counter
Wiktoria Nowy wpis

Przypadkiem zobaczyłam opinię o firmie Optiland. Postanowiłam się wypowiedzieć ponieważ osobom szukającym pracy mogła by uciec fajna okazja. Informacja o niewypłaconych wynagrodzeniach jest FAŁSZYWA. Firma ZAWSZE wypłaca wynagrodzenia w terminie do 10 tego następnego miesiąca zgodnie z umową a nawet 1,2 dni wcześniej. Nie ma rotacji pracowników od lat pracuje ten sam zespół . Właściciel dba o firmę i pracowników . Swoją wypowiedź mogę potwierdzić nawet przed Sądem.

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w P.W. Optiland Jarosław Lichota?

Porażka szkoda słów

Kiepska firma. Nie płaci na czas i jeszcze ma pretensje, że ktoś przypomina się o kasę, naprawdę żałosne. Jak chcesz czekać na kasę tygodniami i się prosić, to jest to firma dla Ciebie.

Jarosław Nowy wpis
@Porażka szkoda słów

od 11 lat czyli od powstania optiland.pl ZAWSZE płacimy do 10tego każdego mc, masz jakieś dowody czy tylko hejt ;)

Jarosław Nowy wpis
@Porażka szkoda słów

A jak masz na imię? może Nazwisko? kłamczuchu wstrętny ;)

Zostaw merytoryczną opinię o P.W. Optiland Jarosław Lichota - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.