Opinie o Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska w Kędzierzyn-Koźle

Kacper Nowy wpis

Czy firma nadal funkcjonuje czy ma przestój?

Hey26 Nowy wpis

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Najpierw niech sie nauczy wychowywac dziecko, a pozniej niech mysli o "fashion". Mloda dziewczyna I okropna dla swojej corki.

gogo Nowy wpis

Niedawno (usunięte przez administratora) wraz ze swoim mężem nadawała na zarobkowym portalu sekskamerkowym showup.tv. Zresztą zarabiała rozbierać się przed kamerką już wcześniej więcej o tym tutaj: (usunięte przez administratora)

Życie

Śmieszą mnie te wasze komentarze. Znacie dziewczynę? Znacie jej męża? Po co komentujcie coś o czym nie macie pojęcia? Nie wiecie jaka jest prawda. To co jest napisane w internecie czy puszczone zmanipulowane nagrania to zwykly hejt.Pamiętajcie że wina nigdy nie leży po jednej stronie. Kartą przetargową jest dziecko to jest bardzo przykre. Nie rozumiem jednak dlaczego ludzie obcy obsmarowują drugich. Niszczą ich życie negatywnymi opiniami na temat np.ich pracy. Co ma piernik do wiatraka? Zastanówcie się troszkę.

LuxOficialInstaVipPerfectRich Nowy wpis
@Życie

Kup mi Guci i torbke Ivenshi i klapki Gupota i jeszcze chcem Menelcedesa i wakacje w Dumbaju i dej mi 100 000 na miesionc to się zastanowię. Dawej Guci no i piernik do wiatraka też chcem. Piernik do wiatraka to jakaś nowa lux marka, nie ważne chcem mieć.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Osoby, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska w miejscowości Kędzierzyn-Koźle chciałyby dowiedzieć się więcej o tej firmie i zweryfikować tego pracodawcę. Dodaj opinię na jego temat i napisz czy warto podjąć pracę w tej firmie.

Nikola

Ahahaha tylko że w tym jej "przedsiębiorstwie" było "zatrudnione" to biedne dziecko. Więc o czym my tu mówimy!!!!! Dziewucha mówiła że nic nie będzie wrzucać na instagrama a już świeci tą patologiczną gębą.

Celia

Totalna patologia, niedorozwój intelektualny, obłuda i do tego przemoc na małym człowieku. Gdyby nie pojawiła się informacja w mediach o porwaniu małej (i filmik ze zdradą w tle) to ojciec nie wrzuciłby tych nagrań - miał gdzieś to, że ten plastikowy przygłup znęca się nad ich córką. Zrobił to tylko i wyłącznie w ramach zemsty. Taka jest prawda.

Sendzia
@Celia

Jakby od razu ojciec zgłosił to na policję to sąd do rozprawy zostawiłby dziecko z tą madką. Taka jest zasada w Polskkich sądach. Matka narkomanką, alkoholiczką może być, ale zawsze to ona dostaje dziecko. Ojciec, żeby móc powalczyć o dziecko przed polskim sądem musi mieć baaaaardzo mocne dowody. Chociaż nigdy nie ma gwarancji. Teraz pewnie jej adwokat tworzy mit depresji po porodowej. Na 1 sprawie przedstawi zaświadczenie od psychiatry, że nie była sobą po porodzie. Na 2 rozprawie przedstawi opinie, że już jest ok i może opiekować się dzieckiem (alimentami na dziecko). Tyko kasa się liczy $$$$. Szkoda dziecka, bo ona ma 80% szans, że wygra i przytuli alimenty, nie dziecko. Dziecko powinno w tym przypadku zostać z ojcem, a jak będzie? życie pokaże.

@Celia

Prawda

Game over

I co biedaku?? haha! Wyszło szydło z worka, pusta blacharo. Zachciało się kasy, a zostaniesz z niczym

@Game over

Oliwia nie daj się

Nowak

To kobieta to psychopatka !

Kat

Niezle (usunięte przez administratora) Szkoda dziecka. Ona chce ja spowrotem żeby moc od ojca alimenty wyciągać... Ona już dobrze tam sobie w tej małej główce uknuła nowy plan działania.

chris

Kobieta uzależniona od internetu, operacji plastycznych.

Zostaw merytoryczną opinię o Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska - Kędzierzyn-Koźle

Oliwia Fashion Oliwia Pierzchalska
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Józefa Balwirczaka 11 lok. 1
    47-200 Kędzierzyn-Koźle