Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

czy wypowie się ktoś o pracy na wtryskarkach i ludziach na nim ? Gw1

PANCZER
@Michal

jest (usunięte przez administratora) jebiesz jak beduin przy 50 stopniach a uwiazany jestes jak kundel.tylko logistyka i widlak.nic innego lepszego w tym kolchozie sie nie trafi.mowie o zwyklym robolu

obcy
@PANCZER

Jestem na wtryskarkach w sumie na ur ale ogólnie uważam,że nie jest źle. jak robisz swoje to nikt się nie przypier...Wiadomo nie każdemu dogodzi i nie zawsze i wszędzie jest dobrze. Pracuje tu krótko , ale porównując tu ludzi i pracujących w innych wielu firm w których już pracowałem naprawdę wydaje się być ok.Jak się jest ok to inni starają się być ok. Warto spróbować , to nic nie kosztuje. Sam miałem co do tej firmy bardzo mieszane uczucia.

John
@obcy

UR to ma zawsze lajt i fajne pieniądze,a na liniach traktują ludzi jak niewolników za minimalną. Ukraińcy mają lepiej od Nas,bo mało robią i w dodatku mają sporo dodatków,o których się nie dowiesz,bo byś się lekko wku......... na panujący tam bałagan systemowy.

Weronika

@Piotr, co dokładnie masz na myśli, wspominając w swoim poście o podwyżkach? Jak, oprócz tego oceniłbyś swoje zatrudnienie w Faurecia? Wypowiedziałbyś się w tych kwestiach? Te informacje będą ważne dla tych osób, które szukają informacji o tej firmie przed ewentualnym aplikowaniem do niej.

@Weronika

Co do podwyżki to już są skutki w zakładzie (ludzie uciekają) ,nie widzę tej firmy w przyszłości.Dobrze to było teraz jest tylko gorzej.

Brawo Dyrektor personalny ,po pana podwyżkach będziecie sami pracować bo ludzie już się zwalniają i zostaniecie w czarnej d....e. PS. ZADOWOLENI

Co do podwyżki to parodia ,ale najgorsze to jest że na stanowiskach kierowniczych są osoby które nie mają pojęcia co do pracy są zieloni( papier to nie wszystko) i pracownicy się zwalniają.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
magda

Za nienapisanie wniosków racjonalizatorskich (4 na miesiąc) kierownictwo zabiera 4% premii.Jest to jawna kradzież.Wymaga się tego od zwykłych pracowników fizycznych.Może należałoby za to karać inżynierów. Nie praktykuje się tego w innych faureciach w Polsce.Pewnie jest to wymysł gorzowskiej dyrekcji,przecież można ściągnąć parę złotych z roboli,z których większość i tak wniosków nie napisze.Ciekawe czy główny zarząd faurecii wie o tym.

oj ludzie
@magda

A czy zdaje sobie Pani sprawę z tego, że premia jest za dodatkowe zaangażowanie, a nie należy się "z urzędu"? Ludzie, przyzwyczailiście się, że wszystko się Wam należy,a tak nie jest. Premia jest nieobowiązkowa i jak kierownik zechce to ją obetnie do 0%.

Rafał
@oj ludzie

To pokaż mi jaki cokolwiek zakład w Polsce Tak duzy, gdzie ludzie by pracowali za 1500 zł na rękę bo tak wyjdzie bez premii , hah nikt by tu wtedy nie pracował , więc tak ta premia jest obowiązkowa!

@Rafał

Nie jest obowiązkowa:) O czym świadczy jej nazwa "uznaniowa" czyli to zależy głównie od Twojego zaangażowania, podejścia do pracy.

@Wasylkowa1989

A ,,pani" witalija czy wasilija jak ją tam zwał w tym akermańskim świecie niech się tak nie cieszy,bo każdy jest do uwalenia bez względu na zajmowane stanowisko,a sprawne usta nie pomogą jak się ktoś lekko zdenerwuje.

Tararara ... S*ali muchy będzie wiosna :D

@Wasylkowa1989

Jak wam tak dobrze to gnijcie tam dalej i tak was udupie .

kropka
@Pablo

daj innym pognić, skoro sam już tam zgniłeś i plujesz jadem z tego powodu

@kropka

A gnijcie tam ile chcecie. Ja już jestem po zmianie pracy na nową i mam 3500 brutto. Jak komuś 2200 pasuje to jego wybór,ale pośmiejemy się na emeryturze jak nie będzie Was stać na leki,a ja sobie będę jeździł na wycieczki i zobaczymy komu to wyszło na dobre. Pozdrawiam polskich ukraińców w środku chińskiej Europy.

aaaa
@Pablo

myślisz że ciebie bedzie stać? wierzysz w zus?

@aaaa

Wierzę w to,że zarabiając więcej sam sobie wystarczającą kwotę odlożę bez zbędnych problemów

Onnn

Daj namiary na ta prace za 3500 :D

@Onnn

If you know this language,why not. In this company people need knowledge with a good command of the language.

KOCUR

gowna prawda, zadnych podwyzek nie bedzie

Michal

Do końca tygodnia będą podwyzki, I nie pytajcie z skad wiem I ile , dowiecie się do piatku

Weronika

@Marta, czy w takim razie jakieś inne gratyfikacje pieniężne mogą otrzymywać pracownicy agencyjni w Faurecia? Czy Ty zostałaś właśnie zatrudniona przez agencję? Proszę Cię o przedstawienie swojej opinii o tej firmie jako pracodawcy.

Olek
@Weronika

Agencyjna nie dostają nic , jak przejdziesz na firmę to wtedy dostaniesz większą stawkę chyba o 100 zł brutto, podwyżki są tylko dla tych przez firme

@Olek

to jest smieszne bo czlowiek pracuje tyle co ktos na firme albo wiecej a kasy dostanie i tak mnie...

Martyna
@podwyżka

Raczej jest śmieszne to ze ktoś kto pracuje 5 lat miał taką samą stawkę jak nowy...

podwyżka

wie ktoś może co z podwyżkami?

@podwyżka

Nic nie wiadomo , a jak ktoś mówi inaczej to znaczy że to są tylko plotki, pewne jest tylko to że beda

@Marcin

a orientuje się ktoś jak wyglada sytuacja podwyżek dla osób zatrudnionych przez agencje?

Dla agencyjnych nie ma podwyżek , tak jest od kad pracuje czyli 5 lat

Wasylkowa89

Hmmm, nie rozumiem ani trochę ludzi wypowiadających się negatywnie za cały zakład... Ok być może akurat trafiłaś/trafiłeś na środowisko wyjątkowo niesympatyczne dla Ciebie albo zwyczajnie nie masz predyspozycji do tej konkretnej pracy... Nie twierdzę, że tak nie jest ale to nie jest powód by oczerniać cały zakład!!! Zawsze masz wybór - pamiętaj. Ja akurat chwalę sobie pracę w Faurecii, wypłata na czas, premie - jak dla mnie wysokie porównując moje poprzednie prace na terenie Gorzowa... Czas w pracy leci mi jak szalony :D Profity dla pracowników w postaci tańszych biletów na żużel, bilety do teatru, kina, na basen, na łyżwy. Ostatnio nawet zaobserwowałam ogłoszenie o maratonie biegowym trwającym do września. Pyszne jedzonko na stołówce. Jak ktoś chce potrafi dostrzec i dobre strony ale to trzeba CHCIEĆ! Jasne, że nie jest lekko, słodko i kolorowo, ale powiedz mi GDZIE JEST? Wskaż mi choć jedno takie miejsce to Cię ozłocę ;) Temat Ukraińców - radziłabym schować hipokryzję do kieszeni, bo Polacy też za granicę wyjeżdżają i tak samo oczekują szacunku na obczyźnie (jest tak, czy tak nie jest?).

@Wasylkowa89

Tyle,że większość Ukraińców bawi się na telefonach i to równo,a Polacy za granicą zapierdzielają wyrabiając normy,których nikt nie może wyrobić z ludności miejscowej. Po tym co piszesz wnioskuję,że mało wiesz na temat tego zakładu,a Twoje wyssane informacje wyssane z małego brudnego palca i jeszcze bardziej brudnej nogi wsadź sobie do albumu o wielkości Faurecii nad innymi zakładami.

Jeszcze pracuję
@Wasylkowa89

Faurecia... Dużo obietnic bez pokrycia, pokażesz, że potrafisz... utkniesz na stanowisku, bez względu na wykształcenie, aspiracje... No chyba, że masz znajomości lub nieźle donosi. Pensja... fakt, zawsze na czas, premia... cóż, kiedyś było całe 30%dopłata do dojazdów... nie dla każdego... niektórzy i po 200zl tracą w miesiącu... a że mieszkają na przeciwleglym krańcu Gorzowa.. więc i od podatku tego nie odliczą. Jednych gdy mają awarię bądź szybciej skończą gonią do pomocy... inni bawią się tel podczas gdy temu co wcześniej pomagał pot po... cieknie. Polaka.. upomną za słuchawki w uszach.. Ukraina paradzie nawet na pierwszych zmianach. Ty dostaniesz po premierze bo.... przysiadziesz na floraku na chwilę Ukrainiec skrzynkę pod nogi podstawi by mu było wygodniej. Dużo by pisać to trzeba samemu zobaczyć ocenić porównać rewelacji i równego traktowania nie należy tam szukać. Polak za granicą.. ma szczęście jak jest szanowany. Wykonuje pracę, która najczęściej dla tubylców jest zbyt ciężka, często w akordeon.. Ale to też trzeba przeżyć, zobaczyc, porównać... Śmieszą mnie ci, którzy znają takie sytuacje z... Opowiadań innych.... A najwięcej się wypowiadają... Pozdrawiam

Anka
@Wasylkowa89

Wypowiem się tylko co do Ukraińców, my wyjeżdżamy do krajów które były już rozwinięte i tam płacą była na w miarę poziomie , a tu przyjeżdża Ukrainiec i jest lepiej traktowany od Polaka , I zarabia więcej od Polaka... Z jakiej racji ja pracuje ponad 4 lata a mam stawkę o 100 zł niższa niż Ukrainiec , ale za to on ma 400 zł dodatku do mieszkania , ja nie dostaje ani złotówki , niech mi dadzą ten sam dodatek i złego słowa nie powiem. Dziekuje

@Pablo

Hahaha, dobry jesteś :D Oceniać wszystkich jedną miarką na jednym przykładzie - ot co polaczki lubią najbardziej :> to chyba taka mentalność - i tak Polka to napisała ^^

@Anka

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że Ukraińcy mają jakieś dodatki lub więcej zarabiają? Przecież My wyjeżdżając do innych krajów też mamy różne dodatki do mieszkania oferowane przez agencje. A przynajmniej ja spotkałam się już z takim ogłoszeniem.

@Anka

Poza tym... jeżeli komuś praca nie odpowiada - to ja mam jedno podstawowe pytanie - czemu nie zrobiłeś/zrobiłaś nic w tym kierunku?

TOMMY DEVITO

Oficjalnie:soboty za wolne, koniec z setkami.hehe teraz to bedzie ciekawie

Mateusz
@TOMMY DEVITO

Chyba na dwójce i na produkcji , logistyka ma normalnie płacone

@TOMMY DEVITO

To teraz wszyscy będą mieli głęboko soboty,a więc powrót do starych zasad. Teraz to nawet ruskich nie zagonisz,ha,ha

Byly pracownik

Czemu niektore wpisy na temat zakladu czy opini o kierownikach są usuwane. Ludzie wyrazaja przeciez tylko swoje zdanie , maja do tego prawo. Pracownikowi tez sie nalezy szacunek, a taka prawda z tego co wiem od znajomych, ze kierownicy go nie maja . Tez pracowalem w faureci 4 lata praca mi odpowiadala, ale niestety sie zwolnilam przez kierowniczke/ka bo juz psychicznie nie dawalem rady.

Mściciel
@Byly pracownik

Bo nienawidzą prawdy. Jak im się coś powie to natychmiast odczuwają porażkę z swoich wyczyn. Pamiętaj są ludzie i świnie

malwa
@Byly pracownik

ja rowniez pracowalam w faureci praca fajna ale niestety dostałam wypowiedzenie ponewaz mialam uczulenie od kleju i jak chciałam zeby mnie przeniesc na stanowisko bez kleju to zrobił sie wielki problem wkoncu jak sie doczekalam przeniesienia to mnie zwolnili stwierdzili ze sie nie nadaje i pani szajda wystawiła mi negatywna opinie ze nie moge tam juz spowrotem wrucic

@malwa

????????

@Malwina Wilk

Moja historia nie opisana przezemnie!!!!!!

@Malwina Wilk

Praca bardzo fajna a ze wyszło jak wyszło dużo w tym mojej winy chciałabym pracować tam nadal ale przez ten wpis przez jakas osobę która wpisała mam zamknięte drzwi!!!!!

Weronika

@Krzysztof, rozumiem, że masz na myśli podwyżkę oferowaną przez Faurecia? Z jaką częstotliwością można się w tej firmie spodziewać? @Michal namawiasz innych do złożenia wypowiedzenia w momencie, kiedy firma oferuje podwyżki? Czemu?

Krzysztof

Heyah 400 zł , dobre sobie , we wrześniu były dodatki dla wojskowych po 300 , 400 zł więc raczej nie spodziewaj się wiele .może 100 dostaniesz i wszystko o ile w ogole

Michal

Podwyżki będą na początku kwietnia ale minimalne, więc można składać wypowiedzenie, powodzenia dla całej firmy , ja składam wypowiedzenie w następnym tygodniu, powodzenia dla całej załogi. Siema , nara

KING TOMB
@Michal

jakie dokladnie podwyzki?ile i dla kogo?

Olek
@KING TOMB

50 zł dla produkcji , dla logistyki nie wiem

KING TOMB
@Olek

bez jaj gdzie 5 dych przeciez ludzie ich wysmieja.lepiej jakby w ogole nie dali.wozkowym niech daja 4 stowy i pasuje

igor

hahahah ale mi to podwyżki hahahahha ja również składam wypowiedzenie . Faurecio radz sobie sama ! :D

Gerard Warzywniak

Polecam! Fantastyczna praca!

@Gerard Warzywniak

Czyli polecasz ten zakład? Z jakiego powodu? Dobrze się tam pracuje?

aaaaaaaaaaaa
@Gerard Warzywniak

Może i fajna praca tylko jak trafisz na starych pracowników którzy po tobie jada jak po jakieś szmacie to wszystkiego się odechciewa. Tak szczerze mobbing to standard darcie ryja i robienie z kogoś wariata.

Weronika

@jony, mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że takie sytuacje pojawiają się w firmie?

nielizus
@Weronika

tak weronika wielka głowa tak właśnie to wygląda

miki

niestety ale z dobrymi układami lub sprawnymi ustami może zostać kierownikiem osoba nawet po podstawówce ,takie rzeczy tylko we faureci

Jeden z najgorszych zakładów w Gorzowie, detektor na spotkaniu bozo narodzeniowym się nagadal że będą takie fajne podwyżki , a tu wychodzi że nic nie. Będzie , wystarczy zatrudnić Ukraińców i podwyżek nie trzeba dawac

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia