Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Siwy

Faurecia Gorzów 2 Praca bardzo fajna spoko atmosfera zarobki trochę małe ale jak na Gorzów może być Polecam lakiernia bardzo fajna kierowniczka Edyta

mental break
@Siwy

Czasem nie ta czarna z jedynki?

Kutonapletes

Trzeba było włączyć alarm na hali i awaryjnie zatrzymać maszyny, a nie czekać na kadrę zarządzającą. W sytuacji uzasadnionej każdy pracownik ma do tego prawo.

Iwo

A czy ktoś się orientuje jak czy przyjmują do faureci i czy przez firmę czy tylko agencja??

Patryk

Już zgłupiałem . To jak w końcu z tą pracą , z zarobkami itp . Chcę tam iść a po wpisach nie wiem co teraz robić . Jedni są zadowoleni inni nie . Trochę się obawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Scheuren

Z co mi wiadomo nie żadnej rady pracowniczej

PAN

Mam pytanie czy na zakładzie istnieje jakaś rada pracowników ? Proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Brajanek Faurecian z dwójki

Cześć, nie wiem jak jest w hali na jedynce (stara Faurecia) ale dwójeczkę poznałem całkiem dobrze. Na podwyżki nie ma co liczyć bo już były. Fajnie, że firma daje możliwość początkującym wziąć staż i zdobyć doświadczenie i na tym kończą się ich zalety. Jeśli chcesz zarobić na produkcji przyzwoicie to musisz poświęcić tej firmie całe życie. Najpierw zasuwasz sześć dni na pierwszą zmianę by w niedziele zaczynać nocki. Po prostu super. Firma funkcjonuje wewnętrznie jak typowe korpo. Jako człowiek się nie liczysz także trzeba się tam pilnować. Spychologia funkcjonuje tam doskonale. Głównym problemem firmy jest to, że managerowie boją się o swoje stołki więc nie zatrudniają dobrych kandydatów na dane stanowisko. Zamiast tego wolą wziąć jakiegoś nowicjusza byle tylko wykonał robotę. Jak zwykle coś spartoli i potem ludzie w hali muszą się przez to męczyć. Także jak masz kandydować na stanowisko i wymagają języków nie masz co się obawiać, że jest on niezbędny. Niewielu tam mówi dobrze po angielsku, o niemieckim nie ma co wspominać (może ze trzy osoby go znają na poziomie dobrym). I najważniejsze, nie ma co tam liczyć na pomoc z góry. Najlepiej jak tam jesteś to się nie przejmować i pilnować swoich spraw. Tam nie lubią ludzi, którzy sprawiają (w ich ocenie) problemy. Firma się rozwija super. Ostatnio wymieniono wszystkie służbówki kierownictwu na nowe i przy okazji pozbyli się samochodów, które służą na wyjazdy na miasto. Widać postępy. Poza tym, zakład jest całkowicie nieprzystosowany do swoich zadań. Napakowali do niego pełno projektów, magazyn jest za mały a logistyka nie daje rady.

@Brajanek Faurecian z dwójki

Piszesz, że "Głównym problemem firmy jest to, że managerowie boją się o swoje stołki więc nie zatrudniają dobrych kandydatów na dane stanowisko". Całkowicie się z tym zgadzam. Byłem kiedyś na rozmowie w tej firmie i zadali mi pytanie po niemiecku, które sam sobie dokończyłem i na nie odpowiedziałem. Ale w końcu ktoś tych "tanich managerów" wybiera na szefów. Przez takie zarządzanie nikt normalby

Nimva

Nie polecam, tak jak czytałam wcześniejszy opis menadzerowie wola zatrudniać mniej ogarnięte osoby bo boją się o swoje stołki.. A przez to cała linia cierpi. Linia nie jest ważna, pracownik nie jest ważny, najważniejsza jest zielona tablica na F2 przynajmniej. Od ostatnich 2 miesiącach jest problem z wypłatami, co miesiąc trzeba pisać na to reklamację, najlepiej polować wszystkiego i wszystko zapisywać. Wszystko co jest nie zgodne najlepiej robić zdj bo nikt ci nie uwierzy. Jeśli maszyna nie działa i pokazuje błędy każą ci robić twoim telefonem zdj, mimo iż aparat firmowy jest w kadrach, musisz się o niego doprosic. Nie polecam

Witam mam pytanie, jakies opinie o pianowaniu volvo gorzów 2 zmiana B

Karolowy

Nie polecam. Nie szanują pracownika. Cele z kosmosu a to i tak za mało. Trzeba dac z siebie 200% . a i tak kasa nie wielka. Pracując na 3 zmiany wypłata śmieszna. Na dodatek postoje a pracy nie ma. Bezpłatne urlopy. Kierownictwo pilnuje swojej (usunięte przez administratora) Ty jestes nikim ! Masz zapier......

@Karolowy

Rozumiem, że w takim razie cele / targety są trudne do osiągnięcia w Faurecia. Czy mógłbyś powiedzieć, jeśli oczywiście możesz, na jaki poziom zarobków może liczyć osoba zaczynająca swoją pracę w tym miejscu? To pewnie dość ważne dla ludzi, którzy szukają pracy.

wuwu

Dlaczego Faurecia 1 w ogóle nie funkcjonuje w internecie. Czy to "słup"? czyj? A tym bardziej, że MUSZĘ akceptować regulamin Furecji? Akceptuję ale pod przymusem bo muszę upublicznić ten wpis.

Olaf

Witam ,co się dzieje w tej Faurecii produkują buble ponieważ kadra pracownicza nie wykfalifikowana. Mondrzy ludzie rzucają ten harmider.

@Olaf

Czy Ty również byłeś zatrudniony w Faurecii, ale zrezygnowałeś już z pracy w tym miejscu, czy piszesz z pozycji obserwatora? Jeśli pracowałeś w Faurecii, to napisz proszę coś więcej o relacjach panujących na linii pracodawca - pracownik. Mogę liczyć na jakieś szczegóły?

Operator

Cóż jaka pani kierownik taka malarnia gorzów 1 narobili gapliderów kierownikami to wychodzą ich rządy a panie kierowniczki wszystko rozpierdalają to samo co na mercedesie Panowie Dyrektorzy otwórzcie w końcu oczy !!!

@Operator

@Operator, bardzo proszę o wypowiadanie się w rzeczowym i przede wszystkim kulturalnym tonie. Jeśli macie, zarówno Ty, jak i inni pracownicy, jakieś uwagi czy zastrzeżenia co do pracy/zachowania innych osób, to może warto zgłosić to w odpowiednie miejsce w Faurecia?

Damian

Malarnia gorzow 1... ludzie odchodzą masowo już z tego co słyszałam

Damian
@Damian

Słyszałem"

Miusician

Ja mam pytanie do ludzi którzy tam pracowali . Czy trzeba ściągać kolczyki . ? Bo mam 2 których nie chciałabym ściągać . Byłabym wdzięczna za odpowiedz.

kropka

nie trzeba

Miusician
@Miusician

A na szkoleniu mówili że trzeba

Faurecjanka
@Miusician

Jakie kolczyki? Wiszące dłuższe?

Faurecjanka
@Miusician

Moim zdaniem nie powinnaś ich nosić do pracy jeśli te kolczyki są długie. Zawsze jest ryzyko, że gdzieś zahaczysz, a tam dużo jest maszyn i różnych urządzeń, no i BHP mogłoby się to nie spodobać ...

@Miusician

@Miusician, myślę, że o takie kwestie najlepiej dopytać już bezpośrednio w firmie, bo zależy to najpewniej od tego, jak duże są kolczyki, gdzie umiejscowione, czy będą przeszkadzać w pracy i tak dalej. Wygląda na to, że jesteś zainteresowana pracą w Faurecia. Aplikowałaś już?

Zaciekawiony

Faurecia 2, lakiernia,zmiana B bardzo fajni ludzie, spoko projekt, zarobki spoko, mozliwosc dorobienia w soboty

Info
@Zaciekawiony

Na Faurecii 1 lakiernia ponoć to koszmar jakiś jest z tego co mówią

Kolo
@Zaciekawiony

Jak będzie normalna podstawa to ludzie zaczną normalnie pracować,nie będzie braków personalnych, nie trzeba będzie pracować w soboty,a dopchać się na wakat do F1 czy F2 będzie bardzo ciężko.

@Info

Na faureci 1 nie robilem ale na dwojce robie i jest spoko

@Kolo

Każdy zaczyna od najniższej krajowej w agencji, jak przechodzisz na firme to dostajesz wiecej, a takie realia są ze taką kwote dostajesz praktycznie wszedzie, a naprawde praca nie jest zła , chodz rzeczywiście kasy mogłobyc troche wiecej

Niepolecam
@Info

@Info Pracowałam tam. Jest ogromny (usunięte przez administratora) i nieład

Weronika

@Wsciekły, nie jestem pewna, co masz dokładnie na myśli mówiąc o tym, że wypłata się nie zgadza. Czy wszelkie stawki + inne rzeczy składające się na wynagrodzenie, nie są zapisane w podpisywanej przez Ciebie i przez pracodawcę, umowie? Jeśli masz jakieś wątpliwości to może warto wyjaśnić to z odpowiednim działem w firmie.

Weronika

@Www, bardzo proszę o nieużywanie na forum imion, nazwisk, czy też innych danych osobowych (na przykład pseudonimów, jeśli mogą wskazywać na konkretną osobę) - takie dane podlegają ochronie i nie powinny pojawiać się w tym miejscu. Inne osoby również proszę o przestrzeganie tego! Aktywnie wypowiadasz się na forum, rozumiem więc, że jesteś pracownikiem Faurecii? @Zaciekawiony, krótka, ale rzeczowa opinia - dziękuję! Jak wygląda kwestia benefitów socjalnych w Faurecii?

Ciekawa
@Weronika

A dlaczego nie usuwacie imion i nazwisk?W jednej wypowiedzi usuneliscie część a nazwiska zostały, czy to jest przez przypadek czy brak dobrej woli. NIE PODOBA MI SIE TO.

Buhhahaha

Chyba komuś, coś ściska z żalu. Jeżeli ktoś zasłużył na ściągnięcie z gl to tak bywa, ale za to ma bardzo bujną wyobraźnie i może bajki pisać . Pani M.K wkoncu zrobiła porządek z nierobami gapliderami ! Wiec brawo dla niej . A jeżeli chodzi o K.G to ciagle uśmiechnięta dziewczyna , zawsze skora do pomocy, wiec nie wyglada mi na terrorystke . Haha .

Ciekawa

Dlaczego administrator usunął część wypowiedzi a nazwiska zostawil?

Pani Ewelina ma dar do tworzenia dobrego wrażenia wokół swojej osoby ale to tylko pozory. Nie znam osoby, która by się na to nie nabrała. Została zdjęta z funkcji GL - bez przyczyny nic się nie dzieje. Bo skoro nie potrafi współpracować i zostawia nie do końca doświadczonych operatorów samopas, bez upewnienia się, że sobie poradzą, no to nie dziwmy się później, że wychodzą z tego same nieprzyjemne konfrontacje. Źle jej nie życzę ale przyda jej się trochę pokory.

Sylwia

Hmmm widzę, że ,, OSOBY ,, , które opisują inne z imienia same się boją podpisać swoim. Haha żal mi was brak życia osobistego przeradza się w interesowanie życiem innych. Mam niezły ubaw jak to czytam. Nie znam żadnej z tych osób, ale zauważyłam postronnie , że,, Www" to chyba największy tu zamęt wprowadza. Pozdrawiam

Sylwia

Tu też brak życia prywatnego, ale za to duże zaintersowanie innymi

@Sylwia

Jesteś pewna, że nie znasz żadnej z tych osób? Co to zmieni jeśli ktoś wpisze swoje imię? Opinia stanie się bardziej prawdziwa? Żeby to jeszcze była opinia tylko jednej osoby... ale trochę za dużo ludzi by wtedy kłamało. A co do Kaji - kojarzę ją z widzenia ale akurat nie znam dobrze więc na pewno nie potwierdzam tego, że "terroryzuje" ludzi jak to ktoś już opisał wyżej. Ale wydaje mi się, że ktoś przesadza z tym określeniem, bo często widzę jak jest uśmiechnięta, żartuje...

@.

Niestety nie znam, a nawet jeśli bym znała to nie interesowały by mnie aż tak bardzo jak was. W życiu są ważniejsze rzeczy niż wytykanie komuś ich błędów publicznie. Być może niektóre osoby wolą takie rozwiązania. Tak jak napisałam mam ubaw czytając te wpisy! Ale cóż są różni ludzie. Każdy ma prawo wypowiedzi. Używanie słów ,, terroryzuje to chyba dość mocne określenie. Uważam , że jeżeli komuś coś nie odpowiada, to sam decyduje o swoim losie :).

Bbb

Jak si się nieprawdziwa to Tak jest WWW

Ok

Ludzie czy już was całkiem (usunięte przez administratora) dziewczyna jest narmalna a wy ją tak o oczerniacie

I.

Widać że to nie Polak pisał. Chyba że totalny analfabeta.

Nina

Witam, Patrząc na wypowiedzi niektórych osób uważam że nie rozumieją co sie do nich mówi z tąd te negatywne komentarze. Prościej jest się wypowiedzieć na forum anonimowo. Tylko zapominacie że w sieci nikt nie jest anonimowy i gdyby te osoby(wymienione z imienia i nazwiska) się uparly to moglibyście sporo kłopotów. Ale myślę że ich mądrość jest ponad tym. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia