Opinie o Pcpremium Maciej Cholewczyński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pcpremium Maciej Cholewczyński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Pcpremium Maciej Cholewczyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pcpremium Maciej Cholewczyński w Poznań

Klient Pcpremium

Kupiliśmy u nich na koncie allegro PCpremium nowy smartfon Samsung A51. Po niespełna dwóch latach użytkowania telefon się zawiesił i przestał działać. Zgłosiliśmy im ten fakt podczas obowiązującej jeszcze gwarancji. Kazali nam odesłać wadliwy produkt bezpośrednio do ich firmy lub do serwisu Samsunga, bo ponoć obowiązuje przecież 24 miesięczna gwarancja. Okazało się, że autoryzowany serwis nie może zrealizować gwarancji ponieważ ten telefon nie pochodzi na pewno z Polskiej dystrybucji i brak jest oryginalnej podbitej przez sprzedawcę karty gwarancyjnej SAMSUNGA. Więc poprosili, aby wysłać reklamowany telefon do nich do firmy. Nadany 19 grudnia 2022 i odebrany przez nich 21 grudnia 2022. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego, czyli 09.02.2023 roku zero kontaktu z ich strony. Mija prawie dwa miesiące i nie mamy telefonu. Gdy do nich dzwonimy to obiecują się zając tą sprawą i na tym kończy się kontakt. Dzwonimy ponownie z tego samego numeru i już go nie odbierają. Dzwonimy z innego numeru i odbierają i znowu nas ściemniają, że już itd. Po naszej ostatniej interwencji odesłali nam uszkodzony telefon wraz z pismem od swojego prawnika, że nie my jako klient nie udowodniliśmy im iż wada powstała samoistnie a nie na skutek Państwa działań i dlatego rzekoma reklamacja jest bezpodstawna !!! CHYBA TEN PRAWNIK NIE ZNA SIĘ NA PRZEPISACH i TO PO STRONIE SPRZEDAJĄCEGO LEŻY OBOWIĄZEK UDOWODNIENIA, ŻE WADA PRODUKTU JEST SPOWODOWANA PRZEZ UŻYTKOWNIKA !!! Odesłali telefon popsuty, ale widać, że próbowali coś do niego wgrać, jakieś nowe oprogramowanie ale im się nie udało. Widać teraz dlaczego zablokowano im konto na allegro PCpremium. Widzimy po innych komentarzach, ze inni ich klienci maja podobny problem. (usunięte przez administratora) Potrafią kłamać w żywe oczy, że nie sprzedawali nigdy telefonów. Uważajcie na tą firmę, bo jest nieuczciwa i nie respektuje obowiązującej gwarancji. Takich pseudo firm nie powinno być na rynku. Po wielu komentarzach negatywnych od wielu kupujących sami usunęli się z google, aby nie było widać tych negatywnych ocen !!! (usunięte przez administratora) !!! Uważajcie na Pcpremium !!!

Radek Nowy wpis
@Klient Pcpremium

Jak ktoś próbuje (usunięte przez administratora)gwarancję to potrafi niezłą historię natworzyć. Internet jak i papier wszystko przyjmie. Szkoda, że nie ma na tyle polotu, aby wejść na drogę prawną, o ile jest przekonany o swojej racji. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pcpremium Maciej Cholewczyński - Poznań

Pcpremium Maciej Cholewczyński