Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Nico

Popieram Zdziwionego. Weźcie się roboty,bo od tego głupiego gadania kasy Wam nie przybędzie.

Zdziwiony

Lesery weźcie się do pracy !!!

zorro
@Zdziwiony

6 lat tam robiłem więc nie cwaniakuj to kołchoz i największemu wrogowi bym nie polecił tego zakładu

Pablo

Robić się Wam lewusy nie chce i tyle. Mam rodzinę i jakoś daję radę bez problemu. Żona zarobi drugie tyle co ja i jest spokój.

Zdziwiony

I po co te wywody polskich malkontentów.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zdziwiony

Każdy by chciał mieć kupę kasy za nic nie robienie,a tak się przecież nie da. Skończcie te głupie wywody malkontentów polskich i weźcie się wreszcie do pracy nieroby polaczkowe. Jak jedno zarobi 1900 i drugie 1900 to mamy 3800,a mając nawet rodzinę to i tak jest dobry zastrzyk finansowy co miesiąc. Więc po co te absurdalne wywody i pajacowanie.

buk humor obczyzna
@Zdziwiony

Powiedz to tępy matole pajacu naszym bonzom co za pierdzenie w stołek, 21 letnim "specjalistom" utykanym przez tatusiów na różnych posadkach co dostają po 7000-8000. Bo to elyta jest więc sie należy z racji urodzenia a wy chamy do roboty za miske ryżu i morda w kubeł! Katolobolanda to dziki kraj. 3 świat qrwa. Wyzysk jak w Afryce, jak w azjatyckiej dżungli, Wietnamie,Kambodży tylko kacyki mafiozi bogaci i ich przydupasy.

Buli

Najgorszy zakład w Gorzowie to Faurecia i to prawda.

ol
@Buli

Yes ,Yes,Yes

domik

Do "ja"jaki z Ciebie pracownik jest skoro takimi zarobkami się chwalisz? Sama swego czasu pracowałam w tym zakładzie i nie jest tam tak krucho.Proponuję podwinąć rękawy i do pracy zamiast mruczeć.Potwierdzam to co pisze kolega Pablo.Pozdrawiam pracowitych :))

Scheuren

Do "ja".Powiem krótko Pablo nie kłamie.Swego czasu pracowałam w tej firmie zarobki nie najgorsze.Całkowicie zgadzam się z Butch-em.Proponuję nie ubliżać tym co chcą i potrafią pracować.Jakim musiałeś być kiepskim pracownikiem skoro tyle zarabiałeś?Proponuję zakasać rękawy i nie miauczeć,że kiepsko płacą. Powodzenia życzę

Butch

do ,,ja'jeśli nie masz pojęcia o zarobkach to grzbiecie nie udzielaj sie bo kolega Pablo dobrze mówi bo sam tyle zarabiam.A te swok je przeliczniki wsać sobie głęboko w (usunięte przez administratora)

Do Pabla powyżej.Nie kłam kolego.Musiałbys miec 2800-2900 brutto,a tyle Faurecia inżynierom płaci,a nie operatorom. Chybaże robisz dobrze dyrektorkom GW1 i GW2,wtedy może i masz prawie 1900 na łapkę(cytuję :)

Pablo

Pracuję w faurecii na GW2 od czerwca tego roku. Nie zgadzam się z wieloma opiniami ludzi,którzy je piszą. Zarabiam z premią prawie 1900 na łapkę. Nie są to może jakieś kokosy,ale mieć a nie mieć to jest mała,ale bardzo subtelna różnica. Jestem operatorem na dwóch maszynach,ale umiejętne zorganizowanie sobie pracy pozwala mi na osiąganie takich celów,o jakich wielu może tylko pomarzyć i pośnić. Jestem zadowolony z tego co robię i bez ściemy piszę. Jest ciśnienie na wyniki,ale jak jest się w miarę sprawnym ruchowo i ma się w miarę zwinne ręce to można naprawdę zdziałać sporo i wzbudzić szacunek i ludzi,którzy pracują tam o wiele dłużej niż ja.

coś niesamowitego

domik

To polecę Tobie TPV mam porównanie Z obydwu firm

hmm nie rozumiem jednego ludzie ciągle narzekają po co tu pracują ?

pracownik Montaż,milling

Proszę nie wierzyć powyższym opiniom,pewnie pracodawca sam je wysłał,żeby zamydlic poprzednie.Kto sam tam trafi ,to wie jak jest,czyli stres,presja ze strony kierownictwa,mobbing i marne pensje 0k.1200 zł netto przy całym mcu pracy.Najlepiej zasięgnać opinii pracowników produkcji,gdzie latem muszą pracować przy 40 stopniowym skwarze wewnątrz hali,gdyż dach jest blaszany ,a klimatyzacja tylko w biurach.Nie polecam Faurecia Gorzów nikomu.

x

Powinni zrobić oficjalnie etat w zakładzie "moderator" forum, poczytałem kilka wpisów i na 100% wiem, czy pisze pracownik czy zdeterminowany pracodawca cha, cha. Pasja, ambicja, wow ;-). Na szczęście stopa bezrobocia jest jednocyfrowa i spada kolejny miesiąc, to najlepiej zweryfikuje "jakość" firm.

Jacek Koszelka

Mogą miasto pomalować mogą miasto wyremontować ale to gospodarczy trup. Najniższe płace w Polsce Brak uczelni wyższej Brak firm Są duże 3 montownie tpv faurecia i borndetze Dwie z nich sie ostatnio powiększyły dwukrotnie budując nowe hale Więc jest jakby 5 wielkich ale tak naprawdę trzy Jest niski stopień inwestycji. Ksse się nie rozszerza droga szczecińska dziurawa jak ser przy terenie gdzie miało powstać jeronimo martens dystrybucyjne dla biedronek. Miasto podbite biedronkami 2 duze tesca i jedno mniejsze. Pełno galerii handlowych połowa upadłe jedna za duża i skopana architektonicznie. Żadnych fajnych marek papierowe ubrania Ryneczek nad Wartą zdechnięty. Co mamy bulwar słowiankę 1 porządniejszy hotel telewizory praca za 1500zł i dobite tramwaje za 10lat będą nowe. Wartę po której statki nawet noe pływają. Największy atut turystyczny miasta okoliczne jeziora zapuszczony. Lasy to samo. Inkubatory przedsiębiorczości nie działające,brak porządnej pizzerii Wyjeżdżająca młodzież na studia do innych miast Jakby u nas nie można stworzyć warunków i Kierunków! odpowiednich. Infrastruktura głównych dróg i chodników wszystkich osiedli leży. Stoi za to filharmonia za 130mln i jest pole golfowe. Z obu mieszkańcy nie korzystają. I na pocieszenie otwierają nową galerie handlową manhatan hura miejsca pracy za 800zł na umowe o dzieło. Jeszcze pociąg do Berlina zabrali żeby nawet wyjechać stąd sie nie dało Nosz kur..a Gorzów. Bez wlkp bo to jest najwazniejsza rzecz wg miejscowej "elyty" do zrobienia. I oczywiście super rozwinięty rynek medialny i prasa mówiący prawdę jak jest czyli wspaniale.

Tadeusz

Zgadzam się.Miasto bez perspektyw ten Gorzów.Zakłady typu Faurecia Gorzów S.A ul.Szczecińska 31,jeszcze bardziej pogłębiają patologię w tym mieście,gdyż praca w takim zakładzie za 1000zł netto,nie daje żadnych perspektyw,zabiera ludziom zdrowie i nie pozwala normalnie egzystować.Przykre to,ale prawdziwe.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia