Opinie o Infovide- Matrix S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Infovide- Matrix S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Infovide- Matrix S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Infovide- Matrix S.A. w Warszawa

KC

Do pracy przychodziłam z przyjemnością: świetni ludzie, różnorodne projekty, komfortowe warunki, piłkarzyki, pozytywny wystrój wnętrz (zielony!), dobra kawa. Polecam, szczególnie młodym. Walczcie o ciekawe projekty, bo warto. Firma posiada spory potencjał, ale rozwinie go w pełni dopiero wtedy, gdy osiągnie wyższy poziom dojrzałości organizacyjnej i zacznie rozwiązywać wewnętrzne problemy zamiast zamiatać je pod dywan. Mam nadzieję, że przejęcie przez Asseco nie zniszczy kultury organizacyjnej i niemal rodzinnej atmosfery. Pozdrawiam, KC

Orientuje się ktoś ile może trwać czas na odpowiedź od Infovide od momentu wysłania CV? Długo się czeka?

tomahawk

Jeśli firma nie szanuje i nie motywuje specjalistów, to koszty poniesione na szkolenie ludzi bez doświadczenia powinna ponosić sama. Skoro dajecie się zatrudniać za 206 zł miesięcznie to niszczycie tą branżę. Wolałbym roznosić pizzę niż pracować w tym zawodzie poniżej 2kPLN.

sugarfree

Dodajmy, przy wykorzystywaniu najtańszej na rynku siły roboczej, ludzi najbardziej zdesperowanych i o najmniejszych oczekiwaniach tych płacowych i pozapłacowych. Polski IT grajdołek zatacza coraz szersze kręgi, kiedy powiedzą sobie dość..

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Zygzag

Ale numer zrobił nam zarząd. Infovide-Matrix zostanie kupione przez Asseco. Ciekawą Asseco przyjęło strategię, że taniej jest mu kupić firmę, którą wcześniej Asseco niszczyło dumpingowymi cenami w przetargach, tylko po to aby pozyskać specjalistów i parę kontraktów które przegrało, niż samemu zatrudnić i zbudować dział, konkurujący czysto rynkowo z innymi. Niby taka duża firma jak Asseco, a nie daje rady sama, ale to może dlatego, że nikt o zdrowych zmysłach w Asseco nie chce pracować, a ci to tam są mało wiedzą o współczesnym IT. Ciekawe co będzie jak Asseco zacznie psuć w Infovide, ciekawe jak długo ci specjaliści popracują dla Asseco. Już jest w Infovide niewesoło, a zapowiada się dodatkowy wycisk i chaos. Infovide miało do tej pory tę niemal rodzinną atmosferę, którą zakup przez takiego giganta kompletnie zniszczy. Mowa o agresywnym zarządzaniu Asseco przy niemal kompletnej nieznajomości tematów.

Kamil

Nie moge się z tobą zgodzić. Sam aplikowalem rok temu na mlodszego testera. Rozmowa byla ok, ogolnie bylem wtedy na drugim roku informatyki, na slabej prywatnej uczelni, tak naprawde nikogo do konca nie interesowaly moje studia a umiejetnosci. Trzeba umiec samemu pokierowac rozmowa. Mialem test z UML ktorego kompletnie nie znalem, rozrysowalem mindmape i wystarczylo zeby pokazac ze umiem myslec i sobie radzic. Moze stawka nie byla duza jak na poczatek, ale jak dobrze pracujesz i sie odnajdujesz w pracy to szybko moze nastapic spory skok, bo nawet o 30%. Moze cos z tobo jest nie tak...

Abek

Przepracowałam w IVMX kilka lat. Podobała mi się atmosfera w firmie, wszyscy byli dla siebie mili. Przełożeni także wykazywali się wyrozumiałością, ale byli też wymagający. Projeky różne z racji wielkości firmy, ja trafiałam na ciekawe (choć większość utrzymaniowych). Na minus można zaliczyć pensję, które w niektórych działach mogą odstawać (ale nie jest to regułą, w części technologii spokojnie była średnia rynkowa). Biuro bardzo przyjemne, pracuje się w komfortowych warunkach. Komputer również z wyższej półki. Z minusów czasami widać było dezorganizację (np. przy przenosinach osoby między projektami lub odejściu/przyjściu osoby). Ogólnie polecam pracę w tej firmie.

Sprawiedliwy!

Chyba troche za pozno na przeprosiny, nie sądzicie? Zdarza sie kazdemu, ale niesmak pozostaje. Zreszta, przeprosiny może napisać każdy...

HotRoman

Ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko młodszego testera oprogramowania... i moje wrażenia - ta firma to totalna porażka. Rozmowa Kwalifikacyjna - stanowisko: młodszy tester oprogramowania. Rozmowa była przeprowadzona przez osobę z HR i testera oprogramowania. Pytania dotyczyły głównie moich studiów podyplomowych i wykładowców. Nie byli zainteresowani mną - padło mało pytań wprost o mnie. Wyszydzali moje studia podyplomowe, wykładowców. Jeżeli taka "kultura" panuje na rozmowach w Warszawie to ja dziękuje. Pani z Hr pozwalała sobie na docinki: np. mówiła do testera, który był obecny na rozmowie: "może ty byś założył takie studia - to niezły biznes". Natomiast ten tester wprost śmiał mi się w oczy, że jako osoba nietechniczna po 1 rocznych studiach podyplomowych Tester oprogramowania nie umiem dobrze programować i nie znam UML. Ogólnie odniosłem wrażenie, że szukają jelenia, który będzie im robił automaty, testował, pisał dokumentację za 2000 netto. Nie polecam. Tak nie traktuje się się ludzi na rozmowie. Ogólne wrażenie - co za wiocha i cwaniarstwo. Widać było, że nie szanują ludzi i raczej kiepskie stawki proponują. Szczerze nie polecam. Zresztą pójdziecie to przekonacie się sami.

Infovide-Matrix
@HotRoman

W imieniu Infovide-Matrix chcielibyśmy Pana bardzo przeprosić, jest nam bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji, która nie powinna się zdarzyć. Jeśli podczas spotkania rekrutacyjnego poczuł się Pan źle potraktowany – zapewniamy że nie było to naszą intencją.

Excv

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem do Infovide na stanowisko młodszego programisty Java EE. Czy wie ktoś jak wygląda ten test i czy faktycznie można go rozwiązać online? Jest to test wyboru abcd, czy trzeba coś pisać? Dotyczy on samej Javy czy jest szerszy zakres? Na jakie początkowe zarobki może liczyć osoba bez doświadczenia?

Jacek
@Excv

Ja wiem jak wygląda ten test bo jestem autorem ;) sama Java i odpowiedzi abcd. Nie jest dostępny online - wykorzystuję go sporadycznie. U mnie główny nacisk jest zawsze na rozmowę o kompetencjach, doświadczeniach i potencjale. Nie ma się co stresować - najlepiej zaaplikować, przyjść i porozmawiać. Zarobki - adekwatne do kompetencji.

rebe

Byłem na rozmowie w sprawie praktyk w Infovide-Matrix. Zaoferowano mi umowę-zlecenie z wynagrodzeniem 206 zł miesięcznie (wytłumaczono mi, że to dlatego, że osoby bez doświadczenia trzeba przystosować a to kosztuje, stąd wynagrodzenie - najniższa możliwa zgodnie z prawem kwota dla umowy-zlecenia). Póki co jednak to jedyna firma, która oferuje tak wygodny wymiar godzinowy, przy tym sprawiają dobre wrażenie, więc zdecydowałem się tam pracować.

asd

Opinie raczej dobre więc skąd taka niska ocena "gwiazdkowa"? Mnie interesuje czy to dobra firma na początek? Zależy mi przede wszystkim na opiece przez kogoś odpowiedzialnego przez pierwsze tygodnie, cierpliwej nauce i robieniu ciekawych projektów. Jestem studentką informatyki coś tam umiem ale to tylko wiedza akademicka stąd ciekawi mnie czy start jest łagodny.

Pult

Infovide Matrix uważa się za jedną z najlepszych firmy jeżeli chodzi o doradztwo IT i usługi informatyczne na najwyższym poziomie. Pytanie jak zdefiniować najwyższy poziom i co jest jego wyznacznikiem. Konkurencja jest na pewno spora, jednak firma powinna mieć jakiś szczególik, który znacząco nie będzie jej unifikował.

Talbot

O samej firmie Infovide-Matrix mam raczej dobrą opinię, rozmawiając z kolegami, a wcześniej współpracująć/konkurując z tą firmą. Nie wiem jak zarobki w samym Infovide-Matrix, ale w Dahliamatic, czyli w firmie-córce nie jest z tym wesoło. Firmą Dahliamatic trzęsie ponoć jakiś bardzo pazerny człowiek i grupka podobnie nakręconych managerów, dzięki czemu nagminne jest wyciskanie z kogo się da ostatnich soków (po 13-14 godzin dziennie i z weekendami, często bez akceptowania nadgodzin) i zarobki są nawet 2 razy mniejsze, niż obecnie oferowane na rynku i mówię tu o ludziach z ~20 letnim doświadczeniem, którzy zasuwają jak roboty. Podobnie kontrakty nie są przedłużane z powodu czystego widzi mi się firmy Dahliamatic. Zatrudniając się w Infovide-Matrix nie dajcie się więc wsadzić na minę, czyli nie przyjmujcie umowy o pracę, czy kontraktu z firmy Dahliamatic.

radek

no ale to zależy czy jest osoba zadowolona z swoich zarobków czy nie za bardzo, bo nie każdemu jednak odpowiada taka liczba przy wynagrodzeniu jednak.. no ale mam nadzieje, że w końcu się uda i mnie przyjmą, bo już szukałem innej pracy i wysyłałem swoje CV i uznałem, ze jednak ido nich pójde o ile mie przyjma

student

Witam, zainteresowała mnie firma Infovide-Matrix w roli pracodawcy, a szczególnie ich oferta Dział Wsparcia IT. Nie napisali jednak, że wymagają doświadczenia, a takiego w Service Desk nie posiadam. Wobec tego jak to wygląda, wszystkiego mnie naucza na szkoleniach? Wymagania oczywiście, które napisali spełniam.

Qwerty

Czy jest to firma dla osób z doświadczeniem około 2-letnim, chcącym się rozwijać na stanowisku programisty JEE? Na jakie zarobki można liczyć?

dziewczyna

Filip, to trochę przestarzałe myślenie, kobiet jest coraz więcej w tym zawodzie.(usunięte przez administratora)

młoda

IVMX to moja pierwsza praca. Atmosfera jest super (dużo zależy od managera, a mój jest świetny). Już w pierwszym roku pracy można się wykazać, co wiąże się z podwyżkami i awansem. Nikt nie patrzy na ręce ani nie kontroluje godzin przyjścia do pracy (robisz to sam). Praca zespołowa, ale każdy jest za coś odpowiedzialny. Największe znaczenie ma wykonana praca, a nie odsiedzenie 8h. Jest dużo sponsorowanych szkoleń i certyfikatów. Nie spotka się tu osób od kawy czy xero.

Dla osób na początku drogi zawodowej - tak, jak ja - firma idealna. Na stażu nie parzy się kawy/herbaty, tylko uczy nowych technologii oraz uczestniczy w szkoleniach. Firma wspiera osoby, które chcą się rozwijać: sponsoruje certyfikaty, dostarcza różnorodne materiały dydaktyczne i narzędzia. Duże możliwości rozwoju dla żółtodziobów. Specjalistą nie jestem, więc się nie wypowiem w temacie perspektyw dla ekspertów. Dla młodych to bardzo dobra opcja, i atmosfera też w porządku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Infovide- Matrix S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Infovide- Matrix S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Infovide- Matrix S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Infovide- Matrix S.A.?

Kandydaci do pracy w Infovide- Matrix S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Infovide- Matrix S.A.