Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

ghghg

Dokładnie faurecia niszczy ludzi !!!! Szkoda słów dużo osób składa wypowiedzenia bo nie idzie tam wytrzymać. Lepiej szukać pracy gdzie indziej bo Cię psychicznie i fizycznie zaje*bią!!!

xyz

a tego to juz Ci nie napisze ktorzy, jestem pracownikiem faureci pare lat , i nie dam sie zastraszać. Nieważne czy starszy czy młodszy pracownik, jest równouprawnienie i nie ma przywilejów , tak to jest jak sie z babciami pracuje.Na faureci sie praca nie konczy.

hee

Jak jest na utrzymaniu ruchu?

jony

atmosfera jak w jakims zakładzie zamknietym dasz sobą pomiatac już po tobie i jeszcze dodatkowo mobing .Moja prośba do kadr jest taka aby stworzyć anonimowaą ankiete na temat traktowania pracowników przez kierownictwo a w szczególności przez gapliderów

dr G

co sie dziwić jak wiekszośc na ,,wyższych'''stanowiskach to wieśniaki ze słomą w butach

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leon

A np.teraz na święta dają jakieś bony czy pieniążki?

Weronika

@Były pracownik, a co możesz powiedzieć o plusach pracy?

@Weronika

Nic ten zakład nie ma plusów :D :)

Marks

Z kumplami i koleżankami ? Śmieszne ! Wszyscy wszystkich obgadują do okoła za plecami i się śmieją :) Nikt nikomu prosto w twarz nie powie prawdy tylko za plecami ! Fałszerstwo . niestety nikomu tam nie można ufać a szczególnie babą.

prawdziwy

bla bla bla, "jaki ja jestem skrzywdzony i jak mi źle i jak ciężko muszę pracować a płacą tak mało..."choć zdaję sobie sprawę z tego że jestem w Polsce i narzekanie jest tutaj bardzo typowe to jednak czytać tych wszystkich bzdur dłużej już się nie da. Jestem pracownikiem Faurecii od 8 lat i nie będę odnosił się do wszystkich bredni, powiem wam tylko to co jest pozytywne: stabilne zatrudnienie, realna szansa rozwoju (bez znajomości) realna szansa awansu (bez znajomości) wiem to z autopsji, nadgodziny wypłacane co miesiąc, wypłata na koncie zawsze na czas. Nie chcesz nie pracuj nikt Cię nie zmusza i zapewne żadna firma na świecie nie spotka się z Twoją pozytywną opinią no chyba że będzie to Twoja własna firma:) Ja pracy nie zmienię i zostaje tu na dłużej. Pozdrawiam w oczekiwaniu na lawinę hejtu.

Wiki

coś się w kadrach posypało bo nie ma z kim rozmawiać. Kogoś wywalili? Pozdrowienia dla lola:)

Raptor

Szczerze. Pracuję w GWII od już chyba 4 lat. Też narzekałem i masakrowałem sobie głowę problemami! Teraz do pracy chodzę,żeby spotkać się z kumplami i koleżankami! Mam Rodzinę 2+2. Daję radę! I nie chodzi o to,że nie jestem ambitny! Spotkałem tam ludzi z którymi lubię spędzać czas! Dają mi to,że nie wracam do domu wk...! Kasa,biurowcy,przerwy!!! Po co mam o tym myśleć! Jak będę mógł to zmienić to OK! A teraz robię swoję,pomagam innym,zakładam sobie cele na każdy dzień! Kto chce niech próbuje! Zostanie lub nie! Miodu nie ma! Trzeba pracować! Ja pracuję na szacunek przede wszystkim ludzi,którzy ze mną bezpośrednio ze mną pracują. I oni są dla mnie ważni! Nie FES,bhp,pdp,dle i inne sprawy,które można skrócić do 3 literek! Także każdy swoim kapitanem moi Drodzy.

Panuje totalny syf, popieram słowa wyzej napisane, to prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko, panuje mobing.

Ktoś

To prawda żle sie dzieje ludzie uciekaja , trzeba lizać dobrze, dużo plotkować, obgadywać innych i mało robić, taki pracownik w faurecia gorzow jest najlepszy,a nie ten co (usunięte przez administratora) i nie da se na głowe wejść.

tomasz22

Witam, jestem pracownikiem faurecja Grójec. Właśnie szukają u nas chętnych do pracy w Gorzowie na wolnym tygodniu i chcą nam płacić za to setki, hotel i przejazd też nam zapewnią. Podobno u was brakuje ludzi do pracy. Ale też słyszałem że walczycie o podwyżki a my mamy być takimi łamistrajkami. Czy ktoś może mi napisać co się u was dzieje.

zaskoczony

Hehe , śmiechu warte, miła atmosfera hahah, pierwszy chyba pozytywny komentarz. I to jest wystarczająco jak na 3 zmiany 1900? za ta prace która wykonujemy czasami nawet podwójnie, ludzie sie zwalniają a ty moze wrocisz heheh dobre. No tak jak człowiek nie ma wieszych ambicji to z byle czego sie bedzie cieszył. Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kuleczka
@zaskoczony

Zaskoczony....zwróć uwagę jak pikerzy pracują nie twierdzę ,że wszyscy ale bardzo często przechodząc w pobliżu reworku,press-coveringu,montażu widzę jak siedzą,lub opierają się o florak z nosem w telefonie...i to najczęściej są te same osoby. Pozdrawiam

Picker4D

Gdyby nie pazerne sępy komornicy zostałbym . Zarabia się 1900 do 2000 pln netto . Fajna atmosfera pracy . Może wrócę tam jeszcze .

xyz

Każdy wie ze tam się żle dzieje,a ludzie robia bo muszą. Szkoda słow , i nerwów na temat zakładu.

pracownik na zwolnieniu

Praca może być ale te starsze wyzyskują młodszego pracownika i bardziej ogarniętego, kierownictwo co niektóre ma klapki na oczach. Brak docenienia pracownika, to jest minus,i zarobki by mogły być większe.

JANUSZ

Witam, Chcialbym sie dowiedziec jak wyglada praca na magazynie i jakie sa zarobki? Czy pracownik produkcyjny zarobi tyle samo/wiecej/mniej niz pracownik magazynu?

Kamil
@JANUSZ

ogólnie jest taka sama stawka , chyba ze masz uprawnienia utd to masz 100 zł brutto wiecej. zarobki zalezne od premi miejwiecej z max premia 1800-1900 bez uprawnien. jako nowy to praca ciezka, bo beda na ciebie wiekszosc zrzucac...

inna

kierownik jak przychodzi nowy ma podstawy 2700zl

a ile płacą kierownikom czy managerom?? słyszałam, że nawet 15 koła czy to prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia