim podobać. Wiadomo, ludzie generalnie szukają pracodawcy, który bez względu na rezultaty ich wysłucha, pocieszy, da premie i podwyżkę... w PayU trzeba sobie na podwyżkę zasłużyć... uczciwą pracą w ramach 8 godzinnego dnia pracy. Najlepszym dowodem na jakość pracodawcy jest bardzo mała rotacja pracowników.

ruda

atmosfera taka ciężka, że trzeba powietrze kroić, niepolecam i współczuje wszystkim, ktorzy muszą się tam męczyc

karolek
użytkownik zarejestrowany

A wiadomo jaka teraz panuje atmosfera u nich? Dzięki

Wiesz o firmie PayU S.A coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o PayU S.A - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PayU S.A