Opinie o Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk w Poznań

30 Nowy wpis

oczywiście, tym bardziej w sprzedaży bo sektor ubezpieczeń życiowych oraz majątkowych, inwestycji itd,. wymaga dynamiiki i elastyczności w podejściu do klienta

max Nowy wpis

nie ma co skreślać młodych, ja też jestem osobą początkującą która dopiero teraz chce wystartować zawodowo w tej branży ale uważam że mam ogromną wiedzę którą można dobrze wykorzystać. i najbardziej mnie ciekawi czy przyjmują w tej firmie młodziaków i ewentualnie jak są oni póxniej traktowani przesz firmę

młody Nowy wpis

Koczę w tym roku logistykę na Akademii Obrony Narodowej w Warszawie i bardzo zależy mi żeby znaleźć pracę w zawodzie. Czy do tego całego centrum logistyki finansowej można się dostać i czy mój kierunek studiów będzie dopowiadał kierunkowi tej firmy? bo chyba nie jestem pewien co do tego. dajcie znać jak wiecie

nie_młody Nowy wpis
@młody

Obawiam się, że Twoja logistyka dotyczy logistyki transportu towarów a tutaj jest mowa o ubezpieczeniach i inwestycjach... :-)

olaf

Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk jest firmą istniejącą na polskim rynku od ponad 12 lat, także posiadają już spory bagaż doświadczenia. Są organizacją zrzeszającą wokół siebie specjalistów na terenie całego kraju z zakresu: ubezpieczeń życiowych oraz majątkowych, inwestycji oraz oszczędzania, prawa, ekonomii, logistyki, informatyki oraz medycyny.

Brałeś udział w rekrutacji do Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Norin

Chyba wiem juz dlaczego, Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk nie ma obecnie rejestru w bazie przedsiębiorców.

Norin

Dano nie widziałem, żeby clf szukało pracowników, to znaczy nie moge znaleźc żadnych ogłoszen do nich, nawet nieaktualnych..

Ojek

Mnie interesuje ile realnie można zarobić w CLF, bo call center w Polsce jest od cholery, trzeba wybrać to właściwe :) to jak?

Grzegorz

No prawda taka że nie ma firmy która pokazuje kontakty bezpośrednie.O czymś to świadczy. Polecam ubezpieczenie mieszkania w CLF.

pjoln

hm, opinie sa podzielone na temat wspolpracy w CLF. Ja pracowalem w tej firmie jakis czas, bylem chyba najmlodszym pracownikiem. Musze sie pochwalic, ze szlo mi naprawde dobrze, mysle, ze szef moglby to potwierdzic. Dzieki (usunięte przez administratora) otworzyla mi sie szeroka droga. Wspolpraca sie zakonczyla, ale to byl jeden z najlepszych pracodawcow, jakiego dotychczas mialem. Pozdro (usunięte przez administratora);]

Promyczek

Spokojnie, jak będzie dobry to i takich rodzin utrzyma z 10 :)

Promyczek

Nie powiem Ci ile bo to zależy jak przedstawiciel jest dobry, ale spokojnie na życie mu starczy i jeszcze będzie miał zapas

Promyczek

Przedstawiciel mega dobrze wychodzi kwestia sprzedania produktów, zależy jak jest dobry to ma nawet kilka tysięcy złotych

Promyczek

Zależy na jakie stanowisko?

Centrum Logistyki Finansowej

Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk, z siedzibą w Gdańsku, w najbliższych dniach nie przeprowadza żadnej rekrutacji. Dawni współpracownicy pracujący na rzecz podmiotu posługiwali się nazwą firmy, a rekrutowali do własnych celów.

marchewka

CLF w OPolu to jakas kretynska firma a szczegolnie pseudo kierowniczek (usunięte przez moderatora) ktory ludzi traktuje jak swoich pachołków. Pracowałam tam i NIE POLECAM !!! Trzech kierowniczkow lipnej firmy, klucacych sie miedzy soba! i oferujacych 3 dni pracy za darmo !!!!

Żal mi się robi jak patrzę na wpisy osób, które nie poradziły sobie w tej firmie. Praca jak każda inna, chcesz dużo zrobić, to musisz dobrze pracować. Jak ktoś przychodzi do pracy na papierosy, pogaduchy i strojenie głupich min, to się wcale nie dziwię, że się nie odnalazł. Praca polega na umawianiu spotkań przez telefon, jeżeli dla kogoś to zbyt trudne zadanie, to proponuję odnaleźć na strychu zabawki i pójść się bawić do piaskownicy.

A co z biurem CLF w Poznaniu? Kariera w wielkim mieście się zakończyła czy zaczęto dobrze traktować pracowników?

Niby fajna praca, ale tylko niby... Wszystko to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) Bazy danych - to ksero z książki telefonicznej, rozmawia się przez komórki. Broń Boże , nie podpisujcie żadnych (usunięte przez administratora) Radzę się trzymać od nich z daleka!

Rzeczywiście to jedna wielka ściema i robienie z siebie idiotów połączone z ograbianiem tych biednych ludzi, którzy posiadają OFE i dużo tracą na zmianie funduszu. Ludzie Ci musieli ciężko pracować aby odłożyć sobie choć parę groszy na emeryturę, a tu ktoś przyjeżdża i ich ograbia. W biurze też nielekko, strasznie gorąco, skypy na uszach a Pracodawca nie zapewnia nawet wody do picia. Na szczęście jest zimna kranówka. Nie tak to powinno wyglądać. Na dodatek kierowniczka chodzi, na wszystkich krzyczy i puszy się jak paw. Wątpię czy praca biurowa tak powinna wyglądać. Może zadzwonić do Inspekcji Pracy?

ludzie jacy wy jesteście beznadziejni!!!! albo robicie z siebie durni albo nie macie pojęcia o czym piszecie!!! jesteście pewni, że piszecie o właściwej firmie??? ja pracuje w CLF od niedawna i jak na razie jestem bardzo zadowolona!! firma ciągle szuka pracowników bo chce sie rozwijać i brakuje im ludzi, wypłata wporządku zawsze na czas, atmosfera fajna nikt na nikog nie krzyczy, kierowniczka zawsze chętnie pomaga itp. warto iść tym bardziej zachęcam studentów bo mozna fajnie sobie dorobic a sie nie narobic:)

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk - Poznań

Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk
3.4/5 Na podstawie 31 ocen.

Centrum Logistyki Finansowej Andrzej Adamczyk