Opinie o IT Support Network Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IT Support Network Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w IT Support Network Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT Support Network Sp. z o.o. w Poznań

Alicja

Niestety nie mogę polecić tej firmy. Bardzo ciężki kontakt. Po wybraniu się pod adres firmy okazało się, że to biuro wirtualne i nikt o nich nie słyszał. Proszę mieć to na uwadze gdyż nie warto ryzykować.

Nikodem Fiss

Firma bardzo skutecznie działa. Rowiazują problem po Problemie. Polecam bardzo!

Maciej
@Nikodem Fiss

Jaka firma ? Gdzie ? Co ? Jak ? Biuro wirtualne zakluczone na 4 spusty w obskurnej ,starej kamienicy.

Karolina T.

Szybki czas wykonania zlecenia, stały kontakt i atrakcyjne rabaty dla osób które mają nawiązaną stałą współpracę. Serdecznie polecamy- i na pewno będziemy wracać do Państwa z przyjemnością !

Jakub

Doświadczeni fachowcy, doradztwo i obsługa na wysokim poziomie.

Irek Nowy wpis
@Jakub

Fachowcy w oskubaniu klienta :)

Pati Nowy wpis

Z czystym sumieniem, ale nie polecam firmy. Właścicielka bardzo opryskliwa i nie przyjmuje do wiadomości, że spartoliła "robotę". Z rozmowy wnioskuję, że jej firma w ogóle nie brała udziału w realizacji zlecenia gdyż nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Przestrzegam przed współpracą z tą firmą, ponieważ nie dość że stracicie pieniądze to jak już się zorientowałam znacznie przepłacicie.

Radzę uważać gdyż to największa mataczka z Poznania i ściga ją wielu wierzycieli czego dowiedziałem sie pod jej rzekomo adresem rejestracyjnym biura i nie byłem pierwszą osobą o którą pytam.

Maciej Nowy wpis

Polecam udać się na ul. Zwierzyniecką 10 gdzie również urzęduje. W budynku Pan portier może udzielić Wam bardzo ciekawych informacji. IT Support Network = Wielki problem.

Natalia Nowy wpis

Z całym przekonaniem odradzam współpracę z firmą i Panią Górecką. Jedynie co otrzymacie to fantastyczne opowieści, przechwalanie i mega ofertę nie do odrzucenia. Niestety trzeba za to zapłacić :) Omijajcie ta firmę szerokim łukiem jak nie chcecie zbankrutować.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie IT Support Network Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Martna

Nie polecam Pani Góreckiej. Również pokazała na co ją stać. Prócz wydanych pieniędzy nic nie otrzymałam. Mam nadzieję, że w koncu jej komentarze dotrą na cały net i nikt więcj nie da się nabrać na jej pseudo usługi w pseudo firmie.

Kris

Niestety tego pokroju osoby niczego i nigdy się nie uczą. Uczą się dopiero wtedy gdy stracą coś ważnego (a na pewno stracą). Za głupotę i chciwość trzeba zapłacić.

Właścicielka
@Kris

Drogi P. Kudlaszyku skończ podszywać się pod inne osoby w tym moich klientów. Nigdy nie byłeś klientem mojej firmy. Sprawę już masz założoną na policji za stalking, zniesławienie i wiele innych paragrafów z mojej strony na KP Grunwald. Taki z Ciebie informatyk iż nie wiesz że wszystko co piszesz nie ginie z internetu- nawet jak zmienisz adres IP przez aplikację hakerskie. Wszyscy już Cię znają , więc skończ pisać o sobie w drugiej osobie. Jesteś osz#autem i oszukałeś tysiące ludzi i w końcu prawda wyjdzie na jaw i niestety nie wywiniesz się, ponadto prokuratura już Cię ściga i masz wyrok za liczne oszust#wa w tym niepłacone alimenty i idziesz lada dzień do więzienia, i wierzyciele to jedynie Ciebie ścigają twój kolega którego okradłeś również założył Ci sprawę na policji także daruj sobie naprawdę te kłamstwa

Diral

Tragedia. Nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

Paweł Wiśniewski

Dobrze pracuje sie nad projekem gdy druga strona doskonale czujeTwoje intencje i oczekiwania nawet jak masz pomysł a nie potrafisz go poprawnie wytłumaczyć ;) Niestety ta firma tego nie posiada. Wszystko wykonane byle jak i bez jakiegokolwiek wyczucia czy też gustu. Nastawieni tylko na szybki zarobek.Z całą pewnością ostatni raz współpracowałem z tą firmą i będę innym odradzał.

Zuzanna

Arogancka właścicielka firmy, nie da się z nią porozumieć w normalny sposób. Po zadaniu pytania, otrzymałam serię wyzwisk. Nęka telefonami, wypisuje sms. Po złości udostępnia numery telefonów klientów. Nie polecam tej firmy.

Sylwia N.

Nie polecam. Najgorzej zainwestowane pieniądze jak dotąd w moim życiu. Zlecenie wykonane byle jak "na kolanie". Brak szacunku do klienta, brak jakiegokolwiek kontaktu.

Fiona

Miałam okazję współpracować z tą firmą. Niestety poziom tego co zaproponowali klientowi oraz późniejsze wywiązywanie się ze zobowiązań to jedna wielka kpina. Klient zapłacił grube hajsy za stronę bez jakiejkolwiek specyfikacji. Każda pomoc od razu jest wyceniana.

Robert

Po miesiącu współpracy zakończyliśmy wspólne działania ze względu na niski poziom obsługi klienta i braku komunikacji połączony z brakiem zaangażowania, pomysłowości i kreatywności. Nie polecam jako firmę, której chce się powierzyć tak ważną kwestię w innej firmie.

Marcin Siarzewski

Nie polecam, najmniej skuteczna firma z jaką przyszło mi współpracować. Zamiast wzrostów - straty.

Karolina T.

Nikodem Fiss

Firma bardzo skutecznie działa. Rowiazują problem po Problemie. Polecam bardzo!

Maciej
@Nikodem Fiss

Eliza

Również nie polecam tej firmy. Bardzo arogancka właścicielka gdzie po uświadomieniu jej popełnionych błędów dalej w sposób bezczelny stawia na swoim. Tak nie robi się w dzisiejszych czasach interesów. Wpierw należy nauczyć się traktować i słuchać klientów !

Tragedia. brak profesjonalizmu wykonanie po swojemu usługi nie wg zaleceń klienta.

Daniel Marciniak

Profesjonalna, dokładna obsługa i szybko wykonane zlecenie. BARDZO POLECAM !

Ludmiła

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Julia

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Zostaw merytoryczną opinię o IT Support Network Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IT Support Network Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT Support Network Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT Support Network Sp. z o.o.?

IT Support Network Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Augustyna Szamarzewskiego 31 lok. 19
    60-551 Poznań

IT Support Network Sp. z o.o.