MTD Poland

Opinie o MTD Poland

WolfGarten 2011-04-05 19:38:08
Chcialbym ostrzec wszystkich, ktorzy chca podjac zatrudnienie w MTD Poland.
Z wlasnego doswiadczenia i 7 innch osob, ktore zostaly zwolnione od tak i ktore same polozyly wypowiedzenie panu K od stycznia 2011.
Jesli ktos lubi prace w delegacji od poniedzialku do piatku za 1600-1800zl netto
Jesli ktos lubi prace u zaklamanej atomsferze i nieustannej inwigilacji
Jesli ktos lubi prace gdzie kazdy z "kolegow i kolezaneK" z pracy czeka na Twoj blad i chce o tym poinformowac pana zastepce dyrektora pana Ł.
Jesli ktos lubi prace gdzie najszybsza droga awansu jest donosicielstwo.

to nie jest watek dla Ciebie...smialo wysylaj CV bo tam czekaja na takich jak TY.

a na powaznie...
rozpoczynam ten watek bo sam takiego nie znalalzlem na forum zanim tam sie zatrudnilem i to nie byla najlepsza decyzja
CHAOSIK 2012-01-12 22:44:01
Potwierdzam w moim dotychczasowym życiu zawodowym nie trafiłem na większego gbura jakim jest Dyrektor[usunięte przez moderatora]Najgorszy jest totalny brak przepływu informacji, Ciągłe zmiany decyzji zarządu. W tajemnicy utrzymuje się nawet jeśli ktoś odejdzie lub zostanie zwolniony z pracy (a to się zdarza BARDZO często).
gość 2012-01-14 18:07:33
Potwierdzam to najgorsza firma w jakiej pracowałem.
anioł 2012-01-20 09:40:12
Fakt nie jest to najlepszy wybór!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zanim zlożysz tam aplikację dobrze się zastanów!!!!
sam 2012-02-12 11:26:20
fakt tam kariery nie zrobisz, a wręcz przeciwnie - uwstecznisz się.
kacpi 2016-04-20 14:04:04
Wiecie, co w niczym nie pomagacie, ja chciałbym dowiedziec sie co jest tam na plus i na minus, nic mi nie daja opinie ,,nie polecam'' dlaczego?
Zostaw swoją opinię o MTD Poland - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTD Poland