Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Karol H

Lepiej napisz ile tobie płacą za te propagandowe brednie i kto

Nmby

jest spora grupa sv która ma wyższe wykształcenie

zero wartosci

Nmby

trzeba byc debilem pytać sie o opinie jakiekolwiek na tej stronie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Ela.

Hejka chciałabym dostać się na Lakiernie do Faurencii 2. Jaka zmiana najlepsza? I co myślicie o kierownikach? Dzięki.

Riki montana
@Ela.

To są przyjęcia ? to chyba jakaś manipulacja lub jesteś ograniczona umysłowo .A co do kierowników to (usunięte przez administratora) bez jakichkolwiek ambicji byle było na solarium i starczyło na dobry makijaż .Najgorszy policealny bez ogłady nałogowy (usunięte przez administratora) kierownik zm b ????

@Ela.

Na lakiernie?? Po pierwsze nie ma przyjęć a jak chcesz sie otruc w tym smrodzie a druga sprawa kierownicy to masakra jeden wyleciał a kierowniczka to jakaś porażka na manekina powinna isc ciekawe jak dostała awans na SV bo nie inteligencją ani elokwencja ten zaklad to juz spadl na psy bo takich ludzi obsadza niech sobie usta popraw blac bo nie zrobi oi trzeba pala jedna .

@Ela.

Witam najlepsza to zm. C a jak chodzi o kierownikow to najlepszy to byly sv pan (usunięte przez administratora)nie można nic złego powiedzieć o sv panu (usunięte przez administratora). Sv wzorowi to oni.

Scheuren
@XYZ

Dodam jeszcze Panią Wiesławę:)) super mi się pracowało pod jej kierownictwem, niestety późniejsza zmiana na Panią Katarzynę poskutkowała tym, że nie przedłużyłam umowy.

Aaa
@XYZ

zgadzam sie że Sv B.K i P.K są jednymi z lepszych osób zarządzającymi zespołem w tej firmie, byłam juz w tej firmie pod rożnymi sv ale z pewnoscia moge powiedziec ze najlepiej mi sie współpracowało z tymi dwoma, elokwentni, znajacy sie na procesie, umieja porozmawiac z ludzmi i ich wysluchac i zrozumiec, nigdy nie bylo problemów z wypłatami, zawsze wiadomy cel i wymagania, ludzie ktorzy potrafią sie postawic za i obok pracownika, SUPER !!!!

@Aaa

Tak też tak uważam tak jak wyżej napisane wzorowi kierownicy B.K i P.K ZM C

Ona

Są zatrudnienia ????????

Hkhj

biuro i produkcja ludzie tacy sami brak myślenia

Osoby, ktore wydaja tu opinie o innych widać wcale tez nie grzeszą inteligencją :D hehe chyba jedne i te same to wszystko piszą ale cóż niektorym tylko tyle zostaję...

Wiesiek

To postu nizej to taki kierownik powinien byc zdegradowany do operatora i pracowac na produkcji i sprawa zalatwiona i nie ma co się uzalac.

@Wiesiek

O jakim kierowniku mowa?

Tom

To prawda a najlepiej żeby Pan Dyrektor Missa przyjzal się tak połowę zmiany na te osobę i wtedy by ocenił jak ta osoba pracuje i co robi już nie przez osiem godzin ale i tak warto by bylo zeby przejzec na oczy kogo obsadzaja na takie stanowisko to normalnie żenada i kpina

To jest prawda zero zainteresowania pracownikiem tylko na fajeczke na palarnie co godzinę i czy to jest kierownik? Takich ludzi nie powinno sie obsadzac na kierownikow bardzo pozytywny plus dla Pana Dyrektora Missy

Zjawa

Dyrektorze nie nagane dać a zwolnić tę palaczke bo to wredna arogancka osoba ,która już dawno nie powinna tam pracować

To jest chore bo chcą celu i ilosci a Ukrainiec idzie sobie na palarnie i opuszcza stanowisko pracy na 15 minut a w tym momencue Gl powinien stanąć za niego skoro na to pozwala ale on woli z SV na palarni siedzieć to się w głowie nie miesci. Zachowanie niektórych SV to żenada jak prymitywy i tylko gnojuwa z gęby leci powinni wszystkich pozwalniac. Nic nie potrafią załatwić gamonie i wodorosty. Won

AB

Firma ludziom daje nakazy pracy w piatki za wolne to kpina.

XYZ

To pracownicy produkcji ( operatorzy ) maja wieksze i lepsze wyksztalcenie niz ludzie z biura hahah

Dżizus
@XYZ

Racja tylko dobre wylizanie (usunięte przez administratora) sprawia że pniesz się w góre ,ale to dla ograniczonych i karierowiczów jest spoko bo normalny człowiek brzydzi się takim łajnem

Carlosito

Witam, mam pytanie, a ile zarabiają elektrycy czy też panowie z utrzymania ruchu, fabryki. Z tego co mi wiadomo to sporo dostają a mało robią. Tak jak co niektórzy z kierowników. Pensje na produkcji są ogólnie znane i są na podobnym poziomie. Nie patrzę na nowych pracowników bo oni podstawę z marszu dostają większą niż pracownik po 7-8 latach pracy. To jest niestety przykre ale prawdziwe. Może firma by pomyślała o stażowym dla pracowników.

@Carlosito

Przyjdź kolego na utrzymanie ruchu to zobaczysz czy faktycznie tak mało się robi

Weronika
@Benek

Rozumiem, że jesteś zatrudniony w Faurecii. Długo już pracujesz w tej firmie? Czy według Ciebie otrzymywane zarobki są adekwatne do wykonywanych obowiązków? Fajnie byłoby, gdybyś napisał coś więcej ze swojej strony o pracy w tym miejscu. Polecałbyś aplikować do niej?

Jack
@Carlosito

Witam Chciałbym uzyskać odszkodowanie od tej firmy za nadgodziny które są nie wypacane parowałem w logistyce ( najgorsze moje doświadczenie ) poszukuję ludzi którzy tu pracowali aby wytoczyć proces tej firmie zawiadomi odpowiednie instytucje być może macie nagrania komórką jak traktują managerowie proszę udostępnijcie mi na emial lub proszę o kanał na (usunięte przez administratora) Interesuje mnie również rejsetrowanie pracy elektroniczne w jaki sposób można go zobaczyć czy jest rejestracja video kto kiedy przyszedł i wyszedł z pracy proszę udostępnić pozdrawiam

Hejterek
@Benek

Nie kolego swoje wiem banda nierobów obiboków i degeneratów i tyle baju baju będziem w raju

@Hejterek

W takim razie zapraszam sprawdzić swoje umiejętności w tej "bandzie obiboków". Z pewnością wszyscy mają większą wiedzę od Ciebie i nie bez powodu zarabiają więcej niż pracownicy produkcyjne. Przyjdz - z chęcią zweryfikuje twoja wiedze.

Stefan
@Benek

Pracujesz aktualnie w tej firmie? Po Twojej wypowiedzi mogę przypuszczać, że tak, jednak wolę ostatecznie się upewnić. Gdybyś tam pracował, to miałbym do Ciebie pytanie.

Ruda
@Benek

Robi się bardzo dużo, szczególnie siedząc na palarni całą zmianę.

@Ruda

Taka praca. Pozdrawiam ciepło.

Operator

Widzę że coraz wiecej negatywnych wpisów na temat zakladu i wychodzi na to że to prawda bo jesli bylo by ok to nikt by takich negatywow nie wpisywał.

ZM

Witam wszystkich. Najgorszy zakład a kierownicy to jakaś porażka do szkoły ich wysłać . Dyrektor to nie wiem gdzie ma oczy ze zgadza sie na obsadzanie stanowisk takimi ludzmi. Widać że większość ma racje sądząc po wpisach. Wstyd!!!!!

K.O

Pracy jest duzo i z lepszymi zarobkami tylko trzeba umiec poszukac i byc bardziej doinformowany. Nawet w Biedronce i Lidlu wiecej zarabiaja????????????. A ty chyba jestes z kosmosy to wez zejc na ziemie i nie pisz takich bzdur ze gdzie wiecej zarobusz???

Operator

Najlepiej winę za wynagrodzenie zwalić na SV I GL . Przecież wasze 20% trafią właśnie na ich konta . Wy zapierniczacie a oni pławią się w luksusach ... Co za płytkie i bezsensowne komentarze . Robiąc takie (usunięte przez administratora) z własnej firmy przyczynicie się do zmniejszenia zainteresowania zatrudnieniem nowych osób tym samym zostaniecie w takich składach w jakich pracujecie ....

Mjoo
@Operator

Jakiej własnej firmy?? Teraz tam już tylko desperaci mogą przyjść do pracy bo nikt kto jest rozsądny tam nawet nie zajrzy

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia