Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Llll

Kpina żeby bez sobót zarabiać 2300 na 3 zmiany

Jaka atmosfera jest między działami w Faurecia?

Nijaka bo każdy ma robić swoje tym obozie, ogólnie atmosferę psują nieogarnieci SV i ich przydupasy GL

zorro

Dodaj treść twojego wpisu Nie polecam pracy w tym zakładzie.Żenada. Dozór techniczny mniej niż zero.Znaja się tylko na zbieraniu papierków z podłogi. Tylko patrzą aby zabrać premię.Atmosfera do luftu.Żle popatrzysz na panią sv i masz przechlapane. Awans tylko po znajomości.Wiem bo trochę w tym zakładzie straciłem czasu.

krokodyl dondie
@zorro

dobrze , że Ty się znasz na czymkolwiek innym poza narzekaniem i (usunięte przez administratora) tego samego. a dozór to powinieneś mieć w zakładzie dla nie dorozwiniętych

Llll

Za małe zarobki jak na 3 zmiany

Bvb
@Llll

Zarobki?? Jałmużna, przecież w tym zakładzie słowo podwyżka zostało wykreślone ze słownika, to jest wykańczalnia ludzi przed nie udolnych SV, ludzie unikajcie tego miejsca!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
głodna

a ja bym chciała się zapytać, dlaczego na stołówce podnieśli cenę jedzenia a porcje są mniejsze (w szczególności od jednej Pani wydającej posiłki)a jedzenie często nie smaczne i wczorajsze? może pora zmienić dostawcę posiłków, bo chyba za pewnie się czuja i poobrastali w piórka.

Dominika
@głodna

A to jedzenie w stołówce jest w ogóle jakoś dofinansowywane przez Faurecię? Czy pracownicy całość opłacają ze swojej kieszeni? I o bardzo dużo te stawki podnieśli?

lukas
@Dominika

pracownik opłaca 5zł resztę pracodawca, ale powiem Ci że, obiady często są marne i nie smaczne . NIe wiem jak na 2-ce ale na jedynce żałują tych porcji jak w więzieniu. Oczywiście strefa wyższa dostaje ładne porcje, no bo jak inaczej mogło by być.

Ld

(usunięte przez administratora) ściągać człowieka ze stanowiska stwierdzając że robi mało sztuk ok 600, gdzie przeciwne zmiany robią podobnie i kierowanie na inny dział gdzie nawet pracownikowi powiedzą ze tu nie ma czasu na naukę

prezydent

Pracuję w tym zakładzie już dobre kilka lat, i zamiast coraz lepiej mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Wymysły i chore pomysły w tym zakłądzie stają się codziennością której chyba nikt o zdrowych zmysłach nie powinien zaakceptować. Polityka zakładu: -realizacja wniosków ulepszeń -oszczędzanie na czym się da i wdrożanie ulepszeń -pomoc i udogodnienia pracownikom by było lepiej -rozmowy z pracownikami ocena pracowników -rozwój pracowników Realia: -uleprzenia i wnioski na zasadzie : wszytsko pomalować na biało, choćby był to węgiel, nagrody za debilne pomysły i udawanie że coś się robi, aby narypać andgodzin w niedzielę -kampania oszczędzajmy wodę, a światło komputery i maszyny niech są włączone 24h na h bez względu na to czy ktoś produkuje czy nie. Wydawanie ogromnych pieniędzy na rzeczy, które nawet nie zostały odpakowane a po kilku miesiącach lądują w kontenerach. -udogodnienia dla pracowników w stylu powieśmy im wszędzie monitory, dajmy komputery tablety i utrudnijmy życie zbędnym oprogramowaniem do podnoszenia ich statystyk i słupków, bo przecież najważniejsze to ich wykresy które nijako się mają do realiów życia zakładu -rozmowa ,ocena pracownika: pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za swoje działania, ten co kradnie, niszczy mienie pracodawcy jest tak samo traktowany jak sumienny pracownik dbający o firmowe mienie. 0 odpowiedzialności za to co wykonują, dotyczy to osób również na wyższych stanowiskach. Idąc dalej tą drogą nie wróże zakładowi nic dobrego, bo złudnie zakład pakuje pieniądze w błoto, marnuje je w tak gryzący w oczy sposób, że aż dziw bierze, że ktoś tam wyżej przyzwala na taką politykę i marnotrastwo wszystkiego .

Gosc

Nie polecam pracy. Mercedes zm C PSEŁDO KIEROWNIK,, ROSÓŁ. KAWAŁ HAMA DZWIE SIĘ ZE GÓRA TAKIEGO PRZYGŁUPA TRZYMA PRZCIERZ ON SAM ZNIECHĘCA DO TEJ PRACY. I NIC WIĘCEJ. NP. SZAJEK JEST SPOKO CZY SNACHU JEST OK. Z NIMI MOŻNA PRACOWAĆ

Jaro

Zdecydowanie odradzam. Czysty wyzysk, Polak musi wyrobić normy za siebie i za ukrainców którzy cały dzień siedzą na telefonach i nic nie robią a nawet przełożeni nic im nie powiedza. Za to Polak jak "ganiany" za wszystko.

Ps
@Jaro

Bo Ukraina za dużo panoszy się w naszym kraju, myślą że wszystko im wolno, a w robocie po główkach głaskani a z Polaków czubka robią niech się roboty naucza a jak się nie podoba droga wolna są jeszcze Niemcy

Kacorek

A dozór techniczy jest poniżej krytyki.znają siętylko na sprzętaniu W tym są super.

kaczr Donald

Proszę uważac.Jakim cudem lekarz medycyny pracy podpisuje zdolność do pracy w Faureci.A po miesiącu komisja lekarska przyznaje stopie niepełnosprawnści.To się nadaje do inspekcji pracy..........

Maciek

Poraz kolejny incydent z NFPP na FAURECIA GW 2. Ludzie, ten zakład truje ludzi. To co się tam dzieje wola o pomstę do nieba. Mam nadzieję, że zanim pracownicy zaczną umierać na różne choroby ktoś w końcu dobierze się do tyłków tym idiotom z biura, bo co tam się dzieje przeczy jakimkolwiek społecznym zasadom.(usunięte przez administratora) i zakaz opuszczania biura podczas dziwnych sytuacji na fabryce. Mówi wam to cos biurwy ?

Gosc
@Maciek

O jaki incydent chodzi? Pracuje tam i się nie orientuję..

Adriano

Faurecia to dno i 10 metrów mułu. Dawajcie ludzie do SC Johnson. Polecam. Zwłaszcza na magazyn. Masz uprawnienia na wózki widłowe. Nawet się nie zastanawiaj. Praca na magazynie to raj na ziemi. A faurecię to radzę szerokim łukiem omijać. Niedługo tam zapchlone ukraińce prowadzące we dwóch paleciaka bez palety będą zarabiać więcej od ludzi zasuwających tam 10 lub więcej lat

Czy można liczyć w Faurecia na prywatną opiekę medyczną?

Nnn

Lux med masz w pakiecie.

MAŁA

Jak jest na faurecii 2? Konkretnie chodzi mi o golfa 7.Znajoma tam pracuje.Mówiła, że gap-liderzy to gorsi niż faszyzm ;) Warto tam iść do pracy? Podpowiedzcie coś ludziki :)

Grigorij

Faurencia 1. Lakiernia. Osobiście polecam pracę na tej linii poza drobnymi mankamentami. G-lider troszkę z niezrozumiałych przyczyn uzyskał takie stanowisko ponieważ nie potrafi obsługiwać wszystkich urządzeń na Lini. Trochę negatywne podejście pracownika z długoletnim stażem do pracowników z Ukrainy (nie chce tłumaczyć co i jak robić). Atmosfera w miarę dobra, kierownictwo kompetentne i pomocne. Pracuję kilkanaście miesięcy i nie mam powodów do narzekania poza minusami powyżej. Doszkolić G-L na zmianie "A" i wyeliminować negatywne podejścia do kolegów i koleżanek z Ukrainy i będzie super.

Francik
@Grigorij

Mowa o tym małym i rudym gap liderze? Hi hi no przecież on nawet komputera nie potrafi włączyć. Jedynie donosić potrafi. Nie wiem za co go zrobili liderem. Nawet dziecko potrafi zdjąć element z wieszak i postawić kilka krzyżyków w arkuszu. Przecież to tuman.

Sylwia
@Grigorij

Faktycznie niewiele potrafi Pan D. Wysługuje się innymi. Nie potrafi obsługiwać urządzeń na lini. Nadrabia tylko gadaniem i podlizywaniem się kierownictwu.

aaa
@Grigorij

czyli faszysta je..ny nie doszkolić tylko za (usunięte przez administratora) zwolnić

Miśka

Brawo dla kierowniczka lakierni p. W. R., która kazała wejść i sprzątać lakiernie podczas jej pracy i maszyn w ruchu. Nie ma jak to przeszkolenie BHP kierownictwa. Poza tym chłopcy nie mają badań wysokosciowych a zmuszanie są do pracy na wysokości. Brawo Pani W. R. JESTEM ZNISMACZONA PANI ZACHOWANIEM

Mała mi

Witam. Chciała bym iść do pracy do faureci. Jakich mogę się spodziewać zarobków na początek i która faureci wybrać.?

pracownica

Mam umowe do konca wrzesnia i kierownik Rzechaczek nie mam juz umowy podpisanej jest na macierzynskim jestem pracownikiem faurecii 2

Robol
@pracownica

Nie wiedziałem że urodził.

Obserwator

Pozdrawiam starszego pana z wasem i okularach , chyba z ur na jedynce który co noc ukradkiem wynosi z zakładu reklamówki złomu obladowane tak, ze ledwo dochodzi z nimi poza bramki:d

Wiki
@Obserwator

Konfident- to była by lepsza nazwa dla ciebie( celowo z małej litery) Pamiętaj że takich to nikt nie cierpi - nawet szefostwo. Prędzej czy później zrobisz poślizg na własnym gównie...

Zbulwersowana
@Obserwator

Za konfidenctwo jeszcze nikt się w tym kraju niczego nie dorobił,jeszcze ci za to podziękują

Uczciwy
@Obserwator

Widziałem pana z wąsem i w okularach, który w nocy wynosiłł nie złom ale brudne ciuchy. To jest modna w ówczesnej Polsce mowa nienawiści... Czy kogoś chcesz zgnoić...

zocha
@Uczciwy

Ponoć już komuś zaszkodził niewinnemu z ochrony.Słyszałam że będą zmiany.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia