Opinie o Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie w Kraków

Gucii Nowy wpis

za wodę firmową w Lewiatan kobierzyńska i na magazynach dystrybucji auchan m1, Biedronka Kraków os pułku lotniczego Lewiatan kobierzyńska tez sie powinien wsiąść

zniszczony układ pokarmowy Nowy wpis

Lewiatan wody firmowe kobierzyńska, Biedronka Okulickiego towary Świeże chleb i nabiał przemycone po znajomości i nielegalnie

kandydat Nowy wpis

czy w sanepidzie w Krk osoba zatrudniona w nadzorze jezdzi sama samochodem na kontorlę?

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Asystent/-ka w firmie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. Czy mogę liczyć na 4800 PLN, jeśli chcę pracować na Asystent/-ka?

Dzesika

Są nowe zaszeregowania od września/ lipca - zobacz sobie na stronach - jest XX stopni zaszeregowania i zależne od wykształcenia, ogólnego stażu pracy, dodatku kontrolnego (jesli bedziesz dokonywać kontroli), premii , Twoja pensja z tabel jest zwiększana - często nawet o 35% jesli masz wiele lat pracy. Podstawa wyliczana jest od średniego wyn4agrodzenia mnożona współczynnikiem.

Danuta
@Dzesika

Kurczę aż tak to wszystko wyliczone u was? Nic poza tym się nie dostaje? Mam na myśli jakieś premie itp. A tak w ogóle to jak z atmosferą w firmie, można się ze wszystkimi dogadać?

Motyka

Niewątpliwie praca ma wiele plusów jednakże osobiście odradzam pracę w tej firmie. Każdy jednak decyduje sam, co jest dla niego odpowiednie .PLUSY -Wśród plusów jest na pewno fakt, iż są stałe godziny pracy i wolne weekendy.Dla tych, którzy potrafią się dobrze zorganizować w terenie, plus jest tym większy, że jest szansa by skończyć pracę wcześniej lub załatwić sprawy prywatne w czasie pracy (co jest dosyć często lecz nieoficjalnie praktykowane).  - Ponadto benefity w postaci 13-stki, wypłata tzw. "wczasy pod gruszą" są dobrym uzupełnieniem marnej wypłaty.  - Wynagrodzenie jest zawsze na czas.  - Umowa o pracę. MINUSÓW jest jednak zdecydowanie więcej.  - rozmowa rekrutacyjna- Wszystko zależy na jaki humor Dyrektora trafisz. Nie bez znaczenia jest również Twoja prezencja. Wszyscy pracownicy wiedzą, iż nie zawsze merytoryczne przygotowanie ma znaczenie. Dekolt i blond włosy mogą Ci bardzo pomóc. Rozmowa do najprzyjemniejszych nie należy, gdyż Dyrektor lubi się wykazywać zadając podchwytliwe pytania (co ponoć jest podszyte poczuciem humoru), wtrącając się w Twoje wypowiedzi i uniemożliwiając zebranie myśli. Kierownicy są przez niego zestresowani, zawaleni pracą, coraz to nowszymi pomysłami, na których realizację Dyrektor daje kosmicznie krótkie terminy. Przekłada się to na relacje kierowników z pracownikami, którzy dostają przez to tzw. rykoszetem.  - ilość pracy zawsze przewyższa Twoje możliwości czasowe ( funkcjonujący w PSSE Budżet zadaniowy to istny strzał w stopę). Jeżeli lubisz ogarniać pracę w domu lub po godzinach (co oficjalnie oczywiście jest zabronione) to jest to praca "idealna". Nadganianie pracy zwykle odbywa się w zaciszu domowym, gdyż nie ma możliwości pracy w Stacji po godzinach (nieodpłatnie). - szanse na kursy, szkolenia czy jakiekolwiek rozwój ścieżki kariery- ŻADNE, chyba, ze sobie sam za to zapłacisz i wykorzystasz urlop na owe doszkalanie.  - umiejętności interpersonalne między pracownikami pozostawiają wiele do życzenia. Niestety obłuda, rozgrywki między pracownikami, poniżanie i manipulowanie- codzienność ( choć nie w każdym oddziale na  tak dużą skalę) Każdy o każdym wszystko wie najlepiej i nie zawaha się tej wiedzy wykorzystać. Plotki, ploteczki. Krzywdzącym jednak byłoby stwierdzenie, że brak jest osób na poziomie- są i tacy ( niestety za mało krzyczą, nie wchodzą w układziki i pozostają zazwyczaj niedocenieni).  - brak dodatkowej opieki zdrowotnej w pracy tego typu jest co najmniej zadziwiające. Ciągły kontakt z zarazkami, chorymi to wyłącznie Twój problem.  - Praca na firmowych komputerach jest plusem, minusem jest jednak dedykowane do kontroli oprogramowanie SAC- JEST ZAWODNE, przepełnione błędami, zamiast być wsparciem merytorycznym niejednokrotnie komplikuje pracę.  Bardzo często zawodzi w terenie, wówczas trzeba się przerzucić na "pisanie w wordzie" i uzupełniać dane w domu, gdy oprogramowanie zacznie znowu działać. ŻENADA i strata czasu.  - praca w terenie wymaga dobrej kondycji fizycznej. Masz do wykonania plan niezależnie od pogody, temperatury i samopoczucia. Nosisz w teren sprzęty ( laptop, ładowarka, drukarka przenośna, dokumenty). Stan kręgosłupa po paru tygodniach jest powiedzmy nadwyrężony.  - otrzymanie umowy o pracę na czas nieokreślony wymaga dużej cierpliwości i jeśli jest szansa by Ci jej nie dać na takich warunkach to na pewno tak się stanie. Głośno komentowane przez Dyrektora zachodzenie w ciąże przez kobiety  tuż po otrzymaniu tejże umowy jest KARYGODNE.  Oto kilka moich przemyśleń, po tym jak po kilku intensywnych latach zmieniłam pracę na inną. Lepszą.

Aplikowałeś na stanowisko PRACOWNIK OBSŁUGI oferowane przez firmę Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
admin

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie - Kraków

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie
  • ul. Makuszyńskiego 9