Opinie o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Faurecia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faurecia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Gorzów Wielkopolski Szczecińska 31

Danusia

Zalezy do jakich przelozonych trafisz tak cie potraktuja,wszedzie sa ludzie i ludziska. Moze ktos sie orientuje ile faurecia placi odprawy emerytalnej

N. M. A
@Danusia

Dokładnie tak jak mówisz - rosyjska ruletka albo trafisz dobrze albo beznadziejnie Odprawa emerytalna przeważnie jest taka jak wynagrodzenie miesięczne pracownika. Ale zapytaj w kadrach o takie szczegóły.

Ea

Może ktoś wyrazić opinie na temat stażu jako młodszy kontroler finansowy? Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać mając już doświadczenie w księgowości?

Nowy1

Witam. Czy ktoś się orientuje czy w najbliższym czasie organizowane są przyjęcia do Faureci? Bardziej by mi pasowała logistyka niż produkcja.

@Nowy1

Zapomnij bo zwalniaja haha a ty o przyjecia sie pytasz a w dodatku w takiej syfiastej firmie ktora ma najgorszą opinie.

Anomim
@Anonim

Syfiasta?? Zależy jaki dzial na produkcji lipa jest ale logistyka i smed spoko nawet zarobki jak na początek nie są złe wraz ze stopniem podwyższania swoich umiejętności masz zwiększona stawkę

@Nowy1

Obecnie ponoć niema przyjęć ale pewnie to się zmieni bo od września ma wszytko iść pełna para. A zwalniaja ukraińskie (usunięte przez administratora) które nie są zatrudnione przez firmę, wszystkich agencyjnych. Ludzi którzy już tam pracują i mają umowy przez faurecje nie zwalniaja

Nowy1
@Anonim

Kiedyś już pracowałem w faurecii i wiem jak jest na produkcji. Dlatego chce na logistykę bo znam robotę. :) Czy syfiasta czy też nie to wszystko zależy od podejścia. Ja osobiscie nie narzekalem na pracę i atmosferę w pracy. Nie wiem jak jest teraz.

@Nowy1

Nie będzie żadnych przyjęć w tym roku . 12.08 kończy się projekt Mercedesa i będzie prawie setka ludzi z którymi nie będzie co zrobić . Część odadzą na fiestę jak ruszy na trzy zmiany o ile ruszy , ale zostanie sporo osób z którymi nie wiadomo co się stanie. Więc logistyki to pewnie też będzie się tyczyło ..

Damian
@Anonim

Tak przyjmują ciekawe i jaką pełna parą ma wszystko ruszyć co za brednie a może to ktoś z biura. siedzi i takie rzeczy wypisuje bo dzialy likwiduja to niby jakie przyjęcia????? A tak pozatym za 2300 to niech sami sobie (usunięte przez administratora) a nie jeleni szukają do najgorszej roboty i w tym smrodzie bo zaklad powinien płacić szkodliwe a nie truć ludzi????????????????

@Nowy1

Logistykę zapomnij banda (usunięte przez administratora)zwłaszcza jeden . Firma niegodna polecenia !

A jaka Faurecia ?

Czy w Faurecia jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Prawda

Hahahahahha nie. Według kierowników slowo problem w tym zakładzie nie istnieje. Możesz zapier.alac za pięciu a i tak będą uważali, ze jest spoko. Ba, jeszcze Ci dołożą roboty

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Faurecia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Waco

Uap25 zm.b najgorszy (usunięte przez administratora) .Kierowniczka niedouczona arogancka tępa wredna itd omijac szerokim łukiem

@Waco

Nie ma przypadkiem na imię Katarzyna?

Nikt
@Scheuren

Na zm. B Nie ma Katarzyny tylko S..., I bez Komentarza co do tej pani i jej Gablidera

Alojzy

Pracował tam ładne kilka lat ale z roku na rok coraz gorzej, firma zamiast się rozwijać to bardziej zacofuje. Wymagania coraz większe a wynagrodzenie takie samo. Debilne pomysły i nagrody za ich realizacje które w rezultacie sa realizowane tylko na papierze, i nijak się maja do poprawy pracy. W dodatku stołówka pracownicza, plus za to ze jest ale firma która tam gotuje to (usunięte przez administratora) Codziennie na śniadanie to samo obiady jeszcze jako tako ale te głodowo wydawane porcje to przegiecie. Dlaczego ktoś płacący za posiłek gotówką dostaje go więcej w w przyzwoitych porcjach, niz pracownik któremu zakład dopłaca do posiłku?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Faurecia?

Damian

Jakich pytań????? Przez agencje zatrudniają no to bylo jakieś pare lat temu teraz to firma pada

Z pocałowaniem ręki cię przyjmą nie ma co się pałować

Dorota

Z tego co widzę, to firma Faurecia potrzebuje w chwili obecnej naprawdę wielu nowych pracowników. Na jednej z bardziej znanych stron z ofertami pracy jest wiele ogłoszeń od nich. Chcą między innymi przyjąć Stażystę w dziale Jakości. Ile zarabia tam stażysta? Orientujesz się?

logistyk

pracuje tam juz ponad 10 lat czytajac te opinie chcialbym sam sie odniesc firma (usunięte przez administratora) sam szukam pracy wiec zbedne kometrze typu nikt cie nie trzyma , chcem tylko sie wypowiedziec o samej pracy i atmosferze ,sama prace nie jest zla ale to firma ktora widzi ze jest ci dobrze to trzeba (usunięte przez administratora) sam fakt czytnicki .(usunięte przez administratora)

Prawdziwy
@logistyk

Z tym że to nie kierownik a gap lider

@logistyk

Jak się zwalniałem z logistyki to nawet mi jeden z kierowników powiedział gdzie ja znajdę lepszą pracę ... I co znalazłem !! Na faureci świat się nie kończy i kołchozom od tej pory dziękuję ... Wieczne trucie dupy z Sobotami. Bez sobot w tej firmie się nie zarobi ! I wnioski śmieszne... wymysł góry aby się pośmiać z pracownika żałosne !! Pozdrawiam tą firmę środkowym palcem !

Maro

Chce sie zatrudnic w faurecii polecacie???????

marek
@Maro

nieee polecam z czystym sumieniem :)

Ania11

Patryk

Praca spoko

Ladna
@Maro

Zalezy kto co woli jednym pasuje drugim nie

@Maro

(usunięte przez administratora) się porobiło ,nie szanują pracowników z wysokim stażem lepiej traktują Ukrainę nie polecam tam pracy Faurecia spada na psy.

Irek
@Paweł

Tak to prawda

XYZ
@Maro

Jeśli chcesz przeżyć piekło na ziemi zapraszamy powinien to być ich szyld na firmie

Kierowcs

Dramat, by załadować jedna paletę 50kg trzeba czekać 3h, maja na wszystko czas.

Vovka

Cześć.Od miesiąca pracuje w Faurecia.Wszystko fajnie.Chyba zostanu na dłuży.Tylko powiedzcie czy znajdzie się tu jaiś fajny dobrze zbudowany chłopak do związku ? Ja o nietadycjonnej sexualnej orienatacyji.

Nikt

Faurecia 1- szczera opinia? Nie mogę się wypowiedzieć na temat całego zakładu i wszystkich zmian ale mogę się wypowiedzieć na temat zmiany "A" i tego co tam się dzieje. Brak kompetencji, mobbing poziomy i pionowy, SV kompletnie nie mają pojęcia co się dzieje na linii najczęściej wszystko zostawiają GL którzy robią co im się podoba- dosłownie. Niejednokrotnie 1 pracownik robi na 2-3 stanowiskach. Inne zmiany nie wyrabiają swoich celów to zmiana "A" żeby się podlizać robi 2 razy tyle za te same pieniądze. Rasizm też niestety jest obecny od pracowników linii po GL i SV. Najgorsze są znajomości i koleżeństwo aby tylko mieć lepiej i wygodniej. Wnioski miesiąca istna kpina bo kto inny pisze a kto inny dostaje pieniądze za nie. Comiesięczne wnioski pisane na kolanie na przyklejenie kartki czy taśmy są pisane na każdym jednym dziale aby dostać swoją premierę mimo że nikt ich nie czyta. Kradzieże na zakładzie są regularne na które przyzwalają GL bo sami kradną i pracownicy- tylko jeden na drugiego patrzy żeby ten drugi więcej nie wziął. Widziałem nie raz jak wynosili różnego rodzaju przedmioty jak znęcali się nad ludźmi do płaczu. Najlepszy sposób na utrmperowanie pracownika oddanie go tam gdzie nie da rady to sam się zwolni. GL wypisują wnioski urlopowe imblanko na prawie każdym dziale, kontrolują pracowników na L4. Łapówki działają idealnie jak SV dostaję prezenty na każdą okazję a to na imieniny a to na urodziny a to na mikołajki i na dzień matki i wymagają by każdy się składał żeby dać karty podarunkowe wtedy mają lżej w pracy Kryją ludzi jak im wygodnie. Jak ktoś ma swoje zdanie albo nie chce dać się robić np żeby pracować na 3 stanowiskach bo nie da rady to ma wielkie problemy i nawet na przerwę nie wyjdzie a inny pójdzie 4 Żary na zmianie na fajkę. Jako facet nie raz robiłem to czego nikt nie powinien bo kazali a jak nie to zwolnią. Głośno było na całym zakładzie jak na malarni chłopaczki musieli sprzątać jak maszyny działały, jak musieli składać regały bez zabezpieczeń i podpisywać papiery że zakład nie ponosi odpowiedzialności za wypadki które mogą się tam wydarzyć żeby umyć ręce. Są działy lekkie i bardzo ciężkie. Są pracownicy którzy są normalni ludzcy są normalni GL i SV ale to nigdy nie idzie w parze. Człowiek człowiekowi wilkiem za marne pieniądze. Nikomu tego miejsca nie polecam jedynie współczuję jeżeli ktoś jest zmuszony by tam pracować.

Krzysztof
@Nikt

Ja mam pytanie: jak działa BHP: ciekawi mnie czy faktycznie firma tak dba i zabezpiecza pracowników. Dziękuję za informację

@Nikt

Wszystko prawda

Ona

Faurecia najlepsza firma ever :D

@Ona

Ten wpis to chyba jakiś lizodup wpisał albo osoba z biura żeby podbić opinię Faureci albo???? ktoś kto jest niespełna rozumu żeby podobała mu się praca w tej (usunięte przez administratora) firmie za marne grosze. Oby padła i zamknęli ten (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)

@Anonim

Już nie pracuje w tej firmie.. robić trzeba wszędzie a jak się pracuje zależy w olbrzymiej mierze od kierowników, gap liderów i współpracowników.. Ja byłam na Faurecii 2 i wszystko(oprócz kasy... mogłoby być wiecej????) było ok...do czasu zmiany kierowniczki.. przerobione mam ich 3.... dwóch pierwszych spoko znających się na robocie i z podejściem do człowieka ale ta ostatnia.. len nad lenie na niczym się nie znająca, nie potrafiąca rozmawiać z ludźmi.. no chyba, że na temat.. tipsów, sztucznych rzęs, kosmetyczki, fryzjera itp.

Bogdan
@Scheuren

Pc czy lakiernia bo tam tylko takie prymitywy ,,zarządzają"

@Bogdan

Była na Press coveringu krótko po moim odejściu zmieniła (lub jej zmienili) zmianę i uap nie wiem dokładnie gdzie jest dzisiaj.. taką blondyna w okularach????

Mateusz

Tu nie ma co zgłaszać wydaje im się że jak jest covid to to jest wytłumaczenie na wszystko. Np na brak podwyżek, wszystko już dawno wróciło do normalności , fabryka idzie pełną parą , takiego braku ludzi nie było już dawno (usunięte przez administratora)

Rafal
@Mateusz

Wszystko wróciło do normy już dawno , a nawet jest więcej zamówień . Ale zaległych podwyżek nie dadzą i karzą się cieszyć że nadgodziny wypłacają... A to już nie jest jak było 5 lat temu czy dawniej , że można było dać podwyżkę 25/50 zł brutto lub nie wypłacać nadgodzin ... I znowu się obudzą jak będzie już lipa totalna i będą dawać po 300 zł

xxy

Teraz zarobki takie ze nawet niema się 2000 zl pracujemy za 80 procent pensji cele podniesione wyżej jak przed coronawirusem 5 dni w tygodniu ale 5 dzień nie placony ludzie zaczynają odchodzić no bo ile można pracować za pensje głodowe robia wszystko aby ludzi skroic z kasy a wymagania jakby się zarabialo z 5000 zl

@xxy

Może doceń fakt, że miałaś /miałeś do czego wrócić? To było do przewidzenia, że wiele firm będzie obcinać koszty przy obecnym kryzysie w związku z koronawirus.

Dorota

Dawano zmieniłem i dalej się trzymam :D

JJ
@moje zdanie

Proszę Cię nie rosmieszaj ludzi, chyba Ci płacą za te pochlebstwa, piszesz kryzys to czemu wszystkim nie obetną pensji tylko operatora, litości co Ty piszesz, czemu nie wspomnisz że szukają byle pretekstu by zabrać tzw premie albo przerzucic na 2ke, a najlepiej zwolnić (bo do tego też są zdolni), że kierownicy tylko(usunięte przez administratora) potrafią, że w 4 dni każda robić to co w 5, teraz jeszcze w piątki za dzień wolny każda pracować(paranoja) i tak do lipca ma być (do 8-9 lipca) i kolejna nagonka będzie bo jeden projekt się zamyka a kolejny ledwo co idzie, teraz się cyrk z ludźmi zacznie

krokodyl dondie
@moje zdanie

chcą obcinać koszty zrozumiałe, ale dlaczego głównie kosztem pracownikow na najniższych szczeblach, którzy najdotkliwiej to odczuwają? Połowa biurowych do dziś siedzi na postojowych, opiekach itd a dostaje takie samo a nawet większe wynagrodzenie jak inni narażający się pracownicy. Pozabierać auta służbowe, i inne benefity biurokratom, oszczędzać energię , zoptymalizować i rozsądnie zarządzać produkcję W poniedziałek wtorek 1/3 maszyn grzeje się nie potrzebnie generując koszty , tylko po to by pod koniec tygodnia zagonić ludzi w dni wolne od pracy i zaczeły produkować. Chcecie oszczędzać zacznijcie od siebie i róbcie to z głową zamiast karać pracowników finansowo obcinając im pensje, karząc przy tym przychodzić 5, 6 dni w tygodniu tylko dlatego, że ktoś nieumiejętnie planuje czasem produkcji.

Bella
@JJ

A skąd informacja że skrócony wymiar czasu pracy a co za tym idzie - również wynagrodzenie dotyczy tylko operatorów produkcji? Tarczą objęci są WSZYSCY: operatorzy, pracownicy UR, wymieniacze, ustawiacze, SV, funkcje wspierające, managerowie etc. Wszyscy pracują na 80% etatu.

JJ
@Bella

Czyżby kolejna osoba która żyć bez tej firmy nie potrafi czy siedzi u góry na stołku i zajmuje się pisaniem pozytywów bo za to ma płacone, brawo za ambicje

Panna z Fauki
@JJ

Proponuję mniej jadu, do tego odnaleźć jakieś konstruktywne zajęcie, a wszyscy będziemy zdrowsi i szczęśliwsi ;) P.S 1 ) to jest niegrzeczne tak innym zaglądać do portfeli ;) P.S 2) tarcza dotyczy wszystkich - bez wyjątków.

Zenek benek
@Panna z Fauki

Oj widzę coraz więcej zakochanych w tym burde.. , ludzie nawet nie wiecie jakie oni walki robią i jak omijają przepisy, wierzcie dalej w to co mówią to Zima w klatkach będziecie smigac

Czy to prawda że są ogromne braki w ludziach ?że najpierw zwolnili wszystkich agencyjnych a teraz ludzie się sami zwalniają ? Słyszałem też że większość kierowników z braku ludzi musi pracować na linii? Czy ten okręt już tonie ? Chyba nie warto się tam zatrudniać skoro taka jest atmosfera ? Czy to może poprostu wina wirusa ?

Ass

Witam pod jakiego kierownika najlepiej trafić na zmianie C? Jakieś opinię? Ktoś coś wie dzięki z góry za odp

@Ass

Ale gorzow 1 czy 2?

Pozdrawiam chłopaka z plakatu na silosie przy faurecji Gorzów 1, jesteś piękny, odezwij się w kom.

BigBoiii

Hej, to ja, co tam?

bez nicku

Sama do niego podejdź i zagadaj, na forum to każdy Ci może odpisać

Ala

Czy wypowie się ktoś na temat faureci ? Jak jest na 1 a jak na 2?

@Ala

Jeśli chcesz naprawdę szczerej pomocy - opinii, to: 1) przede wszystkim nie polegaj na opiniach(usunięte przez administratora) bo zdania, wersje i plotki są podzielone jak poglądy polityczne... 2) idź przekonaj się sama i sama zdecyduj! Praca - jej stopień trudności - jest różna, są różne maszyny, narzędzia, specyfika pracy, materiały, targety (cele) do wykonania na dzień. Ludzie też są baaardzo różni. Od przyjacielskich kumpli po zazdrosnych i fałszywych. Myślę, że Ameryki nie odkryłam i że o wielu zakładach można podobnie powiedzieć. Nic na siłę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Dzinsan

Firma krzak. Dosyć że mamy 4/5 etatu i pracujemy na pełen to straszą nakazami pracy i zwolnieniem. Dzis przyszła wyplata 1800 zł ???? W żabce więcej zarabiają w klimatyzowanym pomieszczeniu i na 2 zmiany. Duś się człowieku w zasranych okularach, meseczce i zarękawkach bo jak odpuścisz choć na chwilę i złapie Cię ktoś to po premii xd Powiedzą Ci że ze wcale nie mamy tak źle (usunięte przez administratora) Najwięcej udzielają się Ci którzy mają wysokie stawki i powiedz to tym którzy opłat mają 2 tys a dostali mniej. Skurwy****

XYZ
@Dzinsan

Za rekawkow juz nie trzeba nosic

@Dzinsan

Od lipca wraca pełen etat. Zarękawki - tak jak wcześniej ktoś napisał - zostały zniesione. To tak w ramach sprostowania. Czy zdajesz sobie sprawę, że wiele firm w Polsce (nie tylko Faurecia) musiało zmniejszyć etat i stawki płacowe w czasie panującego koronawirus? Żabka to branża spożywcza - tam nawet zimą musi działać klimatyzacja, więc nie porównuj dwóch całkowicie różnych miejsc pracy. Nikogo nie podpuszczam ale wychodzę z założenia, że każdy człowiek zawsze ma wybór i nikt nie powinien niczego robić na siłę... i tym samym psuć nastrojów ludziom, którym naprawdę zależy na tej pracy.

esa
@moje zdanie

Komentarz z tokiem myśleniem jednego sv z log zm C M.T. przez takich gości nie ma już nikogo kto by tam chciał wracać heh pozdro

@esa

Bywa - jak dbasz tak masz... i w obie strony to zawsze działa ;) A tymczasem wypowiedziała się nie SV, a zwykła szaraczka - operatorka z linii produkcyjnej :D

Fifi

Jeszcze nic nie wiadomo. Wszystko zależy jaki będzie wynik testu.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Faurecia
2.1/5 Na podstawie 382 ocen.

Faurecia