PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.

lusia222 2015-03-23 18:48
zatrudniają ludzi przez agencję na początek na zlecenie na dwa trzy dni po czym Pani wiceprezes oznajmia po pracy ,że niestety ale Pani się nie nadaję bez podania jakichkolwiek słusznych argumentów żenada powodzenia w dalszym szukaniu pracowników.
yep 2015-03-25 17:34
Wice prezes nie ma nic do gadania wykonuje tylko polecenia. Władzę trzyma prezo T i jego daughter. Oby tak dalej a napewno będzie więcej chętnych do pracy w tej firmie
GUŚKA 2016-01-27 20:26
ŻENADA.ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW.TRAKTUJE LUDZI JAK SWOICH PODWŁADNYCH ,PONIŻA, CHOĆ TO JEMU SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE.WYMAGANIA WIELKIE KASY MNIEJ.INSPEKCJA PRACY MILE WIDZIANA.CZYSTY WYZYSK.KTO MOŻE NIECH UCIEKA.KTO SIĘ TAM WYBIERA ANTYDEPRESANTY GWARANTOWANE I PORADNIA PSYCHOLOGICZNA.
buba 2016-08-05 18:36
dno i tyle w temacie
bobek 2016-09-28 09:58
Odradzam prace w tej firmie. Prezes i jego córka Kierowniczka Działu Mechanicznego nie szanują pracowników. ''Darcie mordy'' , przekleństwa i poniżanie parowników. Taką politykę prowadzi ten zakład.
Bob 2016-10-11 13:07
Dno i 2 metry mułu
x 2017-03-03 12:23
UWAGA : usuwają komentarze negatywne
nie polecam tej firmy
striden 2017-06-10 10:32
masakra jakas nie firma. akord zrobiony,niby premia będzie ze oho ho,a tak naprawdę wstydził by się prezes dawac koperty. na początku wchodzą ci w tyłek a jak nie potrzebny to cie w niego kopią. szczerze naprawdę omijajcie tą firme!!! ( usunięte przez administratora )
xxx 2017-06-10 12:40
banda jełopów którzy chcą żeby na nich pracować.a słynny pan prezes pan T..... w ogóle nie dotrzymuje słowa. omijajcie z daleka ten kołchoz.
3D 2017-06-19 15:37
Omijajcie z daleka nich. panie T.....u żebyś pan po wodzie chodził i pić wołał skąpcu.
Zostaw swoją opinię o PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.