PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.

lusia222 2015-03-23 18:48:04
zatrudniają ludzi przez agencję na początek na zlecenie na dwa trzy dni po czym Pani wiceprezes oznajmia po pracy ,że niestety ale Pani się nie nadaję bez podania jakichkolwiek słusznych argumentów żenada powodzenia w dalszym szukaniu pracowników.
yep 2015-03-25 17:34:10
Wice prezes nie ma nic do gadania wykonuje tylko polecenia. Władzę trzyma prezo T i jego daughter. Oby tak dalej a napewno będzie więcej chętnych do pracy w tej firmie
GUŚKA 2016-01-27 20:26:31
ŻENADA.ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW.TRAKTUJE LUDZI JAK SWOICH PODWŁADNYCH ,PONIŻA, CHOĆ TO JEMU SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE.WYMAGANIA WIELKIE KASY MNIEJ.INSPEKCJA PRACY MILE WIDZIANA.CZYSTY WYZYSK.KTO MOŻE NIECH UCIEKA.KTO SIĘ TAM WYBIERA ANTYDEPRESANTY GWARANTOWANE I PORADNIA PSYCHOLOGICZNA.
buba 2016-08-05 18:36:04
dno i tyle w temacie
bobek 2016-09-28 09:58:02
Odradzam prace w tej firmie. Prezes i jego córka Kierowniczka Działu Mechanicznego nie szanują pracowników. ''Darcie mordy'' , przekleństwa i poniżanie parowników. Taką politykę prowadzi ten zakład.
Bob 2016-10-11 13:07:05
Dno i 2 metry mułu
Zostaw swoją opinię o PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.