Opinie o INVENIO w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy INVENIO. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie INVENIO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVENIO w Wrocław

NOK

Niestety szczera prawda to co napisał W.I Niektórzy brygadziści czują się bezczelni i bezkarni poprzez kolesiostwo z kierownikiem. Jeśli w tym miejscu nie podejmie się radykalnych zmian, nie wróże temu miejscu zbytnich rewelacji.

Heh
@NOK

Ten cyrk się nie skończy dopóki nikt nie przejmie nad tym kontroli. Skoro szefostwo daje na to przyzwolenie to psy szczekają a karawana jedzie dalej. Śmiechy chichy, obgadywanie innych i pozbywanie się niewygodnych osób.

@NOK

Zapomniałem napisać ze w biurze przy dwu osobowym biurku codziennie przebywa 5 osób i nic nieda się załatwić. Bo mistrz ma zastępcę brygadzistę, brygadzistą ma zastępcę, zastępca ma pomocnika no bo papiery robi kto inny. Części też tam sortują.

Szkoda słów

Każdy wie o kim mowa. Tak to już jest że jak dasz komuś zakompleksione mu władze to myśli że pomiatajac innymi coś osisgnie. By czuć się bezpiecznie ścięgnie na stołki obok podobnych sobie. Tacy ludzie nie mający odwagi spojrzeć innym w twarz tylko bez skrupułów usuwają to co niewygodne. Żyjemy w takich czasach że nikt nie powinien czuć się wyjątkowo. Musiały zaboleć kogoś te komentarze skoro wszyscy o tym gadają. Trzeba mieć smutne życie by uprzykrzać je ijeszcze nnym.

Lol
@Szkoda słów

Jak się nieuków zatrudnia to nic dziwnego że wyręczają się innymi

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w INVENIO?

Qurde

Na papier ścierny i latarki za 2 zł. Jakaś suwmiarka też się znajdzie.

Uszczelka

Pilniczki, które nadają się jedynie do paznokci i ugniataki ze spinaczy biurowych. Generalnie chodzi o to, że im bardziej kreatywny jesteś tym lepiej.

Narzędzi jest sporo tylko niekompletne, zużyte albo marnej jakości. Jednak nie ma co narzekać jak codziennie się z nich korzysta.

J

Dorzucam własną opinię, starałam się by była jak najbardziej obiektywna, choć wiadomo że w 100% obiektywnym się być nie da. Plusy: - nie ma problemu z wolnym, pracowałam tam przez parę miesięcy i jeśli potrzebowałam – nawet z dnia na dzień – nikt nie robił mi problemów z tego powodu. - wypłata zawsze na czas. Co prawda część ludzi twierdzi że im się nigdy nie zgadzała co do złotówki (chodzi o jakieś drobne sumy do 2zł) natomiast ja nie zauważyłam żadnych wahań, - można się dogadać odnośnie zmian – jeśli na któreś nie da rady się chodzić, ma się małe dziecko i nie chce się chodzić w nocy – idą na rękę. - praca bardzo prosta, jak w przedszkolu, wydaje mi się że pod tym względem nie jest stresująca. Minusy: - tak, nie można powiedzieć do siebie słowa podczas zmiany, zwłaszcza u znanej nam wszystkim brygadzistki bo cały zakład będzie o tym wiedział - mało miejsca – część ludzi chodzi tylko na pierwsze zmiany, dlatego czasem naprawdę jest ciężko, kilka osób musi stać, brak krzeseł, oświetlenia - normy: niektóre mam wrażenie, że są wzięte totalnie z kosmosu, naprawdę ciężko jest zrobić kilka pudełek w godzinę, gdzie części jest ponad sto, po prostu samo przełożenie z pudełka do pudełka zajmuje dużo czasu... Czasem się czepiają o te normy, czasem nie. - czepialstwo o szczegóły Opinię daję tylko dlatego, że chce żeby ludzie mieli świadomość nie tylko minusów, ale i jakiś tam zalet ;)

No dobra: ponarzekaliście sobie? Napluliście na koordynatorów ? To teraz do roboty nieroby, bo norma się sama nie zrobi. A jak się komuś nie podoba, to przypominam, że nie ma ustawowego obowiązku pracy w tym zakładzie. Bezrobocie jest małe, więc łatwo można znaleźć pracę gdzie indziej, za zapewne większe pieniądze, skoro tutaj tak mało płacą.

LeL
@Nowy

Łatwo się domyślić kto napisał ten post :) Komu wystaje tyle słomy z butów by tak podchodzić do swoich podwładnych. Tak tak nieroby, do roboty bo norma sama się nie zrobi, ja w tym czasie pójdę na kawkę i ploteczki. A jak się komuś nie podoba że są tu równi i równiejsi to wypad !!!

Brałeś udział w rekrutacji do INVENIO. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
OK

W.l Przemek co ty (usunięte przez administratora) cię bo nic nie robiłeś, więc skończ (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Heh
@OK

Skoro Przemek nic nie robił to kto szlifował te wszystkie tłoczki? Kto sprawdzał obudowy? Piszą to ludzie, którzy bez sprawdzenia części wrzucali OK. Każdy w tej pracy siedzi na telefonie. Skoro nie potrafisz na publicznym forum wyrażać swoich opinii w kulturalny sposób i myślisz, że komuś tym ublużysz to daruj sobie.

W.I.

Praca w Invenio QD nie jest niczym wymagającym. Początek, to okres próbny na 3 miesiące. Potem umowa na 2 lata. Następnie na 8 miesięcy. Na samym końcu zaś umowa na czas nieokreślony. 1. Jeżeli chodzi o pieniądze, to stawka godzinowa wynosi 16 zł brutto. Nie obowiązuje tutaj premia, tylko nagroda, w wysokości 290 zł brutto. Jest też dodatek świąteczny, w wysokości 150 zł brutto. Oczywiście z biegiem lat, kwoty te się zmienią, wraz z decyzjami Rządu o podniesieniu najniższej krajowej. 2. Brak jakichkolwiek dodatków do wynagrodzenia zasadniczego za przekroczenie obowiązujących norm. Niektóre normy są wygórowane i nie ma to nic wspólnego z jakością. 3. Praca wykonywana jest na bazie instrukcji, bądź wytycznych od Koordynatora. Bywa tak, że nawet Brygadzista lub Mistrz nie pokaże, co ma się robić, tylko wysługują się osobami, które nie mają kwalifikacji do szkolenia innych pracowników. 4.Praca obwiązuje w systemie III zmianowym, z możliwością dogadania się (z obecnie panującą Kierowniczką ) o pracę, na II zmiany lub nawet tylko I zmianę. Przerwa wynosi 30 min. Jet stołówka i dofinansowanie do tego, co jest tam oferowane. 5. Soboty są rzadko, ale zazwyczaj są proponowane po cichu kilku osobom. 6.Praca jest urozmaicona, aczkolwiek monotonna i żmudna. Czasami polegają na np "małpiej pracy", czyli segregowaniu na obecność otworu lub jego brak. Często nie ma odpowiednich narzędzi do pracy. Firma w tej placówce nie do końca przestrzega zasad BHP. Mam na myśli sprzątania, czy higieny. A propos sprzątania, odbywa się ono po łebkach i tylko z rynku. Ewentualnie, jeżeli Kierownictwo zna termin przyjścia osób z zewnątrz lub kogoś ważnego wewnątrz, to zaczyna się tak zwane "Wiosenne porządki". 7.Kadra Zarządzająca składa się z osób młodych, niedoświadczonych, które nie potrafią zarządzać zespołem. Często miewają humory, kierują się emocjami, wyznają zasadę "Ciebie lubię, a Ciebie nie". Wprowadzają "kolesiostwo", czyli zatrudnianie swoich kolegów, czy koleżanki, bądź rodzinę. 8. Niektórzy pracują po 8h, a mają płacone za 10h poprzez dopisywanie sobie nadgodzin. Owe nadgodziny wyglądają tak, że ktoś wykona swoją pracę wcześniej, a potem siedzi i nic nie robi, ogląda filmy, seriale, albo gra w statki, państwa miasta, itp. lub rozmawia z innymi. 9. Pilne sorty, na Cito czasem wykonuje się bez sprawdzania, poprzez wrzucenie karteczki "OK". 10. Brak jakiejkolwiek możliwości rozwoju. Brak pakietu socjalnego. 11. Praca dobra dla tych, co chcą zdobyć doświadczenie w branży produkcyjnej. Osobiście nie polecam się tam "zagnieździć" na dłużej.

Dawidek
@W.I.

290 zł wypłacają w formie nagrody uznaniowo-jakościowo-frekwencyjnej , a dokładnie za jeden dzień NŻ lub L4 nagroda ta nie przysługuje.

Szkoda słów

Praca za najniższą krajową. Premia, o której piszą w ofertach pracy premia nie jest a jakaś nagroda. Jak w każdej tego typu firmie kolesiostwo. (usunięte przez administratora) szefowej nadciągał kolegów z całej wsi i tak się to kręci. Ogólnie praca mało wymagająca.

INVENIO QD WROCLAW. Praca dla mało ambitnych ,zapomogi płacone na czas. Praca pod nadzorem niby inżynierów , niby znających swoje zadania. Pracownik INVENIO jest gościem w zakładzie gdzie co dzień przy wejściu i wyjsciu musi okazać dow. osob. Jeśli nie wiesz co to paranoja przyjdż do INVENIO QD. "CZY SIĘ STOI, CZY SIĘ LEŻY ZAPOMOGA SIĘ NALEŻY" .Przyjemnej pracy drodzy rodacy. J.P'

Zostaw merytoryczną opinię o INVENIO - Wrocław

• Jak się pracuje w INVENIO?

Zobacz opinie na temat firmy INVENIO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVENIO?

INVENIO