LEWIATAN - Łukasik Meiera

Kraków

Opinie o LEWIATAN - Łukasik Meiera

anonim 2010-10-11 20:47:04
Ja też pracowałam w tym sklepie i wcale nie uważam tak jak mój poprzednik , odeszłam z parcy z przyczyn osobitych ale nigdy kierownik sklepu nie dał mi odczuć różnicy między pracownikami, i nigdy nie stosował żadnego [usunięte przez moderatora] wszystkich traktuje równo a tych niesfornych przywoluje do porządku . Niestety niektórzy uważają że pracując bardzo krótki czas wiedzą już wszystko na tematy pracy i obsługi klienta .Trzeba dużego doświadczenia i pokory żeby zrozumieć pracę w sklepie , od mycia półek, podłóg , do obsługi klienta . Nie jestem młodą osobą , a cz ktoś jest zamężny czy stanu wolnego to jego osobista sprawa . Niewiem kto to napisał ale jeżeli osobę mieży się tym , że jest starą panną to chyba nie jest to odpowiednie podejście do pracy .
Zostaw swoją opinię o LEWIATAN - Łukasik Meiera - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEWIATAN - Łukasik Meiera