Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Zaciekawiony

Hej, ostatnio widzialem na lakierni gorzów 2 nowego kierownika Zm C widac ze młody zna go ktoś ?, i jest w stanie cos o nim powiedzieć ? Bo troche dziwne ze w tak mlodym wieku taki awans

@Zaciekawiony

Pewnie mowa o bajserowiczu damianie? (usunięte przez administratora) i prostak. Jak zaczynał olewał pracę i robił sobie jaja bo miał ba wszystko (usunięte przez administratora) Natomiast przy kierowniczce pokład edycie pokazywał jaki to on elokwentny i zawsze wie najlepiej. Taka sepleniąca samochwała. Generalnie brak słów ale jak widać takie lizajdupy się awansuje

Zaciekawiony
@Hejterek

(usunięte przez administratora)kojarzę i wg ale mi chodziło o tego drugiego i juz wiem jak się nazywa (usunięte przez administratora)kokot jeśli dobrze pamiętam hmm ?

Scheuren
@Hejterek

Niestety zgodzę się z tym W tym zakładzie nie liczy się wiedza , umiejętności...o przepraszam umiejętność leserowania, donoszenia, kłamania i podlizywania się liczą i to bardzo!!!..Nie ma widoku by osoba ,która naprawde coś potrafi,na czymś się zna ale mówi prawdę prosto w oczy i stara się wykonywać pracę sumennie zyskała coś poza tym ,że straci część premii np.za..."właściwą współpracę z przełożonymi..."

Peloniusz
@Zaciekawiony

W tej firmie "załatwia" się stanowiska dlatego takie awanse maja miejsce.

Hejterek

Byłem widziałem nie polecam hehehe

Wsciekły

Co miesiąc to samo znów wypłata się nie zgadza czas poszukać nowej pracy nie polecam pracodawcy

@Wsciekły

Mi tam wypłata zawsze się zgadzało. Robota ok i spoko ludzie

Weronika
@Zip

@Zip, piszesz w czasie przeszłym - rozumiem więc, że nie pracujesz już w Faurecii, tak? Napisz coś więcej o tym pracodawcy - jakie ma podejście do pracownika, czy można liczyć na awans czy też różne szkolenia podnoszące kompetencje. To na pewno ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem zatrudnienia w Faurecii.

@Weronika

Kierownicy wyrozumiali, ludzcy. Ludzie pracujący są super. Odnośnie awansów to jak ktoś się stara to zostaje zauważone to i jest taki pracownik doceniony. Polecam tą firmę

Weronika
@Zip

Dobrze czytać takie opinie na forum, szczególnie patrząc na fakt, że ludzie częściej mają tendencję do opisywania negatywów, niźli pozytywów. Polecałbyś aplikować do pracy w Faurecia osobom, które nie mają jeszcze doświadczenia w takiej branży, ale chciałyby się "przyuczyć"?

@Weronika

Oczywiście, jak najbardziej. Ludzie którzy tam pracują są pomocni, we wszystkim pomogą. Na początku wielkość zakładu, ilość maszyn może przerazic. Ale z czasem aż chce się przychodzić do pracy. Pozdrawiam.

nick
@Zip

A to dobre ludzie tam pomocni, chyba jaja se robisz, pomocne to tam są pojedyńcze osoby a reszta patrzy by ci nóż w plecy wbić i byle cię podj...........ć i podlizać przełożonemu najgorszy zakład w jakim pracowałem dlatego się zwolniłem

świerzak
@Zip

Zastanawia mnie na jaką linię się kierować, by spotkać pracowników o takim zestawie cech ,które podałeś .Pomożesz Zipie?

@Zip

Kolejny obibok i degeneruch czy co

Iwo

Może coś jest nie tak z naszą wydajnością i stąd niskie zarobki??

Scheuren
@Iwo

Raczej za dużo kadry i to wykształconej mizernie lub zatrudnionej po znajomościach...ktoś na nich musi zarabiac

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
byly magazynier

Witam !! Rok pracowałem w tej firmie i szczerze mówiąc nie polecam !!! (usunięte przez administratora) na każdym kroku !! bez sobót zarobki 2400-2500 . Zdanie pracownika nic nie znaczy w tej firmie !! jak na sobotę nie ma ludzi kierownik bierze na bok i się podlizuje jaki to jesteś super pracownik. ogólnie atmosfera tragiczna każdy się zachowuje jakby był najważniejszy w tym zakładzie poza bardzo małymi wyjątkami. złożenie wypowiedzenia było najlepsza moja decyzja w życiu .Nigdy więcej Faurecii !!!

Madzia

Czy wiecie moze czy nie szukaja specjalisty do spraw Bhp?

xx
@Madzia

Madzia, Ty lepiej nie wracaj :-P

PSS

Witam szukam pracy i chciał bym pracować w Faurecji. Ile tam można zarobić na rękę na starcie ??

nar
@PSS

goraczka przy maszynach 47stopni i gdze sa inspektorzy pracy zapytaj oto

CIEN

JA TEZ NIE POLECAM FAURECIE JA BYM SIE ZATRUDNIŁA ZATRUDNIŁ W TPV

Gatsu
@CIEN

TPV czy Faurecia - jako operator produkcji to jeden ciul.

Qw

Na jakie zarobki może liczyć mechanik

jj

ludzie przeciez tam sie nie da pracowac!! od wczoraj rozdaja tzw. podyzki i znów ludzi w bambuko zrobili bo jak co roku tylko mydlą oczy i (usunięte przez administratora) dają, teraz zeby bylo ciekawiej staryszym pracownikom daja mniej niz swiezaka, to jest polityka tej durnej firmy, kłamią i wciskają głopote ludzia

Robol
@jj

A co Ty myślałeś, jesteś na najniższym szczeblu "kariery" tak więc będą Cię robić w banbuko bo to korporacja i liczą się wyniki a nie jakiś niezadowolony operator bo małą podwyżkę dostał. Nie wykonujesz celów,nie jesteś więźniem korporacji? To dowidzenia.

Zażenowany
@jj

I do tego (usunięte przez administratora).nie wolno rozmawiac o podwyzce bo cie zwolnią ????????????żenada .niestety firma upada coraz niżej.starzy pracownicy są tam nikim.roboty do wyrabiania celòw .cel.cel .cel a jak sie nie podoba to do widzenia.

jj
@Robol

ta firma o wielu lat pada na gebe i mam skorna nadzieje ze ja zamnką w cholibe, bo jedyne co im wychodzi to zastraszanie i jak zazenowany pisze gocel cel i jeszcze raz ujowy cel

Seba

Chcialbym sie zatrudnic w faureci ktora polecacie 1 czy 2?

marek

1 zdecydowanie. odradzam 2

Snake

Oczywiscie 2

Malolat

Mlody11

Ladna

Kacper

Witam. Mógłby ktoś pokrótce napisać, co produkują oba zakłady w Gorzowie? Nie jestem miejscowy, a w internecie nie ma zbyt wiele informacji na ten temat. Według strony faurecia.com jest to wyposażenie wnętrz, z kolei w ofertach pracy są tylko ogólnikowe informacje na temat wszystkich zakładów w Polsce (bez sprecyzowania, który czym się zajmuje). No więc: fotele samochodowe, kontrola emisji spali, czy wnętrza samochodowe? A może wszystko naraz?

Odp
@Kacper

Wnętrza samochodowe m.in, deski rozdzielcze. Ogólnie plastik, który mozna obudowac np. skórą.

Janek dzbanek

Wszystko naraz.

Patryk
@Kacper

Drzwi , deski itd wszystko do aut

Co tam

Witam. Wiadomo coś o podwyżkach? Kiedy co i jak ? Ile się dostanie ? Bo jak narazie mówią że będą ale ile to nikt nie wie.

@Co tam

Maja byc ale ile to sie dowiesz jak papier dostaniesz

@Michal

Z wlasnego doswiadczenia wiem ze kazdy inaczej dostanie zawsze tak jest :/

Dropsik

Nic nie wiadomo

@Janek dzbanek

W kwietniu beda

Michal

Lakiernia ? Fajna kierowniczka ? To chyba zart. Chodzi kabluje i wszystkich obgaduje. A poza tym pustka w glowie nie mam pojecia co ona tam robi . nie polecam lakierni fatalna atmosfera fatalni ludzie.

Agnieszka
@Michal

Pracowalam u tej kierowniczki jak dla mnie wporzadku dobra osoba na dobrym miejscu. Ludzie sa rozni wszedzie jest fatalna atmosfera w tej firmie.

Jest spoko

Nikodemo93
@Adam

Zgadzam sie kierowniczka jak najbardziej spoko polecam

Darek
@Michal

znam ja z jedynki fajna dziewczyna

Rafal
@Darek

Rowniez znam ja z jedynki. Nie polecam bardzo nie fajna dziewczyna :/ :/ falszywa. Nie kompetetna. Nic nie umie. Odradzam lakiernie.

@Darek

Kompetentna i mloda , slucha ludzi polecam faurecia2 atmosfera pozytywna

J.A
@Michal

pozytywna atmosfera ? Na pewno nie na lakierni ; ) Osobiście odradzam!!!! ale każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrażać. Co do kierowniczki bardzo nie sympatyczna dziewczyna Zgodze się z opinią wyżej nie kompetentna .

Polecam

Snake
@Agnieszka

Z czystym sumieniem moge powiedziec ze jest bardzo wporzadku . Ale kazdy ma swoje poglady

robert
@Michal

hahahhahaha chyba jakis desperat to napisał. Polecam fajna atmosfera dobre sobie :D Przyjdzcie i przekonajcie się jaki tam jest (usunięte przez administratora) i jacy tępi ludzie tam pracują .

Ukulele

Witam. Czy to prawda że od maja podwyżka 36zl netto?

Gatsu

Jaki SPAM hahahaha

Witam! Chcialabym sie zatrudnic w faureci 1 . bardzo ciezko trzeba pracowac na produkcji?

Pioooootr
@Ania

Da rade zatrudnic sie odrazu przez firme?

Odp
@Pioooootr

Najpierw przez agencje min 3 miesiace trzeba przejsc

@Pioooootr

Nie

Ola
@Ania

To zależy od działu . Są na których trzeba (usunięte przez administratora) a słowa dziękuję nie usłyszysz

Nat89 zgadzam sie

Mistrz

Pytanie jak dostac sie na staz?

@Mistrz

Zloz papier

@Anna

Cala procedura

Mlody

Jakie zarobki na logistyce?

@Mlody

Oby bylo wiecej

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia