Opinie o Arkadiusz Ryters Apprint w Przeźmierowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Arkadiusz Ryters Apprint. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Arkadiusz Ryters Apprint o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Ryters Apprint w Przeźmierowo

Kk Nowy wpis

Spoko . szału nie ma oczywiście ,jak nie ma humory potrafi krzyczeć ,zarobki nie wielkie , za chorobowe nie masz zapłacone

Kk Nowy wpis

Firma totalna porażka ,pracownicy które nielegalnie nagrywają nowych pracowników na swoje prywatne telefony !!!! Zero szacunku do ludzi!!! Stare pracownicy które mobbingują wszystkich nowych!!! Wielka rotacja ,nikt tam nie wytrzymuje ,chociaż sam szef jest spoko ,tylko te baby które nie maja prywatnego życia to tragedia Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!

obiektywny

P. M. nietolerancja, nieuczciwość

Irena
@obiektywny

A jesteś w stanie podać konkrety? Bo takimi określeniami to każdy może sobie rzucać. No i najważniejsza kwestia. Byłeś klientem czy pracownikiem?

@Irena

Pracownikiem wiec wiem o czym mówię

Wiktoria

To jeśli pracownikiem, to napisz coś więcej jak masz pojęcie :)

Gabriela

Zabrzmię jak totalna świnia, ale czy nie pomyliłeś przypadkiem stron? W jaki sposób pracownicy mogą mobbować pracodawcę?

@Gabriela

Pracownicy mobingują innych pracowników!!!!!!! Np nowych!!!!!!! A nieuczciwi są w stosunku do pracodawcy!!! Już zrozumiałe???

Gabriela

Wydaje mi się, że to było tam inaczej napisane, ale widzę, że treść się chyba coś popsuła. :/ A nieuczciwi są, bo?

X
@Gabriela

To już ich proszę spytać. Może odpowiedzą

@X

Ale czy gdyby robili faktycznie takie rzeczy to mieliby zamiar do tego tak otwarcie się przyznawać?

RR

Ale głupoty pani wypisuje????????jeżeli pani non stop coś psuje , od 5 lat zachowuje się jakby pierwszy dzień w pracy była to nie ma co się dziwić że nerwy puszczają szczególnie jak złapie się za rękę ale to nie ja????????

@RR

A to czemu oni tak się zachowują, po co tak psuć rzeczy zamiast normalnie pracować? Chyba, że naprawdę nie wiedzą co i jak?

Gg
@RR

To nie ta pani o której mowa, nie, nie

Wiktoria
@Gg

To o kim tu jest mowa? Bo ja osobiście to się już pogubiłam

RR Nowy wpis
@Gg

Proszę pamiętać( wypisując na stronach internetowych takie bzdury) że w siedzi wbrew pozoru nie jest się ANONIMOWYM !

Hh Nowy wpis
@Wiktoria

O „kierownikach” zmian

x

to prawda. od tych ludzi z daleka. właściciel ok

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Arkadiusz Ryters Apprint? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.
!!!

Właściciele w porządku, zarobki średnie, ale to niewielka firma, nienajgorzej, spokojna praca. Niestety fatalni pracownicy, zwłaszcza tzw. kierownicy zmian. (usunięte przez administratora) bardzo nieprzyjemni, niedobrzy ludzie...

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Ryters Apprint - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Arkadiusz Ryters Apprint?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Ryters Apprint tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Arkadiusz Ryters Apprint
  • Składowa 31