Opinie o Cukiernia Michalscy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cukiernia Michalscy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia Michalscy o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Michalscy w Kraków

lukas

Temperatura czasami musi być chyba na odpowiednim poziomie, by się ciasta nie rozpuściły, pewnie wystarczy się odpowiednio ubrać.

tuki

we wcześniejszych komentarzach chyba ktoś strollował mówiąc źle o Cukiernii Michalscy. Dobrze, że ma ona tyle pozytywów

Amaretto

Ja też pracowałam u (usunięte przez administratora)i nie mogę złego słowa o kobiecie powiezdziec. Były lpsze i gorsze dni, ale to jak wszędzie chyba? Ogolnie pozostawila po sobie dobre wrazenie, dobrze wspominam wspolprace.

Giee

Jak ktoś nie lubi klientów to lepiej żeby na sali nie pracował, aniw żadnych usługach... No bo wiadomo czy za kasą, cyz handlowiec czy kelnerka to trzea się uśmiechac i znosic ludzi nie wazne jacy są. Ja pracuje na szęście "na zapleczu" więc mnie to nie dotyczy. I supelnie nie rozumiem uwag tych wyżej, bo ekipę u (usunięte przez administratora)mam zgrana a szefową sympatyczną :)

d

d

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
mary

No tak, praca w usługach ma to do siebie, że czasem trafi się wymagający i upierdliwy klient, no, ale trzeba się z tym liczyć, czy pracując w cukierni Michalscy, czy gdzie indziej.

Nowa

Pracuje od 3 tygodni w krakowskiej galerii w cukierni i nie zauważyłam, żeby coś było nie tak, dziewczyny miłe sympatyczna atmozfera, szczerze jedynie na co można by bylo narzekać to klienci czasami :P Reszta ok, wiec moze cos sie zmienilo...

Annaaaa

Ja również tam pracowałam u Michalskich i nie narzekam. Jeśli mowa o (usunięte przez administratora) oczywiście, bo słyszałam że są dwie takie firmy. Ja pracowałam na Pawiej i było ok

Magistralna

Patrze i oczom nie wierze, wcześniej tu nie zaglądałam, dopiero post dodany przez kogoś wyżej spawił, że wątek się "odświeżył". No ja tam pracowałam i nidy nie mogłam narzekać, pensja ok jak na te czasy i możliwości, usmiech i miłe słowo od szefowej jeśli z nią się widziałam, koleżanki tez spoko.. ale może to ywynika z faktu, że piszecie "szef" ? No bo przecież są dwa rodzaje cukierni Michalscy, jedna zarządzana przez faceta a druga przez babkę. Z tą drugą mam właśnie doświadczenia

kaśkabr

Trochę dziwią mnie Wasze opinie , bo ja nie mogę powiedzieć za wiele złego na temat tej firmy. Pracowałam tam przez dwa lata i poza jakimis drobnnymi sprzeczkami na tmeat biezacych spraw, moja wspoółpraca z szefem przebiegała bezproblemowo.

Jaką proponują stawkę? Przy takiej rotacji pracowników jak piszecie jest może szansa dorobić trochę w wakacje w Cukierni Michalscy?

ja od krotkiego czasu pracuje u michalskich. ludzie super, luzna atmosfera. nie wiem kto pisze takie komentarze.

BM

WCALE NIE JEST TAK NAJGORZEJ W NIEKTORYCH FIRMACH ZNACZIE GORZEJ JAK SIE KOMUS NIE CHCE ROBIC TO I MICHALSKI NIE POMOZE HIHIHIHI

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Michalscy - Kraków

• Jak się pracuje w Cukiernia Michalscy?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Michalscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cukiernia Michalscy?

Kandydaci do pracy w Cukiernia Michalscy napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cukiernia Michalscy