Opinie o KFC Stary Browar w Poznań Półwiejska 42

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy KFC Stary Browar, i Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KFC Stary Browar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC Stary Browar w Poznań Półwiejska 42

pytanie Nowy wpis
Kandydat

Witam Od dawna moim marzeniem jest praca w KFC. Jakie są tam warunki pracy i czy można jeść tamtejsze jedzenie?

Marta Nowy wpis
@pytanie

Z tego co się orientuje to chyba mają pracownicze posiłki i mogą normalnie tam jeść obiady :) A skoro praca w KFC była Twoim marzeniem to udało Ci się tam dostać? Daj znać :)

Kasia Nowy wpis
Klient

Zamówienie przez aplikację 2x grander + kubełek frytek, dostarczenie po czasie 1x grander +0,5 kubełka frytek. Dostawca obcokrajowiec, nie widzi problemu bo tak dostał, człowiek stracil czas i pieniądze a i tak pełnego zamówienia nie dostał. Brak słów

Luk Nowy wpis
Klient

Dziś w tym kfc zrobiłem zakupy zamówiłem 4 nóżki kentacky dostałem jakieś resztki które im nie schodzą. Nie polecam zakupów w tym kfc.

Irena

Jak realnie wygląda praca w KFC Stary Browar? Wiem, że w ogłoszeniach o pracę oferują naprawdę dobre warunki i chciałabym się dowiedzieć od pracowników jak według nich faktycznie jest. Czy jesteście zadowoleni?

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy KFC Stary Browar? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Frezer narzędziowy
MASZYNY PROTOTYPOWE.PL
(1 opinia)
logo firmy Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim
Poznań
Neufra Spedition Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Przedstawiciel Regionalny
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Asystent projektanta
SD PROJEKT s.c.
Aplikuj na wiele ofert
ASIA

Właśnie wyszłam z kfs ponieważ kierownik w Starym Browarze był dość niemiły. Chciałam zapłacić gotówką nieisl wydać mi z 30zl aż 2,50 tłumaczył się że powinnam mieć odliczone i zbyl mnie bo się spieszy widząc długa kolejkę, już nie mówiąc że podnosił stałe mięso z ziemi i odkłada do innych mięs. Skandal i to jeszcze kierownik szok, ja się pytam gdzye jest dyrektor tej firmy?

żona joasi
@ASIA

najlepiej swoje frustracje wylać w necie bo mozna na miejsce , czlowieka wylac wiadro gówna , niż zwrócić uwage prosto w twarz pracownikowi kierownikowi czy dyrektorowi , najwidoczniej Pani osoba to zwyczajny internetowy trol

Michalina

Czy są zniżki dla pracowników lub darmowe obiady ?

Wkurzona ja

Już drugi raz z rzędu próbowałam na swojej 15 min przerwie zamówić sobie na szybko kanapkę w KFC. Najpierw obsługiwał jakiś nowy (mam przynajmniej taką nadzieje) pracownik, który w ciągu 15 nie zdążył obsłużyć 3bosob w kolejce, a kilka dni potem staliśmy w kilometrowej kolejce gdzie na kasie nie stał nikt, a gdy po 10 minutach stania przy pustej ladzie ( elo, każdy mógł sobie stamtąd coś zabrać, klucze do kasy stały sobie na ladzie)zapytałam się menadżera czy ktoś mógłby w końcu łaskawie podejść do kasy to mi odszczeknąl że nie ma pracowników (what???) I że wszyscy czekają po czym wrócił do robienia kawki na automacie. Poczekałam jeszcze 5 min (znowu przestałam cała przerwę w kolejce), po czym poszłam (tak samo jak reszta wkurzonej kolejki). Nie restauracja tylko kpina. M(usunięte przez administratora)

Maraszenko

Nie świeże żarcie,(usunięte przez administratora) boli mnie brzuch, takich rzeczy nie podaje się nawet zwierzętom. Nikomu nie polecam tego miejsca.

Irena
@Maraszenko

Dzięki za opinię, choć to trochę dziwne, że taka firma jak KFC nie podaje świeżego jedzenia. Przynajmniej, jeśli to co napisałeś, jest prawdą. A co myślisz o obsłudze?

Mira

Zawsze można zmienić pracę jeśli warunki u dobrego pracodawcy nie odpowiadają!!

Nick

Witam, to co dzieje się w tej restauracji przyprawia o dreszcze zgrozy. Biegamy jak karaluchy chyba że ktoś lubi tkzw. samoopalacz czyli wchodzenie w cztery litery. Ludzie nie mają czasu nawet się napić. Do klienta podchodzą z telefonami w ręku. W dziurze na Mieszka jest niewiele lepiej, do tego kierowcy są zmuszani do uzywania własnych telefonów do pracy o czym sie nie informuje w ogłoszeniu ani przy podpisywaniu umowy o prace., przepraszam zlecenia. Żałuje że sie przeniosłam, nie dajcie sobie wejść na głowe. Już wiem na czym dorabiają się tego typu korporacje, gorzej jest chyba tylko w Amazonie i chińskich fabrykach. Pozdrawiam wszystkich, którzy zaliczyli te pranie mózgów.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w KFC Stary Browar?

Bezimienny

Jakieś opinie na temat tego miejsca pracy?

Oskar

to takie kwestie trzeba na bieżąco zgłaszać, a nie się później skarżyć, przecież by ci je wydali

mirek

dzisiaj nie dostalem tam czterech porcji frytek co za gnoje!!!

qqqqq

jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o KFC Stary Browar - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

KFC Stary Browar