MEDIA-MASTER

Wrocław

Opinie o MEDIA-MASTER

Tomek

Witam, firma nie poważna brak kontaktu z zkim kolwiek z firmy odpowiadającym za strategię, właściciel Filip Skusiewicz komórki nie odbiera od dwóch meisięcy a jestem klientem jego 3 lata. Pracownicy mówią że przekazują mu prośbę o kontakt a on nie odpowiada.

jacek

Jutro jestem umówiony (adres inny - ścisłe centrum Poznania) to dam znać co i jak, bo tak to możemy sobie tu pisać i gdybać. Jak ktoś był na rozmowie, dajcie znać proszę, jak to wygląda i o co pytają ?

zzzz

@rycho Ty tak poważnie? zobacz sobie podobne oferty innych firm, wszedzie jest napisane, ze wysokie premie i prowizje, a do tego w niektoreych jest podana kwota wynagrodzenia, wiec bylbym wdzieczny jezeli ktos z pracownikow poda przecietne wynagrodzenie w mm bo tez jestem zainteresowany oferta pracy, ale na rozmowe nie bede szedl tylko po to zeby sie dowiedziec o wynagrodzeniu bo takei informacje mozna uzyskac na takich wlasnie portalach badz tez innych i zazwyczaj sa podawane

zzzz

@kas wszystkie firmy zajmujace sie pozycjonowaniem potrzebuja takich osob.I wszystkie zapewnija szkolenia do tego masz rozne benefity co jest jasno okreslone w ogloszeniu. @aanniiaa jezeli nie jest nic napisane o benefitach w ogloszeniu to nie ma. Nie wiem gdzie jest nowa siedziba bo jak googluje to mi wyskakuje rowniez adres gdzies w bloku co jest dziwne.

aanniiaa

Witam, czy ktoś pracuje w tej firmie na stanowisku doradcy/opiekuna klienta? jakie godziny pracy? czy jest pakiet benefitów? jakaś prywatna opieka medyczna itd? zastanawiam się czy aplikować na to stanowisko, ale sprawdzałam siedzibę firmy i mieści się ona w bloku... trochę to odpycha tym bardziej, że w ogłoszeniu jest nowa siedzba firmy

sklepbielizna

Szybko i nadzwyczaj skutecznie. Ogólnie bardzo na plus. Dobry kontakt i wszystko wyjaśnione jak trzeba.

sexshopwawa

Czwarta moja firma SEO i zarazem pierwsza rzetelna. Teraz wiem czego nie zrobili inni - ocena bieżącej sytuacji mojej strony w panelu google, audyt i poprawki strony, analiza ruchu u konkurencji, uzgodnienia i dopiero linki. Efekty jak na razie całkiem niezłe, choć nie chcę zapeszać ...

carsalesuk

Jesteśmy pod wrażeniem umiejętności pozycjonerskich firmy MediaMaster z Poznania. Po wielokrotnych nieudanych próbach pozycjonowania naszej strony zajmującej się sprzedażą i leasingiem samochodów w Anglii trafiliśmy wreszcie pod dobre skrzydła kiedy byliśmy już bliscy zniechęcenia i wystawienia niezbyt przychylnej opinii "branży". Tutaj efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, 6 bardzo trudnych fraz w TOP3 w ciągu 2 tygodni, stabilnie od ponad roku. Cena rozsądna. Dziękujemy :)

Klient

Wogóle nie działa pozycjonowanie. Płaci się a z 20 słów kluczowych wskoczyło jedno. Nie polecam

Klient
@Klient 27.01.2015 10:59

No dobra, pospieszyłem się 12 wbitych, ale mogłoby być szybciej a nie po miesiącu całym. Zobaczymy pozostałe.

Klient Media-Master

pic na wode jeśli chcesz trafić do filtru google to polecam. 3 m-ce wypowiedzenia w trakcie ktorych prace nad twoja strona sa juz nie prowadzone, po update google nawet ich wlasna strona wyleciala z top 10 poza orbitę

MediaMaster
@Klient Media-Master 02.12.2014 10:50

Najłatwiej sprawdzić oczywiście ostatnią tezę. Własna strona w wynikach ogólnopolskich, pomimo olbrzymiej konkurencji zajmuje cały czas doskonałe pozycje z tendencją jedynie wzrostową. Pańska, w związku z nieuregulowaniem żadnej faktury natomiast już nie, choć rozumiemy że liczył Pan na pozycjonowanie darmowe wbrew zawartej umowie. Teraz, gdy upomnieliśmy się o zapłatę postanowił Pan dodatkowo napisać recenzję, która jednak nie znajduje odzwierciedlenia w rzeczywistości. Cieszymy się z faktu, że współpraca z ogromną większością naszych klientów przebiega jednak w zgoła odmienny sposób i pozwala nam czerpać satysfakcję i zadowolenie z wykonywanej pracy, która jest dla nas pasją. Naszym potencjalnym klientom zawsze przedstawiamy ostatnie osiągnięcia wraz z możliwością weryfikacji.

Zostaw opinię o MEDIA-MASTER - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDIA-MASTER