Opinie o Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła w Poznań

Inne doświadczenia

Nie spotkałam się z żadnym z przedstawionych wcześniej problemów. Miałam raczej same pozytywne doświadczenia w pracy. Szefowa jest mega sympatyczna i wszystko da się z nią ugadać. W razie problemów, czy pytań, zawsze odpisuje na wiadomości. Cała ekipa ogólnie przyjemna. Z wspominanym wcześniej Mikołajem, kontaktu nie miałam. Pojawił się jedynie kilka razy, żeby coś naprawić. Wypłata za każdym razem pojawiała się na koncie w ustalonym wcześniej terminie.

Izabela Nowy wpis
@Inne doświadczenia

Dziękuję za Twój wpis. Dzięki niemu jestem w stanie uzyskać świeże informacje na temat pracy w Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła. Wcześniejsze opinie zostały dodane już dość dawno i zastanawiałam się jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia. Mogłabyś jeszcze napisać, czy wysokość wynagrodzenia była dla Ciebie satysfakcjonująca?

Inne doświadczenia vol.2 Nowy wpis
@Izabela

Nie. Nie była. Wynagrodzenie to wiele poniżej minimalnej krajowej MINUS napiwki. Totalny wyzysk. Pierwszą opinię pisałam mając zdecydowanie bardzo dobry humor. Kiedyś atmosfera w pracy była naprawdę super, chociaż niekoniecznie dzięki samemu szefostwu, a dobrze dobranej ekipie. Ekipie, która się potem rozpadła przez chamskie traktowanie pracowników, przez górę. Nie warto aplikować i szargać sobie potem nerwów. A sam Mikołaj, o którym tak głośno, naprawdę rzadko się pojawia, ale kiedy już jest, to faktycznie klimacik automatycznie siada i robi się nieprzyjemnie. Ostatnio miałam styczność z wieloma dawnymi pracownikami, zarówno świeżo wylanymi, jak i osobami które odeszły juz lata lemu. Po ich opiniach wychodzi na to, że niczego się nie nauczyli, a pracownicy dalej są jedynie laleczkami, które mozna sobie wyrzucać i wymieniać wedle kaprysu.

Ona Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam. Pan Jaskuła nie potrafi zarządać firmą, więc ucieka się do manipulowania pracownikami. Zupełnie nie szanuje ludzi na których de facto opiera się jego biznes ;)

Ona2 Nowy wpis
@Ona

Hej! Bardzo dziwi mnie to negatywne nastawienie i przykro mi, że ktoś tak odebrał to ciepłe miejsce. Pracowalam w tej restauracji 2 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć. Miejsce tworzone z pasją i dokładnością. Goście zawsze byli najważniejszym priorytetem i szacunek do nich był wszczepiany od pierwszych dni pracy. Nauczylam się tam jak zachowywać się w sytuacjach problemowych i jak działać pod presją czasu, co bardzo doceniam w mojej obecnej pracy. Właściciele są jak najbardziej bezproblemowi, Mikołaja zazwyczaj praktycznie nie ma fizycznie w knajpie w godzinach pracy xD a z Ewelina ZAWSZE wszystko można było po ludzku obgadać. W tym miejscu poznałam cudownych ludzi i zbudowałam super przyjaźnie, które wciąż trwają. Najwyraźniej wszystko zależy od punktu siedzenia. Nie każda praca jest dla każdego. Trzeba się starać i pracować jak w każdej innej pracy. Nikt nikomu nie płaci za siedzenie w telefonie lub marudzenie, że przyszło do restauracji na raz za dużo gości i trzeba trochę szybciej podzielić się między sobą obowiązkami... Czasem może warto być po prostu szczerym w stosunku do siebie, i zadać sobie pytanie, czy się w ogóle nadajemy do gastro. Jak ktoś nie lubi ludzi to zdecydowanie nie polecam.

Matys

@X nawet na początek swojej kariery nie polecasz tego miejsca, tak na przeczekanie?

KP

Warto iść na rozmowę kwalifikacyjną?

Aplikowałeś do firmy Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
X

Zdecydowanie nie polecam, poziom na jakim pan Mikołaj odzywa się do pracowników jest poniżej wszelkiej krytyki, brak szacunku do pracowników. Po zrezygnowaniu z pracy jest problem z otrzymaniem swojej wypłaty. Wykorzystywanie pracowników do końca i wyrzucanie za drzwi.

żenada

Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek współpracę z właścicielami Yetztu i Mukoya (p. Mikołaj i p. Ewelina). Zwodzą, nie pojawiają się na umówionych kilka godzin wcześniej spotkaniach, kłamią w żywe oczy, roztaczają wydumane plany, a na koniec nie mają odwagi odebrać telefonu. Totalny brak szacunku do ludzi i ich czasu. Nie dajcie się nabrać. Szkoda czasu na takich..

Pan Mikolaj Jaskula jest sprytnym i milym na samym poczatku pracodawca. Zmienia sie to kiedy wykorzysta osobe pracujaca do samego konca i wtedy mozna zapomniec o wyplacie i jakichkolwiek szwiadczeniach. Zwykly oszust ktory nie rozliczyl sie z przepracowanych godzin z wieloma osobami.

Zostaw merytoryczną opinię o Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła - Poznań

• Jak się pracuje w Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła?

Zobacz opinie na temat firmy Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Yetztu Poznań Mikołaj Jaskuła
  • Bolesława Krysiewicza 6